Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie wszyscy... U mnie w końcu upał i ...słonko:) Wreszcie! i dziś w końcu po choróbsku okropnym na wakacje się wybieram, mam nadzieję, że oderwę się od tego wszystkiego, złych i smutnych myśli... Mi...trzymaj się...wiem o czym mówisz...przykro mi, że tak się czujesz...dla pocieszenia dodam, że ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jest na nie :( :( :( Chyba powinnam się leczyć i pozmieniaś swój system wartości. Posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ludki :) właśnie wstałem.... drugi dzień skwaru się zaczyna-wreszce jakaś pogoda letnia :) jest ok - oby tak dalej ;) Hope - jeśli zostało troche tej kawki.. to chętnie się skuszę.. :) Ala... :) nie wywiało mnie nigdzie :P unikam przeciągów :D ;) zapłakana... nie smuć się... :) choć trochę się uśmiechnij :) wakacje sprzyjają zdrowemu wypoczynkowi ;) Mi... Cudowna moja 👄 :) Biegnący .. Ty sie cos ostatnio rozpasałeś .. picie na plaży, sex przez internet :P opanuj się :P:D pomyśl trochę o pracy a nie o sexie i alkoholu :P:P:D ;) Kadarka... co z Toba ? zawsze na TAK, a tu dzisiaj nagle na NIE ? jak to ? miłego dnia życzę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku własnie się okazało, że miałam w sierpniu wyjechać a nie wyjadę. Wszystko jest przeciw mnie. Czy koś mnie przeklnął????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale duchota:) A ja od poniedzialku rzucam sie w wir szukania pracy. a dzis w koncu opijemy z kolezankami nasza obrone.3 baby w tym tylko ja piekna i mloda i wolna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala: no ba! Zatem miłego pijaństwa:) Krz: wiem, że wakacje sprzyjają, dlatego tak na nie czekałam, to moje drugie podejście (pierwsze niestety spędziłam ze spazmami w toalecie), mam nadzieję, że się uda tym razem. Bardzo duże nadzieje pokładam w tym wyjeździe, nadzieje związane z tym, że się oderwę , zapomnę i dojdę w końcu do siebie...I będę się śmiać, rechotać, umierać ze śmiechu. Oby:) Ludziska w końcu upał:) w końcu widzę słońce:) i aoby tak przez tydzień:) Kadarko: może uda się jednak w sierpniu wyjechać, a jak nie ten wyjazd to może inny. Biegnący: no, no, no. Sex przez internet:) Szalejesz, szalejesz:) To chyba niedługo ten na plaży będzię , co? Hope: a dla mnie cos zimnego, poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka Ty moja pysiu 👄 jakoś damy rade co? to tylko 3 dni !!! :) Jade jednoczyć się z naturą - zostawiam za sobą gorące mury a zabieram ze sobą wspomnienie uroczych dni jaki spędziłam w pierwszym tygodniu mojego urlopu . Mam nadzieje ,że jak wróce to tu będzie jakaś klawa impra bo coś ostatnio jakoś sztywno tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny!!! Ala jazda! Właśnie wróciłam z ...Mam przyspieszonu oddech i nieobecny wzrok... A zaczęło się tak niewinnie...Ogromna sala pełnaluster, gra świateł i kolorów. Nastrój dekadencji i zblazowania.Kobiety porozkładane w leniwych pozach na aksamitnych czerwonych sofach.Czekają...No i oni-młodzi bogowie w obcisłych T-shirtach i skórzanych spodniach... Moja kolej, ledwo łapię oddech...Podchodzi ON. Nie opieram się, jestem gotowa na wszystko. Dotyka moich włosów i niskim, zmysłowym głosem pyta: Farbowanie czy strzyżenie?....:):) A tak poważnie to przed momentem wpadłam w ręce szalonego stylisty(niejaki Damian), który w przypływie natchnienia chciał mnie zrobić na czarno-czerwono, i to jeszcze krótko:) (a mam dlugie