Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Hey..🖐️ Biegnący -zdjęcie -ok ..:D do wyboru do koloru..;) Troszkę jestem zła bo ktoś mi posprzątał podczas mojej nieobecności...nie wiem tylko czy szef czy szefowa ..a naJGORSZE JEST TO ZE ZABRALI MI GŁOŚNIKII...!!!:( JAK JA NIE LUBIĘ O SUCHYCH USZACH PRACOWAĆ.. Sorki za caps ..zorientuję się o co chodzi jak któreś przyjedzie- może uważają, ze za duzo trace czasu na bzdury...;)? albo że muzyka mnie rozprasza..? -a jest całkiem odwrotnie..;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) MI;) pyszna kaweczka;) czy to po słowacku??;) super,ze wyszalałaś sie w termach heheheh;) Biegnący......:) no prosze nic tylko przebierac i wybierać;) ja mówiłam ,ze na plazy fajnie jest;) kadarka:) super ,a pozdrowiłas dziewczyny od nas???;) Aga -ta:) czyli wychodzi na to że szefostwo lubi robic Ci niespodzianki;) a wydajnośc spada hihi bo ja tez tak bez muzy to ani rusz;) Mój weekend tez był niczego sobie;) kolega porwał mnie 30 kilometrów za miasto ,zeby zaserwowac mi ponoc najlepsze lody w tej miejscowości;) hehehe a dzisiaj juz wtorek przypominam;) !!!!! bo ja mysle ,ze to poniedzialek;) no i nastepny weekend juz niebawem;) i wstajemy wstajemy to do reszty towarzystwa;):D miłego wtorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim gromkie Krz, Biegnący, Reinmar - V Drogie Panie - 🌼 Czas przyswoić sobie od nowa jak wygląda rozkład klawiszy na mojej klawiaturze... i poklikać 1000 😘 😘 for everyone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawnika ktory sie zna na sprawach rodzinno majtkowych znacie:) co to by sie na kafe dobroczynnie udzielal????? zlocitcy moi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu- załóż oddzielny topic w tej sprawie ..a jeszcze lepiej wejdź na jakies forum prawnicze -może tam ci pomogą..?..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj topik ledwo zipie..:) Gdzie są wszyscy!!! hop, hop!!!:) Jak zapowiedziałem, poniżej są fotki z mojej rowerowej wyprawy poza Ustkę. Jeszcze teraz pisząc te słowa ledwo siedzę na 4 literach, po tych wszystkich wertepach. Ale było warto. W następny weekend kolejna wyprawa:) http://www.ustka.gaa.pl/slupia/index.html A o sprawy osobiste nie pytajcie. Wielkie NIC:) Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak tam sprawy osobiste
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop Hop!!!!!! jeju ale wymiotło bractwo;) Biegnący............... super fotki:) widac ,że pogoda była fest;) poproszę o nastepna partie takich fotek z nastepnej wyprawy:) Kadarka;) ja sie kręce wokół włąsnej osi;) to wygląda tak jak bym goniła własny ogon o ile bym go miała;) ale jak w to zyciu nic nie jest łatwe ehhhhhhh jedni maja podane na tacy;) a drudzy do tej tacy maja kawał drogi ehhhhhh mało tego pogryzły mnie komary ,i swedzi i piecze uuuuuuu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Postanowiłam sobie, ze nawet jak nie będę miała nic sensownego do powiedzenia, to zacznę wypisywać jakieś głupoty, żeby topik nie poszedł na dno:) Aga-ta🖐️Ala, czyżby jakiś spadek?;)Kadarka, będzie plus dziesięć, na bank;)Samo zło, zmień nick, bo Ci za dobrze z oczu patrzy:)Cordula, widocznie masz slodką krew(komary);)Biegnący, fotki świetne, komentarze też:DCzarownica, wróciłaś nareszcie!dzięki za zdjęcia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to było do przewidzenia. Ktoś nie wytrzymał i pliki przesłał. Spadła ostatnia zasłonka. Zostaje tylko listek figowy. Oby sie ostał na swoim miejscu ;-) Siostro Ś - nie patrz na to, patrz na serce. Nick zostaje bo rogata we mnie dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuum
no i nie wyhamowała w porę, wypadła przez otwarte okno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prosiłam o czysty pas startowy a tu same butelki na glebie !!! No niby cisza a jednak impreza ?? Przywiozłam kilka buteleczek ze Słowacji - komu polać? - kto co sobie życzy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko:) ja chce ja chce popróbowac tego trunku;):D Sniezynko:) mów ,mów a własciwie pisz co tam chcesz;):D samo zło;) po co ci ten listek figowy?/ wszak ty rogata dusza;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie siedzę pogrążony w nostalgii i dochodzę do wniosku że miłośc i sraczka przychodzi z nienacka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedno i drugie brudzi. Pierwsze jest jak węgiel - gdy płonie grzeje, gdy się wypali - brudzi, drugie - brudzi bez względu na okoliczności :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogutek
kuuuuukuuuuuurrrrrrryyyykuuuuuuuuu!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur zapial a wy dajej spicie:)) swoja droga to nie wiedzialm ze mamy takich czytelników:) wsrod kurakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka Wszystkim A ja to na kuraka mam smaka. W cukier go i do piekarnika :-) Ale ten tydzień się wlecze, choć dzisiejszy dzionek zapowiada się czarownie. Dziś środa, dobrze, że jutro piątek ;-) Chyba dopada mnie angina. Niech ktosik zapoda jakiś działający przepis na pieruński ból gardła. Może być na bazie alkoholu. Miłego dnia i życzę wszystkim sukcesów produkcyjnych. Oby Wasz koń zawsze kąpał się w mleku ;-) Ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety biały człowiek ma dziwną skłonność do samodestrukcji. Mam nadzieję, że na końcu tej stromej zjeżdżalni jest oczyszczenie i nowy początek. W dobie kryzysu autorytetów, czapki z głów dla uczczenia pamięci nobliwego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..🖐️ Przyznam ze wstydem, że niewiele wiem na tremat tego człowieka ale chylę czoło.. Właśnie biję się z myślami ..co jest dla mnie ważne -i dochodzę do wniosku, że chyba jestem próżna ..;) Schlebia mi to, że dużo młodszy chłopak i w dodatku przystojny ;) się mną zainteresował..niestety trudno się z nim dogadać a ostatnio leci sobie w kulki- w sobote bawiłam się \"pysznie\" z kimś innym, (bo młody nie dawał znaku życia) -\"nowy\" ma 28 lat dobrze tańczy ale jest niski 172 cm..i średnio przystojny..;) i w dodatku po przejściach -rozwód 2 dzieci-koledzy rzecz jasna donieśli młodemu co się działo - wczoraj dostałam od niego esa z którego dowiedziałam sie, ze podobno mam nowego chlopaka i świetnie sie bawiłam kiedy on siedział w domu. Napisałam mu że koledzy wysnuli zbyt pochopne wnioski ze swoich obserwacji a on gdyby tylko chciał to mógł się ze mną jakoś skontaktować przez 3 dni weekendu..nieprawdaż.? No i teraz cisza. W dodatku ten nowy cały czas sie odzywa, wysyła esemesy i jak to określił \"myśli o mnie\" ..;) Ale mam dylematy co..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie :) dzisiaj taki dzionek piekny a tu taka porazająca wiadomośc buuuuuuuuu:( dowiedziałam sie o tym własnie rano z radia:( jejku a pomysleć ,ze mnie i moich znajomych pobłogosławił kiedy bylismy na jednym z takich spotkan Taize.Bylismy tak blisko niego,uścisnął nam dłonie, a tu taka wiadomość.DLACZEGOO!!!!!! nawet kawy mi sie odechciało:( Pokój jego duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym, co się wczoraj stało, jakoś niezręcznie poruszać inne tematy, bo wydają się po prostu bzdurne...No i komu przeszkadzał taki dobry, siwiutki, pokorny czlowiek... Straszny dzień dzisiaj mam, także z innych powodów.Czuję się fatalnie.Sluchajcie, na ile człowiek ma gwarancję, że nie straci w necie swojej prywatności?jak pozbieram myśli , to Wam coś opowiem.Wielki Brat czuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śnieżynko
to przecież Ty sama decydujesz o tym, jak bardzo się odkryjesz tutaj, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie chodzi o to, co ja TUTAJ piszę. Tutaj odkrywam się na tyle, na ile chcę, zresztą zawsze i wszedzie tak robię. To bardziej skomplikowane.Napiszę trochę, o tym później, bo jakoś się moitam w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że wyskoczyłam z tymi bzdurami trochę bez sensu -ale chyba mnie za to nie zlinczujecie..? -tak wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ta, no coś Ty:) No to posłuchajcie i poradźcie coś, bo może niepotrzebnie panikuję. Pisałam już, że internet mam od niedawna. Przyznaję, że dałam się trochę wciągnąć, ale to chyba normalne na początku, pewnie przejdzie.A skoro net, to i różne komunikatory, wiadomo. No więc wczoraj zostalam zaczepiona przez jakiegoś nieznajomego; a że koleś był nieziemsko inteligentny, nie przerwałam rozmowy.Po jakimś czasie zaczęłam się coraz bardziej niepokoić, bo ten facet zaczął ujawniać różne szczegóły z mojego życia, byłam nawet w pewnym momencie pewna,że się znamy.Opisał mój wygląd, wiedział, czym się zajmuję, jakie mam rodzeństwo, gdzie mieszkam...Sporo było tych podejrzanych szczególików. O wszystkim nie mogę tak na forum, ale wierzcie mi, mialam ciarki na plecach, szczególnie kiedy posłużył się pewnym baardzo charakterystycznym zwrotem, jakiego użyłam kiedyś na gg w rozmowie z kimś.Później były aluzje do niebezpieczeństw czyhających w sieci, mówił np. o tym, jak łatwo wejść na czyjeś gg i kontrolować rozmowy, używał fachowych terminów...A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że ja mam spore podstawy do tego,aby węszyć w tym wszystkim coś podejrzanego-naprawdę nie mogę o tym pisać na forum. Uwierzcie mi, tych znaków zapytania jest więcej, napisalam tutaj tylko niewielką część z tego, co bym chciała.Aha, rozmowa trwała 5 godzin. No i powiedzcie-przewrażliwienie?no bo można być dobrym psychologiem, wybitnie inteligentnym człowiekiem, ale pewnych rzeczy nie można zgadnąć!Rozpisałam się, ale naprawdę dziwnie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ktos cie zna
a podaje sie za kogos innego-zmienil konto na gg.Nie martw sie sniezynkaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale skąd zna moje rozmowy na gg? wlamał się? bo głownie o to mi chodzi. Aha, i to nie było na gg, tylko na czacie-weszlam wczoraj pierwszy raz z ciekawości(bo mi koleżanka przysłała info na gg,że tam właśnie jest), w ogóle mi się nie spodobalo i chcialam wyjść, poza tym nie mialam pojęcia, jak się w tym poruszać, klikałam, gdzie popadlo:)No i po chwili ten ktoś mnie zaczepił. ale dobra, już nie będę wam truła.Tylko naprawdę mi jakoś tak nieswojo(poza tym chodzi jeszcze o inną sytuację, ktorej nie znacie, nie mogę opowiedzieć). Naprawdę już ani slowa na ten temat, obiecuję.Musialam się \"wypisać\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×