Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość Samonik
Takie kobiety przerażają niektórych facetów. Nie każdy jednak szuka słodkiej idiotki poprostu moze jesteś za mądra jak dla niektórych i może dlatego sue wycofują, i dotego jeszcze nie zależna. moim zdaniem związek to kompromis faceći często boją sie kompromisu i trudno sie im pogodzic że niekiedy są zależni od kobiety (są i inni:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.🖐️ Biegnący :)wszystkiego naj !!!!!!🌼 Przeczyta jak uda mu się wrócić z W-wy..;)] No ja tu myślałam, ze ktoś podejmie temat i zda mi szczegółową relację z drugiego dnia festiwlalu sopockiego a tu klapa ..i co ja mam z Wami zrobić ..?;) ale dzięki za ten \"kawałek\" -jeszcze nie przesłuchałam -bo na razie nie mam głośników ale sobie zaraz gwizdnę..;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@--->---->----- Biegnący, to kwiatek dla Ciebie z okazji imienin:)Najlepszego!!! Czy któryś z imiennikow Biegnącego z tego topiku też dzisiaj świętuje?Jeśli tak, to---🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me
nie mam pojecia... ten świat jest zakręcony... mój problem podobno polega na tym tak słyszaam na tym, że faceci juz na samym poczatku stwierdzają, że za wysokie progi... a nie dowiedza sie póki nie spróbuja.... to wszystko jest zakjręcone trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MandarynaWomen
Moze ty jestes po prostu zryta i dretwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Biegnący........sto lat! sto lat! :D i obys biegł jak najdłuzej ,a na koncu tej drogi znalazł to czego pragniesz:) 🌼 a za oknem słoneczko i samoloty;) a hałas ze ło matko;) miłego dnia:) dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, dla ciebie życzenia wszystkiego najdłuższego ;-) Dużo zdrowia, radości i jeszcze raz pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo Zło - ktoś kiedyś składał mi dokładnie takie same życzenia..;) z okazji Dnia Kobiet..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) POBUDKAAA!!!!!:D Wstawać, nie spać, piękny dzień wstaje:) Biegnący, wszyscy się tu martwią zapewne, czy wrócileś z tej Wawy cały i zdrowy, proszę mi się tu meldować natychmiast:P Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..🖐️ Biegnący na razie nie daje znaku życia..ale pewnie zaraz się odezwie..:) Dzisiaj walnełam sobie spódnicę i sandałki wiązane wokół kostki ..;) trzeba łapać ostatnie porywy lata..;) ech... Ostatnio nieco pustawo na forum - poprawcie się !! pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!! No własnie a moze Biegnący ..........zabalował gdzieś na trasie;) i teraz wraca:) Aalex Ala...... Aga-Ta nos cały czas spódniczkę i te sandałki to moze lato jeszce z nami zostanie na conajmniej 2 miesiące:) kadarka;) ty łakomczuchu jeden;) alka-prim na lodówce;) odbije Ci sie ze dwa razy i spoko;) parze kaweczkę w ekspresie aha i stawiam gniazdka moje ulubione ciastka;) na dobry dzień:) a ja lece do centrum handlowego ,chcialam byc dobra ciotka to teraz ide kupowac zeszyty i rózne takie piórniki:) pogodnego nastroju dla szystkich:) Sniezynka;) no super;) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeejjjj:) Jestem, wróciłem cały i zdrowy:) Rety, co to była za podróż!:) Miałem ze sobą stare, dobre Prodigy i kiedy puściłem sobie Firestarter, to po prostu w uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 3 :D Nie było aż tak strasznie, a teraz to i mogę przystąpić do rajdu Paryż-Dakar;) Dzięki Kochani za życzenia:) Ja wczoraj sobie sprawiłem prezenty i kupiłem fajne dzinsy i buty w Wawie:) Niestety meczu i sopotu nie widziałem, wiec nie wypowiadam się:P Mam od samego rana mnóstwo pracy..ehh.. znikam juz i zaglądnę wieczorem. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-Cieszymy się twymi zakupami razem z Tobą ..;) Ja wczoraj też usiłowałam wydać małe pieniądze na dzinsy-ale nieco się spóźniłam, wyprzedaz w Factory już się prawie skonczyła..same Eski zostały ..;) i wogóle jakies badziewie. I po co ja jechałam na drugi koniec W-wy ..?? Wiecie co mnie troche przeraziło..? wraca moda z lat 80-tych ..te wąskie nogawki na dole mnie bardzo niepokoją..;) -ja już to przerabiałam kiedyś..;) a wtedy byłam sporo węższa..:P więc jakoś w tych wąskich nogawkach wyglądałam..;) no i sztywny dzins -bez treczu ..makabra ..ledwo człowiek się zdązył przyzwyczaić a oni teraz dowalają coś innego ..;) zauwazyłam nawet coś a\'la sindbad! ;)spalić dyktatorów.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie moje Panie. Jakoś tu świeci pustymi regałami. Sklepik fajowy, towar ekstraklasa, miłe ekspedientki, a klientów jak na lekarstwo. Chyba jakieś otwarcie Hipermarketu nam się trafiło. Polewam likierek migdałowy. Niech się niesie zapach i przyciąga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu rzeczywiście spowolnilismy i to niekiepsko;) Aga -ta:) nie przejmuj sie moda tylko noś to w czym czujesz sie dobrze;) a te waskie nogawki to brrrrr nie podobaja mi sie takie spodnie, zreszta ta moda lat 80-tych była okropna;) kadarka:) moze to jakies zatrucie;) Aalex:) jestes bardzo tajemnicza no;) no no;) Biegnący........ spij słodko:) samo zło:) no rewelacja ten likierek migdałowy mniam mniam;) nie wiem co sie dzieje ale gg mi nie dziala i nie wyswietlaja mi sie kontakty ja słowo daje ,awaria jakas czy jak?? padam juz na.............. czyli zycze wszystkim słodkich snów i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja też się poczęstuję się kawusią, i dalej nie mam gg buuuuuuuu za oknem chmury ,ale nie pada;) a no własnie Kadarka jak tam??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..🖐️ Nie do końca mnie zrozumieliście ..;) ja ZAWSZE noszę tylko i wyłącznie to co mi się podoba..;):) ale rynek wygląda tak, ze szyją to co idzie i co jest \"na czasie\" ...i w sklepach nie bedzie wyboru..! No chyba, ze sama sobie bedę ciuchy szyć..;) ale z jeansami to nie taka prosta sprawa..;) Pozdr.:) Aalex -rzeczywiście zabrzmiało intrygująco..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie co się dzieje za oknem..?? ja wiedziałam, ze tak będzie... Mści się poprzedni niewykorzystany weekend..;) kurka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Postanowiłam poukładać pewne sprawy (głównie jeśli chodzi o facetów:P ) i postawić wszystko na jedną kartę... Tyle że to jest cholernie skomplikowane.......... Ale kto nie ryzykuje..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to chodzi, ze nie dzieje się nic poza padającym deszczem i chmurami...i tak podobno zostanie przez dwa najbliższe dni ...:( A ja jadę do domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×