Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

6 minut temu, Spaghetti .... napisał:

Nie mam, to Ty masz braki w tym kierunku dlatego wystawiłaś prześwitujące cyce i figure Leżaczkowi :classic_cool:

W taki sposób chciałaś się dowartościować.

A dopuszczasz że masz po prostu dałna i tak samo jak nie rozpoznałeś u konia kradzionej fotki to nie rozpoznałeś też ściągniętego z wynalazku zwanego internetem szlafroka? 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Tak wiem Magda. Widzę, więc mamy obraz prawiwcch facetów i kobiety która uwarza się za stróża prawa.

Cóż, nawet jeśli to ja już mam to za sobą i dobrze, Szynszyla wybrała miała prawo :classic_cool:

Nie rozumiem jednego. Nie ma jej tutaj, a trollica w szlafroku ciągle o niej 😆😆 Poke też hejtowała rynsztokiem. Niedługo sama tu zostanie z karłem i jego taboretem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał:

Milczy i myśli że sprawa zamknięta. Co za ssjeb xD tak samo zrobiła ze zdjęciem zimowym które zrobiła xD to chyba mitoman rodem z podręcznika psychiatrii

Zimowe zdjęcie z neta zrobione przez bunię, pamiętame 🤣🤣🤣🤣

Edytowano przez Kuń wylewa szambo w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Nie rozumiem jednego. Nie ma jej tutaj, a trollica w szlafroku ciągle o niej 😆😆 Poke też hejtowała rynsztokiem. Niedługo sama tu zostanie z karłem i jego taboretem 😄 

I z tobą koniu 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Pogadajmy o tym 😄

Jechałem motorem  jechała koło mnie kobieta na motorze staliśmy na światłach i zagadała do mnie bo się patrzyłem na nią. 

Wymieniliśmy skromnie zdania wiesz co ona patrzyła na mniej tak jak ja na nią. Ja się wstydziłem zapytać. Przez 5 minut mnie wzięło nigdy tak nie miałem myślę o niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 250GodzinTak napisał:

Nie rozumiem jednego. Nie ma jej tutaj, a trollica w szlafroku ciągle o niej 😆😆 Poke też hejtowała rynsztokiem. Niedługo sama tu zostanie z karłem i jego taboretem 😄 

Twoj krecik wyszedl ci z odbytu z tych emocji i puka w taborecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kolejne 20 lat ordynarna trollica od kradzionych majtek, będzie przeżywać biały stanik Szynszyli, bo dawno nie ujeżdżała i stąd ból duszy 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Jechałem motorem  jechała koło mnie kobieta na motorze staliśmy na światłach i zagadała do mnie bo się patrzyłem na nią. 

Wymieniliśmy skromnie zdania wiesz co ona patrzyła na mniej tak jak ja na nią. Ja się wstydziłem zapytać. Przez 5 minut mnie wzięło nigdy tak nie miałem myślę o niej. 

Kiedy to było? 

Widocznie coś w niej było takiego. Może jej oczy albo piersi?

Zawaliłeś bo powinieneś spytać o imię i chociaż mógłbyś wspominać jej imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Przez kolejne 20 lat ordynarna trollica od kradzionych majtek, będzie przeżywać biały stanik Szynszyli, bo dawno nie ujeżdżała i stąd ból duszy 😄 

Odezwała się 50 latka z końskim żadem przeżywająca kradzione gacie innej kobiety istniejace jedynie w jej chorym umyśle. Ale nie martw się miszlę chętnie klaszcze jajami do parodii kobiet twojego pokroju. Może w czoło przyebje to oczezwiejesz

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 250GodzinTak napisał:

Nie rozumiem jednego. Nie ma jej tutaj, a trollica w szlafroku ciągle o niej 😆😆 Poke też hejtowała rynsztokiem. Niedługo sama tu zostanie z karłem i jego taboretem 😄 

Tak, wciąż o niej jakby miała wrócić, a przecież to niemożliwe 😅:classic_cool: Wiadomo, bo ją podrywałem ostro. Zostanie, a My będziemy się bawić Magda z szampanem w ręczkach mówię Ci 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Kiedy to było? 

Widocznie coś w niej było takiego. Może jej oczy albo piersi?

Zawaliłeś bo powinieneś spytać o imię i chociaż mógłbyś wspominać jej imie.

W Piatek. To możliwe wystarczy 5 minut? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 250GodzinTak napisał:

Przez kolejne 20 lat ordynarna trollica od kradzionych majtek, będzie przeżywać biały stanik Szynszyli, bo dawno nie ujeżdżała i stąd ból duszy 😄 

Opowiedz lepiej gdzie kupiłaś kapelusz 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Tak, wciąż o niej jakby miała wrócić, a przecież to niemożliwe 😅:classic_cool: Wiadomo, bo ją podrywałem ostro. Zostanie, a My będziemy się bawić Magda z szampanem w ręczkach mówię Ci 🤭

zjadłbyś gvwno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Tak, wciąż o niej jakby miała wrócić, a przecież to niemożliwe 😅:classic_cool: Wiadomo, bo ją podrywałem ostro. Zostanie, a My będziemy się bawić Magda z szampanem w ręczkach mówię Ci 🤭

Nie pije i podziękuję. A czemu by miała nie wrócić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Viavia napisał:

Jechałem motorem  jechała koło mnie kobieta na motorze staliśmy na światłach i zagadała do mnie bo się patrzyłem na nią. 

Wymieniliśmy skromnie zdania wiesz co ona patrzyła na mniej tak jak ja na nią. Ja się wstydziłem zapytać. Przez 5 minut mnie wzięło nigdy tak nie miałem myślę o niej. 

a w taki upał to się głowa nie przegrzewa w kasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Viavia napisał:

W Piatek. To możliwe wystarczy 5 minut? 

Wróć dziś w to samo miejsce o tej samej godzinie i może trafisz na nią 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Nie pije i podziękuję. A czemu by miała nie wrócić? 

Spoko, zawsze jest zamiennik :classic_cool: Szynszyla tu nie wróci, chyba że cud się stanie i mówię serio teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie widziała ze to ordynarny płatny troling to chyba nie myślisz że bym w ogóle się odnosiła do tych chorych wÿsrywow xD chyba cie posrålo perelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

a w taki upał to się głowa nie przegrzewa w kasku?

Jak jedziesz to masz wiatr ja lubię mieć odslonietą szybkę,  nie raz tego robactwa lata nie raz mnie trafiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kuń wylewa szambo w lesie napisał:

Koorwa widzę tego starego ogóra na swoim kooorwa komarku i fanatazje jego przegrzanego łba że jakaś laska na niego leci na światłach 🤣 🤣🤣

To też musi być jakis podszyw bo nie ma takich sjebow

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Spoko, zawsze jest zamiennik :classic_cool: Szynszyla tu nie wróci, chyba że cud się stanie i mówię serio teraz 

Nie chce żadnych zamienników. Nigdy nie piłam i nie piję. Mam dzbanek wody z cytryną, limonką, mięta i to mi wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Viavia napisał:

W Piatek. To możliwe wystarczy 5 minut? 

Tak możliwe.

Jak ci nie przejdzie do tygodnia będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Spaghetti .... napisał:

Spoko, zawsze jest zamiennik :classic_cool: Szynszyla tu nie wróci, chyba że cud się stanie i mówię serio teraz 

Oczywiście że nie wróci tutaj. Ogarnij sie Paweł w końcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×