Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

dobrze ze nie musze z wami gadac:)slowa z siebie wydusic nie moge:) i jak ja kupie te pastylki w aptece??chyba napisze na kartce co chce i podam w okienku:))dobrze ze ja zadnej randki nie mam:) tylko tak sie zastanawiam jakby zadzwonila kobieta u ktorej bylam na rozmowie to jak ja z nia pogadam:))) a poza tym cala noc padal deszcz wiec jak sie zbudzilam szarosc za oknem,snieg prawie stopnial,kaluze na ulicy:) no i jak ja sniadanko przelkne:)) fajowo ze jestescie:) milego dnia wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi kochani stesknilam sie za wami 👄 ...choram bardzo , sama i zepsula mi sie klamka od drzwi a ja nie mam zielonego pojecia jak ja naprawic i domu nie moge zamknac ...fatum jakies !!!!!!!!!! Cordula ❤️👄 ... podrozowalam Krakow ( milo sympatycznie :) ) ,Zakopane ( nie zbyt mila wizyta ale obowiazek - niecierpie Zakopanego co z tego ,ze piekne miasto , sliczne widoki , jak nigdy nie mialam okazji go pozwiedzac a bylam z 20 albo wiecej razy ) w takim stanie chorym i dzisiaj mnie rozlozylo na lopatki...no ale walcze z choroba. Co do samotnosci przyzwyczailam sie do niej ale nie moge sie z nia pogodzic poprostu nie odpowiada mi taki stan.Brakuje mi przytulanek ,pocalunkow, zblizen, sexu,rozmow , wyplakania sie na czyims ramieniu.Barakuje mi takze samej swiadomosci ,ze ktos poprostu jest ze mna a ja z kims!!!!!!!!!!! Biegnacy ... 👄 mzeczyzna z takimi zdolnosciami jak Ty napewno szybko znajdzie prace.Szukaj juz teraz jak nie w Ustce to w innym miescie ;) Trzymaj sie i nie daj sie. Krz... Ty w Krakowie mieszkasz ooooooo :) to niedaleko mnie i czesto Krakow odwiedzam hihihihihi moze kiedys jakies piwko ??? ;):P Ala... pozdrowilam , pozdrowilam :) Zmyslowa ... marzy mi sie Twoja rzeczywistosc, moja jest moze troche pododbna tylko mezczyzna , ktory sie mna interesuje mnie wogole nie interesuje , chociaz mimo wqszystko fajnie jest poczuci ,ze komus zalezy ...🌼 dla Ciebie Caluje wszystkich i lece do dentysty 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta, Aalex serdeczne pozdrowionka i reszta ,ktorych nie wimienilam takze nowi :):D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hai 🖐️ Ja juz jestem po..kawie oczywiście..;) Mi -podziwiam za odwagę :) dentysta o tej porze.:..;) Pozdrawiam wszystkich :) Ala -obawiam sie, ze septolete może nie wystarczyć..moze lepiej idź do lekarza..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie :-) Wczoraj wieczorem strasznie u mnie padało i była pierwsza burza tego roku z pięknymi piorunami i grzmotami :-) Uwielbiam burzę szczególnie latem ... Ja kiedyś też wszystko widziałam w czarnych barwach, też pesymizm sączył się z każdego mojego zdania ... ten jad trujący każdą iskierkę optymizmu ... ale na wszystko musi przyjść czas ... trzeba pocierpieć by docenić najdrobniejszy uśmiech :-) Aga jeśli człowiek przestaje wierzyć przestaje istnieć ... bo cóż mu innego pozostaje jak tylko dać pochłonąć się głębi rozpaczy ... Mi... Nie ma czego zazdrościć :-) wierzę, że i Tobie sie uda i Ty będziesz dla kogoś małą MI, o którą będzie walczył każdego dnia :-) Zobaczysz ... wierzę, ze niedługo i Ty nam tu wysmarujesz post o tym jaka jestes szczęśliwa :-) Cordula Z tego co napisałaś wnoszę, że facet asekuracyjnie daje Ci do zrozumienia, ze chyba zbyt dużo od niego oczekujesz ... jak ja takie teksty słyszę to zapala mi się czerwona lampka i na ogół intuicja mnie nie muli ... wiem, ze to nie łatwe, ale chyba czas zacząć traktować go jak kumpla. Jeśli juz teraz takie teksty rzuca to nie sądzę by traktował Cie tak jakbyś tego pragnęła. Zresztą czas pokaże ... moze On poprostu boi sie zaangażować, bo też kiedyś został skrzywdzony i potrzebuje czasu by się przełamać ... Co do mnie ... Nasza znajomośc jest tak nieprawdopodobna, że czasem mam wrażenie, ze to wszystko jest tylko snem i za chwile sie obudzę ... Jest wiele przeszkód, które będziemy musieli skoordynować ... ale na wszystko przyjdzie czas ... Myślę, zę w weekend rozwiąże sie jeszcze jedna bardzo ważna dla mnie kwestia, która bedzie miała wpływ na całokształt ... Jak będę wiedziała na czym stoję opowiem Wam więcej (jeśli macie ochotę posłuchać :-) ) ... póki co nie chcę zapeszać :-) Pozdrawiam Was wszystkich raz jeszcze wiosennie i cieplutko :-) Chętnie przyłączę sie do kawki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa sprawa z tym dentysta niedosc ,ze wyciaga duzo pieniedzy to jeszcze zadaje niesamowity bol.Natomiast efekt koncowy jest :D taki hihihihihhi Cordula... niezdecydowany chlop jest gorszy niz niezdecydowana baba. No ale blogoslawieni cierpliwi albowiem ... beda troszke pozniej szczelsiwi ;) hihihihi ...widzisz mam pododbny przypadek , ale u nas nie rozmawialismy na ten temat ja to poporstu wiem.I nie wiem czy chce mi sie czekac, starac, i leczyc... a moze on jest wart tego ,moze ten Twoj tez jest tego wart.Chyba sama musisz to wiedziec. Kadarka ...dziekuje 👄 u mnei juz pchnie wiosna i jest ogord do sprzatania ;) bo grile trzeba gdzies robic.Ahhhhhh zapchanialo mi skrzydelkami pieczonymi na grilu, chlebikiem z maselkiem czosnkowym opiekany :) jezuuuuu chyba zglodnialam. ... Piosenka smutna chyba kojazy mi sie z moimi milosciami no ale ... teraz bym sobie cos z grila zjadla. Aga-Ta ...zrobie sobie tez kawke :) kurde zapomnialam ,ze nie moge 2 godziny nic jesc, pic i palic cholera :0 Zmyslowa...nie dziekuje bo nie zapeszam :) ciesze sie ,ze masz Wy wierzycie we mnie w Siebie w nas :) ...szczesliwa jestem z innych wzgledow ( jestescie Wy , moi przyjaciele ,rodzina jestem zdrowa - no umowmy sie chwilowo katarkuje ale ... ;) ) ... jeju jak masz fajnie ,ja chce poczuc motylki w zoladku a na dzien dzisiejszy to nawet wechu za dobrego nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani:) Przyłaczam się do kawki ,chociaż juz jedną pilam w pracy.U mnie potwornie leje i jest tak smutno za oknem jak by to miala byc jesień za pasem a nie wiosna.Ale wczoraj za to widzialam piekną tęczę na niebie.Nie wiem ale ilekroś widze tęczę pierwszy raz w danym roku to jest to dla mnie dobra wrózba,jakos tęcza kojazy mi się ze szczęściem.Wprawdzie nie widzialm jej całej,tylko pewien fragment ,ale tak sobie pomyslałam,ze jednak troche tego szczęścia spotka mnie w tym roku:) Ala.......... :) tez fajowo ,ze ty jesteś z nami:) i kup sobie te pastylki koniecznie.Trzymam kciuki za prace i bedzie wszystko dobrze,zobaczysz:) Mi👄 no narescie wyszłaś z norki;):) no i co zrobilas z tą klamką??? ;) kurcze szkoda ze daleko jestem bo bysmy co obydwie moze wymysliły;) A co do twojego ząbka to pochodzisz troche ale bedziesz miała spokój.jesooooo ja sama nie moge sie wybrac do dentysty.Nie wiem potrzebuje chyba kopa jakiegos na rozpęd. No i widzisz jak to z tymi chłopami jest;) eeeehhhh dziekuję Ci za dobre słowo kochana ,no pozyjemy zobaczymy co dalej.Ja juz nic nie wiem buuuuuuuuuu. I kuruj sie kuruj bo wiosenka juz u płota stoi i piekna pogoda:) A co do grilla to narobiłas mi straszliwej ochoty