Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość kiwii
alex, nie denerwuj się na mnie !! przecież się staram a gdzie jest ten nawias kwadratowy bo na klawiaturze nie widzę go?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze -bez zdrobnień..a po drugie nawias kwadratowy czyli -[ ]..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
MOJE DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
CHOLERA ZNOWU NIE WYSZŁO!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
ojeje w końcu ale byłam jakaś ślepa dosłownie nie widziałąm klawiszy z tymi nawiasami, mama starą klawiaturę i przetartą! dobra, dobra przez moment byłam bardzo inteligentna ale dzięki agato i alex a może tak w trójkącik NAGRODA ZA POMOC! CO WY NA TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
Z TYNM KWIATKIEM MI NIE WYSZŁO-JESZCZE RAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
ALEX A JA CAŁY CZAS MYŚLAŁAM ŻE JESTEŚ FACET :-( A JUŻ TAKIE NADZIEJE MIAŁAM NO CÓŻ... A POWIEDZ MI O CO CHODZI Z TYM KWIATKIEM- DLACZEGO MI NIE WYCHODZI CZY JA JUŻ JESTEM JAKAŚ NIEOGRANICZONA? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
MAMA NADZIEJĘ ZE TERAZ JEST OK. JAKIŚ SMIESZNY BLACK JEST NA FORUM " KAŻDY SĄDZI PO SOBIE" - WSPÓŁCZUJE CI ŻE TAK SIĘ MUSISZ MĘCZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex- airbrush to nie tylko samoopalacz..;) to raczej technika aplikacji.:) można tą techniką np. robić makijaż czyli nakładać podkład i cienie do oczu, o wiele łatwiej jest modelowac twarz niż normalną techniką..:) -tzn palcami albo gąbką :D że nie wspomnę o zastosowaniu przy stylizacji paznokci,..:) kiwii -wolno sie uczy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
🌻 wiem, wiem bez Caps Locka - rozpędziłam się bo zdenerwował mnie jakiś blck śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
🌻 🌻 a to są kwiatki dla was ( dla dobrych dusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) teraz juz wiem,ale i tak myslę,ze najlepsza opalenizna to naturalna i na dodatek nadmorska:) pozdrawiam:) Aga-ta:) z tego wnioskuje,ze pracujesz w jakiejś firmie kosmetycznej:) hmmm kurcze zaintrygował mnie ta technika np.robienia makijazu ,albo nakladania cieni;) ot taka babska ciekawosc :)pozdrawiam Kiwii:) no prosze piekne kwiatuszki gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zalapalam sie na poplodniowa kawe co ??? :) Wiec tak wczoraj bylo mi zle i dziekuje ,ze moglam tak przy Was sobie ponarzekac.Jestescie Wspaniali NAPRAWDE :D Czytelnik... dziekuje 👄 Ala Zero ... mam nadzieje,ze egzamin bedzie zdany. Aalex ...tak na chwile ale ciesze sie ,ze mam gdzie wyrzucic i juz sama mysl o tym dodaje mi energi. Aga-Ta 👄 wlasnie cos wiecej o nowowsciach :) Cordula ...no wczoraj mmialam kryzys chyba tak jak ty ale dzisiaj mi ulzylo. Kiwi ...❤️ WIec tak bylam u fryzjera ,na solarium ,jutro kosmetyczka :) tak sobie polepszylam nastroj chwilowo.I troche mi agresywnosc moja minela. :D:D:D jestem \"brend new w tej fryzurce ihihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloo🖐️:) Cy wiecie co dziś mi się przytrafiło???!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uciekł mi sprzed nosa nie autobus, czy pociag, ale.. statek:) I to nie byle jaki, bo wielki 3 masztowiec \"Oceania\":) Jak juz wiecie pracuję w porcie i rano byli u nas po rybę, a księgowa źle wystawiła fakturę. Minęło kilka godzin i myśleliśmy, że już popłynął, ale w pewnym momencie wyglądnęłem przez okno, a on stoi przy nadbrzeżu. Wiec szybko drukujemy nową fakturę. Zeszło dosłownie 10 min. biegnę do nabrzeża, a tu nic!! 30-metrowy statek przepadł jak kamień w wodę:) Niezła heca:D Mi.. słonko Kochane:) Nie martw się rzeczami na które nie masz wpływu. Życie czasem jest takie głupie, że w którymś momencie wszystko się nakłada. Nie przypadkiem mówi się, że nieszczęscia chodzą parami..:( Mi ostatnio także zdarzają się takie myśli, a najgorsze jest to, ze uświadamiam sobie, że zmarnowałem kilka lat życia NA WŁASNE ŻYCZENIE. Nie jakieś okoliczności zewnętrzne, tylko swoj głupi upór i widzimisię.. Jeszcze rok temu byłem pełen róznej wiary i nadziei i z tego już niewiele zostało.. Staram się cieszyć wszystkim jak zawsze, ale przychodzi to coraz trudniej. Teraz jest zima, dziś największa w tym roku:), i mogę wszystko zwalić na nią, ale boję się kiedy przyjdzie piękna wiosna, a mnie nie ucieszy żaden kwiatek.. A tu sypie i sypie i zamiast coraz mniej, to więcej..:) Aga-tko, ale skomplikowane sprawy i nazwy z tą pięknością:) Alex:) Czytelniku:) Cordulko:) Alu.. wszystko będzie dobrze z egzaminem, trzymam kciuki!!!! witaj Kiwii:) niemożliwe, aby nie było chętnych na nagrodę:D Ale miło Cię czytać:), zapraszamy! Gorące całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam wszystkim:) gdybym to ja miala w sobie tyle optymizmu tez bym wierzyla ze zdalam - phi egzamin ale to poprawka byla i wiecie co gorsza od egzaminu ,trudniejsza:)) az sie boje myslec co moze sie wydarzyc na kolejnej juz ostatniej bo pania nazywaja kilerka;) wiec wiecie wykonczy nas i fizycznie i psychicznie:)) no ale co tam zasypie nas sniegiem i to dopiero beda klopoty:)bo u mnie od rana pada:) sluchajcie ja tam sie ani na kosmetykach,ani na rybach nie znam:) o morzu marze :) ale co jak co ale bulke upiec umiem wiem dzis oprocz prania bylo pieczenie a piernik wg przepisu babci pachnie mi az tu:)) zapraszam a co nam pozostalo:)obzerajmy sie niech djety pojda w kat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem właśnie z żonką z siłowni i ogladam oskary na canale+. Przypomniało mi sie że przcież w sobotę byłem w kinie i nie powiedziałem na czym. A wogóle to na tej saunie nie byłem bo, okazało sie że ten klub czynny jesst tylko 2h w sobote i te nie pasowały akurat. Wkinie byłem na \"Za wszelka cene\" i powiem szczerze że wart tego oskara za najlepszy film. Dawno nie byłem w kinie żeby na koniec seansu ludzie ubierali się po cichutku w milczeniu. Jakoś wogóle mam ten tydzień rozrywkowy jutro idę na kabaret, a pojutrze na koncert Sidneya Polaka( ktoś tam pytał o tekst o winie:-) ) Biegnący No wiesz tak trójmasztowce ganiać po porcie hi,hi.. fajna zabawa:-D Do następnego>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą:) No dzisiaj juz całkiem dobrze sie czuję,a nawet lepiej ;)Przyjechała ciocia z Gdanska i wypiłysmy prawie całą butelkę advocaata ,i bardzo mi teraz dobrze jest hihi;) nawet mróz mi nie straszny ;) Mi:) ale fajnie kurcze musisz w dechę wygladac,wiesz kobieta od czasu do czasu powinna robic sobie taki maraton po salonach pieknosci i urody.ja chetnie poszłabym do kosmatyczki na jakis masarzyk albo maseczke z alg;) I ciesze sie ,ze juz masz sie dobrze:) jak to dobrze,ze zawsze jest nowy dzień:) 👄 Biegnący................ jejku Ty nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszcze tego widoku;) a jeszcze ten trójmasztowiec jesoooooo.uwielbiam patrzeć na piekne zaglowce,na scianach mam prawie same obrazki z zaglowcami ,nawet kalendarz jest z zaglowcami.Istna warjacja,ale uwazam ,ze zaglowiec pod pełymi zaglami to wspaniały widok:) moze kiedys uda mi sie byc na takim zlocie żaglowców:) pozdrawiam:) Ala................ zdasz napewno zdasz i bez paniki:) przeciez ta pani nie moze wzystkich zostawic co ty;) a co takiego piekłaś????? bo i mnie tu tak jakos zapachniało teraz;):D pozdrowionka:) czytelnik:) no no proszę,rzeczywiscie imprezowy tydzień.ja tez mam ochote wybrac sie na ten film,tylko poczekam aż u nas zaczna go grac.pozdrawiam pieknie:) trzymajcie sie ludziska i aby do wiosenki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie (drugi dzień z rzędu to już chyba tradycja;-) ) zapraszam na poranną kawę, herbatke lub kakao:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) kawke wypije. Wczoraj bylam u mojej