Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

dzięki jiw! mam! później se pobzykam;), bo teraz nie mogę. :-) ..tak tak... niech przeminie z wiatrem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między
ciszą a ciszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kb
myśli w głowie się kołyszą :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jiw To (ost.) jest przy wielostronowych topikach. Jak klikniesz na ost. to wchodzisz od razu na ostatnią stronę. W sumie - spore udogodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potem płyną
i płyną... ...póki nie przeminą :-) Pozdro. Milky :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
... leżę i leżę i leżę I nikomu nie ufam I nikomu nie wierzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę
ale podciągam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę
ja! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie poznaje po charakterze pisma....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO....po usmiechu to tak ;) Dzisiaj dostaje wyrownanie pensji od wrzesnia ubieglego roku -tra la la!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooo.. też bym tak chciała... kupiłabym sobie megapaczkę wacików ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, coś sobie kupisz fajnego czy do nie-Lądka pojedziesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spłacę debet na koncie...a potem.... średnia paczka wacików!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie. Znowu sie zaczelo u mnie, jednak sie nie wypalilo i juz nie wiem kogo prosic o cierpliwosc i rozum do glowy.Co to do cholery jest???? AU chce mi sie wyc bo znowu tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):) Witaj Miel kochana .... to jak bumerang , zawsze wraca . Jak narkotyk , bo qrcze nie umiem się wyzwolić. A tak na marginesie .... u mnie dobrze , pełna harmonia we wszystkich sferach .... Słońce świeci , jest pięknie , życzę WAM udanego o wesołego dnia ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucona
witam czy zdarza sie wam klocic z kochankiem? Ja spotykam sie z K... juz 10 mieisecy i pierwszy raz nam sie to zdarzylo. Troche sie nad tym zastanawiam moze to poczatek kanca.....oh jak ja bym chciala sie od tego uwolnic i byc taka szczesliwa jak z nim ale bez niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucona --> każda z nas by tak chciała, ale życie jest życiem :( milky--> ani mi się waż [mocno macham paluchem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...A myślałam,że (ost.) oznacza,że dany topik już niedługo będzie zakończony;) Że to ostrzeżenie przed dalszym wypisywaniem głupot,czy coś;)Nie wiem,skąd mi to do głowy przyszło:) Milky,Ty wacików nie masz?? Ty??;) Nie wierzyć nikomu,kto ma dzyndzel miedzy nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella, ja w pierwszym momencie pomyślałam to sam, że albo kończą topic albo \"ostrzeżenie\" bo np nie jest w tym dziale co powienin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... zyje... fruwam w chmurach... spotkalam zielonookiego aniola... porwal mnie na swych skrzydlach do krainy szczescia... czy to ona, rozmarzona inki... ta sama a jakze inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie możecie pogratulowac :) wlasnie minal tydzien od czasu kiedy nie mamy kontaktu. To od poltora roku pierwszy taki tydzien. Oby trwal......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam, że \"ost.\", bo dawno sie nikt nie wpisywał... że wszystkie topiki, gdzie się dawno ktoś nie wpisywał, oznaczają \"ost.\" i chcą skoszować... i wtedy chciałam się wpisać, a tu mi się wyświetliło coś tam, że operacja niemożliwa, bad gateway czy cóś... ale miałam stracha :-) gratuluję wszystkim, które ciągle wytrzymują z nim i tym, które się uwolniły :-) niedługo rocznicę bede obchodzić :-D... i nic mnie to już nie obchodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U nas nad morzem lato w pełni..... dziś się spiekłam boleśnie... U mnie nastąpił przełom Po pierwsze spotkałam następnego faceta który jest super i gdybym chciałam mogłoby być wszystko...ale nie chcę, bo wiem że to jedna wielka kicha... Mam męża i wybieram święty spokój... Ale sam fakt że mogłabym mieć następnego jest budujący.... Po drugie wyleczyłam się z fatalnego zauroczenia i sama nie wiem jak to się stało. Po prostu już o nim nie myślę... Czuję się wolna i nigdy więcej nie zaangażuje się w jakiś durny związek. Za dużo to kosztuje... Tak więc może czasem przelecę jakiegoś faceta ale nigdy się już nie zakocham.... I myślcie co chcecie o mnie .... I pamiętajcie dzieczyny!!! Dbajcie przede wszystkim o sobie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze nie tylko ja lekko sie przestraszyłem \"ost\" :) I też próbowałam cos wpisać ale ukazał się napis \"topic o podanym tytule nie istnieje\" !!!!! W razie czego stworzymy nowy topik! jtw! Gratuluję. Milky - to juz rok???? Organika, jak Ci??? Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×