na kiełbaske i ten chlebek czosnkowy;):D kadarka:) pozdrów Gdynie:) a tak piosenka super,nawet pamietam scene w której leciala.Zreszta film ogladałam chyba z 50 razy;) Aga -ta jak tam samopoczucie ??? pozdrawiam Ciebie również:D Zmysłowa:) dziekuję za dobre słowa i wsparcie:) no tak chyba tez mnie utwierdzilaś w tym.też tak sobie pomyslałam,ze byc moze chce kumplowsiego traktowania.Ale z drugiej strony facet rzeczywiscie jest po przejściach i byc moze jest tak jak mówisz.Zreszta nie wiem ,moze czas pokaże,jak bedzie. Tylko mam takie wrazenie,ze juz jak zrobie pare kroczków do przodu ,jeżeli chodzi o uczucia,to potem drugie tyle sie cofam i ciagle drepcze w martwym punkcie.Jestem juz zmeczona tym troche. Ale bardzo sie cieszę,ze Tobie sie układa :) cos wspaniałego trzymam kciuki za powodzenie i za to co sie miedzy wami pomalutku rodzi:) Pozdrawiam goraco:) A za oknami dalej leje i nadodatek wieje ,co za pogoda,psa by nie wygonił.Dobrze,ze chociaz cieplo jest.Kończę pomalutku bo w pracy siedzę i jeszcze mam pare rzeczy do zrobienia:) Zycze wszystkim spokojnego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie w miarę ..chociaz mam problemy z żołądkiem -chyba nie powinnam pić kawy ..:( to podrażnia ..czasem o tym zapominam. I chyba w końcu muszę zacząć gotowac --dla własnego dobra..;) Organizm przestaje tolerowac \"gotowce\".. Życzę udanego weekendu wszystkim {czesc] pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ciekawie się złożyło, że mowa o dentyście, bo dziś też wybierałem się i.. schrzaniłem sobie popołudnie. To dlatego, że od dłuższego czasu wysiały plakaty o spotkaniu na temat historii miasta i chciałem bardzo pójść. Jednak jak umawiałem się z dentystą, to o tym zapomniałem. W końcu zły poszedłem tam, a taka była kolejka, że przełożyłem wszystko i w końcu nici i ze spotkania i dentysty. Niech to cholera! Szkoda mi tego spotkania:( Za to czytam pewną książkę, która powaliła mnie zupełnie, bo widzę sie jak w lustrze. Cudo!!! Tytułu nie zdradzę, za to podpowiem, że po częsci mam go w nazwie swojego nicku:) Kto pierwszy zgadnie autora i tytuł, ma u mnie pyszne winko na zlocie:)!!! Mi.. witaj! Co z tą klamką?? Alu, dlaczego masz niby sie nie odzywać? Zmysłowa:) Kadarku:) Aga-tko:) Całuski wszystkim A u mnie dla odmiany wróciła zima i spadło mnóstwo śniegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) widze ze cos zaczynacie chorowac.. ? przesilenie sie daje we znaki.. :| szkoda ze w ten sposob :P chwil pare temu wrocilem do domu - bylem wczoraj na imprezie.. :) alez bylo milo :) kolezanka mnie zaprosila... :) fajnie bylo potanczyc,posmiac sie .. wypic piwko ;) ostatni autobus nam uciekl i trzeba bylo wracac na butach :P ale warto bylo :D dorze sie bawilem i to sie liczy.. dzis troche glowka ciezka z rana byla ale juz to opanowalem :P W krakowie strasznie dzis padal deszcz - jak wracalem do domu(bez parasola) to mnie przemoczylo :( ale na szczescie jest cieplo wiec.. ok :) mam nadzieje ze sie nie rozchoruje .. :( mi... - spoko spoko :) dobre piwko nie jest zle :P w razie jak cos = pisz i sie ustawiamy na browczyka :P ;) pozdrawiam was wszystkich.. trzymajcie sie cieplo i sucho :P bo strasznie pada :) nie zapominajcie parasolek nosic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula... jak bede przechodzil obok smoka to pozdrowie go :) a co do tego ziania za pieniadze :P to nie wiem - nigdy nie probowalem mu placic za pokaz ognia :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylem tydzien