Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Jest tam kto? Moge podzielić sie nadmiarem adrenaliny. Tak sie cieszyłam z tego wyjazdu a mielismy wypadek. na szcęście nic sie nie stało- troche mam obita lewą rękę. Da sie wytrzymać. Całe szczęście ,że akurat na liczniku było 80 km/h. Oj niech mi ktoś poleje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam życzyć Wam udanej imprezki ;) I sama zjeżdżam czytać. Bawcie się, pijcie wino, szalejcie ;))) Raz się żyje! Snieżynkaa - oni mają wieloryby moze, ale co tam! U nas najpiękniej i tak ;) Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko czarowniczko jak dobrze,ze jestes cała i juz polewam;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica99 ciesze się, ze nic się nie stało! 80km/h to też szybko, kurka wodna, ale pech! Ale dobrze, ze wszystko dobrze! Trzymaj się! pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watra a co czytasz?? moze jednak małego drineczka przed snem??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziełam Kyrta Vonneguta \"pianola\", nie wiem oc zym, nie znam autora , tylko ze słyszenia, koleżanka mi pleciłą... zcytałyście? Za drineczka dzięki, ja tu wczoraj poimprezowałam ze śnieżynką i l-e-o i dziś mały kacyk, po butelce winka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Przepraszam za literówki, będe się bardziej starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watra:) nie niestety nie czytałam ale ktos mi mówił ,ze dobra jest ksiązka tego autora Sinobrody:) no to moze herbatka z rumem?/;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety, Czarownico jak dobrze że cała i zdrowa, trzeba koniecznie spirytusiku na tą... łapkę, a nie do gardziołka;) Jak dobrze tu znowu z Wami:) Cordulko, nie ma co sie przejmować wielorybami, u mnie w morzu też piękne rybki pływają:) Mi.. jak idzie nauka:) Watro, jakie Ty ksiązki czytasz na noc??, nie zaśnie potem, a po naszej imprezce od razu:) I jeszcze jak sie uśmiechniesz do Czarownicy, to będziesz miała jeszcze ciekawszy sen niż ja;) A ja właśnie siedzę nad nowym wyglądem mojej strony o Ustce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poproszę ;) Ja nawet nie wiem jak on pisze, ale słyszałam o nim i tak z ciekawości. Jak mi się styl spodoba to następnym razem sięgnę po Sinobrodego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska - moja zaliczona gleba to nic w porównaniu do telefonu jaki odebrałam od matki mojego . To była jazda hahahaha normalnie 190 na liczniku :) zaraz pewnie zrobi esc z chaty i bedzie u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak czytałam Mistrza i Małgorzatę przed snem, to miałąm takie koszmary, ze się darłam w nocy! Bałam sie potem zasnąć! Piekło mi się śniło, diabły, sam Lucyfer po mnie przyszedł! brrrr.... koszmarne to było. Ja kcem do Ustki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, lece czytać, bo ciekawa jestem ;) MIłęj imprezki i do jutra ;) Pa,pa i buziaki dla wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko :) a to sie narobiło mało,ze czekalaś na jazdę to teraz jeszcze teściowa po nocy ;) Biegnacy>....... a jakie rybki ?? a moze foczki;):D watra :) prosze Cie bardzo oto kubasek z herbatką i daj sobie spokój z czytaniem po nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sie dzieje ze Śnieżynką. Gdzie ona? Biegnący zapodałam sobie spiryt ale jednak doustnie lepiej działa :) Cordula - telefon od teściowej w nocy to jak jazda bez trzymanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już jestem wolna, mogę zacząć regularną imprezę.Z tym Mumio to był fałszywy alarm. Czarownico, to taka teściowa z dowcipów?bo jeśli tak, to polewam(na uspokojenie:) ) Watra, Biegnący , Cordula-tu nawet nie o wieloryby chodzi.Po prostu czasem czlowiek by chciał iść na stopa z 10 złotymi w kieszeni i pojechać sobie gdzieś, byle daleko...Pewnie to jakiś rodzaj niezdrowego eskapizmu, nie wiem.Na razie mogę pożegnać marzenia o jakiejś dłużdzej wyprawie(na moich studiach nie ma urlopów dziekańskich:) )Ale potem sobie odbiję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nie moja teściowa a już jest fajnie . Oj polej moje Ty kochanie- weź 10 zl w kieszeń i dawaj do Mogilna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spowrotem, mogę sie poczęstować winkiem przed snem? Mój M odezwał się przed moim wyjazdem, zupełnie beztrosko... Że jest gdzieś tam i wybiera się na zakupy... Dziwnie się czuję... Czegoś mi w tym wszystkim brakuje..... I to czegoś ważnego... Ale nieważne, jestem z Wami, bo dalej się czuję jakbym byla sama... Sama z najważniejszymi decyzjami swojego życia, sama z problemami... Dobrze że mam przyjaciół, że nie siedzę w domu, bo chyba bym zwariowała... Czarownica, dobrze, że nic Wam sie nie stało... Swoją drogą zazdroszczę tego jeżdżenia na bzyku:) Ja na razie co najwyżej mogę poczuć wiatr we włosach otwierając okno auta;) Mi, trzymam mocno kciuki, ale oczywiście zdasz:) Nie ma innej opcji:)) Cordulko, mówiłam że ten twój M jest toksyczny... Albo bezmyślny... No niecg Ci jeszcze napisze, że bawi się tam nie sam....... Cholera... Kadarko, całuję.... Biegnący, Ty się ostatnio rozchulałeś:) Tak trzymaj:) Dobra, wystarczy tych wypocin:) Życzę Wam spokojnej nocki i pięknych snów:) Winko przednie:) Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bedzie wolna jazda bez trzymanki jak zapodamy sobie drineczki fikoleczki:) czarowniczko :) to co polewac mam nietylko łapke twoją?? Sniezynko:) nie przejmuj sie przyjdzie czas to bedziesz jeżdzic daleko po swiecie i zobaczysz wieloryby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula -polej prosto w gardziełko :) Biegnący - boli mnie tylko łapka więc zapodaj jakąś muzyke i potyniamy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) no to nasze zdróweczko i zebyśmy nie trafialy na toksycznych facetów:) no własnie widzisz jaki on jest a ten Twój no tez jakis taki beztroski:) ale moze tylko tak sie wydaje pozdrawiam i zycze dobrej nocki:) jutro bedzie lepiej jak zadzwoni albo wrescie sie spotkacie No słoneczka i jak to nasze drinkowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I leci super muza, aż nóżki rwą się do tańca:) Jestem w pełni sił i vigoru, po prostu król parkietu;) Aalex, daj mu jeszcze czasu, może chłopak boi się zaangażować. Jejku, jak chciałbym tak z 10zł w świat. Dlaczego tego głupi nie zrobiłem jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący jest lato , jest super , dycha zawsze sie znajdzie - dawaj ! a taniec z Toba - no przepychotka :) tyniu , tyniu - czuje juz lecznicze dzialanie spirytusu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy cięzko sie do Ciebie dopchac cholender;) chyba zrobie natepne drineczki:) No tak zjechac cała Europę stopem do by dopiero była przygoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba na emeryturze...... Zawsze trzeba dokonywać wyborów kosztem czegoś... Ja zawsze kosztem wakacji... A to studia, a to praca, teraz będzie krucho z funduszami i czasem bo mieszkanie i remont.... Ale już po prostu przestałam czekac na księcia który się mną zaopiekuje i mi to zapewni, to może znajdzie się taki, który choć zapewni cudny wypoczynek:P Poproszę o jeszcze trochę tego napoju Bogów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula gdzie jest ta Twoja sałatka bo żem zgłodniała. Śnieżynko tyniaj - ja ide cos zjeść bo padne. Ludzie ja waże 49 kg i ciągle jem - kto z Was kończył medycyne? może ja mam tasiemca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×