Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Dzień doberek z zasypanej śniegiem stolycy.;) Skoro już poruszyliście tematy damsko męskie to ja podejmę wątek i dodam,że:JEŚLI MIAŁABYM SIĘ KIEDYŚ ZWIĄZAĆ Z FACETEM W TYPIE NIEKTÓRYCH KOLEGÓW Z PRACY TO DZIĘKOWAŁABYM PANU BOGU ZA ŁASKĘ NIEBYCIA W ZWIĄZKU.KROPKA. Na moje szczęście nie jestem z nikim takim tylko z normalnym,dojrzałam emocjonalnie człowiekiem,a nie pajacem,nic pajacom nie ujmując.Musiałam to z siebie wyrzucić.Przepraszam pajace. A poza tym to wczoraj spędziłam fajny wieczór przy sączącym się z głośników Dire Straits. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za samotnosc nie dziekuje, dla mnie to kara jakas choc tez zawsze mowie, ze jak mialbym miec meża takiego jak moj ojciec to wole nie miec zadnego. a jeszcze dzis jak na ironie snilo mi sie ze jestem w zaawansowanej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie misiolki:) no czasem to tez tak sie zastanawiam nad tym,ze chyba lepiej byc samej niz z jakimś pajacem;) nie ujmując pajacom,kiedy im tak dobrze w tym pajacowaniu;) ale przeciez do cholery nie sama pajace są dookoła a moje sciezki jakos begną tak ,zeby tylko nie spotkac tego normalnego;) czy juz tak bedzie ??? ja tak nie chce:( z drugiej strony mam ta nadzieję,ze cos sie zmieni dziwnie to czuję;) aha i kawa na stole!!! i pyszne pączusie a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula paczusie to ja zawsze i o kazdej porze:) pozwolicie ze ja zapije je goraca czekolada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no to pijemy kawusie i ja przynajmniej zajadam sie słodyczami a jak ;) przynajmniej słodycz w takiej postaci;) a w moim miescie to chyba pozakładali czapki niewidki bo nijak nic nie widać nic;) przynajmniej dzisiaj potańczę sobie bo mam kolejne spotkanie na kursie.Jedno jest pewne taniec odpręża i zapomina sie o swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy:) pamieta szczegolnie wtedy kiedy wpada pomaranczowy jakis i daje ci rady odnoscie samotnosci i postepowania z facetami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ci których jeszcze nie witałam. --->SZCZĘŚLIWA,co u Ciebie słychać,mam nadzieję,ze nadal jesteś szczęsliwa:):) Biorę pączki i kawę w każdej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) jak najbardziej- jestem SZCZĘŚLIWA;) nie wiem, czy pochwaliłam się Wam, że od prawie 2 miesięcy jesteśmy zaręczeni..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochani:) Uśmiechnęłam się, jak przeczytałam Kadarkę:) Rzeczywiście Trójmiasto to cyrk... pajaców tam nie brakuje:) a ja mieszkając tam zaczęłam wierzyć, że może ze mną jest coś nie tak;) Pomyliłam się:P Poza tym witam Szczęśliwą:) Co u Ciebie? Kochani, w przyszłym tygodniu mam urlop i cały ten czas spędzę z Moim Mężczyzną:) No i będzie oficjalne przedstawienie Go rodzicom:) Potem może wyskoczymy w góry:) Generalnie nie mogę za bardzo skupić się na pracy, moje myśli są zupełnie gdzie indziej:) Przyłączam się do słodkości i kawki:) Pozdrawiam wszystkich cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) przejrzałam z grubsza te pomarańczowe wpisy i nieźle się uśmiałam... ;) tak wiele się zmieniło w moim życiu od momentu, kiedy założyłam ten topik... tak- jestem szczęśliwa... choć czasem nie bywa kolorowo... jak to w życiu... nie jestem już sama, kocham i jestem kochana- i to jest najważniejsze... pozdrawiam wszystkich gorąco! muszę już zbierać się do pracy- zajrzę tu jeszcze do Was.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..🖐️ No bardzo mi miło, ze Wam się tak dobrze układa ..:) ale te wpisy brzmią dla mne tak bardzo nierealnie i abstrakcyjnie... Coperfild po prostu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie agata dlatego dla takich proponowalm na poczatku cos mocniejszego, wiem zadneo to wyjscie z sytuacji ale nie oszukujmy sie daje chwilowe zapomnienie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zebym swiadomie miala kogos rozpijac lub namawiac ja poprostu potrzebuje towarzystwa:) niestety mam to co mam a nie wynalezli jeszcze pigulek na zapominannie nieszczesliwych milosci:((( tylko sie czasem zastanawiam czy ja naprawde jestem tak glupia czy rzeczywiscie jakies uczucie przyslonilo mi jasnosc myslenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ali
