Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

no i sobie poesemesowalismy zapytalam \"jak sie trzyma\" odp. ..... \" staram sie trzymac, ale w kazdej sekundzie o tobie mysle-moge jutro zadzwonic? \" \"pewnie ze mozesz\" \"OK jutro zadzonie...zle mi bez ciebie... na szczescie zawalili mnie praca, ...wrocilem do domu 15 minut temu\" \"a masz moze jakas konkretna sprawe ze chcesz zadzwonic?\" \"Nieee.... chce tylko uslyszec twoj pogodny glos\" pozniej juz byly tylko w stylu spij slodko, bla bla, ble ble pa pa i takie tam weselej mi troche :D :D :D wiecie co.... nie pozwole mu odejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę??? ;) Jak masz jakis skuteczny sposób na \'\'nie pozwole mu odejść\'\' - sprzedaj! Czyli po rozstaniach są powroty...optymistyczne (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę??? ;) Jak masz jakis skuteczny sposób na \'\'nie pozwole mu odejść\'\' - sprzedaj! Czyli po rozstaniach są powroty...optymistyczne (?) skoro zapewnie klonuje się specjalne pozdrowienia dla Inki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sposobu JIW ale wiem (tak mysle), ze jak ja nie powiem STOP tak na powaznie to jest szansa ze ON bedzie miekl... ale jestem optymistka :P A wlasciwie nie wiem czy bedzie powrot..... wiem ze jest szansa zeby bylo milo....a moze zostaniemy kumplami :P INKI - glowa do gory...do Ciebie tez usmiechnie sie sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jtw , a jak bedzie wyglądał STOP na poważnie ? ;) To ja zrobiłam w tzw. miedzczasie pranie reczne i jestem cholernie zmeczona i idę spaaaać. Slodkich snów, JTW i Inki :) :) :) Inki, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorkiem, dzis bylam na szkoleniu i nie mogłam wcześniej dorwać się do kompa...Moj nawet dzis nie ospisał na maila...to już naprawdę naprawdę koniec. Niby to rozumiem ale z drugiej strony bardzo mi ciężko, powiedział że z czasem będzie mi lżej.... Kiedyś mnie bardzo kochał....ale teraz chyba już nic z tego nie zostało...Przechodzilam wszystko te etapy co jtw.... i myslę że jtw jeszcze do rozstania daaaleko.....Aby się rozstać uczucie musi wygasnąć a między wami jest jeszcze dużo uczucia... I na nic postanowienia...Uczucie zawsze zwycięża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jtw , a jak bedzie wyglądał STOP na poważnie ? ;) To ja zrobiłam w tzw. miedzczasie pranie reczne i jestem cholernie zmeczona i idę spaaaać. Slodkich snów, JTW i Inki :) :) :) Inki, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochaneczki, takie smsy... ech tez bym chciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz JIW co to STOP na powanie? Sama nie wiem. Moze tak jak mowi Marcelka-jak uczucie wygasnie. A moze jak wyladuje w wariatkowie bo sobie naprawde przestane radzic. A moze to juz teraz. Nie wiem Marcelko obys miala racje ze jeszcze do rozstania daleko czas pokaze jak to bedzie dalej ale teraz jestem o wiele spoojniejsza niz bylam rano Ineczko.... ja wymusilam te smsy... przeciez jakbym sie nie odwazyla wyslac to nie mialabym nic w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Marcelko... nie podskakuje do gory...... na pewno jestem duzo spokojniejsza niz wczesniej.... nie rycze....nie sciska mnie w dolku.... ale do pelni szczescia daleko... i chyba nigdy nie bedzie pelni szczescia.... bo nawet jak to wszystko powroci.... nic sie nie zmieni....znowu On bedzie wracal TAM, ja bede zostawala sama TU.... i znowu bede go wkurzala ..........ajjjj a moze to se ne wrati......... nie wiem jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez po jego telefonie miałam jeszcze smska. Kurde:( I z czego ja sie głupia tak cieszę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organika....az parsknelam smiechem gdzies kiedys na jakims topiku wyczytalam ze kochanki przynajmniej wiedza na czym stoja.... bo stoja na niczym i wlasnie po Twoich slowach to mi sie przypomnialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziała Margi? A w ogóle - jak to z Wami jest? Macie jakieś ich/ wasze wspolne zdjcia? Ja mam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku,zaraz je obudzimy....;) Ale dzis piekny dzień za oknem.Az się chce....wyjsc:) Tylko wieje mi trochę...Ale co tam.... JTW,JIW,Organika,jak ja was rozumiem to szok:) Hihi...Telefon,sms,cóż to jest? Ochlap,namiastka.A cieszy jak milion dolarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... jak milo :) mimo, ze swiat wiruje mi przed oczami w zawrotnym tempie by zaraz sie slimaczyc a nic nie bralam ;) moj mozg chyba wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czora myszka
witajcie moje Kochane:):):):):):):) JTW jak sie ciesze..wiedzialam ze tak bedzie...prawde mowiac, to jest nie mozliwe , zeby dwoje ludzi tak poprostu od siebie odeszlo , gdy laczy ich uczucie..i to nie jest zwykle uczucie ..to wlasnie milosc..zatem trzymaj ja w garsci..mocno...nie wazne co bedzie pozniej ..jak go potrzebujesz to walcz o niego..ja tez bym napisala..tez postapilabym jak Ty..zatem duze BZACZKi dla Ciebie..bardzo duze.. a MY cieszymy sie chwila..kazda chwila..oboje wiemy , ze bycie razem jest jeszcze niemozliwe i czekamy , az bedzie mozliwe..i walczymy o kazda minute i sekunde..boje sie , ze wejdzie nam to w krew...ale odrzucam zle mysli...najwazniejsz ON jest...i wiem ze bedzie..nie mysle jak dlugo...poprostu jest i to sie liczy... i nawet szczescie mnie ogarnia..i czuje ze mam sile by przetrwac..ON mi ta sile daje... i wszystkim Wam , moje Drogie zycze takiej studni z zyciodajnym plynem......bez dna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje drogie panie :) nie śpimy nie śpimy... powoli zaczynamy dzień, słoneczko świeci...a praca czeka! uściski dla wszystkich! uśmiechnijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ola,mail poszedł długi,oj,długi...;) Dojdzie do tego,ze bedziemy wykorzystywac forum do powiadamiania sie o mailach;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekła
Wszystkie jesteśmy takie same idiotki. Cieszymy się ze słodkich smsków, czułych słówek, ukratkowych spojrzeń przepelnionych miłością. A jak się nie odzywa to wylewamy tony łeż czekając na ..... no własnie na co ? Na kolejne czule słówka... I tak w kołko. Jesteśmy od nich uzależnione i oni dobrze o tym wiedzą i zapewne to wykorzystują. A my słodkie idiotki chcemy wierzyć we wszystko co usłyszymy. Przepłakałam całą noc i znów naiwnie czekam .... Chociaż jeszcze parę godzin obiecałam sobie że go pogonię, ale i tak wiem że tak nie zrobię :( Jestem zła na cały świat i na siebie !!! Czemu jestem taka naiwna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×