blond) D..a nie stylista:) Poza tym dziś jest taaaki leniwy dzień...Myślę na zwolnionych obrotach. Wy też tak macie? Chyba całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę:) Mi, jak dzisiaj nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka ... przespalam sie i troche lepiej nawet powiem ,ze znacznie :) ... u mnie hustwaki nastroju to normalne ;) dziekuje za... hjdshsfhsj.... ;) no tak masz racje czasami nie omysle o tak oczywisctych sprawach tylko bujam w oblokach... tylko z tym kochanie to ... Biegnacy... moze jakos Ci pomodz, przeciez, ja jak narazie spadlam na samo dno i dzisiaj troszeczke sie odbilam.Mianowicie mialam rozmowe z przelozona i zostaje jeszcze pol roku w tej pracy a pozniej musze sie bardzo postarac i moze moze zostane wiec nadzieja jest i przez pol roku bede nia zyla hihihihi.Ja tez cie caluje 👄 serdecznie. Hope... zauwaylam ,ze znowu zaczelas parzyc kawe milo.Dziekuje bardzo za recenzje dzisiaj zabieram sie za czytanie. Ala...:) udanej imprezki. Zaplakana ... dziekuje , nie chce zeby nikt z was sie czul tak jak ja naprawde.Chociaz dzisiaj mnie przelozona podbudowala. Trzymaj sie dzielnie ja tez postaram bo jak bede widziec ,ze Ty sie trzyasz to ja tez bede chciala Ci dorownac kroku .Buziak Kadarka... ja tez powinnam ale nie wychodzi.... Buzka Krz... ghihihihihihi ;) to jest to co Tygryski lubia najbardziej - troche cukru 👄 Czarownica ... udanej zabawy.Czekamy na Ciebie z impreza. Dzien dzisiaj zaliczan za udany jezeli chodzi o sprawy zawodowe... gorzej z uczuciowym bo wlasnie gapie sie jak sroka w kosc na tel. no ale nie trace optymizmu ;) Jutro Krakow a pozniej jeziorko i ognisko z moimi wriatami hihihih Cordula... mama nadzieje,ze sie wybawisz i odpoczniesz za nas wszystkich.Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Chyba już można iść spać, chyba już nic się nie zdarzy, chyba już można się położyć, marzeń na jutro trzeba namarzyć...\":) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Z kawką przychodzę.... są chętni? Mam ochotę Wam coś napisać, mam nadzieję, że nie zrobiło się tu tak pusto przeze mnie... Ten mój kontrowersyjny dla niektórych post pisałam w wielkiej złości, szczególnie na mojego M... Ale złość minęła, jest dobrze:) Wracajcie!!!! Wyjeżdżam za moment, więc chciałabym Wam życzyć udanego wypoczynku:) Pozdrawiam z upalnego wybrzeża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkoholizowalam sie wczoraj ale jak walnal piorun to mi drinio wypadl z reki:( szlaly takie blyskawice na niebie ze zalowalm ze zdwojona sila ze nie mam komu sie wtulic w ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Wszystkim :) Dawno mnie tu nie było, ale jakoś tak dużo się działo, ze nie maiłąm czasu by wpaść :) Ale widzę, że u Was wszystko dobrze :)) Snieżynka - czy Ty konczyłaś moze komunikację społeczną na socjologii? Przeczytałam na jakimś topiku, ze służysz notatkami. Ja też konczyłam. :) MOze my się kurde nawet znamy? Wszytskich pozdrawiam, ja już po porannej kawce, ale jakby co, to jeszcze jedną z kimś wypiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną możesz wypić ;). Ja też własnie zrobiłam drugą. Zimno się tak jakoś nad morzem zrobiło, a w nocy nawet padało :(. A ja chciałam się wystroić w swoje nowe ubranko i ruszyć na podbój świata. I znów nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innym topiku musi być jakaś inna śnieżynka-ja mam 2 \"a\" w nicku.Kończyłam zupełnie co innego:)I jestem tylko