Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Hej hej ;) Mnie kociska mje obudziły i zasnąć nie dały, ale teraz juz mi się głowa kiwa od niewyspania ;) Ala - może okłądy z arniki na tego krwiaka? Czyli jutro roczek? To ja dzis winko musze zakupić ;) I jakieś przekąski dla Was przygotować, co bym tak sama nie zajadała pyszności ;) Szczesliwa -- co u Ciebie? Bardzo ciekawa jestem, bo tracę wiarę, ze i ja kiedyś szczęśliwa będę - pociesz strapioną duszę ;) I oczywiście buziaki dla wszystkich, słońce pięknie świeci, mnie po wczorajszym rowerze bolą mieśnie ;) ale dziś chyba też się przejadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - to musisz dzisiaj do nas zawitać i łyknąc za zdrówko forumowiczów ;) No i Twoje wypijemy - no chyba że pojawisz się 21-ego ;) Aga-Ta - nie możesz się wyprostować - to polecam maść rozgrzewającą - i masażystę ;) Watra - dzięki za buziaki - od razu milszy dzionek się robi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludkowie moi drodzy, piszę do was w 5 minut po wyrwaniu się z objęć mojego kochanego M. (czytaj:Morfeusza:) )Jejku, ale sobie pospałam!Czas się ogarnąć. Kto dziś serwuje kawę???:) Duża buźka dla wszystkich::) :) :) :) A gdzie kadarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durszlak
Witam wszystkich forumowiczów. Widzę, że pomimo wczesnych godzin spotkać można zatwardzialców. To dobrze wróży temu pokojowi. Przybywam ze wsparciem dla Begnącego. Ostatnio utyskiwał, że sam musiał bronić barw męskiej części towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ forum obchodzi dziś urodzinki i szykuje się polewana imprezka, zmieniłem nicka z durszlaka na samo_zło. Wiecie, żeby to co wleje się nie rozlewało. Swoją drogą najlepszego dla autora i wszystkich forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko, miło,że już jesteś. I coś mi mówi, że w lepszym nastroju:) Durszlak vel samo zło---->Twoja pomoc bedzie nieoceniona, bo ostatnio Biegnący i Leo musieli obtańcowywać wszystkie dziewczyny(a dziewczyn ci na tym topiku dostatek...:) ) Wiecie , co przygotuję na naszą rocznicę? skumbrie w tomacie! Pycha!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat pokoju poważny, ale ludziska mają dusze roześmiane. Pozytywna percepcja - trudne, ale godne pochwały. Śnieżynkaa, kompanem jestem dobrym, tancerzem nieco mniej. Za ewentualne przydepnięcia z góry błagam o wybaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło, nie przejmuj się tym tańcem, będziesz improwizował:) Aha, jeszcze jedno-jako świeże mięso na tym topiku,musisz się czymś wkupić.:)Co proponujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, jako świeże mięso (?) na tym topiku poddaje się egzekucji jej eminencji Śnieżynce. Chciałbym tylko zasugerować możliwość wyrecytowania wieczorem wiersza białego (lub kolory według życzenia). Czy to aby taki zwyczaj, czy zostałem naznaczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło, wybacz mi atawistyczne zapędy (mięso...) ) Moja Eminencja zezwala, a nawet nakazuje Ci wyrecytowanie poematu na dowolny temat (kolor też wedle uznania: :) Jeśli mnie porwiesz swoją tworczością, to jutro na imprezie tańczę tylko z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - to szykujcie nóżki - wieczorkiem zajmujemy parkiecik i w tany :D - w końcu to \"wigilia\" urodzinek topikowych, więc się trzeba zaprawiać :D Śnieżynka - złota kobietka jesteś - skumbria - pychotka - ja sie zatroszczę o \"coś\" do skumbrii - bo rybka lubi pływać ;) Witaj Durszlak vel Samo_zło - miło, że ze wsparciem przybywasz - zwłaszcza nasze Kobietki będa zadowolone :p A tańcem się nie przejmuj - rozkręcimy zabawę, muzyczka zagra, to nogi same beda do tańca się rwać - nie ważne jak umiesz - ważne żeby się dobrze bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, slonka, czas wyjść do ludzi(byty niewirtualne mam na myśli), bo zdziwaczeję:)Widzimy się(swoją czcionkę raczej)wieczorem:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkie misiole:D;) No prosze no to moze ja stoły porozstawiam i bedziem dziewczyny na stołach tańczyc kubanskei tańce popijając tekilę i bedziemy chłopcom wpadac w ramiona;):D u mnie zrobio sie znowu upalnie i słoneczko wyjzało aha i kawusii kawusiii bo ledwo wstałam dzisiaj :) samo zło:) witaj wiesz skojazył mi się ten twój nik z piosenka która spiewał Jachimczyk?? chyba tak miała na nazwisko taki kabareciaz;) całusy dla wszystkich i ide robic sie na bóstwo ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobił mnie.... dzisiaj... w parku. Bił i wyzywał... Krzyczalam głosno \"Ratunku\".... wokół pełno ludzi... nikt nie pomógł... na srodku trawnika w Parku Południowym mnie pobił.... (mój były narzeczony)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Wczoraj baraszkowalam z moim Panem. Watra najpierw słowo do Ciebie : dałas sie - mogłas kopnac go w te jego nic nie warte ,śmierdzace jaja ! Co za kretyn ! Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watra: to dość dobitnie tłumaczy, dlaczego to twój \"były\" narzeczony i za to co zrobił kotwica mu w plecy. Przytulam i służę ramieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kij mu w oko ! życie jeszcze da mu nauczke! Mni mój były nigdy ni bił ale traktowal czasami jak psa ! Nie dalam sie i zostawilam go. Teraz los sie odwrócil - ja jestem szczęśliwa a on klepie bide ! Przytulam Cie mocno serduszko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynkaa: przyobiecany wierszyk podwieczorową porą. Mam nadzieję, że wystarczy jako wkład inicjacyjny i otrzymam karnet. Szczęście - to takie uczucie kiedy ma się przeczucie, że wszytko idzie OK Zło jest sklejone klejem tudzież śmierdzącym olejem, wszytko wokół sie śmieje tu nigdy deszcz nie leje, Miłość nas otacza i od Wina się zatacza, Dobre oceny wpadają a zęby nie wypadają. Ten wiersz to skojarzenia prowadzące do uwierzenia, że zawsze jesteśmy szcześliwi bo inaczej byśmy nie żyli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na chwile was zostawic samych a tu masz ... tyle stron do czytania juz na oczy nie widze. Aalex ... dziekuje ale egzamin oblalam czeka mnie kamania wrzesniowa jak nic... jak to mowia jak sie wali to na calego a ja juz lece na szje leb i costam... Cordula... niestety ulalam Leo... kark mnie dalej boli :( poprosze wiecej. Ala ... ja sobie kupilam bordowy lakier bo na ciuchy tez mnie nie puszcza chociaz pracuje :( Biegnacy... jak twoj tyleczek :P?? Szarek... calusnie pozdrawiam. Zdzblo trawy....za zbieram do tej pory zniwa mojej kolezanki ... dluga historia ale mi sie dostalo a ona mi dziekuje jaka to nie jest szczesliwa dzieki mnie ( tzn dzieki sobie i swoim intrygom) chciaj jedno bylo fajne przez 2 tygodnie ( mily mezczyzna wrecz idealny) jednak sie urwalo jak widac to byla jej kolejna manipulacja.... albo to ze mna cos nie tak, wole wierzeyc w ta jej manipulacje :P Aga-Ta jak tam w Sotlicy ja za miesiac bede sie bawic u ciebie na weselu ( czytaj u Ciebie w miescie) Wroclam ... odobno piekne miasto marzy mi sie go zwiedzic juz od kliku lat . POdsumowanie mojego zycia .... partnerow zero, pracy od sierpnia zero, egzaminow zdanych ( nie powiem bo wstyd) niezdanych( nie powiem bo wstyd) ... nie nawidze swojego zycia 😠😭 . Witam wqszystkich naowych jeszcze nie zapamietalam wszystich za co przepraszam. :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Najpierw do Watry:nogi mi się ugięły...Można Ci jakoś pomóc?????Ja właśnie miałam Wam opowiedzieć, co miłego mnie przed chwilą spotkało, ale wobec zaistniałej sytuacjiiimoże kiedy indziej(bo jak na ironię to coś w zupełnie przeciwnym duchu).Watro, jeszcze znajdziesz mężczyznę, który będzie Cie nosił na rękach, a tamtemu panu już dziękujemy...Nie był Ciebie wartŻyczę mu wszystkiego najgorszego. samo zło--->wierszyk niczego sobie, chociaż wolałabym, zeby to był sylabotoniczny pięciostopowiec jambiczny hiperkatalektyczny przemieszany z czterostopowcem akatalektycznym...) żartuję!wierszyk cudny, już sobie skopiowałam!!!:) dostajesz złotą kartę stałego członka klubu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na każdym zebraniu jest tak, że ktoś musi zacząć :::::::::::::::::::::::::::::: \\.........................../ .\\........................./. ..\\......................./.. ....\\.................../.... .......\\............./....... ..........\\......./.......... ..............|.............. ..............|.............. ..............|.............. ..............|.............. ......\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'...... Dla wszystkich po łyku z pucharu, aż sponiewiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło tu Czarownica - zaczynamy ! Ja juz usycham tu czekając na reszte. Ta impra to dzisiaj tak? Bo juz mam sukieke na sobie i buteke winka przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo krótki staż na tym topiku, a głosy mówią, że to dziś albo wigilia rocznicy. Ja zakładam muche do krótkich spodenek (gorąco), ale mam już wino za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz dołączy do nas Śnieżynka. Spodenki i mucha - rewelacja. To ja do mojej wieczorowej sukienki zapodam słomkowy kapelusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×