WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu I od razu drugi z grazyna i słona zupą Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Si kalafą pojasnione aj ges i możecie się udać gęsiego do barłogu omawiając dzisiejsza misje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 19 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: wynajmij billboard i napisz że jej szukasz Szukam ją na fejsbuku tik toku. Nie ma. Mi mòwila dawno nie jeździła ma nowy motor i się jeszcze boi jezdzic, więc zapewne nie jest aktywna w grupach moyocyklowych. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 276 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 6 minut temu, WojciechWywaloński napisał: Próbujesz zmienić jego nastawianie pożądliwe aby nie tłumaczyć się z kradzionych udek do których już zdążył se zwalić po 5 razy na każdą nogę. Znam te numery chabeto Wyrażaj się z szacunkiem do Niej, bo Tobie leci po udach chora kobieto Edytowano 1 godzinę temu przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu XD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Spaghetti .... napisał: Wyrażaj się z szacunkiem do Niej, bo Tobie leci po udach chora kobieto Bo co mi zrobisz? Chùja mozesz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
trębacz 3 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Viavia napisał: Szukam ją na fejsbuku tik toku. Nie ma. Mi mòwila dawno nie jeździła ma nowy motor i się jeszcze boi jezdzic, więc zapewne nie jest aktywna w grupach moyocyklowych. szukaj na grupach dawców organów, dobrze że mi przypomniałeś bo zapomniałem na sezon rozwiesić stalowe linki w lesie 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2150 Napisano 1 godzinę temu 5 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: może kończę w 5 minut za to każda minuta mija jak godzina Minuta jak godzina to dobrze jeśli je się loda ale źle jak siedzi sie w pracy Zaczynam sie juz gubić czy to dobrze 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu A nie nie możesz. Pardą Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1881 Napisano 1 godzinę temu 6 minut temu, Onaaaa napisał: Ale napij się zamiennika co ci szkodzi W życiu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 276 Napisano 1 godzinę temu 8 minut temu, Onaaaa napisał: Ciągle o niej piszesz przecież ja wcale. Ciągle, kiedy rozmawialiśmy na priv o niej ? Dawno temu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 19 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 11 minut temu, Onaaaa napisał: Js tak wpadłam w gościa idąc chodnikiem i co? I tak uciekł. Także żeby zdobyć trzeba chyba zakuć w kajdanki Ja to jestem odwazny jak mi nie zależy albo mam gdzies, albo się nie podoba.. Jak mi się spodobała wtedy się blokuje. Edytowano 1 godzinę temu przez Viavia Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu No ta. Tera czeba podkreślić priw. Nobilitacja wiadomo xD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 276 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Bo co mi zrobisz? Chùja mozesz Nic, ciągle ujadasz zamiast być kobietą bo masz dobre cechy charaktetu tylko wolisz hejt Przypomnij sobie jak piszesz normalnie wtedy rozmawiaj z ludźmi. Edytowano 1 godzinę temu przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
trębacz 3 Napisano 1 godzinę temu srram Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1881 Napisano 1 godzinę temu 3 minuty temu, Viavia napisał: Szukam ją na fejsbuku tik toku. Nie ma. Mi mòwila dawno nie jeździła ma nowy motor i się jeszcze boi jezdzic, więc zapewne nie jest aktywna w grupach moyocyklowych. Widziałeś kiedyś wypadek motocyklisty? Lepiej uważaj i nie zaglądaj za babami Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Spaghetti .... napisał: Nic, ciągle ujadasz zamiast być kobietą bo masz dobre cechy charaktetu tylko wolisz hejt Ty nie masz żadnych kompetencji ani mojego poważania żeby oceniać jakiekolwiek cechy mojo osobo. Odklejasz się chlopie jak klepki w helmofonie. Jestem kobietą czy to ci się podoba czy nie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
trębacz 3 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) cv... Edytowano 1 godzinę temu przez trębacz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 19 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, 250GodzinTak napisał: Widziałeś kiedyś wypadek motocyklisty? Lepiej uważaj i nie zaglądaj za babami Weź przestań ja już mam dużo lat i jeszcze żyje. Zresztą ona tak samo. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
trębacz 3 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał: Jestem kobietą czy to ci się podoba czy nie nie jesteś bo nie możesz mieć dzieci i masz kvtasa Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2150 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, Viavia napisał: Ja to jestem odwazny jak mi nie zależy albo mam gdzies . Jak mi się spodobała wtedy się blokuje. Chyba każdy tak ma albo większość. Jeździj tą samą drogą często a może ją jeszcze spotkasz. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 276 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał: Ty nie masz żadnych kompetencji ani mojego poważania żeby oceniać jakiekolwiek cechy mojo osobo. Odklejasz się chlopie jak klepki w helmofonie. Jestem kobietą czy to ci się podoba czy nie Ty również nie masz, a hejcisz innych w tym mnie za nic i jeszcze jesteś z tego dumna. Tak Cię uczono w szkole policyjnej, czy jakiś chory zryp zmienił twoje podejście do człowieka ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Madzia jaka zajarana Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 443 Napisano 1 godzinę temu 4 minuty temu, Onaaaa napisał: Minuta jak godzina to dobrze jeśli je się loda ale źle jak siedzi sie w pracy Zaczynam sie juz gubić czy to dobrze teraz to i ja się zakręciłem 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
trębacz 3 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Spaghetti .... napisał: Ty również nie masz, a hejcisz innych w tym mnie za nic i jeszcze jesteś z tego dumna. Tak Cię uczono w szkole policyjnej, czy jakiś chory zryp zmienił twoje podejście do człowieka ? menel to nie człowiek tylko śmieeć Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1881 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Viavia napisał: Weź przestań ja już mam dużo lat i jeszcze żyje. Zresztą ona tak samo. Ten facet co zginął też tak pewnie myślał. I został tylko krzyż na poboczu. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 19 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Onaaaa napisał: Chyba każdy tak ma albo większość. Jeździj tą samą drogą często a może ją jeszcze spotkasz. Ona była odważniejsza odemnie sama mnie zaczepiła ja bym się wstydził. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Spaghetti .... napisał: Ty również nie masz, a hejcisz innych w tym mnie za nic i jeszcze jesteś z tego dumna. Tak Cię uczono w szkole policyjnej, czy jakiś chory zryp zmienił twoje podejście do człowieka ? Guwno dajesz guwnem w zęby dostajesz. Prosta matematyka. Myślałeś że frajerka będzie lizala ci sråke jak bezdomny zebrak pod dino a tu taki chùj w taki deszcz i temu ta frustracja Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 19 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Ten facet co zginął też tak pewnie myślał. I został tylko krzyż na poboczu. Nikt wiecznie nie żyje. Liczy się chwila o to jak przeżyjesz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach