Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Aalex o to puchar z napojem dobrego humora:) No jeszcze nie dociera do mnie ,ze mam urlop.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Panie, wygląda na to, że jestem tu sam jako facet, ale z każdą zatańczę całym sercem:) Właśnie po drinku popijam piwko i tak rozkosznie się robi..:) Zaraz wyjdę na ulicę i zapytam pierwszą napotkaną panią, czy zostanie moją żoną;) Zróbmy kurczę ten zlot i bez żadnych wymówek proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, widzę, że obudziłam w Was apetyt na podróże:) No to ja teraz przy świadkach przyrzekam i biję się w piersi, że za rok o tej porze będę...czy ja wiem?...w Irlandii:)A potem się zobaczy.Oczywiście jedziemy wszyscy razem??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko ;) a moze bedzie trzeci facet;):D?? a sałatka juz sie robi i do tego chlebek czosnkkowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christinka
Hej Ludziska! Czytam sobie wasze zapiski juz od ladnych paru godzin az mnie oczka bola :) Jestescie niesamowici!!! i tacy zakreceni :) Mi : udalo sie lato z radiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, ja wczoraj zaproponowałam spotkanie-dziś we Wrocławiu na Rynku. Nie było nikogo:) A mówiąc poważnie-to jest naprawdę rewelacyjny pomysł, ja tak bym chciała Was wszystkich poznać...Tacy ludzie to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, to ja poproszę o salsę przed snem:) Spiję ten puchar dobrego humoru i zmykam.... Padam po dzisiejszym grillu, nie ma to jak dwuletnie dziecko (znajomych) które sobie mnie bardzo upodobało:) Sałatkę Cordu;i skosztuję innym razem bo dziś objadłam się mięcha:) Jeszcze raz dobranocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeża krew się pojawiła na topiku!!!Christinka-na pewno wiesz, co robisz?to uzależnia...:)piąteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegnacy ..........jak zlot to ja juz lecę;):D sniezynko :) tak Irlandia wyspa zielona i zielone piwko ,które chcialabym spróbowac:) ja sie piszę;) czarowniczko :) no to bedzie córeczka przeciez musi byc dwa na dwa prawda;)? Chrostinka:) witaszki chcesz drineczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko, a po tej sałatce skosztujecie moich krokietów z serem i pieczarkami, do tego barszczyk:) Biegnący, biedaku, zawołaj kogoś do pomocy-zamęczymy Cię tym tańcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko, ale zazdroszczę Wam tego Wrocławia:) Mam wielki sentyment do tego miasta i baardzo mi się podoba. Na pewno jestem za zlotem na tym rynku:) Już Was jest tam trochę:) Christinko, a Ty skąd jesteś?, może pomorze:) No widzę, że procenty się kończą wiec lecę po jeszcze, teraz będzie coś ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowa koleżanke :) Lepiej nie mogłaś trafić - to sie nazywa miec czuja :) jest dobra sałatka ale..... ja jestem głodna wiec szybko nakladaj. Cordula na tą córeczkę to musze jeszcze poczekać... i żeby nie było niedomówień .... NIE jestem w stane błogosławionym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christinka
Sniezynko - pewna nie jestem ale zaryzykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynko:) co za wspaniale te krokiety jeszcze takich nie jadłam:) Biegnacy ........a co masz w zanadrzu ?/moze jakis calvados;)? czarowniczko :) ale zycze co by była nastepnym razem kobitka;) no to jak serwuje teraz skrzydełka w miodzie z sezamem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christinka
Biegnacy raczej nie pomoge:) bo zakochana od lat w gorach ale Wroclaw jest super tez bliski - ale nie w wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watra poszła czytac voneguta i niech załuje bo tu takie dobre jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zazdroszczę wam tego Wrocławia\"-i to mówi ten, co ma morze na wyciągnięcie ręki:) Wrocław jest rzeczywiście magicznym miastem, bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też bardzo chciałbym mieć córeczkę:) zabierałbym ją na przeróżne spacery i podziwialibyśmy kwiatki i motylki:) A czy wiecie że za dwa dni mija rocznica założenia tego topiku:) To będzie impreza, wiec oszczędzajmy nózki i gardełka;) Przypominam, ze obowiązuje strój wieczorowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący a jaki problem postarac sie o córeczkę? jak chcesz przysle Ci poradnik - \"Robimy bobasa\" - wszystkie znane techniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam konkurs na imię dla przyszłej córeczki Biegnącego:) Nagroda-uśmiech wyżej wymienionego:) Ja proponuję Zosię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownico, siec Tesco jest całodobowa, a tam można kupić i meble:) A może tak spróbować podciągnąc Wrocław do morza:) Jeszcze jedno piwo i nie takie rzeczy będą się działy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×