Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość kacha 28
co tu dzis zrobic zeby sobie humorek poprawic? szukam szukania mi trzeba...ale bym sie tak przytuliła w jakies meskie ramiona :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący stanowczo powinieneś z nią porozmawiać, jestem pewna , że zrobisz to delikatnie, tak by nie poczuła się urażona.Czasem jedno slowo kogoś życzliwego potrafi zdziałać cuda.A poza tym będzie Ci wdzięczna za troskę. Kadarko, smutny ten Twój post...Alu🖐️ Cordula, ten pomarańczowy od myszek to R.?a ja byłam pewna, że przeniósł się do nas z topiku \"Tutaj pijemy wódkę codziennie od rana...\":D Czarowniczko, cieszę się, ze jesteś...!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba mi mowe odebralo. zupelnie nie wiem co wam napisac ciekawego orpocz tego ze aby oplaccic dlugi pozbywam sie bizuterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alainn
to lepiej ala nic nie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wieczornie:) Nio ja po babskich baletach i koncercie ;) jak to fajnie jest się spotkać z ludzmi których zna się od 15 lat :) widze ,ze nie tylko ja miałam zajęty weekend:) pozdrowieńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wróciłam pełna sił do szarej rzeczywistości, ale powiem Wam, że wczoraj nie mogłam zasnąć, myślałam o wszystkim co się dzieje i mimo że powinnam się cieszyć, to jakoś nie potrafię.... Przytlacza mnie coraz bardziej to, że stwarzam sobie pozorne poczucie bezpieczeństwa i stabilności, najzwyczajniej w świecie dorabiając się; brakuje mi bardzo bycia z kimś, a uświadomiłam sobie, że już zapomniałam jak to jest, może nawet nie wiem.... Wiem, to pierdoły.... Moja bratowa jest ciężko chora, moja siostra bardzo ciężko pracuje za psie pieniądze, żeby tylko skończyć studia, moja mama nigdy nie była na prawdziwych wakacjach.... Przynajmniej to dostanie w tym roku, razem z bratem zafundowaliśmy rodzicom tydzień w Zakopanem na 30 rocznicę ślubu:) Ale siostra ma kochającego faceta, brat się zaręczył tydzień temu, a ja, najstarsza jakoś za cholerę nie potrafię ułożyć sobie życia... I dziś pewnie dostanę kopa od Hope, bo należy mi się.... Nadstawiam wobec tego tylek;) Czytelniku:) Miło Cię widzieć:) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po jak zwykle zbyt krótkim weekendzie Jest poniedziałek, 09:30 rano w Polsce i skłania mnie to do refleksji, że ten tydzień się strasznie wlecze. Ja przez te kilka lat pracy wyrobiłem sobie sposób na dotarcie do piątku. Zauważyłem, że ustawiony w oddali punkt znacznie przyspiesza przesypywanie się piasku w klepsydrze. Dlatego też żyję spotkaniami z moją Lady Maleństwo od weekendu do weekendu. Aforyzm na dzisiejszy dzień: Zaglądali do toreb, Zaglądali do waliz, Nie zajrzeli do dupy, A tam miałem socjalizm Życzę wszystkim miłego, słonecznego dnia oraz pochyłych blatów biurek, co by papiery nie obrastały w kupkę. Papatki Czarowniczko, butla winka przedniej marki leżakuje w oczekiwaniu na okazję 😘 Przylatuj na swej miotle, wymieciemy cały składzik ;-) Uważaj, bo w Promnie widzialem dziś pieski małe dwa z fotoradarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z ten piekny sloneczny pniedzialek :) Czestuje sie kawa i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka Mi masz mleko i cukier do kawy? Ktoś mi zaserwował szatana Aalex, nie ustawaj w wysiłkach. Gdzies nadal ten jeden, jedyny oczekuje spotkania. Przestrzegam tylko, aby poszukiwania nie stały się dla Ciebie mottem każdego dnia. Czasem, kiedy bardzo czegoś chcemy, nie dostrzegamy mijających nas okazji. Owocowych rokowań... Owocnych porykiwań... Owocnych poszukiwań No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) jak dobrze znowu zobaczyc za oknem słońce:) o ile łatwiej ;) Aalex:) przytulam Cię i co moge powiedzieć hmmmmm nie chce mówić banałów , ale badz silna widocznie ten czas miłości jeszcze przed Tobą :) trzymaj się Samo zło:) witaj witaj i spokojnej pracy przy pochylonym biureczku;) MI:) jak tam kocie??:) zabawa ,hulanka i swawola;)hmmmmm:D no ja na kawusie tez sie łapię a tu ciasteczka Dr.Gerard;) ja narazie jeszzce nie musze presiadywac przy pochylonych biureczkach;) oj jak dobrze;) ale za tydzień łoj;) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo_zło, nic na siłę:) Nie jestem z tych dziewczyn, jak koleżanka Biegnącego, które ze strachu przed samotnością pchają się w związki na siłę... Cordulko, buziaki:) Mi, jak humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to się chwali Aalex. Zawsze się znajdzie jakaś cicha przystań, gdzie spotkasz życzliwych sobie ludzi. Daleko nie szukać. Ot choćby nasz przytulny pokoik. Moje szczęście i piękne oczy dopadły mnie, choć się tego nie spodziewałem. Jest ciepła, życzliwa, wyrozumiała, czasem dzika i trudna do przewidzenia, daje się wyspać, dobrze przylega do moich ramion kiedy Ją przytulam. Jestem nią oczarowany. A nasze spotkanie i skrzyżowanie dróg było niespodziewane niczym śniegowy opad w sierpniu. Życzę Tobie odnalezienia swego Alter Ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zło:) Kolejna rzecz, która mnie dziś poirytowała, to kolejny mój były.... bo tak mogę określić M, nagle zrobił się wylewny, przesyła buziaczki mailami itp... Zawsze tak mam, scenariusz się powtarza, lgną do mnie jak już powiemy sobie pa.... Ehhhhh...... ci byli.........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siedzę w domu pomiędzy głośnikami, a przed ekranem komputera. Słucham Oratorium Rubika. Dreszcze lecą wodospadem po plecach i pędzą stadem po ramionach. Cieszy, że są ludzie, dla których muzyczna encyklopedia nie zaczyna sie i nie kończy na H. Lecz dlaczego ludziska, na festiwal Eurowizji jeżdzi Wiśniewski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło, ale numer!Ja od 2 godzin też słucham cudownej muzyki.Wyobraźcie sobie, że prawie codziennie ktoś, kogo w ogóle nie znam, śle mi w mailu cudeńka-Bacha i Chopina w wersji jazzowej.Samo. a ciarki to mam nawet na paznokciach:D Mogę komuś przesłać, jeśli są życzenia:) Pa pa, bo odlatuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko, ja poproszę:) Maila chyba znasz, nie? Samo_zło, tak w ogóle to cieszę się bardzo, pięknie Ją opisałeś...... I chciałam Wam powiedzieć, ze bardzo się za Wami stęskniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misie-Pysie:) Alex, jak miło cię znowu czytać:) Szkoda, że z tymi facetami tak wychodzi. A ja ostatnio mam wspaniałe dni. Wczoraj zrobiłem 60 km!!! rowerem, i to nie po asfalcie, a po leśnych ścieżkach i polach. Jestem skonany, nogi odpadają dziś, ale było warto. Zdjęcia na www za dwa dni. A jutro kolejna wyprawa i stresik, bo jadę sam samochodem do Wawy, a ja tylko dotąd po Ustce jeżdziłem:D Rety, trzymajcie kciuki jutro, abym dotarł cało:) Buziaki Kochani i miłego dnia👄 A tu piękne słońce od kilku dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynaa, elektryzujące palce? Masaż za dotknięciem palca? To może być przepis na cudowne samopoczucie każdego dnia ;-) Polecam klasykę w awangardowych aranżacjach. Ja obecnie na rozkładzie mam Bajora. Za sprawą, wiadomo Tobie kogo, uczę się go słuchać, ale za sprawą \"Takiej miłości idealnej\" to może sie okazać wykonalne, choć taaak mu ziiimno kiedy śpiewa :-) Biegnący, życzenia gumowych drzew i ścieżek prostych, bez zakrętów. Gaz do dechy i zawijaj aswalt na dach. Pamiętaj tylko, że św. Krzysztof jeżdzi z Tobą do 120 km/h ;-) Mój kiero praży urlopowe dupsko na piaskach bałtyckich plaż. Czy nie dałoby rady załatwić, żeby jakiś kuter zaczepił go siecią i pociągnął za sobą ??? Co to jest? Kierownik (zwierzchnik) na dnie morza? - Dobry początek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ludki :) 🖐️ Oj nie było mnie chwilę i się