Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

A tu co? Miała być impra !!!! ruszacie sie jak muchy w smole :) Serdecznie wszystkich pozdrawiam - niestety wróciłam do cywilizacji i wcale mi sie to nie uśmiecha :( Pocieszajace jest tylko to ,że mam jeszcze 2 tygodnie urlopu i czeka mnie jeszcze wyprawa na Słowacje :) Dziś wpadłam do Was tylko na chwilke bo musze odespać ostatnie noce na łonie natury ;) Było klawo, superowo i bajecznie fajowo . 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka:) witaszki;) a jedz do tego Egiptu ,Piramidy ,słonce słonce i czysta woda i cieplutka;) a terroryzmowi tez mówie NIE:) Ala......... oj nie mów tak wyszło wyszło to kiedy oblewamu magisterkę?? czarowniczko :) witaj oj jak fajnie Słowacja pozdrów ja ode mnie koniecznie:) a impra ja juz z tego goracam ruszam sie jak mucha w smole :) ide dalej czytac bo akcja nabiera rozpedu ,chyba nocka bedzie zarwana;) dobranoc miski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Słuchajcie, każdy na tym topku ma swoje 5 minut smęcenia, więc i ja nie będę gorsza. Dziś miałam doła-giganta. Naprawdę.Zaszyłam się w domu, cały dzień czytałam książkę i słuchałam muzyki, nie otwierałam nikomu i nie odbierałam telefonów. Menopauza się zbliża, czy co...?:) A tak poważnie-zaczęłam mieć (po raz enty zresztą) poważne wątpliwości, czy dobrze wybrałam. Zaraz po studiach miałam w planach wyjazd do mojej ukochanej Irlandii. Niestety(a może stety) skorzystałam z pewnej propozycji, która \"uziemiła \"mnie na kolejne 4 lata ...Cholera, boję się, że jednak źle wybrałam...Na razie wszystko idzie dobrze, ale martwię się, że ominęło mnie coś pięknego...Cały czas zadaję sobie pytanie\"co by było, gdyby...\". Pewnie jutro te wątpliwości znikną , a chęć wyjazdu okaże się po prostu czystym eskapizmem(wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...), ale dziś jest, jak jest, i ten stan męczy...Uffff...dobrze, że na tym topiku można się \"wypisać\", bo przyjaciołom nie mam sumienia zawracać głowy. A propos przyjaciół-przed momentem dowiedzialam się , że jestem \"pieprzoną indywidualistką\" i że jestem \"nie z tej bajki\" i że tak długo będę na tym topiku, dopóki nie wrócę do \"żywych\":) Ciekawe...:) Obiecuję, że to marudzenie się już nie powtórzy:)Od jutra jestem dawną Śnieżynką...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poranna kawą. Kadarko - można to leczyć, nawet trzeba :) Terapia trudna i znojna, ale wyniki - rewelacyjne. Trzeba tylko zrobic pierwszy krok. On zawsze jest najtrudniejszy, ale konieczny. Każda drogę, kazdą zmianę, wszystko - zaczynamy od tego pierwszego niewinnego kroku. A potem z mozołem wolno do przodu każdy kolejny krok, każdy sukces i sukcesik, czasem porażka, czyli sukces troche widziany inaczej i tak toczy się koło.... Tylko musisz chcieć. To proste. Inaczej - będzie coraz gorzej. Ale Ty mądra dziewczyna jesteś i to wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! I po cudnym weekendzie, było bosko:) Śnieżynko, to trudno powiedzieć, czy zrobiłaś dobrze. To pokaże czas. Ja akurat chętnie tam wyjechałabym, aby trochę pomieszkać w innym świecie, w innej kulturze:) Jest to jakies ciekawe doświadczenie... ale nie będę Ci mieszał w głowie:) a właśnie, co to są żywi;) Kadarko, co się dzieje??? Tylko jakieś niepokojące komunikaty i baardzo się martwię.. Jak moje plany sie spełnią, to może będę w weekend w Trójmieście:) I moglibyśmy to obiecane winko:) Czarownico:) Witaj wsród żywych;) Tu nie może być tylko impra, bo to topik ŻYCIA - raz na wozie a raz pod:) Cordulko, jak miło Cię widzieć:) Tak sie cieszę, choć szkoda że tak szybko skończyła się wyprawa. Miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieci slonce -jeszcze:) w gazecie zadnego interesujacego ogloszenia:( no ale jest fajnie, super nic tylko sie pociac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..🖐️ Wybaczcie, ze Was nie przeczytam..ale nie mam czasu..;) ściągneli mnie z urlopu prawdopodobnie tylko na jedeń dzień - cholera nie opłacało mi się marnowac wczorajszej niedzieli... No ale ..przynajmniej się przywitam..:) Oczywiście nigdzie nie wyjechałam ale przynajmniej zaliczyłam wizytę u dwóch lekarzy..;) pa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D cholera prawie 60 stron do przeczytania:D wróciłem i mam kaca:D uwielbiam być popaprańcem:D idę spać:D aha i ja też pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani:) No własnie dreczące ciagle sumienie czy dobrze sie zrobiło albo dobrze wybrało,ja ninawidze takich mysli chociaz one ciagle przychodzą. A z drugiej strony to sie zastanawiam czy nasze wybory sa z góry