Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość biegnacy z wilkami
Witam przy kawce:) Aalex, jak udało Ci się tak rano wstać:) Do wszystkich Pań: nie udawajcie sierotek i bądźcie sobą! Osobiście nie lubię kobiet za których trzeba myśleć, decydować, a jej plany i pasje są ..moimi. To nie do wytrzymania na dluższą metę. Nie bójcie się powiedzieć głośno co myślicie. Im będzie was więcej, tym bardziej stanie się to "normą" dla facetów. Jednak największymi waszymi wrogami przemian sa... inne kobiety. Podobno blisko 80% kobiet ma gdzieś robienie kariery i bycie niezależną. Chcą siedzieć w domu i wychowywać dzieci i robić obiadki dla męża wracającego z pracy.. Są wszędzie wokół, czekające aż facet wybawi je od trudu życia, a one spokojnie poświęcą się tym obiadkom. A mężczyzna? Ma się przed kim wykazać;), a po powrocie do domu liczy się tylko ta ciepła zupka i gazeta z telewizorem.. Słodkiego, miłego życia...:) W sprawach papierosów nic nie mogę poradzić, bo nie palę i nie mam najmniejszego zamiaru tego robić:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flow2004
Witam wszystkich. Co do moich doświadczeń - jestem sama od 8 lat i teraz gdy chciałabym spotkać kogoś kto mnie zauroczy ... okazuje sie, że faceci w moim wieku tzn. po czterdziestce są jak telefony komórkowe: albo zajęci albo poza zasięgiem. Jak już kogos poznam - w większości nie są tym czym chciałabym aby byli. Nie szukam księcia z bajki ale normalnego faceta z jajami, a tu sami jacyś wymiękli ... No i chyba oni się mnie boją - jestem zaradna i niezależna a lata spędzone samotnie na pewno wywarły wpływ na moje postępowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly sajgonik u mnei w pracy minal hihihih z czego sie ciesze a teraz swietujemy sobie z kolega nasze urodzinki . flow2004 Mnie tez sie boja i to nie raz sie o tym przekonalam.Podobno mam to w spojzeniu ;) takie przenikliwe.Ale ja tez sie ich boje czasami. Podejzewam ,ze ich strach nie wynika z czego innego jak z tego, ze sa malo dowartosciowani przy osobie ktora wydaje sie byc bardziej albo rownie myslaca.Faktem jest ,ze to oni wola imponowac madroscia sila i ja tez osobiscie chcialabym miec kolo swojego booku osoby, przy ktorej czulabym sie bezpiecznie i jak to pwiedziala \"Alex - żeby był zawsze krok przede mną \" ...Jak to mowia swoj na swego zawsze trafi ... kazdy mierzy swoja miara - wiec nie ma sie co martwic i poprostu byc soba i ... reszta sie sama jakos znajdzie. Z bojowym dzisiaj nastawieniem ale chyba tylko do pracy Mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nasz wątek ma sie świetnie :-) Tutaj wyraxnie widać,z ę nawet w samotności nie jest sie do końca samemu :-) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie :-) Ponieważ w pracy tonę w papierach wpadłam sie tylko przywitać :-) Powodzenia w rzucaniu palenia :-) Reinmar Wiem, ze w życiu ważne jest pierwsze wrażenie, ale nim zaczniesz nas oceniać wysil się i przeczytaj cały wątek. Nie trafiłeś na wątek, w którym nastolatki mają problemy typu jaki kolor lakieru do paznokcie jest teraz najmodniejszy czy też w co sie ubrać na impre do kumpelki. Znalazłeś sie między ludźmi, którzy sporo w życiu przeszli i bynajmniej nie były to wygrane w toto lotka i podróżowanie po świecie ... Nikt tutaj nikomu na siłę nie wpycha swojej wizji życia ... jesteśmy tu po to by wymieniać poglądy, rozmawiać, wspólnie płakać i śmiać się ... podawać pomocną dłoń gdy ktoś upada pod cieżarem własnych cierpień ... właśnie po to tu jesteśmy. Możesz pomysłeć,z ę plotę głupoty, bo to tylko internet ... otóż mój Drogi to aż internet, gdyby nie on nigdy nie moglibysmy sie spotkać i stowrzyć tak wspaniałej grupy wzajemnej adoracji ;-) na jaką w momencie otworzenia tej strony trafiłeś. Pozdrawiam Cie serdecznie :-) Cóż. Czas wracać do pracy :-) Gdybym nie zdażyła do Was zajrzeć życze miłego weekendu i do usłyszenia w poniedziałek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - błagam was, nie doszukujcie się w swojej zaradności i niezależności przyczyn Waszej samotności. Same koło w samochodzie zmieniacie? Dziury wiertarką kręcicie? Nie, na pewno nie.... To, ze macie pracę, prowadzicie samochód, umiecie posługiwac się kartą kredytową i komórką to na pewno nie odstrasza facetów. Na pewno nie boja się Was tylko dlatego, ze awansujecie w pracy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - błagam was, nie doszukujcie się w swojej zaradności i niezależności przyczyn Waszej samotności. Same koło w samochodzie zmieniacie? Dziury wiertarką kręcicie? Nie, na pewno nie.... To, ze macie pracę, prowadzicie samochód, umiecie posługiwac się kartą kredytową i komórką to na pewno nie odstrasza facetów. Na pewno nie boja się Was tylko dlatego, ze awansujecie w pracy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi.. Wszystkiego naj,naj,naj, a najwięcej mi..łości:-) reinmar Nie jestem rasistą więc, mógłbym być i murzynem i afroamerykaninem. Jedyny rasizm jaki mógłby kiedykolwiek u mnie wykiełkować to do tak nieprzciętnie inteligentnych osób jak ty. Hope proszę, przecież jesteśmy tu rówmnież żeby pomagać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka**
Zyczę wszystkim miłego weekendu, pogodnego i radosnego. Naprawde sie dzis napracowałam ale czuje satysfakcje z wykonanej pracy, tylko....., Obraziłam kogoś i niestety nawet nie wiem czy zrobiłam to niechcacy :( tak czy inaczej ...... Życie to taki dziwny teatr, gdzie tragedia miesza się z farsą, scenariusz piszą sami aktorzy, suflerem jest sumienie i nigdy nie wiadomo, kiedy otworzy się zapadnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyteklnik - dziekuje \"mi...losc\" to jest to czego \"Tygryski\" pragna najbardziej :D:D:D. Hope - czlowiek samotny we wszystkim sie doszukuje przyczyny takiego stanu :) i to byla jedbna z opcji jaka mi przeszla przez mysl, co nie znaczy ,ze tylko taka...Kola w samochodznie nie zmienialam bo nie mam auta ani prawajazdy, co do wiertarki to iowszem :) no ale w pewnym sensie masz racje i zgadzam sie z twoja opinia \"To, ze macie pracę, prowadzicie samochód, umiecie posługiwac się kartą kredytową i komórką to na pewno nie odstrasza facetów. Na pewno nie boja się Was tylko dlatego, ze awansujecie w pracy.... \" Mnie 2 razy nie czeba prosic a jak ktos juz blaga to wogole ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyteklnik - dziekuje \"mi...losc\" to jest to czego \"Tygryski\" pragna najbardziej :D:D:D. Hope - czlowiek samotny we wszystkim sie doszukuje przyczyny takiego stanu :) i to byla jedbna z opcji jaka mi przeszla przez mysl, co nie znaczy ,ze tylko taka...Kola w samochodznie nie zmienialam bo nie mam auta ani prawajazdy, co do wiertarki to iowszem :) no ale w pewnym sensie masz racje i zgadzam sie z twoja opinia \"To, ze macie pracę, prowadzicie samochód, umiecie posługiwac się kartą kredytową i komórką to na pewno nie odstrasza facetów. Na pewno nie boja się Was tylko