Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

gwoli ścisłości, zostałem ojcem chrzestnym pomysłu, który może zmienić koleje losu tego łez padołu. Naszło mnie, że można by się napić i na chwilę zapomnieć, że problem z połączeniem, że pogoda się kwasi, że kot porwał chomika i uciekł przez ledwo co uchylone drzwi nie zapłaciwszy za skorzystanie z toalety, że kupiłeś Algidę, a patyk wciąż milczy. Życie jest zlepkiem tych chwil, które jeszcze przed nami i pamiętajmy, że to nasze myśli kreują naszą rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wczoraj zwątpiłam, czy rychło naszą biesiadę cum dulcis amicorum powtórzyć dane nam bedzie...A tu proszę, proszę-są prawie wszyscy. Wezwijmy telepatycznie Biegnącego, uwaga, wytężamy umysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
tu chyba jakis offtopic powstal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko ;)> popatrz w tym samym czasie napisałysmy hehehe chyba czary jakie;) a muzyczka własnie leci u mnie w radiu dancing Queen ABBY hihihi nawet pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka, ile razy staram sie dociec skąd u Ciebie ciągotki do czystego polskiego i łaciny, za każdym razem polegam. Docentura, czy może habilitacja, a może reHabilitacja? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreując swoje myslokształty rzeczywiste zapominam sie w tańcu gorącym trzymajac w dłoni kielich wina przedniego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wszystkich !!! Już wróciłam bo mnie w tańcu poniosło na inną sale :) co mamy dziś do jedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu gadu dadu - a Panie dalej siedzą - Snieżynko - ostatnio tańca sie domagałaś (az mi szkoda że onego czasu mie tu nie było) więc Ciebie jako pierwsza dzisiaj proszę - romantyczne nuty walca angielskiego już płyną z głośników - Pani pozwoli..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula, ja chyba abdykuję, bo mam zamiar dziś przeczyć dostojności królewskiego majeststu i pić z Wami te wino co potrafi roześmiać gawiedź i ból uśmieżyć ;-) Umarł król niech żyje król. Podstawiać puchary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranklcka 😴kochani moi Aalex... 🌼 z okazji .... wszystkiego naj naj naj ... wymarzonego M... i wymarzonego M ...... ;) i czegos jeszcze 👄 . Leo gratulacje ;) Watra ... ciesze sie :) Kadarka ja nie mam aparatu BUUUUu 🖐️ ... weekend sie zbliza a ja standardowo przy ksiazkach ale juz ostatni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniezynka jesteś!! Tak tęskniłam za Tobą. Zatańcz ze mna !!! łoj dana dana . Samo zło gdzie jesteś ? Tez Cie z sali wywiało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:)> wyborne wineczko:) polej jeszcze:) opijamy jak by nie było twoje gniazdko;) tez;) czarwniczko:) chleb ze smalcem i ogórki kiszone hmmm no ale nie bardzo to pasuje do wina przedniego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leo, ty mi tu tańcem będziesz oczy mydlił, a o premierze nie pamiętasz?!:)Ale dobra, jak walc to walc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło mnie olał:P;) Mi, dziękuję:) 👄 Kochani, pożegnam się z Wami, jutro trzeba wstać skoro świt i zacząć bieganinę po spółdzielniach, urzędach i innych strasznych miejscach.... Bawcie sie dobrze, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i proszę dostojne Panie do tańca Klepicho zroszone, kiece zakasane, jadziem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko, wywołałaś wilka z lasu:) Hejka milusińscy:) Czarownico:), jestem do Twojej dyspozycji i porywam Cię do tańca, bardzo stęskniony tych upojnych chwil wirujących dusz i ciał..:) Samo zło, oczywiście ze znam zielonego smoka, bo tam ide na zakupy:) Aalex, GRATULACJE!!!! Oczywiscie parapetowa z nami Cie nie ominie:) Cordulko, czy zdołasz się zabrać??? Mi...👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi - nie uciekniesz chyba nie zatańczywszy ze mną?? Prosze Pania na parkiecik.... Aha - a jak tam twoj kark - dalej domaga się masażów?? Jeśli tak to służę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex :) dobranoc i wytrwałosci w bieganiu po urzedach;) a wineczko juz sie pije i polewa;) czarowniczko:) jasne po co nam szyneczki jak mu mozemy pod boczki i oj dana zaspiewac;) ale nie bo sniezynka z leo zamiataja sale walcem angielskim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownico, skocz po tego winiaka, ale żeby zimny był, bo mnie suszy po tym diabelskim tangu z tobą. Prawie w czeluście piekielne mnie zawiodlaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie na długo, ale winko chętnię tak na dobry sen:) Jestem ledwo żywy, a jeszcze ta pogoda jak w pażdzierniku. Widzę, że powstaje oś Trójmiasto-Wrocław:) może zobaczyć, czy mnie tam w Gdyni na molo gdzieś nie ma..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy......... sama sie zastanawiam czy ja się zabiore ;) ale nie ja sie zabrac muszę przynajmniej ja;) a moze pomozesz nieśc walizeczke?? bo ja to te szafe musze targac;):D nio jaktam panowie panie puste kielichy maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty ze mna tańczyłaś Śniezynko ? Oj ja juz nie pije - to ja ide po winko ! Kto idzie ze mna ? - bo już ciemna nocka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×