zaplanowane?? najlepiej to bym sobie strzeliła teraz pozdną setkę wódki ehhhhhh reinmar:) no dobrze ze zyjesz popaprańcu;) ide cieszyc sie zyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko👄 Reinmar 🖐️ Cordulko:) coś na miły dzień:) ------------------------------------ Mężczyzna spaceruje kalifornijską plażą pogrążony w głębokiej modlitwie. Nagle przemówił głośno: - Panie Boże spełnij jedno moje życzenie. I usłyszał głos Boga: - Ponieważ zawsze chodziłeś moimi drogami spełnię twoje życzenie. Mężczyzna poprosił: Zbuduj dla mnie most na Hawaje, żebym mógł tam jeździć samochodem, kiedy tylko zechce. Bóg odpowiedział: - Twoje życzenie jest bardzo materialistyczne. Pomyśl logicznie, jak wielkich nakładów wymaga takie przedsięwzięcie. Ile betonu, stali. Rzecz jasna mogę to zrobić, ale trudno znaleźć usprawiedliwienie dla takiej prośby. Może wymyśliłbyś inne życzenie, które bardziej oddałoby mi chwałę. Mężczyzna długo się zastanawiał i w końcu odrzekł: - Dobrze Panie Boże, w takim razie chciałbym być w stanie zrozumieć kobiety. O co tak naprawdę im chodzi, kiedy na moje pytanie - o ci jest? - odpowiadają - a nic. I chciałbym wiedzieć, jak mogę uczynić kobietę naprawdę szczęśliwą. Po kilku minutach ciszy Bóg odpowiedział: - Chcesz dwa, czy cztery pasy ruchu na tym moście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody nie mam ale widze przed mna butelke bacardi cos mi sie zdaje ze limonkowa ale ze ja z tym jezykami mam klopot:)) wiec seta sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący..........:) niekiedy to i ja sama siebie nie rozumię a co dopiero facet ha;) hhihi Ala.........;) poproszę setke limonkowego bacardi dzisiaj jak nic bym sie upiła;) u mnie znowu upał pot leje mi sie po plecach ;) a kod leonarda czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tu \"pieprzona indywidualistka\" , witajcie . Ja to mam nosa, zawsze wpadam, jak polewają:) Biegnący, no weeeeeź, ale wyjechałeś z tym kawałem...-przecież od dawna wiadomo, że Bóg jest kobietą!!!!!:):) Prawda Siostry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello everyone :) 🖐️ śnieżynkaa....... to nieprawda,że Bóg jest kobietą :P Aga-Ta ... 🖐️ mam pytanie - może z kosmosu ale... czy masz sąsiadów,którzy \"umilają\" Ci czasami czas spędzany w mieszkaniu ? ;):D a tak poza tym .. chętnie bym się napił.... soku z wiśni :D na alkohol jakoś nie mam ochoty.. dzisiaj :P dla wszystkich - miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka... ok ok .. pokazali... ale pamiętaj,że to TYLKO flm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza konkursem ;) gdzie jest Mi... ? ? ? Mi ... co z Tobą ? gdzie się ukrywasz ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podsumujmy:) ogloszen zero- zostaalm zablokowana na gg- na sympatii nic sie nie dzieje- a mialam takie nadzieje:) Biegnacy u ciebie tez nic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala .. no co Ty ? zbanowali Cię na gg ? :P ciekawe co tam nawywijałaś ? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) kurde glupie uczucie:) ale sie wkuryzlam info powalajace z nog:) kolezanka w cigu 2 lat zdazyla znalesc faceta rozkochac go i wychodzi z amaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie dziwie bo ona w zyciu faceta nie miala i przyznam ze nigdy jej z gosciem nie widizlam:) alle to info o djej ciotki wiec prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala, ala, ala!daj spokój!:) najpierw masz doła po jakimś zdjęciu bobasa, teraz wymiękasz na wieść o ślubie koleżanki...Dziewczyno, poluzuj tam, gdzie cię ciśnie! hej!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani moi... Cordula ...no nareszczei bo juz tesknilam. Reinmar... no kope lat , popiolu na glowe. Krz... alkocholizowalam sie nad jeziorem ,zakupy w krakowie wrocilam z nowymmi ciuchami , na kacu opalona i :) wyluzowana. Ala... cierpliwosci, moze ja tez sobie zaloze profil ?? Tak pozatym to musze wam powiedziec ,ze w ten weekend pierwszy raz spalam pod golym niebiem niestety obudzil nas deszcz tzn kolega mnie obudzil ,ze pada.;) ale fajne uczcuie ( niestety nie zdawalam sobie sprawy z tego ,ze spie na dworze - efekt za duzo wodki)... W piatek zobaczylam pewnego pana z dziewczyna :( i ... musialam odreagowac.Teraz mam wszystko w d... jak ten motylek:P ...teraz dostaje smsy z przeprosinami ale ja nie rozumiem z jakiej przyczyny ktos ma mnie przepraszac - bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezynkaa a skad ci sie wzielo ze mam dola po zdjeciu bobasa???zawsze czytasz co to chcesz wyczytac??? jestes nieuwazna ale wybaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×