rozpisaliście... :) niestety nie mam czasu narazie czytać... ale nadrobię później ;) praca,praca.... już mi się nie chce :P pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :) pogoda piękna w końcu..więc cieszcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Trochę chmur, trochę Słońca, Coś z początku, coś z końca, Trochę pieprzu, ciut mięty, Część dróg prostych, część krętych, Ciut poezji, ciut prozy, Trochę plew, trochę ziarna, Taka miłość, taka miłość w sam raz, idealna\" W zasadzie nie powinienem był - nick zobowiązuje - ale nie sposób nie dać sie porwać wymowie tych słów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex... pozostawiam bez komentarza.Dzisiaj stwierdzilysmy z kolezanka ,ze facet nie oprze sie zadnej okazji i nie przepusci zadnej okzaji ... i tej wersji bede sie trzymac. Sniezynka... jak milo jakis cichy wielbiciel. Krz... 👄 Biegnacy ja jade w piatek do Warszawy cholera miniemy sie :( Samo _ zlo ... mleko i cukier to podstawa :) Cordula... ano tak bawie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooops, wpisałem się po Kadarce i wyszedłem na ignoranta bez serca. Kadarka, wina po Twojej stronie, ale nie łam się. Wszak nie stało sie nic. Niektórzy ludzie płacą zęby móc poczuć adrenalinę, a on miał końską (pieską) dawkę za totalne freeko. Z wielkiej chmury mały deszcz. Gość się wyszumi i mu przejdzie. Na przyszłość zakładaj psince pilota i kaganiec. Mój już ś.p. psiak razu pewnego, na spacerze, odprowadzał wzrokiem taką jedną wredną babę z mojego bloku. Jakby czekał. Babcia dotarła do schodków, ale juz na pierwszym się potknęła i łapiąc równowagę zaczęła machać rękoma. Mój doggie jak to zobaczył, zaraz ruszył do wredoty. Skoczył, rozwarł w locie paszczękę i wgryzł się w jej tłusty zad. Przebiegła jeszcze z pięć metrów zanim ją wypuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taką okazją być nie zamierzam:) Ale niech się łudzą:P Kadarko, nieszczęścia niestety chodzą parami.......... Ale tak naprawdę, to o ile pamiętam to ten Twój piesek to do groźnych bestii raczej nie należy:) Taki łagodny jamniczek, przytulanka;) Choerka, mam nadzieję, że dobrze to się skonczy..... Buźka dla Ciebie! Zmykam do domu, do jutra Robaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Arki: \"Bierzcie pałki i zapałki, podpalimy stadion Arki, będzie zabawa, będzie zabawa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko, jest tego więcej, ale w przerażającej większości niecenzuralne. Jeżeli zdołam rozmiękczyć to zapodam. Tymczasem mały wierszyk: Wiem co zrobię, Pomaluje dupę sobie, Farby kupię, pędzel kupię, Namaluję kwiat na dupie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niech mówią,że to nie jest miłość, że tak się tylko zdaje nam - byle sie nigdy nie skończyło to wszystko co od Ciebie mam...\" Witam Wszystkich !!! Samo zło 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarowniczko, Ty różany demonie w jedwabnym kokonie 1000 x 😘=100 x 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Cieszy mnie, że przypadła Tobie do gustu nowa fryzura. Londyn, mglisto i chłodno - fryzura nietknięta. Madryt, palące Słońce - fryzura nietknięta. Kielce, pi...dzi i wieje - fryzura nietknięta. ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynkaaa:) przeslij i mnie na meila te wspaniałosci;) jeszcze nie miałam ciarek na paznokciach;) MI:) i tak trzymac i jush;) KRZ:) Biegnący......... no coraz dłuższe trasy rowerowe no no,moze bedziesz coraz bardziej w głąb lądu sie zapuszczał ??:) Kadarka:) ło matko no wasnie taki mały jamniczek i tak pogonił faceta no no;) widocznie nalezało mu się;) samo zło:) a masz całośc tekstu do tej piosenki?? bo ta piosenka wyjatkowo mi sie podoba;) gratuluje wybranki;) tylko teraz gdzie tacy faceci rosną??;):P Aalex:) czarowniczko:) witaaaaajjjjj!!! a ide kończyć Kod Leonarda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×