Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość biegnący z wilkami
Pepper, te minki to robi się tak, że stawiasz nawias kwadratowy [ wpisujesz słowo "kwiat", lub "serce" i zamykasz nawias kwadratowy. Spróbuj ❤️ :) Ja także coraz bardziej cieszę się z życia jak dziecko i b. dobrze mi z tym. Pomimo moich 32 lat wciąż zachwycam się różnymi drobiazgami. Często chodzę z moim 2,5 letnim siostrzeńcem na spacery i bierzemy wtedy samochód na sznurku i na miasto:) To nawet moja siostra, choć otwarta, trochę się wstydzi tak po mieście rozklekotaną ciężarówką:), a my z małym zaliczamy wszystkie kałuże itp.:) Czasami bierzemy wiaderko z łopatką i idziemy na plaże robić babki, a proszę zauważyć, że jest zima:) Moje poczucie samotności też jest specyficzne, bo nie tylko że jestem sam, to jeszcze nie potrafię normalnie rozmawiać z ludźmi. Często stoję z boku, w dużym gronie w ogóle prawie sie nie odzywam, bo nie wiem jak. Czasem jest takich kilka dni pod rząd, że z nikim nie rozmawiam, może tylko raz przez telefon na chwilę.. I tak jakoś te życie się toczy, ale nie narzekam, bo ogólnie jestem z niego zadowolony i to coraz bardziej:) Miłej nocy Aalex:) A czy jeszcze jest herbatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko!!:) ja bardzo chętnie zalapie sie na herbatke:),albo nawet na wineczko heheheh ja oczywiscie tez dzisiaj biegałam z czerwonym serduchem na paltoczku:):) A potem z kolezanka uraczyłysmy sie grzancem z piwa i przyprawa korzenną:) totez troche szumi mi w łepetynie:) temat naszej rozmowy miedzy innymi faceci:) no bo jak by mogło byc inaczej:) Ale te nasze bolączki traktujemy tez z przymrózeniem oka i co i rusz przybijamy sobie piateczkę i pocieszmy sie nawzajem:) że trzeba sie cieszyc z tego co sie w danej chwili ma :) bo zycie takie krótkie i tak szybko płynie:) Mi: wszystkiego dobrego z okazjii urodzin co za piekny wiek :);) i oczywiscie yrzymam kciuki za mamę. Jestes dzielną dziewczyną i wszystko bedzie dobrze,zobaczysz. Pepper: Ty jeszcze w pracy??? kurcze bardzo współczuje tak ja tez miałam taki czas,że słuchałam Starego Dobrego..... A wiesz moja kolezanka tak dobrze ich zna,ze gosciła ich pare razy u siebie w domu i ja mialam to szczęście tez ich poznać:) Oj dawno ich nie słuchalam,patrz moze sobie posłucham :):) Pepper tylko nie przepracowój sie za bardzo, ;) A jezeli chodzi o te minki to naciskasz shift i dwukropek albo srednik i nawias to jest klawisz z 0 albo 9 spróbój:) Aalex: nie przejmuj sie te gorsze dni zawsze mijają,chociaz nadchodza tak zupełnie nagle prawda?? Ale jutro tez jest dzień:) Biegnacy z wilkami : co sie dzieje z szarkiem??? zaczynam sie niepokoic ,czy cos wiesz?? Pozdrawiam pieknie i cieplutko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ kwiat ] ❤️ :) ciekawe czy mi sie uda:);) Biegnący..... : jak to Ty facet któty ma tyle do powiedzenia i tu na forum tak dobrze Ci to wychodzi taki małowmowny nie nie wierzę:) Jestes pewnie skromny facet,a wieksze grono hmmm kazdego oniesmiela ,jeszcze jeżeli nie zna sie wiekszosci:) .A to ze nie nie potrafisz normalnie rozmawiac z ludzmi nie tu juz chyba przesadziłes:) pozdrawiam was jeszcze cieplej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ kwiat ] ❤️ :) ciekawe czy mi sie uda:);) Biegnący..... : jak to Ty facet któty ma tyle do powiedzenia i tu na forum tak dobrze Ci to wychodzi taki małowmowny nie nie wierzę:) Jestes pewnie skromny facet,a wieksze grono hmmm kazdego oniesmiela ,jeszcze jeżeli nie zna sie wiekszosci:) .A to ze nie nie potrafisz normalnie rozmawiac z ludzmi nie tu juz chyba przesadziłes:) pozdrawiam was jeszcze cieplej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatke zrobilam dla wszystkich ( z cytrynka i soczkiem malinowym nie slodzilam bo nie wiem kto po ile slodzi wiec cukier stoi z boku prosze sie obsluzyc ) bo w takim wielki dzbanku i hurtowo rozdaje a co !!! w koncu swiatecnza orkiestra wielkiej pomocy ;) jak to powiedziala moja kolezanka dzisiaj rano ale chyba jesczcze nie wyparowaly z niej wczorajesze procenty. A dzisiaj to juz moj organizm nie przyjmuje zadny trunkow bo chyba jeszcze nie wyparowalo od wczoraj mam zapas jak narazie hihihihihihih ;) Biegnacy .... tez kiedys taka bylam stalam z boku i nic sie nie odzywalam poporstu sie balam a ja ogolnie gadula jestem :) no ale zmusila mnie do tego moja praca i trzeba sie bylo przestawic nie raz palnelkam takieg glupstwo ,ze wszyscy sie ze mnie smialli ale zaczelam sie tez sama z siebie smiac i rozladowana sytuacja :) np kiedys sie chcialam zagadac do kogos w pracy a bylam nowa i obok mnie stal jakis starszy pan i zapytalam " czy tez nowy i jak mu sie tu podoba" bo nie chcialam stac jak pinda i nic sie nie odzywac no ale okzalo sie ,ze ten pan to moj prezes i wlasciciel firmy,troche mi bylo glupio ale jakos tak teraz mam co wspominac i sie posmiac. Herbatke rozdalam jesczce troche zostalo dla innych ale to juz wam zostawie i polejcie dalej ;) ja padam bo wczoraj poszalalam jak nie wiem a jutro do pracy :( Dziekuje za mile slowa : pepper , cordula to zawsze mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatke zrobilam dla wszystkich ( z cytrynka i soczkiem malinowym nie slodzilam bo nie wiem kto po ile slodzi wiec cukier stoi z boku prosze sie obsluzyc ) bo w takim wielki dzbanku i hurtowo rozdaje a co !!! w koncu swiatecnza orkiestra wielkiej pomocy ;) jak to powiedziala moja kolezanka dzisiaj rano ale chyba jesczcze nie wyparowaly z niej wczorajesze procenty. A dzisiaj to juz moj organizm nie przyjmuje zadny trunkow bo chyba jeszcze nie wyparowalo od wczoraj mam zapas jak narazie hihihihihihih ;) Biegnacy .... tez kiedys taka bylam stalam z boku i nic sie nie odzywalam poporstu sie balam a ja ogolnie gadula jestem :) no ale zmusila mnie do tego moja praca i trzeba sie bylo przestawic nie raz palnelkam takieg glupstwo ,ze wszyscy sie ze mnie smialli ale zaczelam sie tez sama z siebie smiac i rozladowana sytuacja :) np kiedys sie chcialam zagadac do kogos w pracy a bylam nowa i obok mnie stal jakis starszy pan i zapytalam " czy tez nowy i jak mu sie tu podoba" bo nie chcialam stac jak pinda i nic sie nie odzywac no ale okzalo sie ,ze ten pan to moj prezes i wlasciciel firmy,troche mi bylo glupio ale jakos tak teraz mam co wspominac i sie posmiac. Herbatke rozdalam jesczce troche zostalo dla innych ale to juz wam zostawie i polejcie dalej ;) ja padam bo wczoraj poszalalam jak nie wiem a jutro do pracy :( Dziekuje za mile slowa : pepper , cordula to zawsze mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Witaj Cordulko:) Oj można tak z tą małomównością i nie ma w tym większej sprzeczności, ale nie będe tego opisywał, przynajmniej teraz, może kiedy indziej:) Te znaczki wychodzą, ale nie może być spacji zaraz po nawiasie [ Spróbuję z kilkoma wyrazami:) 🌻 ❤️ ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Witaj Cordulko:) Oj można tak z tą małomównością i nie ma w tym większej sprzeczności, ale nie będe tego opisywał, przynajmniej teraz, może kiedy indziej:) Te znaczki wychodzą, ale nie może być spacji zaraz po nawiasie [ Spróbuję z kilkoma wyrazami:) 🌻 ❤️ ;-0 Mi, to masz urodziny!!!!!!!!! źle chyba przeczytałem. Wszystkiego Naaaaaaaaaajlepszego ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,lubicie nocne dyskusje. Dziękuję za herbatkę i rady dotyczące minek. Właśnie kończę pracę bo już nie mam siły.Jestem nie przytomna więc zamiast Wam bredzić ucikam. Niech żyje praca. hi hi. Do jutra i miłych nocnych rozmów. 🌼, :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Właśnie stało się coś fajnego, bo wpadli znajomi szwagra i pijemy właśnie mocne drinki:)] Wznoszę toast za Ciebie Mi i za Was wszystkich kochani!!!!! 👄 Pepper, kolorowych snów a kto zostaje zapraszam do.. tańca:) Trochę wieczornego szaleństwa nie zaszkodzi!:) Odlatuję moje piękne słońca ❤️ Papatki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz jeszcze raz 🌼 👄 ciekawe czy teraz sie uda:) Mi: dzieki za herbatke rewelacja i szybko ja pije,bo ja tez do pracki rano musze wstać:) A ostatnio oj ciezko było jak nie wiem ;) Biegnący......: no tak wszak milczenie jest złotem :);) pepper: brawo jakie piekne znaczki zrobiłas :) no i narescie do domuuu heheh:) A teraz zyczę wszystkim janielskich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w poniedziałek:D. Właśnie przyszłam do pracy. Pewnie będę tak zajęta,że wpadnę dopiero wieczorem. Tymczasem zapraszam na kawę. Życzę Wam miłego dnia:DD:. Aalex mam nadzieję,zę dołek już sobie poszedł w siną dal. Czytelniku, Szarek-odezwijcie się bo dawno Was nie było. Do wieczora.❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pepper, kawka już czeka:) A dołek? Hmmm... Dziś odczuwam ogromną obojętność... Ale to nieźle, zważywszy że pogoda nastraja raczej negatywnie;) Ok, czas do pracy Pozdrawiam wszystkich i tradycyjie miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj padla jak kloda ale ciesze sie ,ze wam herbatka smakowala :):) a teraz pije kawke bo normalnie oczka mi sie kleja . Begnacy .... Dziekuje 👄 cordula nie ma za co wazne,ze smakowala :D ja cos ostatnio nie moge spac - moze to nerwy!! pepper milej pracki :) Alex Dobrze,ze troche Ci lepiej . Szkoda ,ze tylko troszke :) Pozdrawiam i zaczynam pracowac Buziak dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję :) Z kawą się dosiadam.... Widzę, że Cordula, Pepper, Mi, Biegnący rozkręcili nam nieżle ten wątek... Dziekuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko... Ja pochłonęłam całą tabliczkę czekolady z nadzieniem malinowym.... i pół paczki fistaszków I wcale nie zrobiło mi się lepiej...:P Mi... Witaj:) Wiesz dolki każdy miewa, ja pocieszam się że nie są to dołki, jakie miewałam jeszcze kilka miesięcy temu:) 👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex Trzymaj sie i nie daj sie 🌼, nie pytam co bylo kilka miesiecy temu, wazne ze twraz jest lepiej.Trzymaj sie cieplutko ja wrcam do pracy bo musze wyrabiac normy i plany ABUUUUU Hope faktycznie wciagnelo mnie to forum ... ale takie nalogi to lubie :D:D I tak fajnie kolorowo sie robi tutaj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex, Kadarka- słodycze- po moim facecie to chyba druga miłość,ale przed tą w przeciwieństwie uciekam-ale i tak czekoladę zazwyczej konczę jak szeleści sreberko hihi::D Mi..Ciebie jeszcze nie przywitałam, więc Aalex dobrze,ze choć troche lepiej, bo zawsze to do przodu. Hope.Też się cieszę,ze Was znalazłam i wątek się kręci:D A gdzie nasi panowie❤️ Ach te moje minki.Uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Dla Pań sliczne 🌻 🌻 🌻 na miły poranek, a Panom tradycyjne Dzień dobry:)! Nie dawno wstałem po ciężkiej nocy i przyłaczam się z herbatką:) Ale dziś już bez ciasteczek, bo właśnie postanowiłem rzucić słodycze:) Za dużo ich jem i wpadam w nałóg;) Teraz już lecę, bo sprawy wagi państwowej czekają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek..:) Nadrabianie zaległości czytelniczych troche trwało..ale dobrnęłam:) Biegnący sie dziwił ze młofziezy nie było u niego na koncercie..mnie to wcale nie dziwi. Modziez lubi bunt a nie akceptowane przez tzw \"starych\" formy rozrywki..:> 10 lat temu na wszystkich koncertach Światecznej pomocy było fuul młodzieży..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do życzeń dla mi.:)) -piękny wiek, okres moich największych szaleństw..:):D A co do Orkiestry ..zrobił się z tego straszny marketing i reklama dla firm-jednym słowem komercja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde dziekuje wam wszystkim ❤️👄 naprawde Aga-Ta No ja szaleje szaleje - i dzisiaj mnie wszystkie miesnie bola :( i jestem strasznie nie wysapana ale oplacalo sie bo weekend mialam udany jak wiekszosc moich weekendow z przyajciolmi. A teraz trza wrocic do rzeczywistosci i pracowac.Noi oczywsicie musze sie zabrac za pisanie pracy bo nic jeszcze nie mam i przeraza mnie to. Nie wiem jak u was ale u mnie wiosna na zewnatrz, poranek jak wymarzony.Najchetniej na spacerek bym poszla Biegnacy ... w koncu jakis mezczyzna sie pokzal - dziekujemy za kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na popołudniowej kawie:) Oczywiście jestem w pracy:O Mam nadzieję,ze Wam dzionek mija fajnie :D Wiem,że wśród Was są studenci.