Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość nie martw się
Śnieżynko. Wprawdzie włamać sie można do wszystkiego (patrz nasi ziomale ostatnio w światowym banku, ponoć nie do złamania), ale nie ma co panikować. Jest to niemiłe, ale bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniemm starasz się na każdym kroku udowodnić , że jesteś niezależna, inteligentna, wykształcona - więc skoro tak udowadniasz taką Cię widzą i odchodzą. Pokaż że jesteś ciepła , seksowna i normalna - zobaczysz wszystko się zmieni. Pytania - ask4you@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynko:) witaj no wiesz internet to internet a moze ta osoba po prostu Cię zna z widzenia ,albo w ogóle Cie zna a podszywa sie pod kogos innego,ale nie wiem po co by to robiła;) nie martw sie tym po prostu rób swoje a jezeli sytuacja bedzie sie powtarzać to zapytaj goscia o co mu chodzi bo nie jest to zabawne albo zmień gg .Juz sama nie wiem;) Aga -ta;) rozładowałas ten nastrój po tej wiadomiosci okropnej i tyle;) no i zyczę powodzenia w kontaktach z facetami;) ja natomiast komletnie nie rozumiem postepowania swojego M ( chyba lepiej brzmi nie swojego) ale ..... z drugiej strony intryguje mnie jego sposób myslenia;) i czekam na rozwój wydzarzeń ......;) dzisiaj kupiłam dwie siaty prawdziwków ;) ale bedzie zapach w mieszkaniu jak zaczne je suszyć hmmmmmmmm w piekarniku oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo zaczełam 300 strone naszego topiku więc stawiam Kubusia aby teraz było ich 600;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to uważam, że nazwę go roboczo \"adorator\", jest osobą z gruntu nieśmiałą i stąd te całe podchody, a z racji jego nieśmiałości twierdzę, że nie ma powodów do obaw. Zapewne skończy się jednym bukietem kwiatów, może czasem ktoś puści głuchy telefon lub posapie trochę do słuchawki (bo na przykład biegł, do budki ma daleko) :-) ale naszej Śnieżyniee nic, a nic nie grozi. No offence Biegnący, ale morze jest \"płaskie\". Wracam z gór i tam wystarczyło, że człowiek otworzył okno z poranną kawą w ręku i od patrzenia na widoczki dostawał 3/4 orgazmu. Chyba skorzystam z programu pomocy rządu, pobiorę stadko owiec ( chyba 5 sztuk) i zostanę juhasem. Ju se bede hasał, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ciepły , słoneczny dzionek (oby takich jak najwiecej). Samo_zło- niezły pomysł z tymi owacami, widoki piękne, Ty w kierpcach, do tego jakiś fajny piesek i...Biegnący pstrykający fotki. Niezła by była zabawa :) Śnieżynko- dziwna sprawa, naprawdę. Ja myślę, że ten ktoś Cie po prostu zna. I jeszcze jedno mnie zastanawia, skąd wiedział, że będziesz na tym czacie, hmmm, a może zapytaj koleżanki, czy komuś jeszcze mówiła, że tam się umówiłyście? Dziwne. Myślę, że naprawdę możesz czuć się zdezorientowana. ALe co tam, grunt to nie dac się w ciągnąć w żadną intrygę, jeśli raz się jeszcze odezwie to zapytaj wprost, niech porozmawia szczerze, a jak nie będzie chciał, to niech się w.... Cordula, farciaro, 300 strona:) jakiś bonus się należy, może wieczorkiem mała imprezka? Aga-Ta- no no no. Dwóch naraz, nie za dobrze Ci. Oddaj mi tu jednego:) Tylko nie tego niskiego:) Czarowniczko, Kadarko- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze nie tylko ja zwracam uwage na wzrost..;) moje osobiste 170 nie czyni ze mnie koszykarki..no ale miło jest móc założyć przy swoim menie nawet jakiś niski obcasik..;) Obawiam się tylko, ze młody może czuć się \"zdradzony\" i dalszego ciągu z nim już nie będzie ...więc pozostanie mi ten niski..;) a nie ukrywam ze zaczęłam