Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Zmysłowa Witaj. Udanego weeka, będzie nam Cię brakować przez te 3 dni. Wypoczywaj i baw się dobrze :D:D:D Kejtusia Jak czytam Twoją ostatnią wypowiedź, to tak jak bys pisała o mnie, mam dokładnie te same odczucia. Pragniesz żeby było jak najlepiej, czcesz żeby było dobrze i dajesz z siebie co masz najlepszego a im bardziej się starasz to mniej jesteś doceniana i to boli jak cholera. Ale to wszystko pogmatwane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtusia, jakbym czytala, co sama napisalam... próbowalam wszystkiego, najpierw zerwania kontaktu, potem \"przyjaźni\" (haha), co niestety przynioslo falę kolejnych problemów i rozterek... Miotalam się tak cale wakacje, kompletnie sobie je zepsulam przez to:( Już jest dużo lepiej, jednak mam gorsze dni... ostatnie dwa takie były (zaczęło się od jego maili...) Raf, w wolnej chwili i przypływie weny twórczej;) wyrzucę z siebie swoje smutki... I nie tylko;):) Kurcze... Może ktoś tak jak ja nie ma planów na ten weekend?? :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex, Raf- buziaki dla Was-dzięki, że tu jesteście. Ja się tak szamotam od 2,5 miesiąca-urlop, sesja wszystko skoncone przez niego-wczoraj powiedział, że już nigdy więcej się ze mną nie skontaktuje-w żaden sposób-może tym razem mówił prawde??? Oby-bo po takich kontaktach z nim jestem zupełnie rozbita:( A może powinniśmy sobie cały czas powtarzać, że to poprostu była niewłaściwa osoba?-bo gdyby była to byśmy teraz byli z nią razem, że pocoś to się dzieje?-bo będzie lepiej?, bo potrzebne nam były te doświadczenia? Już sama nie wiem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecanki... Tez nie raz mówil ze już się nie skontaktuje, ale za jakiś czas wracal jak bumerang... Teraz już wiem po co:( Wyrzucam sobie swoją naiwność i głupotę... Oczywiście już mnie wytropił na forum (zresztą nie ukrywalam, że tu zaglądam...) No i teraz dostalam wiad: \"Jak czytam twoje wypowiedzi na forum żal mi się ciebie robi > proponuje zainstaluj sobie net w domku będziesz mogła dłużej > się żalić a tym samym wyszukiwać nowego partnera\" Nie powiem co napisal potem:( Jak ktoś taki mógl twierdzić że kocha?? Mam dość:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecanki... Tez nie raz mówil ze już się nie skontaktuje, ale za jakiś czas wracal jak bumerang... Teraz już wiem po co:( Wyrzucam sobie swoją naiwność i głupotę... Oczywiście już mnie wytropił na forum (zresztą nie ukrywalam, że tu zaglądam...) No i teraz dostalam wiad: \"Jak czytam twoje wypowiedzi na forum żal mi się ciebie robi > proponuje zainstaluj sobie net w domku będziesz mogła dłużej > się żalić a tym samym wyszukiwać nowego partnera\" Nie powiem co napisal potem:( Jak ktoś taki mógl twierdzić że kocha?? Mam dość:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecanki... Tez nie raz mówil ze już się nie skontaktuje, ale za jakiś czas wracal jak bumerang... Teraz już wiem po co:( Wyrzucam sobie swoją naiwność i głupotę... Oczywiście już mnie wytropił na forum (zresztą nie ukrywalam, że tu zaglądam...) No i teraz dostalam wiad: \"Jak czytam twoje wypowiedzi na forum żal mi się ciebie robi > proponuje zainstaluj sobie net w domku będziesz mogła dłużej > się żalić a tym samym wyszukiwać nowego partnera\" Nie powiem co napisal potem:( Jak ktoś taki mógl twierdzić że kocha?? Mam dość:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecanki... Tez nie raz mówil ze już się nie skontaktuje, ale za jakiś czas wracal jak bumerang... Teraz już wiem po co:( Wyrzucam sobie swoją naiwność i głupotę... Oczywiście już mnie wytropił na forum (zresztą nie ukrywalam, że tu zaglądam...) No i teraz dostalam wiad: \"Jak czytam twoje wypowiedzi na forum żal mi się ciebie robi > proponuje zainstaluj sobie net w domku będziesz mogła dłużej > się żalić a tym samym wyszukiwać nowego partnera\" Nie powiem co napisal potem:( Jak ktoś taki mógl