Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

troche rozumiem:) ale jak wspominalam moj nie przetrwal mimo ze trwal cale 10 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(---->Ala... Dlatego tak bardzo jest mi ciężko wytrwać na odległość....A do tego oboje jesteśmy po długoletnich związkach,chociaż nie 10 lat...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepper:) wytrwasz napewno:) a to wynagrodzenie,za tyle godzin pracy toz to juz wyzysk totalny Ala....... no nie wiedzialm,ze miałas taki pokazny staż:) ale widocznie nie zasługiwał na Ciebie:) Dzielna........ a wineczko masz jakieś?? pod ten kocyk;)?? taka pogoda,ze jeszcze przydalaby sie dobra muzyka albo dobra ksiązka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zlosc mi nie preszła a tylko została spotegowana juz z bladym switem. a dzien sie dopiero zaczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej o kacowym poranku:) Peeper, miło Cię widzieć znowu, ale przykre, że tak jakoś jest beznadziejnie. Ja na Twoim miejscu rzuciłbym to w cholerę, ale nie jestem;) Kadarko, coś się stało? Przytulam cieplutko:) Alu:) Cordulko:) Dzielna Kobitko:) Agatko:) Aalex:) i inne Panie i Panowie:) Wczoraj zaszalałem na święcie wina:) Było fajnie, trochę sie wypiło i potańczyło, ale piłem również przepyszna czekoladę na gorąco:) Wróciłem do domu o 2 w nocy i rano z premedytacją spóźniłem sie do pracy:) I spotkałem koleżankę z przedszkola, której nie wiedziałem ze 20 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Ala, Cordula, Dzielna Kobitka, Agata, Aalex, Biegnący..... i inni z którymi dawno nie miałam kontaktu życzę miłego dnia. Ja do pracy też dotarłam z małym poślizgiem;)i zniechęcona na maxa:P Weekend nie zapowiada się ciekawie:(:(:(.Spędze do sama:(:(:( ---->Biegnący... Ja rzuce pracę tylko czekamy z ukochanym na zakup mieszkanka...Bo teraz wspólne mieszkanie byłoby dla nas trudne...:( Ale jeszcze wyjdzie słońce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Widzę, ze nie tracicie pogody ducha -mimo polatującego śniegu za oknem i zawirowań wewnętrznych..;) Pozdrawiam..:) Jadę dzisiaj na wschód -Tata ma imieniny ..:)mam nadzieję ze przetrwam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry pieknie:) u mnie szaro i buro:) w pracy szykują się zmiany ,nie wiadomo tylko czy na lepsze, ale jestem dobrej mysli:) i mam wolna sobotę;) z czego sie cieszę:) a co bede robic w weekend tego jeszcze nie wiem ,pewnikiem bedę siedzieć i rozmyslać ;) hehehhe przy butelce wina ;) pozdrawiam wszystkich no troche wiosny jesienią🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że w piątkowy wieczór topik pusty...A może to i lepiej...Może robicie ciekawsze rzeczy niż ja.Sama...Smutno mi...Nawet kot popatrzył tak od miski...;) No,ale przynajmniej nie jest zimno....Przynajmniej w W-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim, Widzę,że nikt jeszcze nie pił kawki;)To ja zapraszam do siebie.Do tego szartolka i inne pyszności.Dzisiaj mam nieco lepszy humorek niż wczoraj,ale perspektywa samotnie spędzonego weekandu radosna nie jest... A najgorsze jest to,że mam masę zaległej pracy... W każdym razie miłego dnia.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Ala Pepper:) hmmm pyszna ta szarlotka;) \' dziesiaj zajmowałam sie taką małą trzyletnia dziewuszką;) i nie miałam czasu nic skrobnąć tutaj ale juz teraz z przyjemnościa wypije kawusi;) no weekend jak weekend;) chyba skocze do centrum handlowego i porobie wieksze sprawunki ,bo jak zauwazyłam jak sie cos konczy to wszystko naraz;) pozdrawiam gorąco i zycze dobrej soboty u mnie rano juz snieżek lezał :) nadchodzi zima ehhhhhhhh zimno w sercu i zimno na dworku:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka:) ja do dentysty w poniedziałek ide auuuuuuuuu i kanalowe leczenie mnie czeka,nie inaczej drenaz portwela też;) a grzaniec mniam mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomosc w skrócie.padalec sie zeni jak sie domyslacie wybranka nie jestem ja. nie da sie opisc jak sie czuje i co czuje. nie wiem czy smierc nie bylaby lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - przyznam szczerze - nie rozumiem :P a do bólu - nie staram się zrozumieć... Może się mylę ale .. czy Ty nadal nie kochasz tego padalca? Na to wskazują okoliczości... Jeśli się mylę to ... ludzka rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że topik ruszły z kopyta;) --->Kadarka. Cała czekolada to norma.Ja to kiedyś pochłonęłam w ciągu 30 min., zemdlila mnie na maxa:OPopatrzyłam na opakowanie - czekolada ważyła 150 gr....Porażka.Dzisiaj zjadłam chyba z 1/4 szartotki i obiad mam z głowy...Winko=:):):)Wpraszam się do Ciebie... ---->Cordula, mam jeszcze, więcxapraszam na szarlotę+wino od Kadarki. Co Wy z tym dentysta.....Mnie też czeka wizyta, cholera pomór,czy co:P ----->Ala Ja za krótko jestem,więc nie znam wątku padalca....Ale może lepiej nie rozdrapywać ran:( ---->KRZ :):):) Z innych spraw to liczyłam na podwyżkę przed świętami....950 do łapki. Dla mnie bomba:(:(:( Ale zawsze może być gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - szalejesz ;) będzie ostro dziś jak się dorwiesz do jakiegoś alkoholu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam powiedzieć. nie umiem nawet nazwac uczuc ktore obecnie mną zawładnęły. nieszczesliwa milosc i alkoholizm w koncu z jednego juz bisko do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijemy!!! bez tosatu za to w jak najwiekszych kilichow!! jak bede klac to dolewac prosze moze szybciej sie upije i zasne w kacie na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Uśmiechy Kochani na sobotnie popołudnie:) Ja zaraz zmykam na torta, bo siostrzeniec ma 12 urodziny. Alu, ściskam mocno i zapomnij o padalcu, nie on jeden na świecie:) Kadarko, uśmiechy raz jeszcze:) Cordulko:) Pepper, fajnie że znowu z nami:) Ugłaskania dla kotka:) Wczoraj byłem w kinie i do domu wróciłem dopiero dziś w południe:) Całuski moje urocze Leniwce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dla odmiany zachcialo sie spac 😴.Nic mi się nie chce,a mam dużo zaległej pracy. Jestem ostatnio (jakieś pół roku:P:P:P)strasznie leniwa, nic mi się nie chce, moja praca nie przynosi efektów,a to powoduje jeszcze większą do niej niechęc.Obiecuje sobię,że w weekend zrobię to czy tam,ale jak przyjdzie co do czego to dzień przelatuje przez palce.A kiedyś byłam taka ambitna... Konic marudzenia.Moja przyjaciółka za dwa miesiące urodzi dzidziusia:)Jest taka szczęśliwa.A ja razem z nią. Dolejcie mi winka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem??nie wiem!!poprostu wyswietal mi sie ze kadzy jest niedostepny kogo nie mam w katalogu. jak ktos napisze jest ok a ja sama nie:(( ale moj to 401 34 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×