Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Nie na temat. Żadny.:) A propos bucików. Moja małostopa koleżanka powiedziała o swojej nowej koleżance z pracy: \'\'wiesz ona ma stopy wielkie jak podolski złodziej.. ona chyba z piątkę nosi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooooooojj! To ja mam też prawie podolsko-złodziejskie... cztery i pół... ale za to wyżej bez getrów ;-) specjalnie na tę okazję! Może się jaki M a r k o trafi całuśny? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee noooooooooooooo... wszystkie stopki za pas wzięły? bo zaraz wywołam ducha... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , to moze ja zamiast tego ducha:) pozdrawiam was serdecznie i Andrzejkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrgiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!! Jak ja za Tobą tęskniłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak status materacykowy? Jak mężowe testowanie kompowych wykrywaczy formowej działalności? Łezka mi się w oku zakręciła! Właśnie płynie mi po poliku... margi 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Milky jak milo ze mnie ktos pamieta :) wykrywacze spoko .Z materaca powietrze uchodzi i juz mi dupe troche odbilo:P zniknelam bo przywalily mnie nieco sprawy zyciowe , ale dzis nie o tym, mialo byc na wesolo:) polejcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polac polać, a jakże, a gdzie nasz nadworny barman się podziewa;-) oj, ten zielony to chyba z nazwy tylko, błogość czuje błogość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te materacyki sławetne to takie koła ratunkowe bardziej chyba;-) i pora roku wzywa, by na oponkach poslizgac się, zawsze to jakies urozmaicenie;-) kobiety z traktorów, opony w ruch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polejmy coś! Polejmy wody! Olejmy dmuchaczy! Oj z tymi dmuchaczami... twardą d... trzeba mieć... ale lepiej twarde serce... margi... chyba mi się udało... budzę się bez myślenia o nim, zasypiam bez myślenia o nim... to wesołe? nie?? margi! Musimy się napić! No to chlup! To mój egzorcyzm! Żebyś została! [wódka święcona] ... Ale jest już dobrze? Powiedz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mozna np napisac telenowele o technikach samochodowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchła
Dziś zobaczyłam żonę mojego byłego kochanka. Bardzo ładna, zadbana, tylko jakaś taka smutna, zamyślona. Od znajomych dowiedziałam się, że to bardzo miła i subtelna osoba. A on mówił o niej zawsze żle. Byłam głupia, nie mogę spojrzeć sobie w twarz. Jestem szmatą, krzywdziłam niewinną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można margi, oj mozna;-) dawno przeglądu nie było, a grzeje się tu i tam;-) tylko świece wymienione, ale z rozruchem to juz gorzej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi, :-( bu. ... Ja tam mam nowe klocki hamulcowe i unikam ostrej jazdy bez gum ;-) Szkoda podwozia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky, ty w podstawówce jesteś? but cztery i pół reszta 36?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, w podstawówce to ja byłam 7 lat temu, jak panią od ang. byłam... wtedy to byłam kobietą z klasą... ;-) eeeeeeeeech... jiw, no qrnia 24 i pół czyli 38 stopkę mam! No to zatankujmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawcie sie milo dziewczyny , pamietam o was caly czas i czytam ale nie chce nastroju psuc.. wypijcie moje zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawcie sie milo dziewczyny , pamietam o was caly czas i czytam ale nie chce nastroju psuc.. wypijcie moje zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etaaaaaaam, margi, dzisiaj wszystko wolno... nawet psuć humor. Nie odchodź! Milky witam w klubie - podobne doswiadzcenia zawodowe sto lat temu , buuuuuuuuuuu. jtw, gdzie twój dzisiaj anrzenkuje? Z Tobą szczęściaro? Juszczenko. Juszczenko, Juszczenko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo margi! witaj 🌻 i bucik, jak nie za drwala to moze za kowala! marcelko kuj zelazo poki gorace hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tak dobrze, JIW andrzejkuje z zona :( ale wisi mi to........... ja andrzejkuje dzisiaj w kuchni, przygotowuje ......ciasta, salatki......... i mieszam piwo, wino i likierek :P ciekawe co z tego wyjdzie bo juz mam omamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj ludki piernikowe wypiekałam ze znajomymi dziecmi i ich rodzicami. Podsłuchany dialog, udział biorą Mój syn MS oraz Moja Przyjaciółka MP MP: O Boże ja wy to robicie, że te ludki wam wychodzą z foremek, bo mój nie chce! MS: To możesz dorobić mu fiutka, przyczepić i pociągnąć za niego to wyjdzie. Tylko fiutek musi być duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie pogubiłam we wróżbach i temat zakonczyłam, napisałam że ma się pierdaczyć, dno total dno, heee te zielone ludki mogą namieszać na klawiaturze, oj mogą, a wiem, ze nie będe taką szczęściara jak JTW i po brzydkich tekstach juz sie nie odezwie. Wcale nie były brzydkie;-) obojetności sprzedałam ignora;-) odezwę się jeszcze:-) piatka dla Was:-) oczywiście nie ta, o której jiw wspominała (podolsko-złodziejska) ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, wierzylam w ciebie! wychodzisz za maz za drwala! kurde, duze fiutki :D nawet w ciastkach, dokad zmierza ten swiat! he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×