dlatego, ze awansujecie w pracy.... \" Mnie 2 razy nie czeba prosic a jak ktos juz blaga to wogole ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to proszę jest odnośnie twojego dziękuje:-) Jeśli o mnie chodzi to mnie taka właśnie samodzielność u kobietek pociąga. Lubię jak kobieta wie czego chce, potrafi bronić swoich racji wyciągająć ciężkie działa mądrych argumentów. Potrafi sobie poradzić w ekstremalnych (jak dla nie któtych kobiet) warunkach.Takie kobiety znają swoją wartość i się jej nie wstydzą, a wręcz przeciwnie, emanuje z nich pewność siebie.Pewność i seksualność która, z jednej strony w pewnym stopniu onieśmiela, a w drugim bardzo, bardzo intryguje. Taka mieszanka jest jak magnes, raz przyciąga raz odpycha. Więc trzeba potrafić odpowiednio dobierać swój \"biegun\" aby częściej ciągnęło niż odpychało. Zdobywanie takiej kobiety jest wspaniałym wyzwaniem, stanowczo bardziej podniecającym niż zwykłe podrywanie sierotki Marysi. Po za tym w takim związku każdego dnia kobieta ci imponuje, a ty chcesz zaimponować jej i mimo upływającego czasu, wciąż jest jak na pierwszej randce. Jedyne o czym zawsze trzeba pamiętać to to, by być sobą od samego początku, by nie grać dla potrzeby pragnienia zachowania związku. Bo aktorem być przez całe życie się nie da i prędzej czy później z każdego wychodzi jego prawdziwa natura, a wtedy może okazać się że nie jesteśmy nagle z tą osobą którą kiedyś tak bardzo kochaliśmy. Oczywiście to prawo działa w dwie strony i my się możemy okazać przez to, że żnudziło nas granie kimś zupełnie innym. Dlatego bądźmy wszyscy sobą i nie zastanawiajmy się czy to kogoś odpycha czy przyciąga, tylko trzeba po prostu trafić na drugą połówkę magnesu (co ciekawe w magnesach odwrotne bieguny się przyciągają + i -) ale życie to nie magnesy tylko ludzie, a tu z prawami fizyki bywa bardzo pokrętnie, bo podobno chemia nas przyciąga:-) mi.. napisałaś \"podziwiam optymizmu i...\" może mi wyjaśnisz co te kropeczki znaczą?:-) Chciałbym jeszcze o coś prosić osoby które są od niedawna na tym topiku. Brdzo się cieszę że jesteście z nami i dzielicie sie swoimi problemami i radami. Jednak myślę (a w zasadzie myślimy po rozmowie na gg z Aalex i Hope) że jeśli ten topik ma stać się dla was bliski tak bardzo jak jest dla nas, to miłoby nam było jakbyście w miare możliwości czasu poczytali nasze wypowiedzi od początku. Zapewne jest tam wiele spraw i rzeczy podobnych do tego co przeżywacie i wiele odpowiedzi na nurtujące was pytania. Oczywiście każdy jest inny ale zapewne każdy też znajdzie tam cząstke siebie. Powiem wam szczerze że sam czasami czytuje starsze wpisy, by zobaczyć jak wspaniałe zmiany w nas zachodzą i jak z osób zagubionch powoli, powoli stawaliśmy sie coraz bardziej silni. Jak dzięki wsparciu innych osób, szczerych i życzliwych nasze codzienne problemy stawały się coraz łatwiejsze. Nie namawiam was do tego ale proszę, bo wiem że będzie wam łatwiej zrozumieć nas, a nam wsperać was. Pewnie nie wiecie ale był taki moment kiedy chcieliśmy zrobić \"zlot\" wtedy nie wyszło, ale głęboko w to wierzę że może także dzięki wam stworzy się znów wspaniała ekipa któej tym razem nic nie zatrzyma i wypijemy razem tego zasłużonego pamiętnego szampana:-) Wzięło mnie na wspomnienia, więć chciałem bardzo ciepło podziękować tym co pomogli mi w tych trudnych chwilach, kiedy człowiek bez przyjaciół ginie w odmętach samotności. Dziękuję że jesteście przyjaciele❤️ Cholera łzy mi poleciały, naprawdę bardzo dziękuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem sama od 8 lat -któras z pań podała taka liczbę..i zaczynam sie nad tym faktem poważnie zastanawiać. Nie wiem czy faceci się mnie boja -niektórzy na pewno ..;) miałam już takie głosy...ale ci którzy sie przełamuja jakoś nie za bardzo przypadaja mi do gustu- a ja nie mam zamiaru robić niczego na siłę bo \"mam juz swoje lata\".:) A propos palenia -a co z gumą do rzucia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope,Aalex,mi, bignący z wilkami. Dzięki za słowa stwierdzające,że faceci nie koniecznie lubią sierotki. Ja mam taki typ osobowości,że raczej nigdy nią nie będę i nie chcę nią być. Wiem,że mój facet docenia to,że mam swoje ambicje, plany, marzenia i dążenia. Tylko obawiam się,że kilka lat związku na odległość, własnych marzeń, planów, ambicji spowoduje,ze każdy pójdzie w swoją stronę.................................... A z drugiej strony nie chcę teraz rezygnować z ambicji zawodowych i przejąć rolę wyłącznie Pani Domu...............Nie wykluczam takiego modelu przez kilka lat, gdy np.będę wychowywać dzieci, ale nie na stałe. Zresztą sama się utrzymuję i jeśli nie pracowałabym to w zasadzie nie miałabym z czego żyć.... PS.Jeśli to nie nazbyt osobiste to mam pytanie.Wiem,że był już topik na ten temat,ale ja chce dyskutować akurat w tym i z Wami.Pytanie:Ile zarabiacie (a na utrzymaniu macie same/samych siebie).Ja (Warszawa) zarabiam 1100 (stałe opłaty350 mieszkanie-stancja,150 dojazdy do ukochanego,100 komórka, bilet miesięczny 66). Jedna moja koleżanka o ktorej już pisałam (sama, 32) mówi,że przy takiej pensji pozostaje tylko BOGATY mąż..... Sorry, ja może jestem z innej bajki,ale nie chciałabym, aby mój mężczyzna, który w gruncie rzeczy nieźle zarabia, był jedynie maszynką do robienia pieniędzy.Wiem, że za moją pensję i jeśli on miałby taką samą nie ma co marzyć o mieszkaniu, ale ja cieszę się,że mam SWOJE pieniądze.......... Życzę miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepper Nareszcie ktoś w podobnej sytuacji.!! No może nie do końca, różnica polega na tym ze ja co tydzien albo dwa musze wyjeżdżać do chorej matki. No i tez błąkam się po W-wie -od 8 lat. Zarabiam mniej więcej tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYTELNIKU cieszę się, że też wolisz Nie-Sierotki.Męski głosy (sorry dziewczyny) w tym aspekcie liczą się dla mnie podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dokładnie policzyłam to okazało się, ze w Stolicy mieszkam od 9-ciu. A za mieszkanie płace 400 + prąd. reszta podobnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta. Dzięki za odzew. Wiesz, jak patrzę w Wawce na te wszystkie świetnie ubrane kobietki to żal mi serce ściska.Ale coż, byle nie było gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta. Dzięki za odzew. Wiesz, jak patrzę w Wawce na te wszystkie świetnie ubrane kobietki to żal mi serce ściska.Ale coż, byle nie było gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż..trzeba kombinować..;) Zeby tak wygklądac trzeba kilka tysięcy do ręki dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Czytelnik ma rację, pisząc byście poczytały nasz topik... Padło w nim bardzo wiele mądrych słow, przemyśleń... Trafiłam na ten topik na samym początku, najpierw czytałam, po czasie zaczęłam pisać... Zawsze w ciężkich dla mnie chwilach mogłam liczyć na ciepłe słowo, czasem sama takim mogłam kogos wspomóc... Temat samodzielnych i