Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Nie przejmuj się.Często ludzie nie potrafią docenić tak istotnych rzeczy, zalet które posiadasz, zaczekaj i nie dramatyzuj, na pewno znajdzie się ktoś kto cię doceni i zrozumie, ktoś kto już przekonał się że słodkie idiotki sprawdzają się ale najczęściej tylko raz?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pod wieczór. Tak rzadko piszę do Was ostatnio, ale regularnie czytam. Na szczęście walentynki mamy już za sobą. Ja sobie dzisiaj siedzę przy piwku, jem dobrą kolację i czytam Wasze wpisy:) Biegnący-> napisz jak nowa praca i czy jesteś z niej zadowolony? Aalex-> mam nadzieję, że Twoje problemy rozwiążą się szybko Mi..-> pozdrawiam:) reszta też pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku witam :) ... dotrzymam CI towarzystwa ;) innych chyba wywialo ;) ...dzisaj mam kiepski nastroj.Zyje jak narazie marzeniami i u mnie wsyzko tak jakos patykiem po wodzie pisane :( ...jeszcze na dokladke uslyszalam od kolegi ,ze faceci najbardziej lubia \"zrobione laski\" juz tlumacze : szpilki , ponczochy, wymalowane paznkokcie i jeszcze inne cuda ( i ze kobiety nie rozumieja jak to na facetow dziala ) .No a ja tak luzno i bardziej naturalnie ( nie znaczy,ze codziennie ale lubie ) ;) ok jak jest okazja to owszem .Wedlug jego teori jestem \"niedorobiona\" poprostu miodzio . Nie no pewnie jakbym miala dobry nastroj nawet bym sie tym nie przejela, ale dzisaj to byla poporstu kolejna rzecz jaka mnie dobila i mi sie troche przykro zrobilo. Cordula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pieknie wieczorową porą:) U mnie sniezyca,śnieg sypie juz ze dwie godziny:) jak bedzie tak sypac,to jutro rano chyba bedę musiała,zaopatrzyc się w saperkę:) Wirusy szaleją ,u mnie w pracy choruje cześć ekipy, ło rany trzeba chyba zopatrzyc sie w czosneczek,tylko jak potem do pracy isc hihi;) Ala................ pewnikiem trochę Ci ulzyło,ale z drugiej strony,upewnilas się,ze facet juz nie dla Ciebie.Nie martw sie nadejdzie taki dzień,ze wstaniesz rano i usmiechniesz się do słonca:) pozdrawiam:) MI:)👄 Trzym się:) Aga-Ta :) achhh te telefony;) :) Biegnacy.............. przydałby ci sie sweter z owczej wełny na drutach robiony hihhhi;) moze cosik sie da zrobic Ja jedna stronę wydziergam a Mi drugą;) jako górolka nie powinna miec problemu ze zdobyciem owczej wełenki ;) pozdrawiam:) i aby do wiosny;)🌼 Aalex:) szarku:) a co masz dobrego na kolację???;) pozdrawiam :) i jakos tak sen mnie morzy ;) co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> myślę że Twój kolega przedstawił Ci swój gust po prostu i tyle, co nie oznacza, że odpowiada on wszystkim facetom. Powiem Ci, że ja osobiście lubię kobiety w szpilkach i z dobrym makijażem, ale w \"odpowiednią porę\" np. Sylwester. Jakoś na codzień wydaje mi się, że taka kobieta jest nienaturalna. Lubię, jak dziewczyna chodzi w jeansach i swetrze i w adidasach, poważnie:) Natomiast najważniejsze jest, jak Ty się czujesz będąc sobą. Jeśli Ty jesteś taka właśnie \"naturalna\" na codzień i dobrze się tak czujesz to tak trzymaj !!! Twój kolega jest ponadto bardzo niedelikatny i nietaktowny, tak więc w ogóle się nim nie przejmuj. Rób tak, abyś to Ty dobrze się czuła będąc sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula-> na kolację miałem zapiekanki z pieczrkami, żółtym serkiem, pomidorami, brokułami, cebulą i ketchupem. Powtarzam: miałem ! bo już nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula-> na