Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

czarownica to jedyna osoba z forum, z którą sobie klikam na gg.Nie znałyśmy się wcześniej. Taka wirtualna przyjaciołka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przepastnych archiwach tego topiku można poczytać o początkach naszej znajomości-i nie tylko naszej:)Ja się przyznaję, ze mialam ambicję przeczytać wszystko od 1. do ostatniej strony, ale wymiękłam przy 150... Stopniowo będę to trawić , bo warto:) (ciekawe charaktery, i nie mówię tu o sobie, naprawdę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to terozki naprawdę całe klepicho nasze. Odpalamy zraszacze i dawaj bose tango w rytmie rewolucji. Zapomniałem Tobie powiedzieć: nie musiałaś wspominać, że masz wakaje. Tutaj są pracujący :-) Dzisiaj zarywam nockę, a jutro w robocie znajdę ciemny, ciepły kącik niedaleko wodopoju i dotrwam do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaiste, jedno z niewielu forów, gdzie padają wypowiedzi pełnymi zdaniami, a jak ktosik zabluzga to się rumieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę Cię mieć na sumieniu-nie mogłabym sobie darować, gdybyś przeze mnie jutro usypiał na glonojada w tramwaju:) Aha, będę okrutna i dodam jeszcze (do tych wakacji), że dzisiaj wstałam po 12:00:)I dlatego czuwam na forum, ratując honor tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no czasami rzucamu mięsem, ale nigdy bez powodu:)A tak poważnie-jeszcze kilka miesięcy temu nigdy nie weszlabym na jakiekolwiek forum(pomijam fakt, że nie miałam jeszcze netu:) ) Teraz jestem tutaj i czasami się boję, że się uzależnię:)I naprawdę przykro mi, że nie znam tych wszystkich ludzi osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieżynka, chyba już czas na ctrl+alt+del bo mamy coraz dłuższe spacje między wejściami :-) Miło było poklikać, do następnego może. Idę wrzucić cosik na ruszt, bo mi się żołądek z kręgosłupem przywita. Co się jada o 01:30 w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wstaliśmy jednak, to dobrze bo żałowałbym. Ciskasz we mnie wakacyjnymi informacjami jak gwoździami :-) Jak napiszesz mi usprawiedliwienie to jeszcze postukam. Zawsze można powieki przylepić na taśmie do pleców ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idęzobaczyć, czy mnie nie ma pod prysznicem:) a potem do łózia. odpowiadam:skumbrie w tomacie, rzecz jasna! :)chyba że tam, skąd klikasz, są trudno dostępne:) dobrej nocy, samo zlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usprawiedliwienie: usprawiedliwiam mojego kolegę samo zlo spowodu niebycia fpracy gdyż ponieważ musieł pojechać w miasto za butami i mu sie pszeciągło:) kupią to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupią jak swoje. I jeszcze przeproszą za pracujący wtorek :-) Zasuwaj namydlać. Jeno dokładnie bo bede sprawdzoł. Do prysznica wrzucamy dwu i pięcio-złotówki. 2 PLN-5 min, 5 PLN-cała nocka Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu zkąd klikam trudno nawet o ból głowy po tęgim przepiciu. Za wszystko każą płacić. Za darmo tylko w zęby dają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do poduchy kawała z brodą: Przychodzi baba do lekarza ze skarpetą na głowie. Lekarz:Co pani dolega? Baba:Nie żartuj koleś.To jest napad...!!!!! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, jak rześko! wiem, że tu już pustki, chciałam tylko pogasić światła na topiku, bo samo zło zapomniał o tej lampeczce w rogu...:) oficjalnie zamykam dzisiejszo-wczorajszą nasiadówę.Amen.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mi wyjada dżem z lodówy? Kogo licho nosi po pokoju? Śnieżyna zapomniała pozaciągać story, ale zgasiła tę lampkę w rogu co to jej nie przyuważyłem. Takie dwie i można by administrować tym budynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze proszę nie gasić,bo ja się wałęsam po internetowym świecie.a tak w ogóle to cześć,i papa,bo chyba już. wszyscy poszli lulu.Biegnący z wilkami..przez 1,5 miesiaca mam możliwość pomieszkiwać w woj, podlaskim,a tu jest naprawdę pięknie...wiekszość roku przesaduję na południu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam dokładnie ten dzień- sama, wściekła, zawiedziona kolejną znajomością z facetem.... żal, rozgoryczenie.... kilka tygodni wcześniej zalożyłam sobie net, odkryłam kafeterię i to forum.... założyłam ten topik- choć na dobrą sprawę liczyłam na niewiele... a dostałam tak dużo.... pewnie się powtarzam, ale naprawdę nie sądziłam, że topik będzie w polecanych i przetrwa aż rok... wszystko dzięki ludziom, którzy tu się pojawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka Leniwce:) Czas wtawać i szykować się do balu:) Przypominam, że obowiązują stroje wieczorowe:) Widzę, że Śnieżynka ze Złem pilnowali topiku, a i Zdzbło pojawił sie na południu:) Śnieżynko, jak poczytasz cała historię topiku, to zobaczysz jak różne były nasze dzieje, jak z nimi zmieniał się topik. Kiedyś mieliśmy mały kryzys, dokładnie pół roku temu w styczniu, kiedy padły zarzuty, że topik stracił swój charakter dawny charakter.. I oczywiście, że z tym się zgodzę, i bardzo dobrze się dzieje, bo wszystko w życiu zmienia się i idzie do przodu. Jesteśmy inni i taki staje się topik:) Czarownico...👄 Mi:) Cordulko:) Aalex:) Kadarko:) Agatko:) Zmysłowa, hop,hop:) Szczęsliwa:) Dziś stawiasz wszystkim;) Hope:) Alu:) Krz:) Czytelniku:) Szarku:) Reinmar, gdzie jesteś..?:) Watro:) Zdzbło:) Jak kogoś pominąłem to 👄:) Szampańskej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący- pewnie że stawiam- szampan już dawno otwarty, tylko chyba przyjdzie mi go pić w samotności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spieszę w pakiecie rozruchowym, o tym jakże nieprzyjaznym poranku, gratulować: autorowi-pomysłu, a wszystkim topikowcom-wytrwałości. Oj poleje się dziś szampan, poleje. :-) Szczęśliwa ewolucja wynika z natury rzeczy i szczerze mówiąc, rzyczę wszystkim tematom, które powstały z rozgoryczenia i zawodu, aby ewoluowały w twory, jak ten, nasz, roczny już. Pokój ma już roczek. Nie obejrzymy się jak pójdzie do szkoły ;-) Biegnący liczę na więcej cierpliwości z Pana strony i częstsze najazdy. I jeszcze Ci powie - leniwce :-) Do poklikania wieczorem. Muszę odnaleźć mój kotylion ze studniówki, to go sobie przypnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo_zło-> chyba te gratulacje odnośnie pomysłu założenia topiku nie są zbyt zasadne, ale dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszysktich Składam od razu najserdeczniejsze życzenia, najpierw Tobie Szczęśliwa, bo dzięki Tobie się w tym \"pokoiku\" spotykamy, by takich dni jak ten rok temu już nie było w twoim życiu, a w Twoim serduszku gościła zawsze radość i kwitła miłość. I nie będziesz dzisiaj sama - my wszyscy jesteśmy z Toba ;) A wszystkim forumowiczom (wraz z Szanowną Autorką) życzę dużo szczęścia i prawdziwej, pięknej miłości. PS Szampany i nie tylko ;) chłodzą się w lodówce - a wieczorkime poszalejemy... Stroje wieczorowe - to co lewki lubią najbardziej hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej..czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..:)🖐️ Bawmy się ..bawmy- bo młodość nam ucieka..;) Chyba nie zabrzmiało zbyt optymistycznie..;) ale co tam ..:) każdy ma jakies tam nastroje..;) w końcu mamy wolność słowa..nie ..:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieńdoberek:D Przyłączam si e do toastu, cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tworzeniu takiego topiku:) jeszcze bardziej się cieszę że przetrwał rok, ale najbardziej ucieszyłabym się gdyby dziś pojawili się tu Zmysłowa, Hope, Czytelnik, Raf, Krystek, Q i inni:) Buziaki dla Was i dla wszystkich którzy zaszczycili nasz topik później:) Niech to co dobre trwa wiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) Kasy Kulczyka, fury Rydzyka, chaty Bechama, mocy Pudziana, cholesterolu w normie, świętowania rocznicy w dobrej formie! Buziaki dla wszystkich bylych, obecnych i przyszłych bohaterów tej naszej \"Samotności w sieci\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×