Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Starczy, to jest uwiąd. Przepraszam Biegnący, ale musiałem to z siebie wyrzucić ;-) Miłego weekendu dziecioczki i uważajcie na wodę. W tym roku jest wyjątkowo mokra :) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka misiaki jedne;) No prosze Biegnący nam sie rozbujał na amen;) heheh wino i piwo no no nie dziwota ze potem zamiast głowy wielki dzwon;):D hehe ale baw sie baw :) kadarka Sniezynka;) daje głos ale na kogo mam dac??;) tak na biegnacego wszak zbieramy dla niego;) samo zło:) no cos ty taki tajemniczy z tym napisem?? no tak to pewnikiem potym wczorajszym drineczku:) moze byc napisane Mały wielki człowiek;)???;) Ala....... a gdzie ty?? Aalex:) super ze wypoczelaś mniue został ostatni tydzien urlopu i wio do pracy;) czarowniczko:) RJ;) pomozemy;) ja natomiast jutro mam spotkanie ;) babskie spotkanie z kumpelami z roku ze studiów heheh to sobie damy czadu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po zbiórce kasy na ten esperal.Ludziska nawet chętnie sypali groszem, a jeszcze jak im powiedzialam,że to dla Biegnącego...hehe:DByła cała puszka kasiorki, ale sory biegnący...po drodze jeszcze wstąpiłam tu i ówdzie...Jednym słowem -będziesz musiał jednak zdać się na ten kefir:) Miłego piątkowego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ech...
:o =flash\niemozliwe.swf dlaczego \ się nie wyświetla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chipsy i browara Zywca stawiam:) jak ktos roznieci ogeniek to i kielbachy mozna popiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalkana to go ty podnecaj:) ja osttanio uslyszalm ze juz pewnego pana nie pociagam wiec chyba moj seksapill diabli wzieli samo zlo oddawaj moja dolnosc wplywu na meskie ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, to ten pan jakiś dziwny na pewno:) Ty- Ala - i go nie podniecasz? Nie wierzę:) A jak tak jest rzczeczywiście, to ten pan może ma jakiś problem:)...Ja póki co to mogę tylko ogień popodniecać, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wlasnie sobie uswiadomilam ze im bardziej mnie odpycha tym bardziej lgne do niego i spalam sie jak ta cma w plomieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki, graba koledzy. Widzieliście księżyc? - dzis świeci tylko dla mnie - jego blask przeniesie mnie we śnie w ramiona ukachanego i szybowac będziemy przytuleni - wybudzi nas pierwszy promień Słońca i wdzięczi będziemy kragłemu Panu za te chwile łagodności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu- tak niestety jest, chyba mam to samo...I nie mogę sobie z tym poradzić i to już dłuższy czas...Faceci, aż chciałoby się powyzywać, ale z drugiej strony bez nich... Czrowniczko-piękny scenariusz, też bym tak chciała, ale brak tego ukochanego...Już nawet marzyć o tym nie mam sił... Chyba się napiję... Piątkowy wieczór, super, przed komputerem, zaraz spać idę chyba, a na mieście dziś tyle się dzieje, ale samej cięzko tak jest się wybrać. Choć muszę przyznać, że miałam taki plan, aby wyjść na miasto i teatr zobaczyć, taki żywy, prawdziwy, lecz zabrakło sił, aby pójść samej... Jejku i wyszły z tego jakieś smuty, mam nadzieję, że przy następnej pełni będę już miała prawdziwy scenariusz, tak jak Czarownica. Daj jakąś radę Czarwoniczko (w końcu Wiedźma z Ciebie), co zrobić, aby przy następnej pełni poszywbować tak jak Ty. Wypowiedz jakieś zaklęcie, albo chociaż daj znać, co mówić, to może sama spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to przestać się żalić ... wiem ,że to banałem pachnie ale marudzenie \"jak mi żle\", \"jak mi smutno\" niczego nie zmienia - przestańcie zastanawiać sie kiedy ja? dlaczego nie ja? co ze mna nie tak? Więcej uśmiechu i pogody ducha !!! Wszak każda z Was to istota krucha i wdzieku pełna- więc tylko patrzeć jak zaczniecie mi znikać z forum i i kryć się w ramionach tego jedynego :) Jak najmniej zyciowych zakrętów życzy Wam Czarownica i oby moje czary podziałały na tych , na których Wy czakacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz nie wiem - łapki mi opadają :( chcecie a nie wiecie - wiecie a ni potraficie .... oj takie fajne dziewczyny nam sie tu marnują!!! Zakasac rękawy i do roboty baby !!! Chłopy nie siedza na regałach w Biedronce !!! SZUKAĆ!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukać, szukać, szukać...Ciągle ostatnio to słyszę...Ale jak?????? Oto jest pytanie...Czekam na dlasze wskazówki...Do nastepnej pełni jeszcze troszkę czasu, może zdążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, nie zgasł...Podniecam (hmm, rozniecam) go cały czas... Nawet można się przy nim ogrzać. Nawet Czarwoniczko specjalnie dla Ciebie... Pełnia, Twój ukochany, i ciepły płomień (nie tylko w waszych sercach) za Wami, może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co moze być \"za Wami?\" bo ja głupia bloni nie zrozumiała. Mam przed soba buteleczke liquer Le Bella Amart o smaku migdałowym - miodzio ze Słowacji !!!! Juz polewam - w swoje gardełko hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo jak cieplutko od tego płomienia ;) no popatrzecie tu płowmien piekny płonie a facetów jak na lekarstwo;) co jest??? ja go poczułam i przyleciałam:) Witajcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulka jesteś!!! No fajowo . Polać Tobie mojego trunku com o nim wspomniała powyżej ? Co sie dzieje ze Śnieżynką? - czyżby czarny interes na wysokich obrotach? ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko:) a lej bo jestem ciekawa tego trunku ,nazwa bardzo zachecająca;) a śniezynka była po południu:) ale moze ktos ja porwał na potancówke jaką??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wypiłam właśnie taaaką gorącą herbatkę, że chyba nawet płomień przy niej wymiękł. Aż mnie wszystko pali...Chyba mogę tę herbatkę zaliczyć do sportów ekstremalnych. Witaj Cordulko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłakana witaj;) ja własnie pije zimowa fantazję heheh na latni wieczór jak znalazł;) aha no masz i jeszcze ten trunek naszej czarodziejki;) Sniezynka:) nie lubi tańcowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te, czarownica, a jaką nalewkę jagodową na kościach to byś mi wytrzasnęła, bo w pysku mi się tak jakoś miętowo zrobiło? ;-) ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×