na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego się kurde niestety pewnie nie znamy, Watra:) Jejku, ale chyba nie może być na forum dwóch osób o tym samym nicku...?Przecież hasło...Tamta musi mieć jedno "a" albo inne literki zmienione. A tak w ogóle to pozdrawiam Was, dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J tu pozdrawiam, a wyście już poznikały:( Watra, musisz koniecznie napisać, to takiego ciekawego się działo:) Kadarka, ruszaj na podbój świata i nie patrz na pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy kiedys mowiles ze uczysz sie jezykow:) podaj stronke ktora ci do tego sluzy, zaczynam sie edukowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Misiaki;):D ale się za wami steskniłam kurcze chyba ze dwie godziny czytałam wasze posty ale dotarłam do końca:D No jestem juz po wyprawie z Trójmiasta i tak mi szkoda było opuszczać morze.ehhhhhh ale było fajnie,zreszta w Tójmiescie zawsze fajnie jest:) A powrót miałam super bo wracałam 10 godzin pociagiem i mało tego to 4 godzimy stalismy pod Warszawą w związku z szalejącą burzą ło matko na jakis czas mam dość PKP;) Biegnący....... szłam w stronę Ustki brzegiem morza;) ale zatrzymałam sie w Karwi;) jednak troche za daleko jesteś;) kadarka:) a co z roleczkami ?? jak by nie było spodób na złe dni:) pozdrawiam MI:) kocie jak sie cieszę ,ze masz te prace przez pół roku a moze juz na stałe?? a co do wesela to nie martw się moze ten cholerny telefon wreście sie odezwie:) 👄 KRZ;) no jestem juz wyszalałam się ale mało;):D Sniezynko czarowniczko samo zło Aalex Hope fajnie ze jesteś Zmysłowa trzymam kciuki za Twoje szczęcie oby go nigdy juz nie zabrakło watradobrze ,ze juz wszystko gra u Ciebie Ala.... jak tam ?? samopoczucie?? szarek Zdzbło trawy szczęsliwa zaplakana bedziesz w Trójmieście?? Aga-ta leo reinmar zyjesz?? bantus czytelniku jejku chyba nikogo nie pominęłam i wyszło mi oczko ;) czyli 21 kolejność osób czysto przypadkowa;) i jak by nie było, zrobiła sie lista osób;) hmmmmmm oczywiście teraz jest pora obiadowa czyli wiekszość z nas ma tak zwana sjestę ,a ja ide sie aklimatyzowac bo te upały w centrum mnie dobijają ,nie bylo takich na wybrzezu;) ja chce znowu nad morze!!!!!! ide czytaś sobie \'Kod Leonarda da Vinci\" a jak;) wciaga jak grzęzawisko;) pozdrawiam wszystkich i zyczę spokojnego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina chce mnie koniecznie wysłać na wakacje np dp Egiptu....liczą na terrorystów czy co :P ? hejka Cordula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No generalnie to ja też. Ale chyba jakoś w tym roku nie. Wiem, wybrzydzam. Tak już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja w zwiazku z tymi terrorystami:) no bo juz nie mam sily opadly ze mnie przed ok 2 godzinami.znowu w zyciu mi nie wyszlo-znowu. no k.....mac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, w zyciu to mi nie wychodzi tak jakoś co trzy dni. Jak nie problemy finansowe, to praca, albo szkoła. O życiu osobistym nie wspomnę bo od razu wpadam w doła. Ale terroryzmowi mówię stanowcze NIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zebym ja mowila TAk tez potepiam ale moze jakby mnie ktos ustrzelil to juz problemow by ni ebylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytam kod na kompie i pamietam tylko ze dupa mnie bolala i oczy ;) ale nie zaprzecze ze chodizlam do babki ogladac ostatnia wieczerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×