Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie ludkowie pyrsk;) dobrze akcja trwa czyli dalej sle fotki;) dzisiaj piekny dzien za oknem,błekit nieba zbójczy a w planach mam piweczko z kumpela z pracy i babskie pogaduchy i dalej jestem na urlopie ale fajnie bede sie lenic do granic nieprzyzwoitosci;):P według zyczenia KRZ nie przepracowywac sie bede dziś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący.......... a nie lepiej psa jej kupić?? chomik polezie w jaka dziure i tyle go widzioł;) a co do słoneczka to juz wysłałam serwiskiem;) kadarka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam w przerwie obiadowej. Mam coraz więcej Waszych buziek, ale się cieszę!:) Idę dalej skakać po ścianach z pędzlem w ręku:( Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowe zasady wspólżycia (dotyczy chomików i facetów;) 1. Podać jedzenie 3 razy dziennie 2. Pogłaskać, poprzytulać. 3. Zadbać o wygodne i czyste legowisko 4. Być wyrozumiałym i znosić wszelkie wybryki (przecież to tylko zwierzątka;) 5. Wykastrować w razie kontaktu z płcią przeciwną (chomik only) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Biegnący....... ale miazga text :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm......... trzeba wybaczać :) jak Pan nauczał :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brygadko:) Straszne zmiany u Was, jak w przelocie zauważyłem Miałem kiedyś chomika, ale niestety.... był zbyt zaborczy. Musiałem zrezygnować z wszelkich przyjemności, na sam dźwięk moich słów- że wychodzę, groźnie ruszał wąsikiem i przejmująco popiskiwał. Czułem, że zamknął mnie w swojej klatce (sama klatka była ok, ale nie przepadam za trocinami). Nieustannie groził mi, że odejdzie pozorując ucieczkę- biegając na karuzeli. Było ciężko....nie wytrzymałem.....odszedłem......cierpiałem. Teraz w moim życiu są tylko kobiety......są mniej wymagające:P ciągle nadrabiam zaległości w czytaniu i cholera nie znam połowy nicków, ale jeszcze hehehe poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż Kadarko.... :) odwołam się zatem do ... hmm.... litości ? :) co Ty na to ? wystarczyłoby Ci litości żeby to obejść ze spokojem ? ;) żeby nie było - tak tylko pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Reinmar ? z powrotem jestes z chomikiem ?:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś już o tym słyszałem,że Kadarki mają dobrą pamięć ;) owszem - wybaczyć nie znaczy zostać. Gdyby mnie zdradziła kobieta - może bym wybaczył ale NA PEWNO bym z nią nie został = odszedłbym z podniesionym czołem. To postawa godna uczciwego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Kadarki to strasznie dumne kobietki, Kadarki są PRAWDZIWE i WYMAGAJĄCE, Kadarki są jak burza- niezwykle piękne,orzeźwiające, fascynujące i.... niebezpieczne, gwałtowne i piorunujące. Uwielbiam Kadarki:D Wysoki sądzie Krz oświadczam, że tego chomika widzę pierwszy raz na oczy..... te zadrapania na plecach to nie pazurki tylko przypadkowe zadrapania.... a to zdjęcie chomika w portfelu musiała mi podłozyć jakaś świnka...morska:P nienawidzę nawet samego brzmienia słowa \"litość\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że trafię na taką,która powie mi o tym od razu - po co się oszukiwac ? spójrzmy prawdzie w oczy - tak naprawde to nie boli - sprawdziłem sam...... Ja mam odwagę powiedzieć o wszystkim - nawet jeśli wiem,że to nie jest to co niektórzy chcieliby usłyszeć. Jakoś dotąd z tego powodu nikt mi nie zwrócił uwagi ani też nie doszły do mnie żadne oszczerstwa na mój temat :P Reinmar.... \"litość\" .. no rzeczywiście - wydźwięk tego słowa nie jest ..porywający :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LibertyLover
Sama 28 jak chcesz idealnego męzczyzny to daj ogłoszenie o sponsoringu.Dużo tamtych chłopaków jest "idealnych". A rada pomocnicza jkby ci sie moj pomysl nie spodobal:) Zastanów się co jest dla Ciebie w facecie najważniejsze a dla reszty jego cech opuśc poprzeczkę.Na pewno kogoś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala no co Ty ? Chomika do klozetu ? :P jak mogłaś :P :D co on Ci zrobił ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodi
Bo widzisz tu są tacy, którzy się kochają i muszą się spotkać aby się ominąć bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze piszą do siebie listy gorące i zimne rozchodzą się jak w śmiechu porzucone kwiaty by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało są inni, co się nawet po ciemku odnajdą lecz przejdą obok siebie bo nie śmią się spotkać tak czyści i spokojni jakby śnieg się zaczął byliby doskonali lecz wad im zabrakło Bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umierają - to znaczy już wiedzą miłości się nie szuka - jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie moga byc razem jak bażanty, co nigdy nie chodzą parami Można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie Nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka ...przyganial kociol garnkowi ;) Ty tez jestes ladna ten dlugi bland wlos krecony no no Ala tyz , tak na tym zdjeciu jestem z mamusia.... a tak miedzy nami to my tu wszystkie jestesmy piekne a statystycznie mezczyzni wola blondynki wiec ja sie zaliczam do tej nizszej polki kobiet.Ale mi to nie przeszkadza ;) Aga-Ta ... juz posylam ;) jestem pod wrazeniem kota oczywiscie ;) hihihihihi Biegnacy... ja tez cie goraco caluje 👄 Szarek jak sie pojawi to tez nie poposyla nam zdjecia bo jestem ciekawa. Reinmar... no zdjecie prosze.Boi jestem bardzo a to bardzo cikekawa ... twqojej osoby wewnetrznie juz wiem a zewnetrznie hmm ??... Kadarka...;) Ja mialam chomika ucekl pod podloge i tam juz zostal :P Ja bym wybaczyla zdrade , ale duma nie pozwolila by mi na bycie z ta osoba... juz nie. Za bardzo uparta sie zrobilam. Odnosnie zdjeci ja powysylam tylko nie wiem komu jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee napisałem dziś tyle postów, że wyczerpałem swój limit na parę miesięcy:) Mi przecież opisałem się już -mały,gruby, łysiejący grubasek Mogę Ci wysłać, ale ponieważ mam bardzo mało zdjęć bo nie mam cyfrówki i na dodatek większość jest niecenzuralna:D więc nie mam żadnego na którym jestem sam. A skoro znasz już moją osobę wewnętrznie to kiedyś będziesz musiała mnie uświadomić bo ja siebie za cholerę nie znam. I co tam też proszę o zdjęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURKA, ZDJĘCIA ! - bez ociągania -cała reszta ..;) -zreważuję sie oczywiście ..;) niestety nie mam żadnych własnych aktów pod ręką ...:P - a to mogłoby przyspieszyć wysyłkę od Panów..;) Mi..dzięki :) oczywiście Cordula i Ala też..;) miło było się zobaczyć..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego..
..Biegnący ma aparat ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam aparat - i nawet umiem robić zdjęcia ;) szkoda tylko,że jestem w Krakowie a nie gdzieś bliżej... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjj, jest tu kto?? Nie ma nikogo:( A czy ktoś zauważył ten piękny wiersz od pomarańczowego/pomarańczowej? Rodi, dziękujemy:) Kadarka, a nie możesz zeskanować?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) mam kompa wolnego:)brat oddaje sie romansom a ja mam ochotke na rumik z cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja mam aparat, a dla Kadarki zrobię specjalną sesję:) Po tym jak ją Reinmar pięknie opisał, to jestem bardzo ciekaw, bo tak właśnie sobie wyobrażam..:) Dziękujemy za piękny wiersz Rodi:) Dziś nie potowarzyszę za długo, bo padam z nóg po imprezie i idę zaraz spać:) Te fotki na mojej stronie, to są sprzed 2 lat i jutro wstawię coś aktualnego i dam znać:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-krakow
pisząc "słotka"idiotka ...jak myslisz ? kim jesteś ? ....... ""słodka"-tak sie pisze idi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje pysiaki. Ja tylko na chwilke. Wakacje sa super !!!!!!!!Mnie tu nie ma kilka chwil a tu zdjęcia jakieś? :) Śniezyna jak już wróce to rozkręcimy tu taką impreze ,że laczki będą fikały po całej sali hhihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×