kolację miałem zapiekanki z pieczrkami, żółtym serkiem, pomidorami, brokułami, cebulą i ketchupem. Powtarzam: miałem ! bo już nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula-> na kolację miałem zapiekanki z pieczrkami, żółtym serkiem, pomidorami, brokułami, cebulą i ketchupem. Powtarzam: miałem ! bo już nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ju nie moge patrzec na snieg WRRRRRRR ale jest tego dobra strona bo bede miala co robic jutro - caly dzien odsniezac podworko ;P Cordula .... juz mi sie nawet krzeslo rozwala i nie ma mi kto naprawic. Jasny gwint.Mialam ogladac film ale sciagnac nie moge za chiny napisow bo co otworze to mi wyskakuje czy chce debugowac ... i jak dam tak to mi cos dziwnego wyskakuje a jak dam nie to mi strona znika.Durna baba a pomyslec ze do tej pory sprzedawalam komputery i inne cuda do nich :P tylko ciiiii nie mowic nikomu ;) Szarek... no wlasnie ja tez jestem tego zdania na codzien jeansy bluzeczka a jak jakas okazja to lubie sie zrobic na kobiete wamp :P ... nim sie nie przejmuje bo ani on w moim typie ani ja w jego tylko jakos tak wiesz kobiety lubia jak sie im komplementy prawi a ten sie porwal z motyka na slonce :P ale pozatym przykre takie cos usluszec , wiesz nie dosc ,ze sama i bez pracy to ten mnie jeszcze.... :( Ze soba zle sie nie czuje ale dobrze tez nie. NIe umiem sie sama dowartosciowac tzn no przyzwyczailam sie do sievie ale ... :0...ja ale smakolyki robisz i sie z nami nie dzielisz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ju nie moge patrzec na snieg WRRRRRRR ale jest tego dobra strona bo bede miala co robic jutro - caly dzien odsniezac podworko ;P Cordula .... juz mi sie nawet krzeslo rozwala i nie ma mi kto naprawic. Jasny gwint.Mialam ogladac film ale sciagnac nie moge za chiny napisow bo co otworze to mi wyskakuje czy chce debugowac ... i jak dam tak to mi cos dziwnego wyskakuje a jak dam nie to mi strona znika.Durna baba a pomyslec ze do tej pory sprzedawalam komputery i inne cuda do nich :P tylko ciiiii nie mowic nikomu ;) Szarek... no wlasnie ja tez jestem tego zdania na codzien jeansy bluzeczka a jak jakas okazja to lubie sie zrobic na kobiete wamp :P ... nim sie nie przejmuje bo ani on w moim typie ani ja w jego tylko jakos tak wiesz kobiety lubia jak sie im komplementy prawi a ten sie porwal z motyka na slonce :P ale pozatym przykre takie cos usluszec , wiesz nie dosc ,ze sama i bez pracy to ten mnie jeszcze.... :( Ze soba zle sie nie czuje ale dobrze tez nie. NIe umiem sie sama dowartosciowac tzn no przyzwyczailam sie do sievie ale ... :0...ja ale smakolyki robisz i sie z nami nie dzielisz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> fajna kobietka z Ciebie, szkoda że tak daleko od siebie mieszkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarek:):D ale pysznosci ,w cale sie nie dziwię,ze juz nic nie zostało:) moze nastepnym razem zrób troche więcej?? heheheh;) Mi:) daj no cholender w którym miejscu sie rozwala to krzesło?? zaraz młotka wezme i bedę tłuc hihi oczywiscie to krzesło:) a tym kolega to sie nie przejmuj daj spokój.On lubi wypacykowane laski bo sam taki elegancik ;) jest wielu takich ,którzy stawiają na naturalnosc:) trzym sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula-> jeśli przyjedziesz to bardzo chętnie, nie lubię jeść sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek...normalnie dziekuje :D szkoda ,ze tacy fajni faceci mieszkaja tak daleko :( chorerea ,ze jestesmy