temu na \"Constantine\" .. eh.. szkoda bylo mojego czasu na ten film... jak dla mnie to porazka :| bardzo malo ambitny ten film.. zwiastuny sa swietne ale poza tym nic z tego filmu nie ma .. ot taki typowo amerykanski film :) ameryka to sie lubi karmic takimi badziewiami :P :) Dla innych ten film byl pewnie rewelacyjny ale dla mnie - jak juz napisalem - lipa :( w ogole bardzo malo dobrego kina teraz sie spotyka... a szkoda.. :( ale na szczescie zostaja koncerty.. i inne imprezy gdzie mozna sie zrelaksowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mam ostatnio pustkę w głowie, czytam Was, chcę coś napisać, zaczynam i.... nic... Niby jest dobrze, niby już osiągnęłam spokój, ale nie do końca... Chciałabym móc tak jak kiedyś, pisać otwarcie o swoich uczuciach, jednak mając świadomość, że dla pewnej osoby nie jestem anonimowa, wolę selekcjonować swoje myśli, które tu wylewam... A dziś uświadomiłam sobie, że gdybym miała do wyboru chwilę zapomnienia bez zobowiązań, lub taką z uczuciem, wybrałabym tę bez zobowiązań... Ale... to takie moje (może chwilowe) odczucie:) Cordulko, pewnie Cię zmartwię, ale ten pan dość wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że na znajomości koniec, że nie będzie nic poza tym, przykro mi:( Jedno w tym dobre, jest szczery.. choć do bólu... Trzymaj się dzielnie... Ja wielokrotnie poznając faceta układałam sobie w głowie scenariusz, a potem było rozczarowanie... Chyba już taka nasza natura;) Mi, tak jest jak się samej mieszka... To korki wywali (mam jeszcze ceramiczne:p ), to kaloryfery zapowietrzone, a Tobie się klamka zepsuła... Pochwal się, naprawiłaś? Trzymaj się, mi też często brakuje samej świadomości, ze ktoś jest... Zmysłowa, niezmiernie mnie cieszy, to co czytam:) Wciąż mam nadzieję, że każdy z nas któregoś dnia tak jak Ty wejdzie tu i napisze, że jest szczęśliwy:) Pisałam ostatnio Mi, że znajdzie się taki, który odważy się przebić przez jej mur i poznać ją prawdziwą:) Właśnie wtedy facet jest nas wart, gdy o nas zabiega, mimo różnych niesprzyjających mu okoliczności:) Masz kobietko to szczęście, cieszę się nim z Tobą! Biegnacy, co to za konkursy tu urządzasz?;) Zdradź nam co to za książka, nie ta przypadkiem, o której już kiedyś tu pisałeś, czyli „Biegnąca z wilkami?” Nie daj się prosić;) Kadarka, cieszę się, że Trzeci Ci się podobał, właśnie mam zamiar się na to wybrać:) Pozdrawiam Życzę Wam udanego piatkowego wieczoru... Ja swój spędzam w domku, akurat dziś musiało się okazać, że znów nie bede mama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wróciłam niedawno z pracki,pojadłam i zajzałam do nas:) pogoda pod psem,ciagle leje,i gdzie ta wiosna???Przeciez w poniedziałek ona juz do nas przychodzic ma;) Biegnacy.................... tak jak Aalex tez mi ta ksiązka przyszła do głowy. Ale nie mam zupełnie pomysła i pojecia co tez Ty czytasz??Nie daj sie prosić i napisz co to za ksiązka co????/;):D pozdrawiam:) Aga -ta no jasne nie ma nic lepszego niz domowy obiadek własniej produkcjii.Przynajmniej wiesz co jesz;) pozdrawiam:) KZR:) fajnie i dzieki ,ze pozdrowiłes smoczusia.Moze ja tez niedługo zawitam do Krakowa,mam tutaj kolezankę, z która nie widziałam sie pare lat,i własnie chcemy sie spotkac:) pozdrawiam:) Kadarko:) dzieki za przekazanie pozdrowień, A ja to sie wybiore chyba na film twórców Mikrokosmosu,Genezis gdzie głównymi bohaterami są zwierzeta ;):D ponoc super film:) pozdrawiam:) Aalex:) nio przykro to słyszeć:( ale takie jest zycie,najgorsze w tym wszystkim