WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Nierozwiązany temat powroci na tapet jak smrut obsmrodzony. Sugeruje go rozwiązać. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Napij się to wszystko powróci. Nie ma brzydkich kobiet pamiętaj. Wszystko się rozchodzi o trunek. Pij bo stracisz salowom Nie napisałem, że jesteś brzydka wręcz przeciwnie, więc Ty skończ pisać o mnie nieprawdę policjantko i spadaj spać. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Nie napisałem, że jesteś brzydka wręcz przeciwnie, więc Ty skończ pisać o mnie nieprawdę policjantko i spadaj spać. A gdzie ty się wybierasz ja nie skończyłam jeszcze Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu 6 minut temu, Onaaaa napisał: Co to za odzywki Ocenia mnie źle, więc dostaje proste Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Ciebie też czytają a do mnie masz pretensje Skończmy temat. Po czytają daje się przecinek. Idź się umyć i spać, bo ja z tobą skończyłam. A chlaniem miłości do Szynszyli nie zakryjesz, więc do boju, na terapię, kwiaty w zęby i kierunek Sopot do Szynszyli 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu 17 minut temu, Onaaaa napisał: Chcesz landrynke? Idz do sklepu i sobie kup A tam landrynki to ja nosze w kieszeni tylnej razem z rodzynkami. Raz mi się wysyłały czyli ta torebka rozdarta . Wiesz jak czestowalem nikomu to nie przeszkadzało. Jak jednej dasz to druga chce i nic nie zostaje. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, Makaron ..... napisał: Ok, więc zastosuj tą metodę na wiesz kim Wiem ale się trochę wstydzę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 1 minutę temu, tymczasowablokada napisał: Po czytają daje się przecinek. Idź się umyć i spać, bo ja z tobą skończyłam. A chlaniem miłości do Szynszyli nie zakryjesz, więc do boju, na terapię, kwiaty w zęby i kierunek Sopot do Szynszyli Nie musisz mi przypominać, że nie będziesz robiła za praster na moje rany. Wyleczyłem się, więc może rady tego typu gdzie mam jechać i wracać zastosuj do kogoś innego, bo Szynszyla ma faceta i jest szcześliwa także spoko Edytowano 3 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Viavia napisał: A tam landrynki to ja nosze w kieszeni tylnej razem z rodzynkami. Raz mi się wysyłały czyli ta torebka rozdarta . Wiesz jak czestowalem nikomu to nie przeszkadzało. Jak jednej dasz to druga chce i nic nie zostaje. Paczka cukierków kosztuje około 5 złotych. Tak krucho z kasą? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Viavia napisał: A tam landrynki to ja nosze w kieszeni tylnej razem z rodzynkami. Raz mi się wysyłały czyli ta torebka rozdarta . Wiesz jak czestowalem nikomu to nie przeszkadzało. Jak jednej dasz to druga chce i nic nie zostaje. A no tak bo te kobiety to tylko na słodycze lecą. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Nie musisz mi przypominać, że nie będziesz robiła za praster na moje rany. Wyleczyłem się, więc może rady tego typu gdzie mam jechać zastosuj do kogoś innego, bo Szynszyla ma faceta i jest szcześliwa także spoko I po co to sypanie prywatą? Owszem nie będę twoim plastrem, więc coś jeszcze dodać? Idź spać i daj mi spokój. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, tymczasowablokada napisał: I po co to sypanie prywatą? Owszem nie będę twoim plastrem, więc coś jeszcze dodać? Idź spać i daj mi spokój. Dlaczeeeegoo sypieeecie sol na me raaanyy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Boze dlaczego zawsze muszę znajdować się w srodku cudzych dram xD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Czy wy jesteście normalni?! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, tymczasowablokada napisał: Paczka cukierków kosztuje około 5 złotych. Tak krucho z kasą? Czekoladowe w kieszeni miał miazgę co bym dawał? Landrynki są najlepsze! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Tańczymy i chùj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, Onaaaa napisał: Wiem ale się trochę wstydzę Powiedz mu o tym zrozumie ... chyba Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 5 minut temu, tymczasowablokada napisał: I po co to sypanie prywatą? Owszem nie będę twoim plastrem, więc coś jeszcze dodać? Idź spać i daj mi spokój. Jaką prywatą Magda, prywaty nigdy tutaj nie wrzuciłem i zdjęć na potwierdzenie, więc skoczńmy konwersacje i Ty mi daj spokój, bo gadasz głupoty o mnie. Edytowano 3 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Dens dens Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Konga bonga makaronga Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, Viavia napisał: Czekoladowe w kieszeni miał miazgę co bym dawał? Landrynki są najlepsze! Czekoladowe w taki upał w kieszeni? Co ty bredzisz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu na co Sradzi porypane simpy to nie jest upoślę co poczebuje zyeba na posylki huh 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Makaron ..... napisał: Jaką prywatą Magda, prywaty nigdy tutaj nie wrzuciałem i zdjęć na potwiedzenie, więc skoczmy konwersacje i Ty mi da spokój, bo gadasz głupoty o mnie. Z Bogiem. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 1 minutę temu, tymczasowablokada napisał: Z Bogiem. I Wzajemnie. Edytowano 3 godziny temu przez Makaron ..... 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Nie umiecie sie bawic moi drodzy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, szmul napisał: na co Sradzi porypane simpy to nie jest upoślę co poczebuje zyeba na posylki huh Thank You Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Veni sankte spirytus Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 4 minuty temu, tymczasowablokada napisał: Czekoladowe w taki upał w kieszeni? Co ty bredzisz Więc pisze a chwila słodkości w landrynki są lepsze Jakos mobilne jest Mentosy włożyć bo wystają? Luem w kieszeni. ? Paczka była nie tak mi, rozwlali w kieszeni albo wypadnie gdzies jak bedę się schylał. Trzeba myśleć praktycznie Edytowano 3 godziny temu przez Viavia Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, tymczasowablokada napisał: Thank You psy wojny i alkusy to nie to:/ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach