Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Huraaaa huraaaaaaaaa, od poniedziałku mam tydzień urlopu:D:D:D A jutro spotykam się z M w kwestii formalnej... Czarno to widzę.... Na szczęście już w poniedziałek z Hope i Kadarką spotkanie na szczycie:) Już się nie mogę doczekać:) Pozdrawiam Was i obieram kierunek 3miasto, płytki czekają (mam nadzieję;) ), ale Alu rozczaruję Cię, łazienka będzie lazurowo-błękitna z dużą ilością luster:D Do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......... no widzisz czyli dobrze ze odmieniło ci się z tyciem wczoraj widziaąłm fajna scenkę: on i ona na rowerkach ,on jedzie pierwszy ona została daleko z tyłu i krzyczy na cała ulicę Grzesieeekkk!!! dlaczego tak pedzisz i masz mnie w duppieeee!!!!!! a on spokojnie nie przesadzaj tak mi się dobrze pedałuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcinam właśnie ogóra małosolnego i zagryzam rogalikiem czekoladowym...myslicie ze to normalne,...?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbcvchnvjv
jhjhjhhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś dziwne smaki macie dziewczyny.. może w ciąży jesteście ? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatropylna nie jestem ..:P od prawie 8 miesięcy z nikim nie \"spałam\"..;) a od pocałunków o ile wiem w ciążę się nie zachodzi..:P nie wiem jak jest u Kadarki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja też o takim sposobie nie slyszałem ale możemy się zawsze mylić :P nie jestem na bieżąco ze wszystkimi badaniami naukowymi :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż, kto wie...kiedyś piewien ksiądz usiłował nam wmówić, ze niektóre \"osobniczki\" tak mają..;) przejda się po ulicy w spódnicy...zawieje wiatr..i siup.! bobasek ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula... ;) ano dzisia gril tance wodeczka i .... hihihih Ala... ja sie nie wypowiadam w kwesti mojego celibatu ale troche uplynelo czasu i chyba hormony daja znac o sobie a tu tlyko wiatr zostal ;) Krz... w tej kwesti nic sie nie zmienia oprocz pozycji :P Aalex...trzymam kciuki , a i gratukacje mieszkania . Co do pracy to teraz czekam na decyzje Pani Naczelnik .. to se troche poczekam narazie sie bawie :P Czarownica ten KTOS to bylam ja :P ;) taka mala \"mi...\" ;) ja jade Wyzne Rozbachy wiec troche dalej od Ciebie. Aga-Ta... pozdrawiam kociaczka ;) HIHIHI zmykam na grila i wodeczke i tance 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi.. ja też chcę na tańce:) Dziś mi jakoś smutno. Ta pogoda..., w pracy podpadłem, a do końca umowy 10 dni.., i randka niezbyt udana... Alex:) Fajnie z tym mieszkankiem, a M.. bez komentarza. miłego wieczoru kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex zadne rozczarowanie;) tylko widzialm katalogi i wystawe tego lazienkowego cudenka. Dlaczego jeszcze tylko ja w tym roku ni ebylam w gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja zle widze ?/czy ten topik jest jakis taki ciągle rozlazły,czyli rozciagniety;) zle mi się czyta co jest grane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spam - spamowanie - takie śmiecenie :) tyle,że w internecie. Spamując rozciąga stronę forum =|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie uwazalam na lekcji biologii nie bede obrazac waszych uczuc religijnych mam slonce ale taki wiatr ze glowe trzeba obciazyc jakimis cizekimi kolczykami zeby nie urwalo choc gwarancji ze nie ukreci nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa...jak ktos ma implanty na głowie musi baardzo uważać...;) Witam ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej własnie zaparzyłam kawusie o smaku irish coffe ;) mniam ,mniam i e śmietanką hmmmm rozkosz podniebienia:)zapraszam:) jak ja lubie jak tak wieje,kocham wiatr;) i mówią ,ze jet sztorm na Bałtyku,jejkuuu jakie musza byc teraz wspaniałe fale.Teraz morze pokazuje swój morski pazur ehhhhh a ja tak daleko;) wczoraj ja za to próbowałam napój chmielowy;) a dzisiaj ide na zakupy ,wpieniłam sie na firme trumph bo wycofuje mój ulubiony wzór biustonosza,jak cos jest fajne to zaraz tego nie ma;) albo jest krótko,i to tak ze wszystkim chyba ehhhhh miłego wietrznego.................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jesiennie:) Cordulko, poproszę tej kawki jeśli jeszcze jest....... Mam fatalne ostatnie dni w pracy, już dawno tak stresująco nie było, z utęsknieniem czekam na urlop, pocieszam się że jeszcze tylko dwa dni w pracy:) Dziś uslyszałam od szefa: No niech się pani skupi, gdy mu powiedziałm że kwartał to trzy miesiące w kontekście jakiejś tam służbowej rozmowy....... Przepraszam, czy ja o czymś nie wiem?:P Na szczęście wczoraj kupiłam wszystko co chciałam, łazienka bedzie piękna, choć z ciężkim sercem musiałam zrezygnowac z mozaiki....... Olbrzymie koszty:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ..jak się nie ma co się lubi...;) to się kupuje to na co nas stać ..;) Mam wrazenie, że to chyba twój szef był nieco \"rozkojarzony\"..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazano mi dzis cwiczyc autosugestie macie na ten temat doswiadczeania wlasne? albo zauwazyliscie u kogos poprawe po takiej terapii??? bo jak nic ostaje mi lustro kielich i flaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala- nigdy nie udało mi sie wmówić sobie niczego pozytywnego...najczęściej bywało wręcz przeciwnie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi bardzo zle zadnego urlopu nie mam wyjechac nie mam za co dlugi mnie gonia coraz szybiej a na dodatek dzis 4 razy sie uderzylam w to samo miejsce na moim slicznym udzie kazli jutro przyjsc na policje jak chcailm wziasc od nich kwestionariusz i zlozyc papiery do pracy dlaczego nikogo nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siniaka mam wielkosci piesci jak ja pojde na moja piekna przyjeziorna plaze ?????????? wiecie co czy od nadmiaru zjedzonych jablek moge czuc sie wstawiona????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala... NIE :) od zjedzenia dużej ilości jabłek nie można się \"wstawić\". Potwierdzone naukowo (nie przeze mnie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne bo tak sie czuje a zakchana napewno nie jestem a jakos na pecherz napiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×