jest to ponowne poczucie pustki,ze cos tam mogło byc ,a jednak nic z tego ehhhhhhhhhhh sama nie wiem naprawde.Ale w pełni zgadzam sie z Tobą ,ze facet jest nas wart gdy wpełni o nas zabiega ,pomimo niesprzyjajacych okoliczności.No nic zobaczymy co los szykuje :) pozdrawiam serdecznie.Najchetnie to bym sie teraz napiła dobrego drinka.Kurcze najlepiej Gin z tonickiem ehhhh Ja chce juz słonca i ciepełka:) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka... :) Ja wybieram sie na zebra z klasa widzialam rekalmowke i juz sie sumialam to co dopero na filmie.Ten to bedzie dopiero glupkowaty cos w stylu Shreka hihihihi Ala... zintegrujmy sie moze wspolnymi silami zwalczy to paskudztwo :) ..ja wlansie mleko z czosnkiem pije i z miodem blech ale bardz skuteczne :) Cordula... :) zaslugujesz na szczescie , tez musisz zastanowic czy On ci je daje i czy jest wart Twojego poswiecenia. Aga-Ta ...🖐️ papaty a tez chce sie juz ceissyc z weekendow. Biegnacy...Ty tez u dentysty dzisaj ;) A co to za ksiazka,ja wiesz nieocytana wiec nawet nie mam jak zgadnac a piwko i tak na zlocie wypije :P Krz...jasne ,ze napisze jak tlyko bede sie wybierac :) ..Constantin podobal mi sie z tyhch wzgledow ,ze mial fajny koniec lubie takie filmy-bajki gdzie zlo zwycieza dobro przynajmniej na chwile zaczynam w cos wierzyc ,ze czasami warto i trzeba miec jakies cele.A najbardziej to podobal mi sie Keanu ;) noi o to chodzi ,zeby pocieszyc oko...ostatnio nie mam ochoty na inteligentne filmy nie chce mi sie myslec. Aalex... 👄kurde wiesz co chcialabym to w srode wiedziec , to ja swieta ...bo niby wyzsze wartosci sie licza... oj miotam sie ostatnio z uczuciami myslami a z czasem coraz bardziej utwierdzam sie ,ze to duperele chociaz , nie jest mi z nimi zle i przynajmniej mam szacunek do siebie i swoich wartsci...ale czy takie szalenstwo to zburzy hmmm ????????????...klamka zepsuta dalej , juz zaczerpnelam iinformacji i mam gwozdzik wlozyc do dziurki :P tylko teraz gwozdzia potrzebuje cholera nie ma jak same baby mieszkaja :) Biegnacy ...o widzisz tobie tez denstysta sie klanial:) zdradz co to za ksiazka bo ja wiesz nieocytana i nie zgadne za chiny....ale piwko i tak wypije :P:P:) Szarek czo tam ??? Reinmar ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi:) To byłoby za proste, gdyby to była \"Biegnąca z wilkami\", którą bardzo polecam. Tą o której wspomniałem, natknąłem się całkiem przypadkiem we własnym.. domu! To \"Wilk stepowy\":) Słyszałem juz o niej kiedyś dobre opinie, i znałem inne dzieła tego autora: Hermana Hesse. W ostatnim czasie mam taki mocny kryzys własnej osobowości i egzystencji na tym świecie, i kiedy wczoraj zaczęłem czytać ją, to oniemiałem. To po prostu o mnie. O moich lękach, spojrzeniu na świat, życie itp. Już dawno gdzieś to przeczuwałem, ale kiedy nikt tego nie mógł potwierdzić, to wydawało mi sie, że może jestem w błedzie, że może przesadzam, wyolbrzymiam i coś jest ze mną mocno nie tak.. A teraz wiem, że nie jestem sam, że takie rozterki przeżywają inni, i to jest najbardziej dla mnie budujące. Jest mi znacznie lepiej, choć droga do szczęscia jest daleka i trudna. Ale dziś lepiej będzie mi się spało. To ciekawe, że ta ksiązka trafiła w moje ręce właśnie w najbardziej odpowiednim momencie. Jeszcze dwa, trzy lata temu nie zrozumiałbym jej dobrze, a teraz każde slowo trafiało w same serce. Nic nie dzieje się przypadkiem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Mi.., że rządzimy na topiku:) Chciałem przeprosić, że tak