Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Koniec roku jak zwykle obfituje w nadmiar pracy. To całe bieganie przed świętami, kupowanie prezentów, szykowanie potraw wigilijnych i nie tylko ... ale jutro cały ten zgiełk ucichnie ... zapłonął świece ciepłym płomykiem a w naszych sercach zagości radość :-) nareszcie parę dni wolnego ;-) W ten świąteczny czas życzę Wam zdrowych, spokojnych, szczęśliwych Świąt, smakołyków na stole ... tych płynnych też ;-) ... masy wspaniałych prezentów i niech pierwsza gwiazdka, która jutro na wieczornym niebie się pojawi spełni Wasze najskrytsze pragnienia :-) Jeszcze raz wszystkiego naj :-) Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko i do zobaczenia po świętach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Wkrótce kończę pracę i po raz kolejny jadę spędzić Święta w rodzinnym gronie. Niestety jeszcze w tym roku z dala od mojego Mężczyzny... ale świadomość, że jest sprawia, że będą to cudowne Święta, a tuż po nich wspólny Sylwester:) Kochani, chciałabym Wam życzyć spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku więcej wiary w to, że marzenia naprawdę się spełniają, życzę Wam pogody ducha i dużo uśmiechu, miłości odwzajemnionej i dużo dużo zdrówka:) WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam wszytkim spokojnych , pięknych Świąt... pachnącej choinki, wspaniałej rodzinnej atmosfery... wiele wymarzonych prezentów... radości i ciepła ... i prawdziwej zimowej bajkowej scenerii... wszystkeigo najpiękniejszego na te Święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani:) Niech te Święta bedą cudownie kolorowe ,spokojne,ciepłe ,pełne zyczliwosci,zrozumienia,miłosci z mnóstwem podarków pod zieloną choineczką:) i piekną czarowną atmosferą palących sie świec na stole wigilijnym. Zyczę Wam wszystkim i sobie :) WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja również chciałabym życzyć Wam wszytskim zdrowych, wesołych Świąt. Takich rodzinnych, pełnych obżarstwa, śmiechu, tej ciekawości podczas otwierania prezentów...Życzę Wam aby były takie, jakie sobie wymarzyliście...Bo jak to sie spełni to spełni sie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Wszystkim moim Najukochańszym Leniwcom:) życzę Wesołych i pomyślnych Świąt. Dużo zdrowia i miłości!!!!:) Potem pieniążków:P, fajnej pracy:) wspaniałych przyjaźni i spełnienia marzeń:) 🌻🌻🌻👄🌻kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........Tym, którzy znależli - szczęścia na drodze we dwoje. Tym, którzy szukają - dojścia do upragnionego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego na czas świat Bozego Narodzenia ciepła, radośći, rodzinnej atmosfery i prezentow dawanych z głebi duszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam nadzieje ze zadne z was nie znalazlo sie na ostrym dyzurze z przejedzenia. i ze mikolaj chojny był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dostałąm kolki z przejedzenia;) dobrze,ze miałam rapacholin;) no i ja tak z doskoku miedzy jednym daniem a drugim;) No to zyczę wspaniałego biesiadowania i wesołych cały czas bo swieta jeszcze trwają:) Trzymajcie się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama28. Mysle ze faceci boja sie kobiet ktore dbaja o siebie a jednoczesnie jest im z tym wygodnie.Moga zabawic sie tyle ile im sie chce a potem poprostu mowia ze czasy sie sie zmieniaja i ida w swoja droge.Nie warto sie nad tym zastanawiac.Wiem ze kazda z znas chce miec kogos kto na nas czeka kto przytuli gdy dzieje sie nie tak ale w koncu to nie nasze mamusie a faceci i trzeba dac sobie spokoj.Oni tez maja gorsze dni ,tyle tylko ze zakrapiaja je w tedy a my wariatki siedzimy i liczymy na cud ze moze sie domysla.Ja kiedy chce czulosci podchodze do faceta i kaze sie przytulic.Kiedy tego nie zrobi to poprostu nie zasluguje na mnie i niech spada.Nie powiem ze mi nie przykro ale co to za zwiazek jesli nie mam tego czego pragne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia81