tak rozsypani po tej Polsce , no ale moze kiedys zrobimy jakis zjazd - Cordula wypijemy wtedy to winko :D:D a Biegnacy zagra na gitarze - nie umie ale ;) Aalex zrobi kawke ,Szarek koniecznie te zapiekanki :D;) ... o takie cos to milo uslyszec hihihihihi ;) nie musze kupowac szpilek i czerownego lakieru bo juz sie zaczelam zastanawiac( co my kobiety musimy robic,zeby wam sie spodobac ahh :P ) ;) ..zarotwalam :P ... w ramach podziekowan szczery usmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula... noga noga wypadla i co chwile musze wpychac ;) ale to tak jak cwiczenia takie sklony ;) ...A on wcale taki znowu nie elegancik normalny calkiem tylko chyba wybredny. Biegnacy... to sie chyba schowal albo go praca wykancza ??!! Wiece co !! dzisiaj sie tak zastanawialam ( mam gadane dzisiaj nie ?? ;) ) Dlaczego inni maja jeden zwiazek po drugim i to calkiem sa szczesliwi i wogole... a Ja jak ta sierotka chyba/moze czekam na ksiecia z bajki ?? Moze faktycznie czekam na ksiecia z bajki ( ale jakby ktos go spotkal to w razie czego podam adres :P ale mam humor - wszystko przez te hormony :P ; ) ) ... wracajac do tematu , jak naprzyklad chcialam przez pewnien czas odreagowac byc sama i wogle bawic sie korzystac z wolnosci to wtedy duzo bylo okzaji do randek i czesto mnie jacycs mezczyzni /chlopcy zapraszali gdzies a ja "nie" chcialam.A teraz nie ,ze zaluje ale moze popelnilam blad i teraz sie na mnie odbija ?? ... ja juz sama nie wiem. Mam dosc bycia samej - troche zaczyna mi sie robic ciezko :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarek:) podaj adres to ja razem z MI przyjedziemy z butelka przedniej okowity i bukietem stokrotek hihi;) Mi:) zostaw te noge,jak rany,a po co tak sie wiercisz na tym krzesełku,no tak hormony szaleją:P hehehe oj tam Mi wcale sie nad tym nie zastanawiaj :) cos ty.masz czas samotnosci,zeby potem nastał czas we dwoje:):D nie mysl,że popełniłas jakies błedy,poprostu tak miało byc i finito:) zobaczysz jeszcze..............:) teraz nic ,a potem beda sie pchac drzwiami i oknami:) A co do spotkania to jasne,juz sobie wyobrazam to ognicho,kiełbachy,spiew przy gitarce,skoki przez ognisko,zbójnickiego i oczywiscie góralskie herbatki,mocne sliwowice hehehe i ahhhhhhh rozmarzyłam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> bądź po prostu sobą i tyle i nie dostosowuj się do jakichś kolesi:) Cordula-> dziś były u mnie zapiekanki ale wczoraj na walentynki kupiłem sobie bombonierkę i piwko i sam zjadłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula... dobrze juz sie nie wierce na tym stolku na hormony muzyka ostra : Faitles i TTT Requiem for a dream puszczam nawet pomaga :P Moj czas samotnosci wykorzysalam i wykorzystuje w calej okazalosci... mi tez sie marzy ognisko , grile a tu caly czas bialo i bialo. Chodzi o to ,ze ja bym nawet chciala tak jak Ratibus- wpatrywac sie w telefon czy Aga-Ta wyslac komus smska ...a tu nic sie nie dzieje nie ma motylkow :( Szarek... :) kiedsy sie zmienilam dla Kogos z milosci bo myslalam ,ze tak trzeba a on nie akceptowal nie taka jaka jestem .Teraz juz tego nie robie :) ...Widze,ze sobie dogadzasz nic nam nie mowiac 😭 ja dzisiaj pochlonelam pol lodowki jak tak dalej pojdzie BEDE WIELKA :D ale mam golabki moge sie podzielic :P alkocholem nie czestuje TFU:P wypilam chyba za pol roku toastow ... chciaz w sobote znowu ide na parapetowe OMATKO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> dla mnie osobiście każda kobieta