Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, trębacz napisał:

w twoim pasożytniczym miocie który wkrótce zostanie przeniesiony w całości do szeolu, tam gdzie wysłaliście waszego króla.  

Chciałabym być corka bogatego zyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Chciałabym być corka bogatego zyda.

nie ma czegoś takiego jak bogaty żyd, już wszyscy są trupami tylko jeszcze o tym nie wiedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

To jest ta Europa o którą walczyć guczom chcesz. Gratulacje 

oczywiście, bez żydów wszyscy są radośni, panuje utopia i każdy robi co chce nie wchodząc nikomu w drogę. pragnienia nie są przenoszone na rzeczy szkodliwe bez żydowskich kapłanów promujących destrukcję naturalnego świata. wszystko co przez żydów jest uznawane za grzech jest u nas celebrowane, a najlepsze jest to że to świat żydów jest chory i zacofany, zatruty nieefektywnymi technologiami. u was chłop zamiast powiększyć sobie kvtasa jak ma małego to kupuje motor i zatruwa swoje środowisko, bo żyd mu nagadał że nie powinien żyć w zgodzie ze swoją własną wizją i pragnieniem przekroczenia człowieka i stania się kimś więcej. 

 

zmiażdżymy wasze plemię syjonu jak robaka jakim jest i uwolnimy od was kolejny wymiar. jesteście tak zacofani że nawet nie będziecie rozumieli co się dzieje. już nie rozumiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, trębacz napisał:

oczywiście, bez żydów wszyscy są radośni, panuje utopia i każdy robi co chce nie wchodząc nikomu w drogę. pragnienia nie są przenoszone na rzeczy szkodliwe bez żydowskich kapłanów promujących destrukcję naturalnego świata. wszystko co przez żydów jest uznawane za grzech jest u nas celebrowane, a najlepsze jest to że to świat żydów jest chory i zacofany, zatruty nieefektywnymi technologiami. u was chłop zamiast powiększyć sobie kvtasa jak ma małego to kupuje motor i zatruwa swoje środowisko, bo żyd mu nagadał że nie powinien żyć w zgodzie ze swoją własną wizją i pragnieniem przekroczenia człowieka i stania się kimś więcej. 

 

zmiażdżymy wasze plemię syjonu jak robaka jakim jest i uwolnimy od was kolejny wymiar. jesteście tak zacofani że nawet nie będziecie rozumieli co się dzieje. już nie rozumiecie. 

Zacznij pisac jakie fanfiki czy jak to się tam nazywa. Myślę że wśród podobnych tobie sjebow znajdziesz wiernych odbiorców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×