Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

A ja z nudów w czasie świąt strzelałam sobie akty komórką firmową..;) moze komus wysłać...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawistna
alex mam nadzieej ze ci sie to nie uda .zycze ci pasma nieszczesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
Alex - kochana nie przejmuj się zawistną! żeby zaistnieć trzeba czasami powiedziec cos bardzo przykrego- i jej sie udało- ZAISTNIAŁA! ale w jaki sposób! Zawistna!!!! - nie życz nikomu co tobie nie miłe!!!!! Kochani zaczynam prace - zyczę wszystkim udanego dnia- mam dzisiaj poważne negocjacje i 1 przetarg - mam nadzieje że bedzie dobrze a jak nie to przecież nie moje pieniądze- hihihihi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!!!! I ja Was witam w Nowym Roku.:)Życzę Wam wszystkim by ten rok był dla Was rokiem wiary, nadziei i miłości... Sylwestra spędziłam z ukochanym-było milo i ciepło.No,ale musiałam wracać do pracy-związek na odległość.... ALe podjęłam, podjęliśmy decyzje,że coś z tym musimy zrobic.LAe na to potrzeba jeszcze troche czasu. Aalex-najserdeczniejsze gratualcje!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ -zarobiona jestem i nie mam na nic czasu...nie wyrabiam się po prostu. pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) no u mnie w pracy nowy pracownik ;) trzeba znowu przyzwyczajac sie do nowej twarzy;) i tez zarobiona;) dzien jak zwykle pochmurny i szary ,a słonca tak mi brakuje:) pozdrawiam wszystkich i tak sobie pomyslałam,gdzie te nasze kawki??;) Ala.......??? a gdzie Ty sie zakopalaś??? zyczę ciepełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich wieczorową porą :-) Wszędzie tony śniegu ... codzienna droga do pracy i domu to koszmar ... ech ... byle do wiosny ;-) Aalex Cieszę się Twoim szczęściem :-) Moje gratulacje :-) Jak dobrze pójdzie będziesz pierwszą mężatką, która dojrzała na łonie tego topiku :-) Czytelniku Jesteś idealnym romantykiem :-) Jestem pełna podziwu dla Ciebie :-) Twoja Żonka to prawdziwa szczęściara :-) Życzę Wam wszystkim miłego wieczoru i zmykam w stronę domu :-) Dobrze się ten rok zaczyna ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zmysłowa, pewnie masz rację... Ten rok będzie tak przełomowy, jak Sylwester:) Dziękuję:) Mi wciąż się wydaje, że śnię.... Wszystko dzieje się tak szybko, ale jak nigdy jestem pewna, że Ten Mężczyzna jest mi pisany:) Życie jest piękne!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witajcie. Aalex- nic tak dobrze nie robi człowiekowi jak miłość.Ja może będę drugą mężatka dojrzewającą na forum,ale zobaczymy....;) Miłego dnia Wam życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z pierwszymi promieniami słoneczka:) nareście widzę błękitne niebo;) w pracy narazie spokój a po pracy z Kino:) we cztery idziemy na \"Faceta z ogłoszenia\" tytuł intrygujący Aalex:) kurcze jakie to musi byc fajne uczucuie wiedząć,ze to jest własnie ten jedyny:) ahhhhhhh Myslę,ze i dla nas tu bywających ten rok bedzie przełomowy:) jak by co zapraszam na gorącą kawusie życząć udanego poranka,popołudnia i wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy:) pobudkaa!!!!! za oknami znowu szaro i mrozno tym razem,film na którym byłam wczoraj bardzo mnie ubawił i odpręzył i utwierdziłam sie w przekonaniu ,ze jednak lepiej jak facet jest bardziej za kobietą bo bardziej mu zalezy i stac go na fajne pomysły:) a w pracy jak to w pracy duuzoo pracy pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Co miałaś na myśli Cordulko pisząc, ze facet \"bardziej za kobietą powinien być\"..?;) Chodzi ci o rozwój intelektualny czy może stanie po jej stronie ..?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-tko jeżeli chodzi o rozwój intelektualny to róznie z tym jest u facetów heheheh chodziło o stanie w jednym szeregu:) i po tej samej stronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest pięknie bo świeci słońce i widzę ogromny błękit nieba:) całusyyy!!! dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana:) az sie nie chce wierzyć ale tak własnie jest w moim miescie na Mazowszu:) piekna pogoda i zupełnie inne nastawienie do świata:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana:) napewno beda fajne zdjecia bo jest super swiatło;)powodzenia:) tez bym porobiła ale w pracy siedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam te wasze wypowiedzi i sie zastanawiam dlaczego ja jestem nadal sama czy mi juz sie nie nalzezy szczescie?????dlaczego sie tak dzieje ze mimo iz daje z siebie to co dobre tylko dostaje zawsze po d.... zawsze uwazalam ze jak bede dobra to to dobro do mnie powroci ale teraz sie zstanawiam ile bede jeszcze czekac??????? zycie w pojedynke jest trudne...tak wiele nie oczekuje od drugiej osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutny kwiatuszku...hmmm..chyba nie ma się co nad tym zastanawiać...ja już przestałam, a raczej próbuje przestać...Bo to sensu nie ma...Tak jest i tyle, może to przeznaczenie nasze, a może po prstu życie, zwyczajne życie...Mam tylko nadzieje, że kiedyś już nie będę musiała się nad tym zastanawiać, że spotka mnie przeogromne szczęście...Ale nigdy nie zapomnę tego, jak może być źle...Wielu ludziom jest źle, z takich czy innych powodów..I jednak częśc z nich wychodzi na prostą, a część cierpi dalej, do końca swego życia, nie zaznawszy szczęścia...I trzeba chyba tylko mieć nadzieję, że na łóżu śmierci będziemy czuli spokój, spokój, który wypływa z przebytych szczęśliwych chwil...Życzę tego wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba teraz jestem w takim momencie zycia ze cierpie i moze dlatego nie moge zapomniec o tym co bylo....a wygladalo ze bedzie tak wszystko odbrze a on okazal sie calkiem inny niz sie przedstawial mowil rozmowa przede wszystkim a teraz nawet nie raczy odpowiedziec ...dlaczego to mnie tak boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×