powinna być sobą, takie kobiety najbardziej cenię. Zapewniam Cię, że pojawi się w Twoim życiu facet, który zaakceptuje Cię taką jaka jesteś i taką Cię właśnie pokocha, jest to tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku .. :) tylko dla wiekszosci jestem hmmm zawsze jest ta ladniejsza,latwiejsza , inna ... moze nie mam tego czegos ?? ...wiem wiem znajdzie sie , ale do tej pory chyba sie w chowanego bawi ;) Ide sie polozyc dizkeuje za towarzystko 👄..mam troche dola :( ... bo nawet jakby ktos byl ...i byc moze jest idlatego mam dziwne mysli ... to chyba strach przed tym ,ze skonczy sie jak wczesniejsze - jest jakis taki we mnie duzy i jesze do tego kilka innych czynnikow .... aaaaaaaaa \"niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba \" ... pozostawiam swoje mysli losowi ;) ( chyba nie umiem sie zalic i wyrzucac z siebie jakos mi glupio ) Buzkam 👄 cieplo do podusi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI :) wprawdzie jest nocka ale poczestuję sie gołabeczkami;) U mnie zupka pomidorowa z ryzem,ktos chce?? Przyłaczam sie do szarka:) MI wkoncu to facet mówi,czyli cos w tym jest;):D szarek:) a moze ptasie mleczko tym razem??? ja juz pomykam do łózia ,bo jus ziewom,ze o mało ekranu nie połknę;) to spokojniutkiej nocki ludkowie kochani:D DOBRANOC!!!!!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam jakas oglupiala ale tochyba od tego ze czuje wielka zlosc:) musze sie napic kawy wiec zapraszam zaparze cos:) ostatnio widzialm w szafce Lavazze tylko jak ktos pije ze smietanka to go rozczaruje:( mam tylko zwykle mleko:) no i ciacha ja wiem ze zaraz po sniadanu albo nawet przed nim te slodycze to malo dobry pomysl ale co tam :)) nie nadazam z czytanie co piszecie i zazdroszcze ze tak sie ze soba zzyliscie Mi..co do krzesla dawaj je moj ojcie je poskleja i bedzie cacy:) a tobie nic sie nie zdazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z mlekiem jest ok, śmietanki nie używałam nigdy. Za słodkości dzięki, cały zeszły tydzień się zajadałam, czas zastopować :P :P :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodyczy nigdy dosyc:))nie krepowac sie djeta to glupota:) mam nadzieje ze panowie sie skusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!! mi-> jak tam dzisiaj humor? Mam nadzieje , że sie poprawił :) Opinią kolegi się nie przejmuj, bo to tylko jego własne zdanie, a w ogóle takie teksty do dziewczyny to głęboki nietakt :/ Też miałam niedawno taką stytuację, że mi kumpel opowiadal o jego wizji mojego ubioru, ehh te chłopy - czasami nie mają delikatności i wyczucia. Ja sie dobrze czuje tak jak sie ubieram, nie jest to wulgarne, czy coś, wiec niech sobie lepiej da spokój. Ja mam dzisiaj niezbyt dobry nastrój niestety. Jest mi smutno i nie mam co ze sobą zrobić. Chciałabym, zeby zima się skonczyła, bo mam dosyć brodzenia w zaspach po kolana. Chcę wiosny ! ehhhh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!! mi-> jak tam dzisiaj humor? Mam nadzieje , że sie poprawił :) Opinią kolegi się nie przejmuj, bo to tylko jego własne zdanie, a w ogóle takie teksty do dziewczyny to głęboki nietakt :/ Też miałam niedawno taką stytuację, że mi kumpel opowiadal o jego wizji mojego ubioru, ehh te chłopy - czasami nie mają delikatności i wyczucia. Ja sie dobrze czuje tak jak sie ubieram, nie jest to wulgarne, czy coś, wiec niech sobie lepiej da spokój. Ja mam dzisiaj niezbyt dobry nastrój niestety. Jest mi smutno i nie mam co ze sobą zrobić. Chciałabym, zeby