Życzę Wam powodzenia bo sesja zbliża się wielkim krokami... Ja skończyłam studia całkiem niedawno,ale już szczerza mówiąc powoli o nich zapominam a jest to spowodowane penym faktem który chcę sie z Wami podzielić. Otóż Niektóre moje koleżanki ze studiów (na szczęście nie wszystkie):( pozrywały ze mną kontakty kontakty. Często do nich piszę i mailuje,ale jakoś odzew jest cieniutki.Troche to przykre. Wiem każdy ma swoje sprawy,ale jedem SMS to 3 minuty. Wiem,że niekóre z nich :) "zazdroszczą" mi,że mam pracę...za 800 złotych.Dobry żart, boki zrywać:D Staram sie utrzymywać kontakty,ale czasem ręce mi opadają:( Biegnący z wilkami jaki masz sposób na walkę z niejedzeniem słodyczy, chętnie dołączyłabym się:) Aga-ta dziendoberek mi.. życzę owocnego pisania pracy.Łączę się z Tobą w bólu bo też piszę,choć nie pracę:P 👄 Wszystkich obecnych i tych którzy jeszcze dziś tu nie byli zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Ale dziś to był jednak piękny wiosenny dzień:) Poszedłem jeszcze na zachód słońca na molo i morze wyglądało cudownie. Od kilku dni mocno wieje i jest sztorm. Fale tworzą niezwykla mozaikę, a do tego błękit nieba i pomarańczowe chmury od zachodzącego słońca. Stałem tam pół godziny i nieźle mnie wywiało, ale było warto:) Szkoda, że tego nie mogliście widzieć. Ale kolorowo zrobiło się u nas od kwiatków :) Moja metoda na słodycze jest bardzo prosta: po prostu nie jem. Kusi mnie jak jestem w sklepie, ale mówie sobie nie i koniec:) Oczywiście takie zaparcie wymaga strasznych poświęceń;), więc po 2-3 tygodniach, w nagrodę za dzielną postawę, funduję sobie pyszną czekoladkę:) Pepper, z tym zrywaniem kontaktów, to niestety tak bywa.. :( Czasami dochodzi jeszcze taki czynnik (tylko u kobiet), że kiedy mają już swoich stałych facetów, czy mężow, to izolują się od koleżanek w obawie przed "konkurencją":) Nagle przyjaciółki im są niepotrzebne, tamte żyją w innych światach i kontakt sie urywa. Szarku, tu już wszyscy bardzo się martwią, co sie dzieje? Czytelniku, Zmysłowa, a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie poniedziałkowo🌼 ja przyłaczam sie do popołudniowej kawki:) i mam ze sobą takie fajne ciasteczka :) zoo czyli małe zwierzatka z jednej strony oblane czekoladą:) sa tak małe ze napweno nie zatrzymaja sie na bioderkach:) Ja juz po pracy :) pepper: ja studiowałam zaocznie i kontakty z grupa mielismy co miesiac,ale kontakt jako taki jest nawet myslimy ,zeby moze zrobic sobie jakies spotkanie male:) A ja jestem tak łasa na czekolade,ze nie potrafie sie jej oprzec a w stanach całkowitych dołów to jest ona jak zbawienie;) Biegnacy........: jak ja ci tego widoku zazdroszczę ,tak go opisałes ,że juz to wszystko widziałam,oczywiscie mam tez warjacje na temat zaglowców i oczywiscie poszukuje kalendzarza z żaglowcami.Dla mnie żaglowiec to wolnosc ehhh:);) no i morze to wolnosć i przestrzeń:) Witam A-gata Hope Mi Aalex Kadarka no własnie i gdzie jest Szarek? Pozdrawiam👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omek
co tam czekoladka ja jade na jagnięcinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Cordulko, jak możesz mi to robić z tymi ciasteczkami zoo:) Ale nikt nie widzi, to poczęstuję sie jednym, no.. może dwoma:) Opisu morza celowo nie rozwijałem, aby nie popsuć nastroju tym co mają straszne chmurki na niebie. Mieszkam blisko morza i jestem codzienie na plaży, ale takiego koloru nieba i morza to już dawno nie było:) O jej muszę lecieć, ale później wpadnę:) Mi i Pepper, ja ciągle jestem ostatnio "w pracy" od rana do północy, ale bardzo szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA wreszcie tu jesteś.Witam. Też chcę Ci pomachać i póścić oczko,ale buuuuuuuuu, nie wiem jak to zrobić.Inne minki już znam. proszę napisz jak to się robi no i jak Ci minął dzień.Herbatka z miodem już się parzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×