Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Rocznica, hurrraaaaaa!!!ach, ta kobieca intuicja-ja właśnie dziś kupiłam sobie śliczną srebrną biżuterię, będzie okazja się w niej pokazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam sobie sukienke i nie będe w niech chodziła bo wszystko widać a u mnie w pracy ni dy rydy w takiej sie pokazać . Wiem ! ubiore ja na rocznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko czuje się zaszczycona:) Biegnacy......... jeszcze troszke wineczka i pójdziesz sie oswiadczyc pierwszej kobiecie na ulicy jak sam powiedziales;) a potem to juz jak z płataka pójdzie:) a imie dla córeczki moze Amelia:) Sniezynko ja nie jestem z wrocławia chociaz chcialabym tam pojechac:) los rzucil mnie na Mazowsze totez i w góry i nad morze mam podobnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownoczko, a ja wkładam zieloną (będzie mi pasowała do oczu:) ) Zrobimy się na bóstwa na tę rocznicę, już się nie mogę doczekać:)Panowie zadbają o trunki-jak zwykle.O której startujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze piwinny obowiazywac stroje plazowe?? jak by nie było to plaza ,morze i makarena;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam już spać, tyle tańców, że jutro będą mnie nosić:) Czarownico, koniecznie musisz przyjść w tej sukience!!!:) Całuję Was wszystkich na dobranoc, może dzisiaj będzie dalszy ciąg snu..:) Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula, nie ma problemu, Wrocek to nie koniec świata. A zlot bez Ciebie się nie liczy:)Przenocuję Cię, nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA KOBITKI - jedyny facet na dzisiejszej imprezie ucieka nam ! Biegnący posatarm sie ,żeby dzisiaj nic nie przerwało Twojego snu.... tylko NIE UCIEKAJ JESZCZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich topikowców :).Siedze pzred kompem bo zasnać nie potrafę...przyplątała sę do mnie głupia myśl...i nie potrafię się jej pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynko:) jestes super i bardzo dziekuję Biegnacy.........:) zycze Ci drugiej częsci snu,a moze to bedzie cały serial;) czarowniczko:) uzyj czarów;) no ja Pije strzemiennego i tez odpływam bo powieki mam juz na zapałkach a jeszcze te drineczki ho ho no to bawcie się dziewczyny super i do dzisiaj juz :) papapa dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula daj buziaka i dobranoc. Ja robie sobie dzisiaj Dzien Dziecka - nie ide jeszcze spać i nie będe się dzisiaj myła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źdźbło az mi głupio bo nie jestem w temacie... :( o ja głupia .....a chcialam sobie z Toba pogadać.. może nakreslisz koleżance troche temat ? A ja w tym czasie zrobie dla nas drina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij od strony 232,to zaledwie kilka postów.Gdy przeczytasz bedziesz wiedziała w czym rzecz.Najglupsze jest to,ze wiem, że nic, absolutnie nic dla niej nie znaczyłem,nawet jako kolega.Rozum swoje,serce swoje.Będzie mi brakowało tych rozmów przy piwku,cholerne będzie brakowało :/.Ale cóż,ona jest zakochana,a gdy \"wszedłem\" w skórę jej chłopaka,stwierdziłem,że nie byłby zadowolony z takiego obrotu spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię śnieżynkaa.Poza tym teraz wiem,że nawet ne będąc parą,ciąle przy sobe byli.Cóż,to chyba miłosć do grobowej deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źdźbło tak mi przykro :( Nie moge tylko zrozumiec jednego : dlaczego ona jeszcze Cie obraziła itd. Nie zawsze życie układa sie po naszej mysli ale po co sobie jeszcze dokładać ? Będzie dobrze. znajdziesz swoje prawdziwe szczęście przez duże SZ. Ja tam wiem swoje ! Ja juz cos wyczaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źdźbło, przeczytałam sobie właśnie jeszcze raz Twoje posty.Wiesz co? nie wiem ,nie wiem, nie wiem, nie wiem, nie wiem, nie wiem jak ci pomóc.Ta bezsilność jest paraliżująca.To niesprawiedliwe, co się stało. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jest w temacie to powiem ,że moja tesciowa przysłała mi sms-ka takiego wesołego ,że aż mi kopara opadła - będzie zmiana pogody - tesciowa jest miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źdźbło można zapytać ile masz lat? bo ja juz pisałam - 28 .... ech te 28 -letnie kobitki - co Śniezynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczyny,tak,w mych sprawach sercowych były wzloty upadki...ale teraz nazwałbym to wszystko \"szczeniackimi\" związkiami.Po prostu\"fajnie jest chdzićrazem\".Tu nawet nie byliśmy parą (i nie będziemy) a jednak...zero doznań fizycznych,zero mówienia sobie kocham...wystarczyły rozmowy,to wszystko.Nie wiem dlaczego mnie obraziła.Moze byłem swoistą asekuracją,może chciala wzbudzic zazdrość w jej chłopaku,takie mam teorie,ale to tylko torie.A czy będzie lepiej...wecie,ja nie mam zbyt duzego powodzenia u kobiet.Nie wiem dlaczego,po prostu nie i tyle,już nie mówąc na taką rozmówczynię jak ona :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Źdźbło-ja proponuję, zebyś teraz po prostu napisał, ale szczerze, co w tej chwili czujesz. Jak wyrzucisz to z siebie, to bedzie Ci łatwiej. Nie martw się, jesteś anonimowy, a taka wiwisekcja bardzo pomaga. Intuicja mi mówi, że nie jest dziś z Toba najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to uprzedziłes moją propozycję:)Źdźbło, łezki mam w oczach, jak to czytam.Wyliżesz się z tego, na pewno.Wrażliwość to Twoja siła, chyba największa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×