zima się skonczyła, bo mam dosyć brodzenia w zaspach po kolana. Chcę wiosny ! ehhhh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Gdzie jesteście, hop, hop!!:) Wybaczcie, że wczoraj mnie nie było, ale byłem ledwo żywy po pracy, ale nie bo cięzka, tylko strasznie niewyspany i zmarznięty:) Cordulko Twój czekam z utęsknieniem na ten sweterek:D Mi.. nie przejmuj sie takimi tekstami. Koleś gadal za siebie, bo ja tez najbardziej lubie naturalnosc:) Alu.. nie musisz nam zazdroscic zarzylości, bo jesteś również z nami:) A ja dzisiaj odnioslem pierwszy sukces, bo pozyskalem klienta;) jednak najważniejsze bylo to, że grubo sie ubrałem i już było ok:D Buziaki wszystkim na mily dzień👄 A gdzie Aalex, a o Czytelniku i Zmysłowej nie wspomnę..:) Dajcie jakis znak zycia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :(😠😡😭... tak wygladal moj dzisiejszy dzien.Chcialam odreagowac, najlepsze dzisaj dla mnie byloby skakanie po dachach - tylko niewykonalne zdeczka. Ala... Lavazze uwielbiam a Latte to odplywam mhrrrrr:) dzisiaj wyjatkowo brakuje mi cukru to lakomie wiezme duzo :) ...No a co ty sie z nami nie zzylac??Nowiesz co ?? smutno mi sie zrobilo :( ...powierzam moje piekne czerwone drewaniane pelnoletnie ( ma ponad 18 lat ) krzeslo Twojemu Tatusiowi i bedzie cacy. Kadarka ... ja tez wole mleko ;) Ty sie podstepem zawsze czaisz na tym topiku tyty niedobra ...;):P:D Ratibus... nie przejmuje sie opinia kolegi (ale przykre) , bo nie mam zamiaru chodzic w spzilkach na codzien i uwazac na paznokcie ;) ja tam wole korzystac z zycia ;) i bardzo lubie swoj styl ubierania - pokrecony ...To co powiedzial swiadczylo o nim a ja przemilczalam ;) i tylko sie usmiechnelam ;) ... wiesz,ja tez nie wiedzialam co mam ze soba zrobic.U mnie roztopy 🌼 Biegnacy ... dziekuje i ciesze sie ...Jestem dumna z Ciebie:D 2 dzien i juz skcesy co bedzie za miesiac - fiu fiu ;) Poprostu Jestes wielki i wspanialy , ale to juz chyba wiesz :P:D Do tych co nie wymienilam 🖐️ pomacham :) Pozdraiwam wszystkich i maluje sobie wlasnie paznokcie :P hihihiih... to nie to ,ze sobie wzielam do serca ale ... ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie:) Ooooooooo widzę,ze cos tu jakos tak pustawo sie zrobiło;) To moze herbatki zaparzę i swierze bułeczki postawie to nas sie zbierze troszke?? U mnie dzisiaj chlapa,wczoraj tak ładnie nasypało ,a dzisiaj sie wszystko topi:) Ja dzisiaj to nawet sobie sama humorek poprawiłam ,bo fundnełam sobie bluzeczkę hmmmm całkiem całkiem ona chyba sexowna hihihi;) a co:) poszłysmy z kolezanką ,wybrałysmy sobie po bluzaczce i juz humory na całego a jak :)i jeszcze po kilogramie mandarynek i jak i bardzo dobrze hihi;):D Ala........... ja sie pisze na twoja kawusie ,mnia mniam bardzo lubie ,ja mam smietanke to jak by co to proszę:) Ala....... ty tez jestes na dobrej drodze do zzycia sie z nami:) pozdrowieńka:) kadarka:) :) słodyczy nigdy dosyc:);) pozdrawiam:) ratibus:) Niech Ci nie bedzie smutno:):D chociaz mówią,ze smutek czowieka uszlachetnia hmmmmm .Zobacz ta najpiekniejsza pora jest przed nami ,czyli zieleń,kwiaty,stokrotki na trawie,spiew skowronka,zapach konwalii,błekit nieba,zar słoneczka:) to jest jeszcze przed nami i juz niedługo bedzie:):D Pozdrawiam:) Biegnacy..............:) no proszę :) gratuluje pierwszego klienta:) a sweterek już sie dzierga, czy na przodzie mogą byc reniferki hihihi;) i oczywiscie wybaczamy :);) pozdrawiam pieknie:) Mi:) 👄 bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×