własnie mam podobny problem. Mam 25 lat, skonczylam dobre studia, mam niezla prace, a wlasciwie nawet dwie, poza tym jestem uważana za miła dziewczyne. Co do wyglądu nie ma zastrzeżen-podobam sie facetom. Jednak przez rok czasu zawierania rozmaitych znajomości nie udalo mi sie spotkac faceta myslacego o powazniejszym zwiazku( nie chodzi mi tu o jakies malzenstwo).Naprawde tego nie rozumiem. PS. Czesto slysze od facetow, ze mam \\\"to cos\\\" wiec ten powod tez odpada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukałam właściwego dla siebie topiku żeby wreszcie móc się wyzalić i zajrzałam tutaj. Ja wiem dlaczego jestem sama dlaczego powinnam byc sama. Pomimo, że mam kochającego mężczyznę to tak naprawde jestem sama. Jest to spowodowane sytuacją w moim tzw. domu czyli budynku w którym mieszkam. Stosunki z ojcem nigdy nie nalezaly do najgorętszych, nigdy sie nami nie interesował zawsze tylko awantury a nie rozmowy, wiec siłą rzeczy jak miałam z nim rozmawiać, i niechby to były chociaz zasadne rozruby to nie o byle co. Teraz on nas okarża że to my się do niego nie odzywamy i wina lezy po naszej stronie... no comments. Wiem że mój Luby napewno by chcaił móc miec z moim ojcem normalny kontakt, ja nie powiedziałam mu nie idź do mojego ojca. Nie chciałabym go wplątywac w jakieś chore układy za bardzo go kocham. Sprawdza się powiedzenie razem nie dobrze ale osobno jeszcze gorzej. Weim że byloby mi go bardzo brak ale czy mam prawo byc z nim w takiej sytuacji. Bardzoe cierpię z tego powodu i naprawdę czuję się samotna. Coraz częściej zastanawiam się nad tym aby jednak byc samej. Roamawialiśmy o tym to usłyszałam że gdybym odeszła z takiego powodu to on nie wie czy miałby silę i czy by chciał mnie przekonywać do wspólnego życia, poprostu miło mi się zrobiło :(:(:( Poza tym jeszcze jedna kwestia gdybyśmy sie zdecydowali po 6 latach związki na zaręczyny to z kim się u jego rodziny pokaże napewno zapytają o mojego ojca.:(:(:(;( I co tu zrobić??? Pozdrawiam i dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
a ja z moim tatą zawsze miałam fantastyczne relacje w przeciwieństwie do mamy. Tata to mój ukochany tatuś, rozpieszcza mnie słowami i drobnymi prezentami, wita jak przychodze do domu i dość często powtarza mi jak mnie kocha. Chyba dlatego mieszkam z rodzicami - bo nie poznałam jeszcze nikogo, kto by mnie tak mocno kochał jak tata. Zwykły a niezwykły człowiek. Czasem oczywiscie potrafi mnie wyprowadzić z równowagi i ma swoje wady ja np. uważa, że płyn do naczyń jest zbedny:( a dodam, że przepada za myciem naczyń. Wszyscy pozyczyli sobie życzenia a ja zapomniałam... ale ze mnie gapa- wybaczcie bede Wam zyczyc cały rok coś. Zaczne od zyczeń na Nowy 2006 Rok - ABY KAZDY Z NAS ZNALAZŁ SWOJA MIŁOSC I BYŁ SZCZESLIWY - bo w końcu po to tutaj jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
chciałam jeszcze powiedziec jedną rzecz: IDĘ SAMA NA BAL SYLWESTROWY... I WCALE NIE JESTEM SMUTNA (no moze troszke)... ZABIERAM Z SOBA 3 KOLEZANKI... TO BYŁ ŚWIADOMY WYBÓR...mam juz kreacje (one też) ... I CO WY NA TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelandia
juz nie jestem............:(niestety rozkochalam faceta a teraz jestem z nim bo nie chce go skrzywdzic a tak mi dobrze bylo samej bez zobowiazan....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelandia - lepiej powiedz od razu - później sprawisz jeszcze większy ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelandia
tonie takie proste zaczelismy sie spotykac kiedy zostawila go dziewczyna, pomoglam mu zapomniec a teraz ............nie chcialam zeby sie tak skonczylo nie mialam pojecia ze tak sie stenie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala... :) się pojawiłem ;) morelandia... dalej myślę,że bardziej go skrzywdzisz jeśli będziesz go oszukiwać. Ale to tylko moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krz ma rację...Ja tez tak uważam...Później będzie go bolało jeszcze bardziej, wiem to z doświadczenia...Facet chyba nie miał mi odwagi powiedzieć wcześniej, że nic do mnie nie czuje, a potem...A potem zaczęłam pisać na tym toipku, smutna, zaryczana, samotna...Gdyby powiedział mi to kilka miesięcy wcześniej, może byłoby inaczej, lżej, lepiej.. Pozdrowienia dla Wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelandia
wie ze go nie kocham ale chce sprobowac.......bo moze z czasem przyjdzie milosc..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×