wyjechałem z tymi egzystencjalnymi tematami, kiedy właśnie omawiacie miłe filmy dla samej zabawy. Dodam tylko, że dla odmiany i relaksu poczytam sobie w weekend \"Samotność w sieci\":) Podobno niektórzy płaczą przy tej ksiązce, a ja mam nadzieję, że ze śmiechu:D Miłej nocy i kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ...a pisz sobie i nie zaluj :) no i to jeszcze w tej samej minucie a mi sie do Ciebie jakos 2 razy napisalo to samo ;) hehehehehe telepatia jakas czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czosnku do ust nie biore ale ale tez ich nie otwieram:) juz mniej boli :) Biegnacy jak tylko zaczelam czyatc zaleglosci i doszlam do twojego postu od razu wpadlam na ten tytul ale nie dlatego ze ja czytalam tylko dlatego ze to ostatni tytul z serii jaka wydawala gazeta wyborcza:) mowisz ze ksiazka o tobie:) to moze powinnismy podac tytuly innych i w ten spoesob poznac bardziej siebie nawzajem-pamietajcie ze jakby co to ja mam goraczke:) Mi naprawde nie iwesz \\nie musi byc gwozdz wystarczy spinacz bo papieru rozprostowac i wsadzic bo chodzi o to zeby to sie kupy trzymalo,a czasem nawet szpilka pomaga:) a ja ostatnio ogladalm Vinci i jak na polskie cos to nawet ok bylo choc zawsze zastanawia mnie z czego ludzie sie smieja w filmach machulskiego,bo ja sie smialm raz na glos i moze ze 2 pod nosem:) aha no i ostatnio oleznaka mnie oswiecila ze zycie jest piekne to ludzie sprawiaja ze nam sie zyc nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur...ledwo co snieg stopnial i znowu pada BUUUUUUUUUU Tez ogladalam Vinci przedwczoraj i podobal mi sie film :) Ala... mi pomogl ten czosnek juz sie lepiej czuje dalej katar i kaszle ale lepiej. Ostatnio zadko czytam ksiazki , no moze jedna \" Wywieranie wplywu na ludzi\" potrzebne do pracy.Ostatnio opuscilam sie w czytaniu. Kadarka ... nam chyba potrzebna kuracja slneczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez zaczelo sypac sniegiem :( shit... kiedy sie skonczy ta badziewna pora roku :P na dodatek jeszcze mnie jakis dziwny niepokoj zaczal przesladowac.. nie wiem o co chodzi.. ???? przeciez nie mam zadnych problemow ;) chyba musze jeszcze pospac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmysłowa oj Stokrotko i co ja mogę teraz o Twojej sytuacji napisać, a przecież było tyle ostrzeżeń, przecież ehh brak mi słów...... a właściwie to wcale nie-FANTASTYCZNIE,CUDOWNIE, wręcz UROCZO:) I z niecierpliwością będę czekał na Twoją relację z weekendu. P.S. aż mi się sama twarzyczka wykrzywiała w radosnym uśmiechu jak czytałem Twoje wpisy. Mi dzięki za maile dopiero zobaczyłem:) i gdyby taka kobietka jaka była w wannie zaskoczyła mnie w czasie kąpieli to też bym nie narzekał ;) A co do dentystów to właśnie wczoraj rozmawiałem z koleżanką studentką stomatologii, która zaczęła właśnie praktyki. Mówiła, że ludzie mają dziwne miny kiedy zbliża wiertło do ich twarzy i mówi im, że są jej królikami doświadczalnymi hahaha. Cordula musisz wiedzieć, że faceci ( kobiety też) potrafią w nieskończoność przedłużać ten etap znajomości, kiedy jesteście już kimś więcej niż znajomymi, ale nie jesteście jeszcze parą. Z reguły niestety taki układ do niczego nie prowadzi. Wiesz co Aalex autentycznie nie zazdroszczę. Co tu się oszukiwać -anonimowość jest tu niewątpliwą zaletą. Ehhh selekcjowanie myśli, średnia przyjemność. Biegnący przyłącze się do opinii o stanie tego kraju. Rany boskie rząd jest jedną wielką kpiną, ale oczywiście nie dojdzie do wcześniejszych wyborów