Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Napij się to wszystko powróci. Nie ma brzydkich kobiet pamiętaj. Wszystko się rozchodzi o trunek. Pij bo stracisz salowom

Nie napisałem, że jesteś brzydka wręcz przeciwnie, więc Ty skończ pisać o mnie nieprawdę policjantko i spadaj spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Nie napisałem, że jesteś brzydka wręcz przeciwnie, więc Ty skończ pisać o mnie nieprawdę policjantko i spadaj spać.

A gdzie ty się wybierasz ja nie skończyłam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Ciebie też czytają a do mnie masz pretensje :classic_cool:

Skończmy temat.

Po czytają daje się przecinek. Idź się umyć i spać, bo ja z tobą skończyłam. A chlaniem miłości do Szynszyli nie zakryjesz, więc do boju, na terapię, kwiaty w zęby i kierunek Sopot do Szynszyli 😅😅 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Onaaaa napisał:

Chcesz landrynke? Idz do sklepu i sobie kup 😄

A tam landrynki to ja nosze w kieszeni tylnej razem z rodzynkami. Raz mi się wysyłały czyli ta torebka rozdarta . Wiesz jak czestowalem nikomu to nie przeszkadzało. 

Jak jednej dasz to druga chce i nic nie zostaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Makaron ..... napisał:

Ok, więc zastosuj tą metodę na wiesz kim 🤭:classic_cool:

Wiem ale się trochę wstydzę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Po czytają daje się przecinek. Idź się umyć i spać, bo ja z tobą skończyłam. A chlaniem miłości do Szynszyli nie zakryjesz, więc do boju, na terapię, kwiaty w zęby i kierunek Sopot do Szynszyli 😅😅 

Nie musisz mi przypominać, że nie będziesz robiła za praster na moje rany. Wyleczyłem się, więc może rady tego typu gdzie mam jechać i wracać zastosuj do kogoś innego, bo Szynszyla ma faceta i jest szcześliwa także spoko :classic_cool:

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

A tam landrynki to ja nosze w kieszeni tylnej razem z rodzynkami. Raz mi się wysyłały czyli ta torebka rozdarta . Wiesz jak czestowalem nikomu to nie przeszkadzało. 

Jak jednej dasz to druga chce i nic nie zostaje. 

Paczka cukierków kosztuje około 5 złotych. Tak krucho z kasą? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Viavia napisał:

A tam landrynki to ja nosze w kieszeni tylnej razem z rodzynkami. Raz mi się wysyłały czyli ta torebka rozdarta . Wiesz jak czestowalem nikomu to nie przeszkadzało. 

Jak jednej dasz to druga chce i nic nie zostaje. 

A no tak bo te kobiety to tylko na słodycze lecą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Nie musisz mi przypominać, że nie będziesz robiła za praster na moje rany. Wyleczyłem się, więc może rady tego typu gdzie mam jechać zastosuj do kogoś innego, bo Szynszyla ma faceta i jest szcześliwa także spoko :classic_cool:

I po co to sypanie prywatą? Owszem nie będę twoim plastrem, więc coś jeszcze dodać? Idź spać i daj mi spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

I po co to sypanie prywatą? Owszem nie będę twoim plastrem, więc coś jeszcze dodać? Idź spać i daj mi spokój. 

Dlaczeeeegoo sypieeecie sol na me raaanyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Paczka cukierków kosztuje około 5 złotych. Tak krucho z kasą? 😄 

Czekoladowe w kieszeni miał miazgę co bym dawał? Landrynki są najlepsze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tymczasowablokada napisał:

I po co to sypanie prywatą? Owszem nie będę twoim plastrem, więc coś jeszcze dodać? Idź spać i daj mi spokój. 

Jaką prywatą Magda, prywaty nigdy tutaj nie wrzuciłem i zdjęć na potwierdzenie, więc skoczńmy konwersacje i Ty mi daj spokój, bo gadasz głupoty o mnie.

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Viavia napisał:

Czekoladowe w kieszeni miał miazgę co bym dawał? Landrynki są najlepsze! 

Czekoladowe w taki upał w kieszeni? 😅 Co ty bredzisz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na co Sradzi porypane simpy to nie jest upoślę co poczebuje zyeba na posylki huh 💪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Makaron ..... napisał:

Jaką prywatą Magda, prywaty nigdy tutaj nie wrzuciałem i zdjęć na potwiedzenie, więc skoczmy konwersacje i Ty mi da spokój, bo gadasz głupoty o mnie.

Z Bogiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Z Bogiem. 

I Wzajemnie.

Edytowano przez Makaron .....
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Czekoladowe w taki upał w kieszeni? 😅 Co ty bredzisz 🙂 

Więc pisze a chwila słodkości w landrynki są lepsze Jakos mobilne jest  Mentosy włożyć bo wystają? Luem w kieszeni. ? 

Paczka była nie tak mi, rozwlali w kieszeni albo wypadnie gdzies jak bedę się schylał.

Trzeba myśleć praktycznie 

Edytowano przez Viavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Thank You 😻 

psy wojny i alkusy to nie to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×