twierdzić że kocha?? Mam dość:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weeka też narazie nic nie planuję (poza sprzątaniem itp...) ale czasem \"rodzi\" się coś spontanicznie i wtedy chyba jest najlepiej :D Dziewczyny z jakich miast jesteście? \"Nigdy nie mów nigdy\" wiecie jak to jest, jak zatęskni to się odzywa i szuka kontaktu. Ja też juz zgłupiałem, też nie wiem co o tym wszystkim mysleć, człowiek chciałby natychmiast zapomnieć a tak sie nie da niestety. Co do powtarzania to też nie zawsze skutkuje i to takie ciężkie wmówic sobie pewne rzeczy. Czasem pomaga czasem nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za te 4 wpisy... coś internet sie wiesza:) Przepraszam Raf:) Nie przywitałam się, więc Dzień dobry:) Mieszkam nad morzem, myślę wlaśnie, że jutro wybiore się na dluuuugi spacerek... Może to mi pomoże rozladować napięcie i obnizyc ciśnienie, ktore pewna osoba skutecznie mi dziś podniosla...:( Dopada mnie dół:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za te 4 wpisy... coś internet sie wiesza:) Przepraszam Raf:) Nie przywitałam się, więc Dzień dobry:) Mieszkam nad morzem, myślę wlaśnie, że jutro wybiore się na dluuuugi spacerek... Może to mi pomoże rozladować napięcie i obnizyc ciśnienie, ktore pewna osoba skutecznie mi dziś podniosla...:( Dopada mnie dół:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) Raf-> też chcę w to wierzyć;) któż nie marzy o szczęściu...?:) ...przykro mi, że nie mam za bardzo czasu, żeby tu z Wami pobyć... pozdrawiam i życzę miłego popołudnia i wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex witaj, witaj 🌻 nie przepraszaj. Zazdroszczę Ci tego morza, też bym chciał trochę nad nim pobyć, ale jeszcze może w tym roku się wybiorę kto wie? Co do spacerku to świetny pomysł, moze nawet sobie pobiegasz tak żeby się porządnie zmęczyć to rozładowuje napięcie i ustawia ciśnienie ;) A doła to zakop i po sprawie :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się jeszcze raz skontaktuje to odkładam słuchawke, nie odpisuje na sms-y czy meile-ja juz nie chce miec z nim nic wspolnego-powiedziałam jasno i wyraźnie, że decyzji nie zmienie i koniec. Aalex-twierdzi, ze kocha a takie numery odstawia-chyba inaczej rozumiecie słowo: miłość. Teraz nie mam czasu-praca czeka:) Napisze cos wiecej z domu. Raf-jestem z Krakowa:) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się jeszcze raz skontaktuje to odkładam słuchawke, nie odpisuje na sms-y czy meile-ja juz nie chce miec z nim nic wspolnego-powiedziałam jasno i wyraźnie, że decyzji nie zmienie i koniec. Aalex-twierdzi, ze kocha a takie numery odstawia-chyba inaczej rozumiecie słowo: miłość. Teraz nie mam czasu-praca czeka:) Napisze cos wiecej z domu. Raf-jestem z Krakowa:) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raf-> czyżby to ten mój, wymyślony przez Ciebie nick miał takie działanie? ;) piwo masz u mnie na zlocie, nawet nie jedno:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Raf:) Dziś doła zakopie, a jutro kolejny się pojawi... Kurcze, tydzień temu lepiej mi bylo niż teraz:( Kejtusia, on tak twierdził, ale napewno inaczej rozumiemy to słowo... Jeśli się kogoś kocha, oddaje się mu calego siebie, czy tak? A może się mylę?? Buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Raf:) Dziś doła zakopie, a jutro kolejny się pojawi... Kurcze, tydzień temu lepiej mi bylo niż teraz:( Kejtusia, on tak twierdził, ale napewno inaczej rozumiemy to słowo... Jeśli się kogoś kocha, oddaje się mu calego siebie, czy tak? A może się mylę?? Buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtusia Mądra dziewczynka :) zerwać wszelkie kontakty to chyba najlepsze rozwiązanie. Ja czasem bywam w Krakowie (moi dwaj bracia tam studiują i czasem się do nich wyrywam) i bardzo lubię tamtejsze klimaty. Ostatnio byłem na wiankach - jak było pięknie. Zachwyciłem się też żydowską dzielnicą \"Kazimierzem\" uwielbiam takie stare dzielnice. Wybawiliśmy się też do rana w \"Opium\" było naprawdę sympatycznie. Miłej pracy :) ja też niedługo uciekam do domku i mam nadzieję, że mi net już chodzi. Szczęśliwa Piwka napijemy się razem :):):) czasem tak bywa, że malutki drobiazg potrafi odmienić coś w naszym życiu i może to był ten nick... Aalex No nie wpadaj tak w te dołki, raczej je omijaj... \"Jeśli się kogoś kocha, oddaje się mu calego siebie, czy tak? A może się mylę??