Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Czytelnik-> a tak a propos Żubra... nie wiem, czy wiesz, że to piwko jest produkowane w moich stronach, tzn. w Białymstoku:) tam studiowałam, a mieszkam teraz 100km dalej;) wybacz szczerość, ale ja za tym browarem nie przepadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Żuberka poznałem tego lata i mi się spodobał, bo ja piwka to dużo mogę wypić, a to ma alka6,2% i już tak po 12 to jestem w fazie ósmej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem kochani :D Żuberk ajeszcze nie poznałem, ostatnio pijam Warkę, Carlsberga albo Heinekena. Czytelnik Widzę że potrafisz trochę w siebie wlać :) ja niestety mam słabą głowę a Szczęśliwa ma rację z tym resetowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowe, nie zdrowe kto by na to w moim wieku patrzył, żyć nie umierać, a jak umierać, to na słuszną chorobę!!! Nie palę, sportuję się od dziecka, to na coś trzeb nie? Ale spoko, mam fasonik i to nie na codzień oczywiście:-) Czas na kwas, czyli nyny-do łóżeczka, tylko sobie jeszcze podjem coś na dobry senek:-) Spaciu spadajcie, do słonecznego raneczka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już lecę w piórka kororowych snów. Pa, pa i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajfusa
idź się ćwoku utop wraz ze swoimi ideami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczony
Hej, Fajfus you are the best! Wiesz co mowisz! Sprawdzam twoja teorie.....i masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widzę, że ja dziś pierwsza wstałam;) ale jak tu spać- jak za oknem taka piękna pogoda?:) zastanawiam się, czy nie skorzystać i nie poopalać się ostatni raz w te wakacje..:) no ale póki co- czekam na gości- zapowiedzieli się moi rodzice... zajrzę tu do Was później... miłego dzionka życzę;) 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!! Raf, Machnij sobie te badanka, ale ja Ci powiem ze mialam podobne objawy, EKG, morfologie, TSH itd. porobione, wszystko elegancko, a one nadal byly. Lekarze twierdzili, ze to all because of stress i jak wyeliminuje stresy, to przejdzie. Ale zlotego srodka na to nie mam, pij moze sobie troszke herbatki z melisy, okrutna w smaku, ale pomaga nawet a co najwazniejsze naturalna! A teraz posluchajcie, co sie okazalo :(:(:( Nie spalam dzis w nocy ani minuty, wiec moze troche chaosem powiewac.. Ten facet, ktorego poznalam przyjechal wczoraj do mnie, bylismy na spacerze, rozmawialismy dlugo..Generalnie bylo bardzo milo, sytuacja zaczela sie krystalizowac, powiedzial ze mu zalezy i w ogole duzo milych rzeczy. Nie powiem, zaczelam juz baaardzo powolutku robic sobie nadzieje, ze cos z tego wyjdzie, sygnaly z jego strony byly bardzo wyrazne, a i mnie sie podoba i to bardzo. On pojechal, bo przed dzisiejszym odlotem ma kupe rzeczy do przygotowania, a ja na wieczor umowilam sie z naszym wspolnym kolega na piwko( okazalo sie po naszym spektakularnym poznaniu w toalecie, ze moj przyjaciel zna go calkiem niezle, kumpluja sie od kilku lat). I tak siedzimy sobie i gadamy, a ten przyjaciel w ktoryms momencie pyta mi sie, co sie miedzy nami, tj. mna i tym facetem dzieje. Ja mowie, ze zaczyna sie cos krecic i to calkiem milo. Na co on stwierdza, ze mam sobie dac spokoj, ze nie moze powiedziec dlaczego, ale bardzo mnie o to prosi!! No ja juz zdenerwowana i mowie ze jak juz zaczal, to niech tego tak nie zostawia i skonczy. I tak od slowa do slowa wyszlo, ze ten moj adorator jest gejem!!!! Scielo mnie z nog :(:(:( Ten moj kolega jest pewny, tym bardziej ze tamten sam mu o tym powiedzial. Ochrzanil go co on w takim badz razie wyprawia ze mna i czy wie co w ogole robi..Tamten odpowiedzial ze tak, ze wie i tego chce. Poklocili sie ostro... Najgorsze jest to, ze on nie przypuszczal nawet ze ten kolega moze byc lojalny wzgledem mnie i mi powie, stwierdzil ze ja lykne kazde klamstwo tylko musi je dopowiednio przedstawic!! Zabolalo to bardzo :(:(:( Wiele faktow i jakis drobnych niezgodnosci wyjasnila i ta rozmowa, ale mowie Wam czuje sie jakby mi ktos w leb przyrabal :(:( Nie rozumiem mojej roli w tym calym teatrzyku, moj przyjaciel z rozmowy z nim wywnioskowal ze mialam robic za cos w rodzaju przykrywki dla otoczenia, ze on ma juz dosc jakis domyslow i jakby mial kobiete, to wszyscy lacznie z rodzina wreszcie daliby mu spokoj, a on dalej moglby w ukryciu co prawda, prowadzic swoje zycie. Sluchajcie, czy naprawde ze mna juz jest tak zle???? Czy ja nie moge trafic na normalnego faceta???? Co jest ze mna nie tak?? Czy wygladam na taka naiwna, ze nawet gej chce mnie rodzicom przedstawiac zeby tylko usta im zamknac?? Boze jak ja mam juz dosc...Zabila mnie wczoraj ta informacja...Wiele szczegolow tak sie dopasowalo, wychodzilismy z knajpy, odprowadzal mnie pod dom, po czym wsiadal w taksowke i pedzil do swojego chlopaka!!! Ale maxem i tak jest wieczor, w ktorym bylismy w klubie cala ekipa, my siedzielismy razem, przetanczylismy cala noc i to hmmm dosc zaawansowane tance juz byly, dosiadl sie do naszego boksu jakis chlopak, nikt go nie znal, zagadal i tak zostal. Siedzial naprzeciwko nas i wtedy moj towarzysz zaczal pisac jakies smsy. Okazalo sie jak mi ten przyjaciel powiedzial, ze oni sie znaja, to jego chlopak, byli umowieni, ze to tak wyjdzie!!!! On odprowadzil mnie do domu, potem sie okazalo ze zostawilam u niego cos w torbie, mial byc na dworcu, podskoczylam tam taksowka, jego nie ma. Dzwonie, mowi ze mial jeszcze bardzo wazna sprawe do zalatwienia (o 3ciej nad ranem!!) wiec mnie bardzo przeprasza, mam wybaczyc i takie tam, jutro wszystko wyjasni i sie odezwie. Zapalila mi sie czerwona lampka, migotala mi po oczach jak szalona, ale wytlumaczyl sie nastepnego dnia calkiem logicznie, a ja jak ostatnia idiotka lyknelam te klamstwa, no nie moge tego przezyc!!! W tym czasie on do 10 rano zabawial sie ze swoim chlopakiem u niego!!!! Nie wiem co zrobic, czy przyznac sie ze wiem, czy nie i poczekac na rozwoj wydarzen, co radzicie??? I znow mam dola, czuje sie wykorzystana, dobrze ze to nie zabrnelo jeszcze dalej...Ja juz naprawde mam dosc osobistych porazek..Co jest ze mna nie tak?? Mam duze powodzenie wsrod facetow, ciagle ktos sie kreci wokol, ale ja przyciagam chyba tylko tych wyjatkowo nieodpowiednich.. Jest mi bardzo zle, jakbym nie wystarczajaco ciezkie przezycia miala za soba... A tak sie balam zaufac, a jednak powolutku sie dawalam wciagnac i przekonac ze warto niby... Co robic, jak dojsc do siebie, jak zareagowac??? Alez ja jestem glupia, naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich O prosze widze że wczoraj troszke posiedzieliscie:) Ja właśnie zacząłem prace....:( tak niestety ten week cały ppracuje...:( Wesoło było wczoraj u Was :) Pozdrowienie dla wszystkich Pań oraz dla Rafa i Czytelnika;) Miłego dnia życze Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati Bardzo mi przykro że tak wyszło,...:( Ale moim zdaniem bardzo dobrze sie stało że dowiedziałaś sie o tym Typie( przepraszam za wyrażenie ale nie mozna go iinaczej nazwać) całej prawdy.Spójrz na to w ten sposób : teraz przynajmniej wiesz co to za człowiek i że naprawde nie warto zawracać sobie nim głowy.... Myśle że powinnas mu o tym powiedzieć , nie lubie obłudy , kłamstwa i wykorzystywaczy , aten typ jest właśnie takim człowiekiem - nie zważając na to co mogą czuć inni kieruje sie tylko i wyłacznie swoim interesem. Nie przejmuj sie Jesteśmy wszyscy z Tobą i trzymamy kciuki pozdrawiam Cie bardzo sedecznie i przesyłam buziaki na poczatek dnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można budować związku na niedomówieniach, Wydarzenia często rozwijają się w nieodpowiednim kierunku. Jak Ci ta sprawa leży na sercu to ja z siebie wyrzuć. Aaaaaaaaa i nie czekaj zamknięta w czterech scianach, aż się łaskawie zjawi.. Pokaż światu, że żyjesz, to może do faceta trafi że \"taka głupia to ty już nie jesteś\". A swoją drogą to pomysłowy Dobromil z niego, fju fju fju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik w schizofrenii nie można tego kontrolować i na tym polega dramat tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... to widze nie jestem sam , ale Kadarka powiem Ci szczerze że juz mi sie marzy urlopik bo baterie już mi troszke siadaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj mi też się marzy bo także potrzebuję doładowania......... na razie to jednak nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati Czytałem, to i normalnie to straszne jak ludzie potrafią się bawić czyimiś uczuciami!!!! Człowiek tu nie może dojśc do siebie po tylu trudnych chwilach w życiu, szuka jakiegoś wsparcia, jakiejś bratniej duszy żeby było łatwiej i co........trafia na takiego gnoja(sorki ale to jest ostateczne hamstwo co on Ci chciał zrobić) który jest tak naprawdę egoistą i zależy mu na własnym tyłku. Nawet nie waż się czekać na cokolwiek, oszukał Cię na starcie, chciał Cię wykorzystać jako tarczę ochronną przed światem!!! Ja nie mam nic przeciwko gejom i lesbijką tylko jestem przeciwny takim kanalią, które wykorzystują czyjeś uczucia do załatwiania własnych egoistycznych potrzeb!!!! Nawet mu szansy na nic nie dawaj, jeśli masz pewność, że to prawda to go spław jak najszybciej i rób sobie najmniejszych wyrzutów sumienia. Tacy ludzie którzy tak postępują to nie są warci nawet patrzenia na Ciebie, a skoro piszesz, że masz powodzenie to spoko będzie dobrze. Jedna rada nie ufaj za szybko, nie rób sobie planów, nie wkładaj tyle emocji. Wiem że to ciężko tak jak zależy nam nam na kimś, ale jest mniejsza szansa na popełnienie błędu. Miłość jest ślepa, a Ty nie możesz na razie sobie pozwolić na to by uczucia i emocje panowały nad Tobą i przysłaniały Ci rzeczywistość. Trzymaj się nati dzielnie......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka, Krystek, Dzieki Wam wielkie, ale naprawde nie jest mi lekko... Najbardziej wkurza mnie to, ze ja nie rozumiem po cholere on sie do mnie dostawial, co to mialo na celu.. Jakby mi powiedzial, ze jest gejem od razu, to zupelnie inaczej by to wygladalo przeciez!! Moim najlepszym przyjacielem jest gej, mieszkalismy nawet razem przez jakis czas, nie mam absolutnie nic przeciewko.. Ale nie pozwole sie wykorzystywac!! Nie wiem co on stwierdzil, ze albo ulozy sobie zycie na pokaz albo sam siebie probowal przekonac, ze moze jednak jest w stanie byc z kobieta...Tak czy siak, wykorzystal mnie, najwazniejsze ze to stalo sie tak wczesnie, zanim do czegokolwiek doszlo, zanim nie zabrnelam w to dalej... Jak ja nienawidze klamcow!!!!! Czy szczerzy faceci sa tylko u nas na topiku, czy w realu jeszcze gdzies tacy chodza, bo ja juz zaczynam watpic :( Szok, po prostu szok, wszystkiego bym sie spodziewala...Zapytalam sie nawet temu kumplowi, czy jakies szemrane interesy, prochy, czy ma jakas kobiete...A on mowi, ze hmm nie wie jak to powiedziec, ale..kobiete nie.. Dobrze, ze w sumie nie bylam najbardziej trzezwa, bo tak to ta informacja by mnie zabila chyba...I znow z nerwow zaczelam palic,ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik, Dziekuje Ci bardzo!! To nie tak, ja naprawde nie ufam latwo i do tego typka mialam naprawde duuzo dystansu. Nie zdazylam sie jeszcze zaangazowac, ale to i tak boli, ze sa tacy ludzie, ktorzy postepuja w tak ohydny sposob!!! Szlag mnie trafia na to po prostu... Niech sobie znajdzie inna naiwna, ktora ochronio go przed zlym swiatem, ja wysiadam. Nie ma u mnie najmniejszych szans na nic, nawet czysto kolezenska znajomosc i to nie bedzie przejaw dyskryminacji na tle seksualnym. Dla mnie szczerosc to podstawa, jesli on na starcie zrobil cos takiego, to ja nigdy juz mu nie zaufam, nie chce go ogladac zreszta nawet... Nie zaluje jego samego, bo naprawde nie zdazylo mi na nim bardziej zalezec, ale wpieklam sie o to, jakie plany mial wobec mojej osoby, o te klamstwa i wyrachowanie!!! Dziekuje jeszcze raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati Pogoń patałacha pokaż mu pazurki wrrr i sie nie przejmuj !!!!! Jesteś w porzo dziewczyną i na pewno Ci sie uda ja w to wierze!!! Głowa do góry!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystek, Dzieki za slowa otuchy :) Ale teraz ja naprawde juz mam dosc, robie sobie 100letnia przerwe od facetow!!!! Z zaufaniem u mnie bylo kiepsko, teraz to juz chyba nigdy nikomu nie zaufam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati no z tą 100 letnią przerwą to troszke przesadziłaś:) Tydzień czasu to jest max!! Myśle że jescze na pewno komus zaufasz , komus kto zasłuży na Twoje zaufanie, mi kiedys też było ciezko zafufac....i nauczyło mnie to doswiadczenie jednego , zamykanie sie w bezpiecznej skorupie przynosi jescze mniej porzadane skutki niz bysmy tego chcieli..... Trzeba być otwartym na ludzi- teraz to wiem , ale również gdy ktoś nie zasługuje na nasze zaufanie , miłość , przyjażń eliminować z naszego serca ....życia Ja jestem od Was troszke młodszy ale życie od zawsze dawało mi ostra szkołe życia.... i noże dlatego jestem w stanie zrozumięc Ciebie, bo sam wiem jest jak to boli w momencie kiedy człowiek czuje sie sam , ( niby ma pełno przyjaciół , ale czegos brakuje...) jednak otrząsnołem sie pozanłem mase super ludzi ..!!! Min Rafa , nauczyłem sie ceszyć naprawde małymi rzeczami., małymi gestami Nie warto sie zamykać - uwierz mi! buzka dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystek, Nie, w moim przypadku 100 lat to niezbedne minimum... Nie zamkne sie w czterech scianach, ten scenariusz tez juz przerabialam. Mam duzo znajomych, mam tez przyjaciol, ale o facecie zapominam, nie chce juz, chyba za stara jestem na te gierki, nie nadaje sie juz.. Buziak dla Ciebie rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAwel21
Ja ci powiem ze ja szukam takiej kobiety ktora by sie mna zajęła :( bo ja sam o siebie nie umie zadbac i nie wiem co to bedzie w przyszlości nie martw sie napewno jest duzo facetow z takimi problemami jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati-> naprawdę Ci wpółczuję:( kurcze, czemu ludzie bywają tacy podli...? tyle już tu padło mądrych słów odnośnie tego, co Cię spotkało- szczerze się pod tym podpisuję... i też, tak jak Ty, niestety mam wrażenie, że uczciwi, wrażliwi, fantastyczni faceci są tylko na naszym topiku... chcę wierzyć, że jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm??? Nati moze to też jest jakis sposób? Może gdy Ty nie będziesz szukać , to Ciebie znajdzie facet który szuka właśnie takiej dziewczyny jak Ty , dla którego będziesz jego ksiezniczką z bajki i tego Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×