Viavia 25 Napisano 3 godziny temu Zadzwoń! Do Ròzowej Landrynki Magdaleny. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Daj numer do Grażyny chce z nią pomówić Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał: To prawda. Juz dawno zauważyłam u ciebie takie zdarzenia. Współczuję ardianowi bolcownikowi Jakieś braki w tej dziedzinie? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: Jakieś braki w tej dziedzinie? W dziedzinie psychiatrii? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Niestety jestem zdrowa aż za bardzo a wolałabym być ritardem jak wy 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Daj numer do Grażyny chce z nią pomówić Ona nie rozmawia z patolami teraz spi. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Niestety jestem zdrowa aż za bardzo a wolałabym być ritardem jak wy Nie widać. Kto ci powiedział, że jesteś zdrowa? Ci co ukradli pranie i sikają pod oknem? Łap złodzieja Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Viavia napisał: Ona nie rozmawia z patolami teraz spi. To pilne jest obudź ja Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: Nie widać. Kto ci powiedział, że jesteś zdrowa? Ci co ukradli pranie i sikają pod oknem? Łap złodzieja Ty też wyglądasz na zdrowa jak tak spojrzeć na zdjęcie z fejsbuka. Tak że nie ma co się sugerować wygladem 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał: To pilne jest obudź ja Idzie do pracy nie jak ty bąki zbijać. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Nie lajkuj mnie judaszu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Viavia napisał: Idzie do pracy nie jak ty bąki zbijać. Haa haa Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał: Ty też wyglądasz na zdrowa jak tak spojrzeć na zdjęcie z fejsbuka. Tak że nie ma co się sugerować wygladem Ty też masz niezłego fejsbuka.. Ale ty masz ból dópy, że ktoś wygląda lepiej od ciebie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: Ty też masz niezłego fejsbuka.. Ale ty masz ból dópy, że ktoś wygląda lepiej od ciebie Mhm Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał: Mhm Co Ty masz policjantko oprócz wyglądu powiedz nam ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Co Ty masz policjantko oprócz wyglądu powiedz nam ? A na choi mnie cytujesz ponownie że z pewną dozom niemsmialosci zapytam. Nie wytrzymałeś i się zesrales. Guwno na patyku mam. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 4 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał: A na choi mnie cytujesz ponownie że z pewną dozom niemsmialosci zapytam. Nie wytrzymałeś i się zesrales. Guwno na patyku mam. To forum publiczne, nie twoja prywata, więc mi nie rozkazuj i nie pluj żabami w ludzi, bo oprócz wyglądu niewiele tutaj reprezentujesz Rozumiesz, czy po fińsku mam Ci to napisać ? Edytowano 3 godziny temu przez Makaron ..... 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu 6 minut temu, Makaron ..... napisał: Co Ty masz policjantko oprócz wyglądu powiedz nam ? Stara jest ot co Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: To forum publiczne, nie twoja prywata, więc mi nie rozkazuj i pluj żabami w ludzi, bo oprócz wyglądu niewiele tutaj reprezentujesz Nawet wyglądu nie mam więc znowu coś ci się przyśniło. Nie życzę sobie żebyś mnie cytował bo zaraz znowu się osrasz jak dostaniesz pojasnienie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Makaron ..... napisał: To forum publiczne, nie twoja prywata, więc mi nie rozkazuj i nie pluj żabami w ludzi, bo oprócz wyglądu niewiele tutaj reprezentujesz Rozumiesz, czy po fińsku mam Ci to napisać ? Sama tu zostanie i będzie pilnować pustych krzeseł Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: Sama tu zostanie i będzie pilnować pustych krzeseł Czekam na ten moment aż wszyscy zniknięcie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu (edytowany) Każdy coś ma w sobie podejrzewam że w realnym życiu nikt nie odnosi się do ludzi tak jak tutaj bez minimalnego szacunku i wyczucia nawet jak swoje myśli... Edytowano 3 godziny temu przez szmul 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 2 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał: Nawet wyglądu nie mam więc znowu coś ci się przyśniło. Nie życzę sobie żebyś mnie cytował bo zaraz znowu się osrasz jak dostaniesz pojasnienie Edytowałem wypowiedź, więc się dostosuj do mnie, albo zamilcz i spadaj stąd Warszawiacko PRl owska rencistko Masz Ty torchę kultury osobistej czy tylko zazdrość i jad ? Edytowano 3 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, tymczasowablokada napisał: Sama tu zostanie i będzie pilnować pustych krzeseł Już rozmawiała z Filipem, więc chyba pora, by wróciła do swoich klimatów Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Makaron ..... napisał: Edytowałem wypowiedź, więc się dostosuj do mnie, albo zamilcz i spadaj stąd Warszawiacko PRl owska rencistko Masz Ty torchę kultury osobistej czy tylko zazdrość i jad ? Ewidentnie jaja pełne i szukasz zaczepki aby mieć podkładkę na wyzywanie mnie od cweli. Za stara jestem na takie numery Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Makaron ..... napisał: Edytowałem wypowiedź, więc się dostosuj do mnie, albo zamilcz i spadaj stąd Warszawiacko PRl owska rencistko Masz Ty torchę kultury osobistej czy tylko zazdrość i jad ? To w końcu policjantka czy rencistka? I popraw te byki Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: To w końcu policjantka czy rencistka? I popraw te byki Nie muszę, bo policjantka na rencie mnie nie poprawia jak Ty, więc Magda nie wkurzaj mnie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Ewidentnie jaja pełne i szukasz zaczepki aby mieć podkładkę na wyzywanie mnie od cweli. Za stara jestem na takie numery Stary to jest pies, a Ty renciskto policjantko pilnuj się, bo dostaniesz w tyłek za chamstwo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Stary to jest pies, a Ty renciskto policjantko pilnuj się, bo dostaniesz w tyłek za chamstwo To jest właśnie twoja kultura Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 7 minut temu, WywalonyOdbyt napisał: Czekam na ten moment aż wszyscy zniknięcie Niestety nie doczekasz się Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach