Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Aalex, pychotka ta kawa! już wypiłam i z wielkim bólem Was opuszczam, bo muszę po pierwsze primo poużerać się z pewnymi \"miłymi inaczej \"paniami z pewnego \"normalnego inaczej\" wydawnictwa, a po drugie primo muszę to odreagować w Spiżu na pszenicznym, obgadując w/w w gronie psiapsiułek:) Do potem dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie błękitne niebo - wreszcie - po porannej burzy - słońce pełną gębą. Właśnie piję Nałęczowiankę - tańczą mi włosy i palce u nóg ;) Na dodatek spryskałam sie dla orzeźwienia perfumami, więc jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich ziomali !!! Z nieba leje się piekielne gorąco i..... O TO CHODZI !!! - niech sie palą betony ja jutro jade nad jeziorko i będę moczyć pupe przez cały weekend :) serdecznie wszystkich pozdrawiam i przesyłam duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuże 👄 dla Śniezynki - zamawiam lód do drinków ;) Znów mnie czeka pakowanie:) uuuuuuuuuuuuuufffffff jak gorąco puuuuuuuuuuuuuuuufffffffffff jak gorąco - uwielbiam taką pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerownico? Z nieba leje się u Ciebie piekielne gorąco?? U mnie leje się piekielny deszcz! I wcale ciepło nie jest i w związku z ta pogodą marną (podobnie jak u Kadarki) nastrój też piekielny, ech. Czarownico, może uda Ci się przywołać trochę słonka i ciepełka w nasze tereny. Bardzo by sie przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie podeśle słońce. I gorąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z tropikow... u mne w pracy dzisiaj chyba z 40 stopni bylo... rooztopilam sie prawie. Ala... zapytaj sie sponsora o prace na poludniu Polski ;) co ?? ja bede szukac od 9 . Pozatym nie mam z kim isc na wesele a nie chce isc znowu sama , usilnie szukam chetnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI witaj w klubie;0 tez szykuje mi sie weselich i chyba sama bede sie wdzieczyc rzed ciociami:) a j anie mam sponsora kurede:) padalec to eks milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i duchota okropna:) cala sie lepie a isc smej pod prysznic:) jakos mi sie nie cche:) leniwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, jak Ci się nie chce brać prysznica, to ja wezmę za Ciebie,co mi szkodzi, i tak za chwilę idę się poplumkać:) a Ty zrób sobie dzień dziecka i nie myj się dzisiaj w ogóle, a co!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej duszno najlepiej to siedziec caly dzien w wannie ;) Czytal ktos z was moze ksiazke \"smazone zielone pomidory\" wlasnie sobie dzisiaj kupilam gazete i byla do niej gratis ... i teraz mam pytanie czytacz czy nie czytac... jakies recenzje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie czytałam. Ja dziś wzięłam się za Sonię Raduńską( \"Białe zeszyty\"). Dostojewski to to nie jest, ale na wakacje w sam raz. Taka bardziej kobieca literatura. Autorka pewnie Wam znana z felietonów w \"Zwierciadle\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka... ja ostatnio tez czytam jakies kuchenne literatury ale takie mi sie najbardziej podobaja, lekkie nie trzeba sie omyslec... Co do piekniej literatury to przerabialam w szkole sredniej z moim scislym umyslem szlo ciezko ;) a teraz mam jakis uraz . Zauwazylam ,ze dopada mnie depresja jakas taka maniakalna lacznie ze spadkiem samooceny. Nie chce wracac do stanu w jakims kiedys bylam. Mam ten stan co Hope ,Zmyslowa , Aalex jakis czas temu ... niechec do zycia moze nie dokladnie to samo ale podobnie sie czuje.Kurde nie wiem jak mam sobie z tym poradzic ... cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czyatlam kawalek tych pomidorow ale powiem szczerze mnie to ni eporwalo i czeka na lepsze czasy n apolce. wlasnie przeszla burza jakos tak lzej sie w powietrzu zrobilo. zaszalalam i spedzilam caly dzien na czacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka ... nie wiem czy mowienie juz mi pomaga . Jakos dziwnie sie czuje, boje sie ,ze zaczyna mi sie depresja i to tak na powaznie :( Ala ja przeczytalam 2 strony i chyba nie mam naastroju na czytanie ani wysilanie wyobrazni nie dzisiaj skupiam sie na smsie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka... przeciez ja caly czas tu jestem , to moglas wolac :P Sniezynka... tak oczywiscie ,ze rozmawialam , zawsze rozmawiam.Tylko to juz nic nie daje bo ile mozna walkowac temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, no nie wiem, co Ci poradzić-przecież nie powiem: wyjdź na spacer, weź kilka głębokich oddechów, napij się wina...W każdym razie jestem z Tobą myślami i trzymam kciuki. Czasem w jednej sekundzie wszystko się zmienia o 180 stopni:)Prześpij się, odpocznij. Może jutro rano poczujesz się lepiej.Czasami tak jest, że czarne myśli przylatują jak jakieś złe ptaszyska, ale Ty sobie z nimi poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjidshsfhsj
Mi, jeszcze co do tego spadku samooceny, o którym wspomimnałaś: -Wierzysz w cuda? -Tak. -Naprawdę?A czy widziałeś jakiś cud? -Cud? Oczywiście. -Jaki? -Ciebie. -Mnie?Czyżbym był cudem? -Tak. -Nie rozumiem... -Oddychasz. Masz delikatną i ciepłą skórę. Twoje serce bije.Widzisz. Słyszysz. Biegasz. Jesz. Śpiewasz. Myślisz. Śmiejesz się. Płaczesz. Kochasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ten piękny dialag od nieznanego pomarańczowego ukrócę czymś bardziej przyziemnym:) Dziś wieczorem pierwszy raz miałem seks przez internet:D To wszystko przez te gg, co to z człowieka nie robi;) Zabawne doświadczenie, ale stanowczo wolę real:) Mi... ja depresję mam od pół roku. W końcu powoli z niej wychodzę. Można. Wszystko można. Trzeba zejść na sam dół, obrzucać się błotem, rzygać, konać, a potem doznać olśnienia.. Świat jest piękny:) wierz mi Mi...:) Całuje i pozdrawiam Śnijcie piękne erotyki i nie dajcie sie zwariować! Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się czas dłuży! O 1:30 mam rozmowę z Juesej:) i tak tu do Was zaglądam , żeby nie usnąć:)Ach, te strefy czasowe.... Mi-buziak! A wy towarzyszu Biegnący, jak tak dalej będziecie spać po 6 godzin , to efektywność pracy spadnie i nasza Ojczyzna pójdzie na dno, a my razem z nią!:)Obywatele, ludu pracujący-wysypiajmy się !:) Czarowniczko, jak ja wytrzymam bez Ciebie przez 3 dni.... Kadarko, Aalex, Alu, Hope...-pozdrawiam:) Samo zło, ty dezerterze...bo jak dam z klonowego...!...:)Myślisz, że jak dzisiaj wpadłeś pod kosiarkę , to Cię nie rozpoznam?!:) Ok, to ja zamykam okna, zbieram niedopałki, puszki po piwie, gaszę światło i zamykam pokój...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łejk ap!!!!:) Śnieżynko, masz rację, bo już ledwo patrzę na oczka, PKB nie rośnie i mam wyrzuty sumienia;) Ale wczoraj był tak uroczy wieczór. Ze znajomymi piliśmy wina na plazy, były różne rodzaje i wyszła butelka na gardziołko:) Było bardzo ciepło i wschodził z nad wody piękny księzyc..:) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu kawy? Bo zaparzam :) \"Smażone zielone pomidory\" to piękna, mądra książka o miłości, o życiu, przyjaźni. I piękny film. Rzadko się zdarza, żeby film dorównywał książce, ale tu akurat tak jest. Naprawdę polecam :) Jedno i drugie... No nic - wypije sobie te kawę. Może się rozbudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×