\" zgadzam się w 100% ja wychodzę z takiego podejścia, według mnie zdrowego, ale ciężko trafić na osobę myślącą podobnymi kategoriami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Raf, będę omijała je z daleka, ale cholernie to trudne... Czy to żałosne, gdy zupełnie obcym ludziom się zwierzam, że dzięki temu trochę mi lepiej? Czy to powód, by - do niedawna bliska mi osoba - drwiła sobie z tego?? Przynajmniej już mam pewność, że co było, nie wróci... Ja też chcę się z Wami napić piwka:) Kończę już prackę, więc pojawię się tu dopiero w poniedziałek. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego, słonecznego weekendu:) papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex Wiem że to trudne ale nie ma innego wyjścia, no bo co będziemy się tak niezdrowo nakręcać? wracać do przeszłości i rozpamiętywać jak było dobrze i jak ta druga osoba mogła tak się zachować i postąpić? To jest takie błędne koło... Myślę, że to wogóle nie jest żałosne że zwierzasz się ludziom, których nie znasz, ale jest Ci lepiej i o to chodzi, oczyszczasz się z tego zamiast dusic to w sobie. Jeżeli ta \"bliska\" osoba drwi sobie teraz to wiesz sama o czym to świadczy... Piwka to się napewno razem napijemy, pewnie pod koniec września :D Do zobaczenia w poniedziałek i pamiętaj o tych dołach!!! niech słonko świeci u Ciebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich i od razu przepraszam za moje ostatni rzadkie wpisy ale musiałem pobyc sam ze swoimi myslami sam ze sobą , bo działo sie w mojej głowce duzo złych rzeczy... Tanasza dziekuje za rade penie masz racje , i chciałbym zeby tak było Postaram sie bywac u Was cześciej gdyż jesteście super ludzmi , ale dopiero od jutra gdyz mam naprawde kiepski humor i nie chce Was nim zarażać Pozdrowionka i buziaki dla Wszystkich wspaniałych Pań na tym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Witaj,czy już zaczynasz weekendzik? Krystek Pozdro ;) Ja pewnie tu jeszcze posiedzę, więc zapraszam do rozmowy, mam nadzieję że nie wszyscy zaczęli świętować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Jeszcze jestem, coś się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że wszystko OK. Siedzę do 22 bo później wychodzę a przy okazji pościągałem trochę muzyki, ale to miło że myślisz o innych. Co za imprezka a ciacho napewno pyszne, jakie? Nie jesteś zmęczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zmęczona ale już w domu więc nie muszę działać na pełnych obrotach. Ciacho biszkoptowe z kremem budyniowym i owocami i galaretką na imprezę z okazji 70 urodzin mojego ojca. Bedzię jeszcze tort ale tu poszłam na łatwiznę i zamówiłam w Delicji ( to taka superasta cukiernia w Gdyni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cizcho z opisu mniam, mniam skusiłbym się na kawałeczek ;) ale trochę za daleko :D:D:D . Ładna okrągła rocznica, pozdrów tatę odemnie. Jeszcze jakbyś zrobiła tort to byś chyba moja biedna na twarz padła po ciężkim dniu pracy. U mnie narazie OK. Właśnie niestety muszę lecieć i może jeszcze się pojawię ale nie mogę obiecać, bo nie wiem o której wrócę. Jeślibysmy się nie widzieli to dobrej nocy i do jutra :):):) Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czubak
A ja chetnie poszedłbym za Tobą no i mam nadzieje , że pozwoliła byś mi całowac Twoje stopki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest źle-ide spać, może jutro będzie lepiej. Wstane ze \"świeżą główką\" i wypiszę swoję emocje:) Dobranoc Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×