Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, Makaron ..... napisał:

Już rozmawiała z Filipem, więc chyba pora, by wróciła do swoich klimatów 🤭 :classic_cool:

Pozgłaszała wszystkich i Pulsar pobanował. A, żeby dodać pikanterii, to wrzuciła korespondecję z moderatorem 😄😄😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Niestety nie doczekasz się 😄

Salowa tu się zachowa jak mumia egipska ale wy znikniecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Makaron ..... napisał:

Nie muszę, bo policjantka na rencie mnie nie poprawia jak Ty, więc Magda nie wkurzaj mnie 😅:classic_cool:

Nerwowy się zrobiłeś. Co ci się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

To jest właśnie twoja kultura

A twoja jaka jest, nie widzisz co piszesz do innych ? :classic_cool:

Dostajesz to na co zasłużyłaś.

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Viavia napisał:

Zadzwoń! Do Ròzowej Landrynki Magdaleny. 

Dzwoniłeś 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Pozgłaszała wszystkich i Pulsar pobanował. A, żeby dodać pikanterii, to wrzuciła korespondecję z moderatorem 😄😄😄 

Zal ci zad sciska bo na Twoje wołanie salowej na puszczy żaden moderator nie reaguje a tu pstryk i banik 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Pozgłaszała wszystkich i Pulsar pobanował. A, żeby dodać pikanterii, to wrzuciła korespondecję z moderatorem 😄😄😄 

Pulsar ma racje, cwaniactwo i hejt tutaj nic więcej. Wrzuciała, bo myślała, że to Twoja wina 😄 :classic_cool:

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Salowa tu się zachowa jak mumia egipska ale wy znikniecie. 

My to przeczekamy w trumnie faraona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

A twoja jaka jest, nie widzisz co piszesz do innych ? :classic_cool:

Dostajesz to na co zasłużyłaś.

Ile jeszcze będziesz pisał to samo do mnie? Opuść ten matrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Nerwowy się zrobiłeś. Co ci się stało? 

Wkurza mnie policjantka, rżnie idealną i mi kazanie prawi, a sama pluje żabami do innych non stop 

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Zal ci zad sciska bo na Twoje wołanie salowej na puszczy żaden moderator nie reaguje a tu pstryk i banik 😎 

Ja się przeważnie droczę, robię w jajo i mam ubaw, a ty przezywasz. Babka ogarnij się i rób nowy nick 😅😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

My to przeczekamy w trumnie faraona.

W trumnie moze być całkiem miło ⚰️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Wkurza mnie policjantka, rźnie idealną i mi kazanie prawi, a sama pluje żabami do innych non stop 

Codziennie ma bany. Biedna kobieta. To za niewinność 💃😅💃💃💃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Ja się przeważnie droczę, robię w jajo i mam ubaw, a ty przezywasz. Babka ogarnij się i rób nowy nick 😅😅 

Wiadomo. Ja toba zaś zyje i oddycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Codziennie ma bany. Biedna kobieta. To za niewinność 💃😅💃💃💃 

Ty będziesz miała bana w celi jak cie owsik dojedzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

To czyli co?

To jak salowa będzie munią egipską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onaaaa napisał:

Dzwoniłeś 🤔

Niete lata. Wcześniej nie musiałem landrynki same przychodziły. Z czasem landrynki też się postażały, nic się nieporadzi na to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

To co rzne to chyba nie jest twój biznes jakkolwiek 

A kto co dał prawo wyzywać innych? Wszyscy w domu zdrowi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał:

Ile jeszcze będziesz pisał to samo do mnie? Opuść ten matrix

Wkurzasz mnie maskarycznie, non stop się sypiesz do innych, a sama jesteś chora :classic_cool:

Policjantko!

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

A kto co dał prawo wyzywać innych? Wszyscy w domu zdrowi? 

Przecież jestem bezdomna więc o jakim domu prawisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szmul napisał:

W trumnie moze być całkiem miło ⚰️

Też tak myślę i już myślę co spakować do tej trumny i jak będzie miło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Wkurzasz mnie maskarycznie, non stop się sypiesz do innych, a sama jesteś chora :classic_cool:

Policjantko!

To też nie twój biznes. Jak cie wkurza obca baba to jest twój problem. Terapeuta ci nie mówił? To u mnie masz za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Codziennie ma bany. Biedna kobieta. To za niewinność 💃😅💃💃💃 

Dramat z nią i ta chora zazdrość o Twoją urodę i innych... Powiedz mi, że to to tylko sen 🕺🤭🕺:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Życzę zdrowia. Nudzisz 😜 

Punktuje twoja głupotę celnie jak zawsze. Chyba ci się riposty kończą i 2 ostatnie komórki obumieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pravik taki biedny i zadręczony ktoś powinien o niego zawalczyć xd płaska chyba jakieś prawo kończyła może powinna być adwokatem jak beda w sądzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×