tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, Makaron ..... napisał: Już rozmawiała z Filipem, więc chyba pora, by wróciła do swoich klimatów Pozgłaszała wszystkich i Pulsar pobanował. A, żeby dodać pikanterii, to wrzuciła korespondecję z moderatorem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Onaaaa napisał: Niestety nie doczekasz się Salowa tu się zachowa jak mumia egipska ale wy znikniecie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, Makaron ..... napisał: Nie muszę, bo policjantka na rencie mnie nie poprawia jak Ty, więc Magda nie wkurzaj mnie Nerwowy się zrobiłeś. Co ci się stało? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: To jest właśnie twoja kultura A twoja jaka jest, nie widzisz co piszesz do innych ? Dostajesz to na co zasłużyłaś. Edytowano 3 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 30 minut temu, Viavia napisał: Zadzwoń! Do Ròzowej Landrynki Magdaleny. Dzwoniłeś Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Salowa tu się zachowa jak mumia egipska ale wy znikniecie. Masz jakąś obsesję? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, tymczasowablokada napisał: Pozgłaszała wszystkich i Pulsar pobanował. A, żeby dodać pikanterii, to wrzuciła korespondecję z moderatorem Zal ci zad sciska bo na Twoje wołanie salowej na puszczy żaden moderator nie reaguje a tu pstryk i banik Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 2 minuty temu, tymczasowablokada napisał: Pozgłaszała wszystkich i Pulsar pobanował. A, żeby dodać pikanterii, to wrzuciła korespondecję z moderatorem Pulsar ma racje, cwaniactwo i hejt tutaj nic więcej. Wrzuciała, bo myślała, że to Twoja wina Edytowano 3 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Salowa tu się zachowa jak mumia egipska ale wy znikniecie. My to przeczekamy w trumnie faraona. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Makaron ..... napisał: A twoja jaka jest, nie widzisz co piszesz do innych ? Dostajesz to na co zasłużyłaś. Ile jeszcze będziesz pisał to samo do mnie? Opuść ten matrix Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Onaaaa napisał: My to przeczekamy w trumnie faraona. To czyli co? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 4 minuty temu, tymczasowablokada napisał: Nerwowy się zrobiłeś. Co ci się stało? Wkurza mnie policjantka, rżnie idealną i mi kazanie prawi, a sama pluje żabami do innych non stop Edytowano 3 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Zal ci zad sciska bo na Twoje wołanie salowej na puszczy żaden moderator nie reaguje a tu pstryk i banik Ja się przeważnie droczę, robię w jajo i mam ubaw, a ty przezywasz. Babka ogarnij się i rób nowy nick Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu To co rzne to chyba nie jest twój biznes jakkolwiek Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Onaaaa napisał: My to przeczekamy w trumnie faraona. W trumnie moze być całkiem miło Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Wkurza mnie policjantka, rźnie idealną i mi kazanie prawi, a sama pluje żabami do innych non stop Codziennie ma bany. Biedna kobieta. To za niewinność Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: Ja się przeważnie droczę, robię w jajo i mam ubaw, a ty przezywasz. Babka ogarnij się i rób nowy nick Wiadomo. Ja toba zaś zyje i oddycham Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: Codziennie ma bany. Biedna kobieta. To za niewinność Ty będziesz miała bana w celi jak cie owsik dojedzie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: To czyli co? To jak salowa będzie munią egipską. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, Onaaaa napisał: Dzwoniłeś Niete lata. Wcześniej nie musiałem landrynki same przychodziły. Z czasem landrynki też się postażały, nic się nieporadzi na to. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: To co rzne to chyba nie jest twój biznes jakkolwiek A kto co dał prawo wyzywać innych? Wszyscy w domu zdrowi? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Ty będziesz miała bana w celi jak cie owsik dojedzie Chyba ciebie wkrótce Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 3 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał: Ile jeszcze będziesz pisał to samo do mnie? Opuść ten matrix Wkurzasz mnie maskarycznie, non stop się sypiesz do innych, a sama jesteś chora Policjantko! Edytowano 3 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: A kto co dał prawo wyzywać innych? Wszyscy w domu zdrowi? Przecież jestem bezdomna więc o jakim domu prawisz. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, szmul napisał: W trumnie moze być całkiem miło Też tak myślę i już myślę co spakować do tej trumny i jak będzie miło. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Przecież jestem bezdomna więc o jakim domu prawisz. Życzę zdrowia. Nudzisz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Wkurzasz mnie maskarycznie, non stop się sypiesz do innych, a sama jesteś chora Policjantko! To też nie twój biznes. Jak cie wkurza obca baba to jest twój problem. Terapeuta ci nie mówił? To u mnie masz za darmo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, tymczasowablokada napisał: Codziennie ma bany. Biedna kobieta. To za niewinność Dramat z nią i ta chora zazdrość o Twoją urodę i innych... Powiedz mi, że to to tylko sen Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: Życzę zdrowia. Nudzisz Punktuje twoja głupotę celnie jak zawsze. Chyba ci się riposty kończą i 2 ostatnie komórki obumieraja Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu A pravik taki biedny i zadręczony ktoś powinien o niego zawalczyć xd płaska chyba jakieś prawo kończyła może powinna być adwokatem jak beda w sądzie xD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach