Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

samo zło;) tramwaj....... bo jak piszesz lekarz zaleca ci duuuużzoo sexu a o ile pamietam był takowy zwany pożądaniem;):P bantus:) daj sobie luzz oprócz pracy jest jeszcze zielona trawa na skwerku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, tędy poszłaś Cordulko. Hehe Polej lepiej tego specyfiku z grzybków. Czy one poprawiaja percepcję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło;) heheh juz polewam ;) tak zmieniaja postrzeganie niektórych spraw;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ludziki ... widze ,że dobrze trafiłam na polewanie :) To ja tylko łykne jednego i znikam z pokoju , mam dzisiaj loty na nowej mietle - może polece do stolicy? ;) Samo zło 👄 Gdzie jest siostra Ś ? Cordulka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czarowna Czarowniczko 😘 Paliwo porawie po 5, ale wlej do pełna i z(a)miataj do Poznania. Zapraszam na drina Desire a\'la Red

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko:) witaj i leć spokojnie i wysoko co by nie opalic sobie witek brzozowych w miotle;) samo zło;) czy po tym drineczku to widzi sie podwójnie;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko ;) tys jedyna w swym rodzaju;) samo zło:) no to masz co robic teraz;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło;) i snów .........kolorowych;) czarowniczko;) Tobie tez spokojnych;) i ja tez lecę w przestworza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki:) Oj za dużo było wczoraj, za dużo, i główka boli i trochę suszy:) Zaczeliśmy już zaraz po pracy..:) A po Cordulkowych specyfikach widziałem podwójnie gwiazdy:D Chciałbym napisać więcej, ale nie dam rady;) Całuski na miły dzień👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzińdybry Kochani Czarowniczka 😘 🌼 Śnieżynkaa 🌼 Kadarka 🌼 Cordula 🌼 Ala 🌼 Aga 🌼 Biegnący (wyrastasz na pierwszą szklanę Ustki) i wszyscy, wszyscy Życzę miłego dnia i nie przepracowujcie się zbytnio. Jeżeli poczujecie zbliżającą się chęć do pracy, przysiądźcie na chwilkę. Po paru minutach powinno przejść (na kogoś innego?). Ja jutro doświadczam po raz kolejny siły rodzinnego przywiązania do solidarności w przezwyciężaniu ciężkich chwil. Coś się skończyło, coś się zaczyna. Wam za to ślę serdeczne promyki. Niechaj Wasze konie zawsze kąpią się w mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pofartowało się zupełnie niesłychanie Ja na swoim kamieniu każę wyryć inskrypcję \"bo dobry chłopak był i mało pił\" Mała tabliczka dla małego człowieka. I tyle z utyskiwań. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi drodzy..🖐️ Nie wiem co robić -słońce świeci ..a ja mam siedzieć w Wa-wie ...sama o tym zadecydowałam już dzowniłam, ze nie przyjadę bo muszę nieco mieszkanie ogarnąć -ale ciutkę mi szkoda tego \"ciepłego\" łykendu..;) bo ostatnio były chmurzaste.. Bądź co bądź nie wiadomo czy następny będzie równie udany temperaturowo..no i po co mam na solarium wydawać..;) Ale spakowana nie jestem więc moglabym pojechac dopiero jutro w południe -co oznacza, że słońce złapałabym jedynie w niedzielę..o ile będzie ..;)jakaś niezdecydowana jestem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wysyłam trochę ciepła, wysyłam trochę ciepła...\"(spod słonecznego Wro):) Biegnący, biedaku, no to nieźle Cię musiało sponiewierać:DJak trochę potrenujesz, syndrom dnia następnego będzie mieć łagodniejszą postać;):DPóki co stawiam mocną kawę i łączę się w bólu:D Ala, co tak lakonicznie dzisiaj? Aga-ta, męska decyzja, raz dwa!:) Kadarka[czesc[ Samo, co ty z tym nagrobkiem? hehehehe:)Ja dzisiaj z rana też błysnęłam czarnym humorem, o maly włos nie spłoszyłam takiej jednej jędzy;):) Czarowniczko, steś??? Cordula, daj głos. Pozostali-🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaję..;) umówiłam się już z koleżanką na basen:)-w końcu sobie popływam..:):D niewazna nadwaga i blizna pooperacyjna..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_Ta, nie przejmuj się nadwagą, wszak to sprawa indywidualnej oceny. Krągłości są znów w cenie. Ja także mam lekką i dzięki temu się lepiej utrzymywałem na wodzie, przy poprawionej stabilności ;-) Śniezynaa, Ona nie jest taka znowu płochliwa, ale jej mietła jest napędzana tylko tymi dobrymi emocjami. Jesteś fajnie zakręcona, zupełnie jak domek ślimaka. Nie zbaczaj z tej śnieżki, znaczy ścieżki ;-) Ogłaszam narodową ściepę. Zbiórka na zbożny cel. Zbieramy na esperal dla Biegnącego, bo nam się wykończy biedaczysko. Jak się będzie stawiał przy krojeniu to ja przytrzymam, a nasze pokojowe siostry już sobie poradzą. Wrzucamy co łaska, ale nie mniej niż ... po prostu co łaska. Dla wszystkich ofiarujących 🌼 Gdzie mu zaszyjemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RJ
ja też jestem sama i nie chcę być... ale jakoś nie wiem jak się do tego "zabrać" jestem w tym temacie "zacofana" i to bardzo pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Słonka, wpadłam na chwilkę pozdrowić Was ze słonecznego nadmorskiego kurortu:) Tydzień urlopu powoli się kończy, ale cudnie wypoczęłam:D Buziale dla wszystkiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochani za wsparcie!!! Może z tej puszki starczy jeszcze na jakieś.. piwko;) Na razie kefirek uratował mi życie:D Ale fajnie było: piwo, kobiety, śpiew:) tańce, hulanki swawola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×