kolezanki w nowym domu.WOOOOOOOW jak ma pieknie mieszka troche na obrzezach jakie widoki a jak w srodku no poprostu CUDO. OCzywiscie dzisiaj lekki kacyk.Jak zaczelam od poniedzialku tak skoncze na niedzieli z Tymi imprezami :0 hihihihhi Dzisiaj piekn pogoda ide porobic zdjecia bo mam aparat tylko do niedzieli to poprzesylam wam piekne widoki gor :). Biegnacy.... dales jaja ze statkiem trza bylo po wodzie leciec ;) :P Nie mogie sie nie przejmowac bo te sprawy bezposrednio mnie dotycza i dlatego mnie boli bo nic na nie nie moge poradzic tlyko sie pogodzic z tym jak jest.I tak id czasu do czasu sie buntuje. Cordula...ja winko wczoraj pilam sobie przed kominkiem na podgrzewanej podlodze ...ale dom pikny...wczoraj przeszlam metamorfoze z wlosami i mi sie podoba. hihihhhi Czytelnik :) Szarek ...dawno Cie nie bylo , no ale juz calusnie witam :) Zmykam na spacer bo pogoda dzisiaj PIEKNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) No no, dziś dwóch mężczyzn serwuje kawkę:) Skuszę się na obie;) Szarku, miło Cię widzieć, mam nadzieję że z dnia na dzień u Ciebie lepiej... Biegnący, oj ucieszy Cie i kwiatek i słońce i zieleń.... Nie zamartwiaj się na zapas;) Będzie dobrze:) Mi, Ty mi nie mów o kominku... Marzy mi się domek z kominkiem, ale takim na drzewo, a nie np elektrycznym;) Pracowałam kiedyś w takim małym ośrodku wczasowym, w którym był piękny kominek... Uwielbiałam w nim rozpalać a potem patrzeć jak się pali... Chyba mam jakieś zapędy piromańskie:P Reinmar... Czy ty nie przesadzasz, tyle dni się nie odzywać, oj nieładnie;) Pokaż się wreszcie! Ja dalej chora, jak mam wyzdrowieć skoro odśnieżając auto stoję po kolana w śniegu, nie lubię zimy!! Ale poza tym jest wszystko w porządku, dołki minęły:) Dzięki Wam że jesteście!! Pozdrawiam Was cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka marna
widze,ze tu juz sie dobrze znacie i pewnie nic tu po mnie, ale napisze, bo chce wykrzyczec swoja pustke. jestem zupełnie sama - nie daje juz rady. chce to zmienic, i nie potrafie. zamknelam sie w sobie i w swoich 4 scianach. nie umiem sie juz otworzyc na innych. chce to zmienic. ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyznaje się , za długo by mi czasu zajeło przeczytanie wszystkiego. Tylko tak fragmętami , przelotenie po stronach . I taka myśl mi się narzuca że wszystkie te ładne panie już wykształcone teraz na siłę szukają kogoś bo doskwiera im samotność . I to jest zrozumiałe . Pozycja w społeczeństwie jaką sobie wypracowały , kariery zawodowe, i co z tego jak gdzieś zgubiły coś co mogło zakiełkować jakimś związkiem . A z wiekiem tego kawiatu coraz mniej a i wybór coraz trudniejszy . A może za bardzo wygurowane wymagania ? I nie mam zamiaru pocieszać , bo jak się nie chce zostać samemu to trzeba wziąść się w karby i szukać w taki sposób aby znaleść . A tak w zasadzie dzisiaj to tylko zabawa , nauka i czerpanie życia całymi garściami , a potem się zobaczy .... i są skutki . Obecnie jestem 16lat po ślubie , mam dwoje dzieci i nie bałem się zakładać rodziny wiedząc że jeszcze będzie kształcić się żona , przyszły dzieci na świat , była jeszcze nauka i bylo ciężko lecz tego się nie baliśmy . A obecnie nie mamy takich problemów aby kogoś szukać , aby nie być samym w czterech ścianach . I właśnie zaczynamy czerpać życie całymi garściami wspólnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwii
do kicharka marna: znam te uczucie ja też przez to przechodziłam i to o jeden raz za dużo! nie martw się tym , pomyśl że każda przez to przechodzi. nie mogę się doczekać wiosny bo wtedy serduszko mi mocniej bije do Panów przystojnych ❤️ ! a może tej wiosny uda mi się wyrwać 🌻 ! witam was ponownie!! muszę wam powiedzieć że jesteście fajni!! jestem już po małej czarnej i mam jakiś podejrzanie dobry humor!! a może te dzisiejsze słoneczko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×