WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, trębacz napisał: w twoim pasożytniczym miocie który wkrótce zostanie przeniesiony w całości do szeolu, tam gdzie wysłaliście waszego króla. Chciałabym być corka bogatego zyda. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
trębacz 3 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał: Chciałabym być corka bogatego zyda. nie ma czegoś takiego jak bogaty żyd, już wszyscy są trupami tylko jeszcze o tym nie wiedzą. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, trębacz napisał: nie ma czegoś takiego jak bogaty żyd, już wszyscy są trupami tylko jeszcze o tym nie wiedzą. Na dere paszol Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu To jest ta Europa o którą walczyć guczom chcesz. Gratulacje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
trębacz 3 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał: To jest ta Europa o którą walczyć guczom chcesz. Gratulacje oczywiście, bez żydów wszyscy są radośni, panuje utopia i każdy robi co chce nie wchodząc nikomu w drogę. pragnienia nie są przenoszone na rzeczy szkodliwe bez żydowskich kapłanów promujących destrukcję naturalnego świata. wszystko co przez żydów jest uznawane za grzech jest u nas celebrowane, a najlepsze jest to że to świat żydów jest chory i zacofany, zatruty nieefektywnymi technologiami. u was chłop zamiast powiększyć sobie kvtasa jak ma małego to kupuje motor i zatruwa swoje środowisko, bo żyd mu nagadał że nie powinien żyć w zgodzie ze swoją własną wizją i pragnieniem przekroczenia człowieka i stania się kimś więcej. zmiażdżymy wasze plemię syjonu jak robaka jakim jest i uwolnimy od was kolejny wymiar. jesteście tak zacofani że nawet nie będziecie rozumieli co się dzieje. już nie rozumiecie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, trębacz napisał: oczywiście, bez żydów wszyscy są radośni, panuje utopia i każdy robi co chce nie wchodząc nikomu w drogę. pragnienia nie są przenoszone na rzeczy szkodliwe bez żydowskich kapłanów promujących destrukcję naturalnego świata. wszystko co przez żydów jest uznawane za grzech jest u nas celebrowane, a najlepsze jest to że to świat żydów jest chory i zacofany, zatruty nieefektywnymi technologiami. u was chłop zamiast powiększyć sobie kvtasa jak ma małego to kupuje motor i zatruwa swoje środowisko, bo żyd mu nagadał że nie powinien żyć w zgodzie ze swoją własną wizją i pragnieniem przekroczenia człowieka i stania się kimś więcej. zmiażdżymy wasze plemię syjonu jak robaka jakim jest i uwolnimy od was kolejny wymiar. jesteście tak zacofani że nawet nie będziecie rozumieli co się dzieje. już nie rozumiecie. Zacznij pisac jakie fanfiki czy jak to się tam nazywa. Myślę że wśród podobnych tobie sjebow znajdziesz wiernych odbiorców Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 48 Napisano 55 minut temu Ale tutaj kabaret się odpier.. jak człowiek śpi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 50 minut temu No niestety albo spanie albo kredens nie ma nic za darmo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach