Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Tak możliwe.

Jak ci nie przejdzie do tygodnia będzie źle.

Była w moim wieku,  podobała mi się  rozmawialiśmy patrzyliśmy sobie w oczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 250GodzinTak napisał:

Nie chce żadnych zamienników. Nigdy nie piłam i nie piję. Mam dzbanek wody z cytryną, limonką, mięta i to mi wystarczy. 

Nie kumata jesteś czy o co chodzi. Zaminnik znaczy bez procentów, więc spokojnie wypij wodę z cytrynką i limonką Magda :classic_cool:

Edytowano przez Spaghetti ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

Oczywiście że nie wróci tutaj. Ogarnij sie Paweł w końcu. 

W sumie do czego tu wracać, jak tu Choroszcz i Tworki 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

mnie 5 minut zawsze starczy, nie wiem jak koledze 😜 

Ale się zauroczyć. 

Edytowano przez Viavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

Oczywiście że nie wróci tutaj. Ogarnij sie Paweł w końcu. 

Dawno się ogranąłem,  to Wy przeżywacie jej brak tutaj szczególnie policjantka Boni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

Była w moim wieku,  podobała mi się  rozmawialiśmy patrzyliśmy sobie w oczy 

I przez kask poznałeś że z przodu też liceum? Ale wy tam macie fetę ło panie. Nie rozyeb jakiejś babci na pasach na tym swoim popierdku z powodu urojen wsobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 250GodzinTak napisał:

Wróć dziś w to samo miejsce o tej samej godzinie i może trafisz na nią 🙂 

Na taka drugą trasę gdzie się rozpędza do 140 na godzinę a potem się zwalnia są światła, jak to mam zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Spaghetti .... napisał:

Nie kumata jesteś czy o co chodzi. Zaminnik znaczy bez procentów, więc spokojnie wypij wodę z cytrynką i limonką Magda :classic_cool:

A ja ci cały czas pisze, że nie pije i nie chce żadnych zamienników alkoholowych. Co się z tobą dzieje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

mnie 5 minut zawsze starczy, nie wiem jak koledze 😜 

Tak szybko 🤔

Kurde myślałam że chociaż z 15 minut to zajmie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Viavia napisał:

Na taka drugą trasę gdzie się rozpędza do 140 na godzinę a potem się zwalnia są światła, jak to mam zrobić? 

A po co ci to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

A ja ci cały czas pisze, że nie pije i nie chce żadnych zamienników alkoholowych. Co się z tobą dzieje? 

Nic, zamiennik to woda lub napój bez procentów to miałem na myśli, więc w czym widzisz problem Magda :classic_cool:

Nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

A ja ci cały czas pisze, że nie pije i nie chce żadnych zamienników alkoholowych. Co się z tobą dzieje? 

Kuniec pożądania między wami? To taka gra wstempna te reprymendy. Nie zapomnij o taboreciku bo makrą z metra cięty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Viavia napisał:

Była w moim wieku,  podobała mi się  rozmawialiśmy patrzyliśmy sobie w oczy 

Js tak wpadłam w gościa idąc chodnikiem i co? I tak uciekł. Także żeby zdobyć trzeba chyba zakuć w kajdanki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 250GodzinTak napisał:

A po co ci to? 

Tam się spotkałem jak rozpedzilismy do 140 

I na światłach. 

Edytowano przez Viavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Spaghetti .... napisał:

Dawno się ogranąłem,  to Wy przeżywacie jej brak tutaj szczególnie policjantka Boni :classic_cool:

Ciągle o niej piszesz przecież 🤔 ja wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Nic, zamiennik to woda lub napój bez procentów to miałem na myśli, więc w czym widzisz problem Magda :classic_cool:

Nie ma problemu.

Ten dalej swoje. Jprd 🤦 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 250GodzinTak napisał:

W sumie do czego tu wracać, jak tu Choroszcz i Tworki 😄 

Dokładnie 🙂 stąd najlepiej uciec jak sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Ten dalej swoje. Jprd 🤦 

Próbujesz zmienić jego nastawianie pożądliwe aby nie tłumaczyć się z kradzionych udek do których już zdążył se zwalić po 5 razy na każdą nogę. Znam te numery chabeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

makaron niedługo się wprowadza do salowej będzie mieszkał razem z kradzionym gachem matki i buniem w jednym pudle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 250GodzinTak napisał:

A ja ci cały czas pisze, że nie pije i nie chce żadnych zamienników alkoholowych. Co się z tobą dzieje? 

Ale napij się zamiennika co ci szkodzi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×