Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Hurraaa u mnie robi sie pogoda:) Aga- tko:) ma byc pogoda na weekend ,dzisiaj tylko załamanie pogodowe jutro u mnie przez dwa dni beda latac samoloty bo bedzie Air Show wiec chłopaki muszą miec piekna pogodę ,zeby pokazac na co ich stać;) Aalex:) jejku ale fajnie ,jednak męzczyzna na horyzoncie:) trzymam kciuki:) u mnie narazie wszystko przycichło ,niby jest a tak jak by go nie było,zresztą juz sama nie wiem jak mam myslec może nie myslec wcale ??? działać?/ ale jak działać to znowu kłodu pod nogi i bedz tu madry człowieku ehhh a jeszcze sie okazało ,ze mam jakiegos wirusa na gg kurcze:( dobrze,ze dzisiaj mam spotkanko w pubie to wypije za pomyslność dla nas wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop
koniec topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła
no właśnie? koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła
zaczelam czytac bo sama mam 28 lat :-) Jestem sama, a dokładnie w trakcie rozstania... po 5 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w ten cudowny dzień:) słońce i błękitne niebo u mnie:) stawiam wszystkim poranną kawkę na dobry początek dzisiaj wszystko nam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko, poprosze kawusi:) Słucham sobie Oratorium, ostatnio zawsze tak zaczynam dzień:) Jest cudownie, juz dawno nie byłam taka szczęśliwa.......... Udanego weekendu Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis innej pogody byc nie moze w koncu te air show - pol wlodawy jedzie do radomia. a ja zamierzam przesiedziec dzien na necie.a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten facet na ktorego sie rzucial twoj piesio wsciekly jakis musial byc. ja wiem to nie smieszne ale jaki jest powod tego nieszczescia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ...........a ty czego nie jedziesz?? do mnie??;) kadarka:( strasznie mi przykro oooooo ale pech jak to sie stało?? Aalex:) i tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze piesio sie dlugo meczyc nie bedzie i mu przejdzie. wspolczuje. cordula ano dlatego z emnie to wogole ale towogole nie interesuje:P nawet w TV tego nie ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......... co tam samoloty;) my bysmy sie spotkały;) i popatrzyły na super pilotów;):P Kadarka:) zycze pieskowi wyzdrowienia,no jak jego pani się nim zajmie to napewno stanie na nogi;) jak by nie było jest w dobrych rękach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuużo zdrówka dla pieska Kadarki! Mam nadzieję, że będzie dobrze. A u mnie dziś wspaniały dzień był. NIC NIE ROBIŁEM:D Spałem do 10-tej, a potem opalałem się leniwie na swoim podwórku:) A wieczorem byłem na festiwalu sztuki performance Zamek Wyobraźni. Tu niestety okazało się, ze przyszedłem na ostatni dzień, a ja myślałem, że festiwal dopiero się zaczał:( No trudno, ale i tak to co zobaczyłem, to była rewelka. Mam zdjęcia, ale to jutro. A czy nasz topik czytają dzieci??? Bo fotki będą szokujące:) Jutro już mniej leniuchuję, coś zadziałam, choć nie mam jeszcze koncepcji;) Ale Cordulko fajnie masz z tym airshow. Ja teeeeżżż chciałbym popatrzeć na samolociki:) Miłej nocy kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szaro, zimno i mgliscie to zupelnie tak jak ja widze swoja przyszlość. nie moge sie pogodzic ze sloce zamiast swiecic chowa sie za te ponure chumry i zapomina ze z nami jest 3-4 miesiace w roku:( czytam i widze ze wiekszosc z was tryska humorem, energia i optymizmem a ja jakos nie umiem sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) hmmmmm no pogoda u mnie nawet niezła i juz drugi dzień lataja samoloty nade mną;) Chyba Red Arrows z Wielkiej Brytani;) swietnie wygladają jak tak leca w szyku :) Jutro juz ide do pracy ,oj cięzko bedzie się przestawić po tylu dniach wolnego.Ale trzeba będzie:) Dziewczyny co z wami:) jeszcze lato trwa , to co to będzie jak juz jesien nas zastanie. Dobrze,ze pieskowi juz lepiej :) ja wczoraj dowiedziałam sie ,że kumpel którego bardzo lubię,czuje do mnie mietę ,i to nie od niego a od osoby która zna i mnie i jego.A tak ze sobą rozmawialismy,że ani ja dla niego ani on dla mnie ,poprostu czysta sympatia i kumplowstwo,a jednak........... A serce kieruje sie tam gdzie nie powinno,tam gdzie mój pan M robi sobie przerwy w kontaktach i sam nie czego chce. kurcze mam taki metlik w głowie ze wyc sie chce , no nic proste nie jest ,i co tu robić?? ehhhhhhhh pozdrawiam niedzielnie i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie jak pislam ze pan pewien mnie poinformowal