bo paru skurwieli uznało, że dobra dieta nie jest zła. Słowo \"moralnośc\" powinno zmienić znaczenie. Z pracą zupełnie nie wiem jak mógłbym Ci doradzić, no cóż trzymam kciuki za satysfakcjonujący dla Ciebie obrót spraw. \"Constantine\"- dawno tak się nie uśmiałem, a pierwsza rzecz jaką zrobiłem po wyjściu to był papieros. U mnie tyle, że wróciłem na tor i znowu zaczynam się rozpędzać.. hehe do następnej kraksy oczywiście. Pozdrawiam resztę:) (KRZ dzięki za radę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar - uwazaj bo wchodzisz na niebezpieczny teren .. :P rzad i jego \"diety\" :P:P ;) widze ze myslimy tak samo :) przynajmniej w tej kwestii .. a tymczasem... oddalam sie na chwile ;) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije herbate z sokiem malinowym a na katar zazywam tabaki:) no u mnie pogoda tez do d... ale pocieszam sie ze jeszcze bialy puch z nieba nie sypie. na tematy polityczne sie nie wypowiem no chyba ze rzecz bedzie o samobronie przed degenerujacym wplywem przed glupota romka G i andrzeja L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D no tak :) a ja pije herbatke z cytrynką .. duzo cytrynki ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar nooo !! Polityka mnie wogole nie interere wiec nie wypowiadam sie...Maile alez prosze mam ich mnostwo mniej i bardziej ciekawe. To mogle zrobic fw do Ciebie. Dzisiaj mam ochote na bardzo ostra muzyke , ciekawe czym to spowodowane chyba moim stanem ducha a moze hormonow a moze uczc ... teraz bym sobie posluchala Prodigy \" Smack my bitch up\" ( kurde nie mam tego a chodzi za mna dlugo ) albo jeszcze ostrzejsszej ,jak narazie Rage Against The machine ,pozniej cos chyba zwieksze oborty az mi biurko skacze , dobrze ,ze sama jestem . Dzisiaj sie rozpisze o muzyce zabawne jak ona wywiera na mnie wplyw albo jak odzwierciedla moj stan duhca :) ...kurde za slabe mam glosniki cholera WRRRRRRRRRRRRRR Moje plany na wieczor Lasagne pwiko albo cos mocniejszego.Objesc i opic sie do granic albo nie zwazac na granice i jesc i pic ile wlezie... jak narazie musze zabrac sie za sprzatanie bo ... a moze poleniuchuje moze samo sie zrobi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Toba .. tylko to :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. samo sie zrobi.. :) wystarczy poczekac :P ;) co zas do myzuki .. tak.. muzyka to wazna sprawa.. bez muzyki to nie funkcjonowalbym normalnie :) ostatnio slucham duzo hiphopu.. nie polskiego oczywiscie.. jakos za polskim nie przepadam. Co zas do RATM - mi... widze,ze lubimy nawet ta sama muzyczke :D i jeszcze prodigy :D:D ;) no prosze prosze ;) akurat nie mam mp3 "smack my bitch up" ale moge Ci przeslac "Prodigy - Spitfire" tez mocny kawalek ;) u mnie tez slabe kolumny.. wiec .. pozostają mi sluchawki fontopia :D 120dB wystarczy zeby zagluszyc mysli ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krz...polskiego hip hopu wrecz nie cierpie chociaz klasyke polskiego hip hopu moge sluchac ..natomiast niepolsk i iowszem... szkoda , ze nie masz Prodigy mi wlasnie wywala kaze i nie moge sciagnac wrrrrrrrrrr ale ja dam sobie rade jak to mowia \" nic na sile wszystko mlotkiem :P \" jak mozesz mi przeslac to super , mail masz pod nikiem, bede dzwieczna :) .... ja mam kolumny takie ,ze szkoda gadac ;) chociaz wazne ,ze sa :) dzisiaj mnei rozpiera jakas energia ... jak narazie pocieszam sie Chemikal Brothers, chociaz dla mnie to na dzisiaj jakos za grzeczne :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×