Jestes po prostu głupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala -nie przejmuj się pomarańczami..;) Pomarańcze są do jedzenia a nie dyskutowania..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Agata jakis czas temu powiedizalmbym jak moj ojciec \"a mi to koło d....lata \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ali zero
Moze to jest powracajaca fala-ty kiedys kogos ranilas,bylas niemila i zlosliwa,wiec los sie na tobie mści. Pomysl sobie ilu ludzi ranilas,a bedziesz wiedziala,ze nic nie ujdzie płazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsliwa:D ratulacje,teraz mozesz powiedzieć,ze jesteś baaardzo szczęśliwa:) Aalex:) Tobie tez gratuluje;) suuperrr:) Ala... Aga-ta a nam dziewczyny nie pozostaje nic innego jak sie upić;) dobrym przednim wineczkiem;) tylko moze teraz to tak nie wypada bo nawet południa jeszcze nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula:) hahah winka nie mam ale w piernatach znalazlam flaszke Finlandii 0,75:) do tego soczek i szalejmey w 4 cala noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, witaj i gratulacje:) A ja dziewczyny lecę z winkiem do Was:) Rano już zostałem poczęstowany pyszną aroniówką:) Musze upić swoje smutki i refleksje nad wszechświatem...:) A ty pomarańczowy z dala od Ali! Łatwo pisać takie głupoty i urażać kogoś. A te bzdury o karmie, to dzieciom na dobranoc czytać. Każdy wie jak bardzo sie to wszystko niesprawdza. Kadarko:) Alex:) Agatko:) Pepper:) Cordulko:) Panowie, a wy gdzie sie lenicie, nie róbcie obciachu wobec pań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Biegnący
w błędzie jesteś z tą karmą. Ale się przekonasz..... tylko może być zapoźno. Wiesz jak jest: lepiej się uczyć na cudzych błędach (ale to wersja dla inteligentnych) - bez urazy-to tylko stwierdzenie faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ali zero
Oj biegnący-----> prawdę napisałeś/aś. Z tą powracającą falą to nie bajka,niestety . Jeszcze Biegnacy z wilkami chyba nie doswiadczyles wszstkiego w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaszalałam:) kobieta na zakupach zapomina o bozym swiecie:) bilans:) 2 pary kolczykow 3 pary skarpetek farba do wlosow krem do twarzy balsam do ciała i wysłany list za wielka wode:) oczywiscie nie zapomnialm o strawie dla ciała i pokusilam sie o pierniczki alpejskie i sok wisniowy do finlandii jak znalazl wiec juz ja wrzucam do lodowki lub wystawiam za okno aby sie schlodzila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, bosko:) I dzień zaraz piękniejszy:) Pomarańczowy, rozumiem, że miliony Żydów zasłużyły na Holocaust. Niemowlaki są bite przez rodziców, bo zasłużyły sobie. I oczywiście dobre kochające żony i matki po 40-tce, są porzucane przez mężów na rzecz młodszych lasek, bo rozumiem, że też sobie na to zasłużyły;) Tu Panie na pewno się zgodzą:P Daj spokój z tą karmą. I nie mam najmniejszego zamiaru \"wiele\" przeżywać:) Nie ma sensu takie odgrażanie się, ze jeszcze zobaczę:D. Wiadomo, że kto ma miękkie serce, musi mieć mocną dupę:) Jesteś dobry dla ludzi, to Cię zeżrą, i kiedy będziesz płakać cicho do poduszki jakiś dupek jeszcze wmówi Ci, że zasłużyłeś sobie na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×