ze juz go nie pociagam??hmm chyba mu sie odmienia albo na zadenj innej wrazenia nie zrobil. a ja slodka idiotka(dla niego) mam ochote jaj mu ukrecic z usmiechem na twarzy:)) ale by bylo:) ciekawe czy karaz za to sroga jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, śmieszny z niego człowieczek :-D zrób mu kogel-mogel, hłe, hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kochani, gdzie się podziewacie?? Choć sama nie jestem lepsza... Ale w weekendy rzadko odpalam teraz komputer, ten cholerny remont jeszcze trwa, ale już widac efekty, kafelki wyglądają ślicznie, dziś mam mieć już zabudowaną wannę:) Czekam dnia, kiedy po wysprzątaniu łazienki położę się w wannie pełnej piany, zapalę świeczki, włączę wcześniej muzyczkę i otworzę szampana:) Wczoraj odwiedziłam Puck i przyjaciółkę, której nie widziałam prawie rok, rzadko się widzimy, odkąd wyprowadziła się do Wawy... Było super, odwiedziłyśmy Wladysławowo, były gofry, lody, kawka, jednym słowem rozkosz dla podniebienia;) Teraz wracam w swoje papierki, miłego poniedziałku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..🖐️ Dawno nie miałam takiego zamieszania w głowie..Moze powinnam się leczyć..? Poważnie się nad tym zastanawiam ..ten mój \"pociąg\" do mlodych jest naprawdę nienormalny.. Kadarka - mam nadzieję, ze piesek się wylize..:) Pozdrawiam Was wszystkich :) Podobno za rok Air Show ma być w Dęblinie -wtedy się zmobilizuje i pojadę pozadzierac nieco głowę..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co to bedzie jak jesien bedzie???ja sie chyba jak niedzwiedz powinnam wybrac na legowisko i zapasc w sen zimowy. zakochuje sie nie dos ze w nieodpowiednich to w zimnie na to nie ma zadnych szans. lato jakies takie niespelnione i niewykorzystane. dziewczyny maja amantow maja plany a ja jakas taka jakbym sie z miejsca ruszyc nie mogla. o chlopach nie wspomne bo ostal sie tylko biegnacy i gania na rowerze.a ja nawet hulajnogi nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala -łączę się z Tobą ..nienawidzę zimy.! A planów nigdy nie miałam.. -i nie posiadam niczego co miałoby koła..;) nawet walizki..;) ale to akurat powinnam zmieć -kręgosłup mi wysiądzie od dźwigania tej torby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ale ten weekend bosko zleciał:) Zanurzyłem sie w absolutne lenistwo, tylko leżenie na plaży i obserwowanie dziewczyn:D Żadnych rowerów, samochodów, spotkań przy piwie (też męczą nieraz;) Czysty relaks. Zazdrościłem tylko Cordulce tych samolocików, bo chętnie położyłbym sie na zielonej trawce i pooglądał trochę zajadając chipsy:) Alu, jak tu sie podzielić z Tobą moimi radosnymi wzlotami..?:) Jesień to piękna pora roku i już czyszczę szkiełka w aparacie na te kolory liści:) Aalex, jak masz świetnie z tym mieszkaniem.. Moja mama ostatnio podkreśla zbyt wyraźnie, ze to jej dom i staje się nie do zniesienia. Po co ja wróciłem z tej Wawy.. A dziś idę do tej koleżanki, o której juz wspominałem, na oryginalne hiszpańskie wino..:) Obiecuję być grzeczny;) Całuski na miły dzień 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Wpadłem zaznaczyć swą obecność i podpisać listę obecności za sierpień. Mordka mi się śmieje, bo dni temu pare dowiedziałem sie, że mojego byłego i niedoszłego przyszłego pracodawcę nie stać na mnie. Dziwne, ja nawet nie pijam dużo kawy, nie wynosze spinaczy, nie niszczę sprzętów, bo nie xeruję tyłka na maszynie ... ? ;-) Ale niech mu się. Kuchnia się sama wyżywi Biegnący, po co tyle hałasu o to hiszpańskie winko. Cudze chwalicie, swojego nie znająć. Przecież w Kruszwicy także wyrabiają przedniej marki wina :-D Ni za tym, ni po tym, życzę miłej i udanej degustacji. Niechaj duch zaklęty w butelczynie, objawi Wam swą moc. Dziewczęta ukłon w Waszą stronę za potrzymanie topiku w chwilach słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA 5
Czesc wszystkim przecztalam kilka ostatnich stron i widze iz na tym topiku sa fajni ludzie, Kadarka nie martw sie o pieska on sie wylize, tez mam jamnika i takze byl na to chory jakies 4 lata temu a teraz ma juz 12 lat i nadal po schodach szalejeale podczas tej choroby mieszkal w pudle od telewizora jakies 3 tyg. mial tam swoj kocyk i otworek na swial ktory codziennie podgryzal i trzeba bylo podklejac tasma a na spacerki pudlo bylo wynoszone do ogrodu i przechylane na bok zeby mogl wyjsc, pamietaj tez iz jamnikow nie powinno sie glaskac naciskajac na kregoslup, najbezpieczniej glaskac po mordce i bokach , bedzie dobrze trzymaj sie..pa..pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×