się do modego przyzwyczajać ..i trochę mi szkoda, ze sie nie \"nachapałam\" i nie nasyciłam maxymalnie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już po godzinie duchów:) Żeby nie drążyć już tematu, powiem tylko DZIĘKUJĘ wszystkim , którzy mnie uspokajali:)i informatyczce za kubeł zimnej wody;)jesteście kochani:)🌼 A niedlugo kolega mi zainstaluje jakieś programy szpigujące czy coś takiego...;) Zapłakana, ale nie napisałaś właściwie, co u Ciebie.Jak nastroje? Aga-ta, Ty kobieto fatalna;)lepiej \"młodego\"zostaw w spokoju, bo Cię oskarżą o pedofilię;):D Samo zło-ja nie wiem, w jaki dziwaczny sposób Ci się te kabelki w mózgu łączą, ale teksty masz ...no kurczę wymiękam:D Czarownico A jutro w porze obiadowej zjawiamy się tu jak jeden mąż , bo coś słyszałam,że Cordula zaprasza na grzybową...;) Zmykam już spać, słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..🖐️ Kadarka -po co ci stronka ..napisz \"machu machu\" i po kłopocie ..;) śnieżynka -a ja głupia myślałam, ze jak ktoś ma 25 lat to juz jest pełnoletni...:P od dzisiaj będę ostrożniejsza...;) Pozdr. Wszystkich..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i nie drażnijcie mnie z tymi kąpielami.... ostani raz pływałam rok temu nad Firlejem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka:) zazdroszcze u mnie slonce niestety tego ni eumozliwia czytani emi si eznudzilao i w czoraj z tego wszystkiego poszlam na hustawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka Wszystkim Kochani Pozdrawiam Was u progu tego jakże pięknie nam sie zapowiadającego dnia. Kadarka - zasyłam adres dolotowy do emotów na forum - http://forum.o2.pl/emotikony.php Ala-zero, ja co prawda nawet nie znam pisowni słowa \"wakacje\" (siostra Ś. ;-) ), nie mniej jednak spróbuję sprostać pytaniu i rzucę, że mój plan na wykorzystanie słonecznych ostatków obejmuje swobodne spadanie z plecakiem (paraschutismus), prawdopodobnie wyjazd do Wrocławia na konkurs latania na byle czym oraz-zalecone przez lekarza-duuużo sexu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala- ja wiem, że te okolice są Ci znane..;) ale niestety jedyny Arkadiusz jakiego znam mieszka pod Warszawą..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez wszyscy zapracowani-jak ja wam zazdroszcze:)) wolny czas sprzedaje, wolny czaaaas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosik Czy jeszcze ktosik oprócz mnie ma problemy z akcesją ? A mówiła matka \"zapłać abonament\". Nie słuchałem. O ja głupia ci...pa, zapomniałem koszyczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie piknie:) No własnie ja miałam tez problemy z wysłaniem postu bo wyswietlało sie bład podczas przesyłania;) A ja tu gar zupy grzubowej nagotowałam i co wszystko postygło i taka robota;) a miałam was tak ugoscic no;) Ale nic to przygrzeje moze to kolacje juz z głowy macie;) to co nadstawiac michy;) samo zło ;) ooo widze ,że bedziesz fruwał na bele czym;) czyli co tramwaj czerwony czy niebieski??;):P Ala........ u mne czasu narazie tyz pod dostatkiem;) posmiałam sie ,napiłam piweczka,pogadałam i juz mi lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEELLLLLOOO CORDULA:):):) WIATAJ NA STARYCH SMIECIACH..... ja troche cierpie na brak czasu.... praca...praca..praca.......tak na chwile wpadlem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula, tknęłaś bardzo delikatną strunę. Czerwony lubię z bardzo osobistych względów, a niebieski jest moim ulubionym, ale dlaczego tramwaj? Chcesz mnie posłać na dno? ;-) Witka Bantus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×