Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Kadarka i mow do niego to urosnie ;) ...Wszystkiego naj ,naj, fantastycznych wrazen,niezapomnianych wspomnien, milosci, pogody ,gwiazdki z nieba, i 🌼 Jednego jedynego Aniola Ciasteczkowego tak po gorb ;) 👄 Aalex,Biegnacy,KRZ,Cordula, Ala 👄 calusnie witam i 🖐️ macham tym co ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka???a moze to pryma aprilis??? wiecie co mialm dzis juz z rana 2 powody do zlosci i 2 powody do smiechu.szlam do miasta no i przez sam srodek na krzyzowkach traktor z naturalnym nawozem-smrod niemilosierny no i 2 powod do zlosci cisza na moje smsy. a do smiechu stoje przed bankomatem i taka pania przed mna co sie tam schowala do pasa:) wazykla pewnie ze 100 kilo jak sie tam zmiescila tylko tylek wystwal.aha i corka znajomej od malego nie mowi idziemy do bankomatu tylko idziemy do sciany:) a 2 to mam taka sasiasdke co niewymawia R j krzyczy Jajek przynies te jajka i jedziemy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko:D👄🌼🌼🌼wszystkiego wszystkiego co najlepsze,miłości i zrozumienia,spełnienia najskrytrzych planów i podrózy dookola swiata;):D niech sie spełni:):):) wszystkiego dobrego:) 👄 dla MI:) ALA....:) Biegnacy....:) KRZ:) Aga-ta:) AAlex:) i wszystkich pozostałych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście przyłączam się do życzeń..😘 Kadarko -obyś szczęsliwa była..🌼 -Nigdy nie byłam zbyt wylewna..;) Mój tata tez ma dzisiaj urodziny -okrągłe dosyć ..:) 60- tka mu stuknęła ..chyba powinnam zadzwonić..:) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Kochani bardzo, bardzo, bardzo......:) :) :) ...... Dziś w nocy byłam w pracy i po kolejnej, zupełnie kretyńskiej awanturze o .................chyba o to, że sikorki mają żółte brzuszki, podjęłam decyzję o jej zmianie. Mam już dość robienia za worek treningowy i chłopca do bicia dla chorych na ambicję i zawiść, małych, brzydkich ludzi. To moja pierwsza, poważna decyzja w nowym roku życia. Oby udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ta praca Cię wykańczała -a masz widoki na lepszą ..to chyba słuszna decyzja..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko Życzę Ci wszystkiego czego pragniesz i żeby to czego pragniesz było dla Ciebie jak najlepsze :-) Życzę Ci by zawsze otaczali Cię życzliwi ludzie i by w Twoim sercu zagościła wiosna w najczystrzej postaci :-) Oczywiście tradycyjnie dużo zdrowia, uśmiechu na twarzy, jak najmniej zmarwień i cierpliwości zarówno do pracy jak i do otaczającego Cie świata :-) Witam wszystkich serdecznie :-) Powrót do rzeczywistości zawsze jest ciężki :-) szczególnie gdy święta upływają w błogostanie wiosennym :-) Cordulko Bardzo mi przykro z powodu Twojego Kotka. Ja też kiedyś straciłam mojego ukochanego psiaka ... niby tylko zwierze ale przeciez każdy nasz pupil jest członkiem rodziny. A każda strata członka rodziny boli. Aalex Cieszę się, ze się ubawiłaś :-) Książe sam sie znajdzie ... cierpliwości :-) A króliczek ... :-) smama zawsze chciałam mieć króliczka, ale jakoś się nie złożyło. Poza tym moje psiątko nie znosi konkurencji innych zwierząt w domu :-) Co u mnie ... hmmm ... :-) Tyle się dzieje, że nawet nie wiem jak to ubrać w słowa. W końcu w moim życiu pojawił się mężczyzna, który był na tyle cierpliwy by odnaleźć we mnie kobietę ... co było o tyle łatwe, że przez pierwsze 3 miesiące w ogóle sie nie widzieliśmy ... Teraz mogę Wam już powiedzieć ... kilka miesiecy temu włączył mi się na GG i zapytał czy mozemy chwilę porozmawawiać i tak się to zaczęło :-) Cordulko nasze pierwsze spotkanie też nie doszło do skutku ... więc sie nie przejmuj, może rzeczywiście siła wyższa go zatrzymuje. Po trzech miesiącach wymieniliśmy sie zdjeciami i od tego momentu wszystko nabrało niewyobrażalnego tempa :-). Nasze pierwsze spotkanie po 4,5 miesiącach rozmów na gg i przez telefon było miłym dopełnieniem obrazu jaki sobie nawzajem stworzyliśmy :-) Jest niesamowitym człowiekiem, pełnym ciepła, czułości, szacunku dla innych, mojego psiaka wręcz ubóstwia, lubi wspólne gotowanie, ciągle mamy jakieś tematy do rozmów :-) Z jednej strony jest dorosłym facetem, który wie czego chce i szuka swojego miejsca w życiu a z drugiej strony jest wnim coś z dziecka ... ten optymizm, niezmanieryzowanie ... Teraz każdy dzień ma bardziej wyraziste barwy, nawet nie sądziłam, że można się do bliskiej osoby zwracać na tyle różnych miłych sposobów :-) Powoli moje blokady puszczają ... powoli pozwalam się nieść w nieznane chmurce motylków ... niestety nie potrafię już ot tak poprostu rzucić sie na głęboką wodę tak jak kiedyś ... teraz potrzebuję czasu by zaufać, by poczuć sie pewnie w nowej sytuacji ... w końcu znalazł sie ktoś kto potrafił zepchnąc moja samotność z miejsca przy stole ... zburzył tym samym stabilizację jaką wokół siebie zbudowałam by nie dać znów sie zranić ... no ale w końcu sama mu na to pozwoliłam :-) i nie żałuję choć teraz potrzebuję czasu by odnaleźć sie w nowej rzeczywistości :-) Niestety mieszkamy od siebie 200 km i nie widujemy sie tak często jakbyśmy chcieli i póki co przez jakis czas nie da sie tego zmienić ... ale ma to też dobre strony ... oboje mamy czas by odnaleźć sie w nowej sytuacji i przyzwyczaić się do tego, ze w naszym życiu jest ktoś ważny ... a co bedzie dalej ... czas pokaże ... na razie jestem szczęśliwa :-) Nie bedę Was dłużej zanudzać swoimi wywodami :-) Wiosna choc się trochę w tym roku ociąga powinna niedługo zagościć na dobre w naszej rzeczywistości i w naszych sercach czego Wam szczerze życzę :-) Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i życzę miłego weekendowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmysłowa -opis brzmi rewelacyjnie! :) Jak Ty takiego faceta znalazłaś ? ;) chociaz Go nie znam -to juz Go lubie ..:) Trzymaj i nie puszczaj ! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Ta :-) Wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze? Że to nie ja jego znalazłam a On mnie :-) i to przez GG ... kiedyś z nudów przeglądał katalog publiczny po uprzednim wpisaniu swoich kryteriów :-) i wśród wielu numerków, które się wyświetliły był i mój ... podobno urzekł go mój opis przy słoneczku ...każda rzeka bez deszczu w końcu wysycha...(twórczość własna ;-) ) ... kulturalnie sie przywitał, zapytał czy może mi zająć chwilkę ... i tak zaczął odzywać się codziennie okazując pełne zrozumienie dla moich obaw i ostrożności. Przez kilka miesięcy nie odstraszała go ani moja szczerość ani bagaż doświadczeń jaki mam. Ma do mnie anielską wręcz cierpliwość. I tak dzień po dniu zaczęłam sie temu poddawać ... za trzy tygodnie minie pół roku od momentu gdy po raz pierwszy zamieniliśmy pisane zdania i nie zamieniłabym tego czasu za żadne skarby bez względu na to co będzie dalej i czy starczy nam sił by przezwycieżyć pewne pojawiające się problemy. Ujął mnie tym jaki jest, swoim podejściem do życia.Nie sądziłam, ze dane mi jeszcze będzie zaznać szcześcia u boku normalnego mężczyzny, który będzie potrafił kochać i pozwoli kochac też siebie :-) A tu niespodzianka ... nie dość, ze taki sie znalazł to jeszcze jest wolny (patrz: nie jest idealny czyli nie jest żonaty z inną kobietą ;-) ) Los naprawdę płata nam różne figle a przeznaczenie dopełni się nawet jeśli ma takie znikome szanse jak nasze ... Znalazł mnie wśród tłumu cyferek i nie dość, że sie mnie nie boi to jeszcze każdego dnia udowadnia mi, ze warto żyć ... dla takiego kogoś jak On :-) Kiedys napisałam, że nadzieja umiera ostatnia i tak jest ... szczęścia sie nie goni ... samo nas znajdzie w najbardziej odpowiednim momencie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmyslowa ... jak czytam Twoja wypowiedz to az mi sie chce zyc, czekac i wierzyc :) Pozdrawiam zycze jeszcze wiecej uniesien i szczescia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie się zmienia, ale się nie kończy............ Nasz kochany Ojciec Święty cokolwiek się stanie zawsze będzie w sercach ludzi............ To jedyny człowiek na świecie którego szanuje tyle osób, bez względu na wyznawaną religię......... Był wielką nauką, jest wielką nauką i zawsze będzie......... Pozdrawiam Was moi mili w ten niezwykły dzień zadumy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka racja.....jakos tak dziwnie...........pomyslicie ze ja jakas bezduszna jestem ale w chwili obecnej moje problemy wcale nie zeszly na dalszy plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Dla spragnionych mojej kawy, wlasnie zaparzylam:) Kadarko, Zmyslowa mi sie nie chwalila, ale domyslam sie, ze dzis sa Jej urodziny:) Zmyslowa, w tym dniu zycze ci duzo ciepla i usmiechu, i oby te motyki towarzyszyly Ci codziennie i na zawsze:) Zycze Ci, by wszystko ulozylo sie tak, jak tego zapragniesz, by ten mezczyzna okazal sie godnym Ciebie.... Sto lat!!!! Swiat moze i zamarl, ale zycie toczy sie dalej... Wiec zyjmy normalnie, majac Go w sercach... Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmyslowa ... oby to co sie zaczelo bylo tyko poczatkiem a reszta jeszcze wiekszym szczesciem dla Ciebie 🌻👄 Aalex,Cordula,Kadarka, Biegnacy , Ala 🖐️ udanego weekendu :) Ja przy ksiazkach BUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani w tym tak smutnym i płnym zadumy dniu Zmysłowa:) to co napisałaś ,sprawia,ze wraca wiara w to ,ze jeszcze ja tez mogę doczekac się takiego uczucia i kazdy z nas.Aga- ta ma rację ,tak to opisałaś,ze i ja bardzo polubiłam twoją sympatię ,cos wspaniałego:) I oczywiście składam Ci wszystkiego co najlepsze👄🌼🌼🌼,aby wasza miłość,uczucie była po wsze czasy i aby wszystkie Twoje najskrytrze pragnienia ,marzenia mogły ujżeć światło dzienne i spełnic się jak najszybciej:) pozdrawiam cieplutko :) Kochani w takim dniu pozostaje nam modlitwa,ktos pieknie powiedział,ze Papież nie umiera ,przechodzi tylko do innego życia,życia duchowego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.. :) Dzisiejszy dzień.. jest trudny .. dla mnie szczególnie.. te wszystkie wiadomości o Ojcu Świętym... i jeszcze najbliższa mi osoba zachorowała.. :( :( :( bardzo źle się z tym czuję .. :( nie mogę sobie znaleźć miejsca.. chodzę z kąta w kąt .... taki dziwny stan zawieszenia.. :( Caly czas jednak wierzę,że wszystko będzie dobrze - aż strach pomyśleć co by było bez Nadziei .... Zmysłowa... cieszę się razem z Tobą... takie momenty naprawdę pozwalają wierzyć,że na każdego z nas,gdzieś czeka druga osoba,która tęskni i myśli o nas.... 🌻 Życzę wam spokojnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a Światłość wiekuista niechaj mu świeci.... ;( :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odszedl na spotkanie z Ojcem - jesli nie jako papierz to z pewnoscia w moim sercu pozostanie jako wspanialy czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy niezwykłe szczęście żyć z człowiekiem który niczym Jezus oddał swe życie służąc Bogu, ale przedewszystkim nam ludziom. Chciał dotrzeć wszędzie, do wszystkich, bez względu na wyznania głosząc słowa które zmieniały świat, zmieniały go na lepsze..... Wiele osób, również ja dopiero teraz zacznie się nad tymi słowami głębiej zastanawiać, zaczniemy dostrzegać w nich wielką siłę życia, jaka jest miłość pod wszelką postacią. Umierając dokonał, rzeczy wydawałoby się niemożliwej. Połączył cały świat w wielkiej modlitwie nadzieji.......... Myślę że nie odszedł, bo ja czuję jakby właśnie teraz był z nami jeszcze bardziej, jest w sercach by dalej nas prowadzić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle płaczę ,oglądająć telewizję i naszego Kochanego Papieża:(:( kiedy jeszcze żył ,spotykał się z wiernymi na niezliczonych pielgrzymkach,taki nasz polski Góral :(:( to fakt siła jego słów jest Ogromna ,przemawia do mnie jeszcze bardziej i dobitniej .Pokój jego duszy .Dzisiaj będąć na mszy w kościele stałam na zewnątrz bo było tylu wiernych chcących sie pomodlic za Kochanego naszego Ojca,spojżałam w niebo i zobaczyłam wysoko nad naszymi głowami tęczę,pomimo,ze nie padał deszcz ,tylko swieciło wspaniałe słońce,czyż to nie znak?? Papież jest szczęśliwy i usmiecha się do nas własnie poprzez znaki na niebie i ziemi .Tak to odebrałam. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Drodzy bracia i siostry. To miłość nawraca serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siłę zła, egoizmu i strachu. Chrystus przynosi ludzkości miłość, która przebacza, i otwiera serca na nadzieję. Ojcze wierzymy w ciebie dlatego powtarzamy: Jezu, ufam Tobie, zmiłuj się nad nami i nad całym światem\" .........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat
Dlaczego jestescie same dziewczyny? Bo czytajac was mozna odniesc wrazenie,ze zaden facet z wami nie wytrzyma dluzej niz 1 dzien.Powinniscie sie leczyc u psychiatry. Zal mi was,pozostal wam tylko komputer,internet . A tak na marginesie;jak sobie radzicie ze swędzącą cipą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na pewno dzisiaj nikomu nie jest zbyt wesoło... A ten wpis powyżej zabrzmiał jak policzek - naprawdę bardzo niestosowne to było.. Trzymajcie się Wszyscy Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole zmowic wieczne odpoczywanie i pomodlic sie za Ojca Swietego ... chcialam tez z Wami bo jakos tak w moim sercu ...;) \"na temat\"... za Ciebie tez sie pomodle ...;) Aga-Ta :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×