silnych kobiet był już nie raz przerabiany Wydaje mi sie, że są Sierotki Marysie i panowie krórzy w takich gustują; ale są też kobiety, które wiedzą czego chcą i panowie którym akurat to bardzo odpowiada w nich... Nie ma reguły Tyle że tak jak pisał Biegnący, jeśli 80% kobiet stanowia te sierotki... to pewnie podobnie jest z facetami, tych lubiących silne kobiety jest zdecydowanie mniej... ;) Oczywiście to tylko moje rozważania, ale moze jest w tym troche prawdy:) Biegnący... ranny ptaszek, bo taka praca:) A jeszcze trzeba do niej dojechać... Pepper, Aga-Ta... Jak wy sobie radzicie z takimi pensjami? Jestem pełna podziwu.. Zarabiam hmmm... trochę więcej, wystarczy że powiem że płacę za M 600, ratę za auto - 400, tel - 150, do tego paliwo +/- 500 i zostaje mi jeszcze.... Ale pamiętam czasy gdy cała moja wypłata szła na studia i nic nie zostawało... A co do zlotu... Tak sobie od jakiegoś czasu marzę, by Was poznać i po prostu upić sie razem:) Oj by się działo...;) Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex. Odpowiem szybko na pytanie co tu robię- po prostu uciekam od obowiązków. Natomiast dalej uważam że każdy ma prawo nas osądzać, ale przecięż oceny nie zawsze muszą być negatywne. Ja szczerze mówiąc jestem wręcz wdzięczny za oceny mojej osoby np. Czytelnik docenił moją inteligencję( nie mam zielonego pojęcia co to ironia). Przecież właśnie komentarze pozwalają na znalezienie tej cholernej wykładni, punktu odniesienia do siebie samego a także napędzają do zmian. Tak naprawdę to jedynie brak reakcji, obojętność budzi we mnie bezradność.Z resztą chyba aż tak skrajnie różnych opinii nie mamy, chociaż właściwie nie wiem. -Powiedz Puchatku-rzekł wreszcie Prosiaczek-co tymówisz, jak się budzisz z samego rana? -Mówię:\"Co też dziś będzie na śniadanie?\"-odpowiedział Puchatek.-A co ty mówisz, Prosiaczku? -Ja mówię: \"Ciekaw jestem, co się dzisiaj wydarzy ciekawego?\" Puchatek skinął łebkiem w zamyśleniu. -To na jedno wychodzi-powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Reinmar, nie obraź się, ale to coś podejrzanego z tym ocenianiem ludzi u Ciebie. Tak robią raczej osoby z niską samooceną, które za wszelką cenę wartościują innych, aby zobaczyć czy same lepiej wypadną. Zarzut o obojętności jest już zupełnie nie na miejscu, bo odpowiadamy na Twoje posty, ale może się czepiam:) Czytelniku, w pełni się zgadzam co do kobiet inteligentnych, są niezwykle pociągające:) Już w liceum, kiedy zupełnie nie myślałem o tym, że może być jakis podział na silne i słabe, z pozycją, czy bez, to zawsze byłem oczarowany tymi najbardziej mądrymi i tak mi zostało:) Pepper, dzięki za słowa o nietraktowaniu mężczyzn jak maszynki do robienia pieniędzy. cieszę się, że takie kobiety są, bo moje doświadczenia nie były w tym względzie optymistyczne:) Co do zarobków, to mieszkałem w Wawie jakiś czas temu i zdołałem przeżyć raz za 800 zł i jeszcze miałem na kino:) Pomysł zlotu jak najbardziej za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący..
Szarku, czy wszystko u Ciebie dobrze, bo tak cicho nagle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię dziwne zbiegi okoliczności:-) właśnie się kończy na tvn program Ewy Drzyzgi Rozmowy w toku. Zgadnijcie na jaki temat he,he.... Oczywiście że jak traf, to traf... \"Jakich kobiet boją się mężczyźni\". chyba na nasze zamówienie hi,hi,hi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegnący.... Wiem,że takich jak ja jest mało..... Ale ja nie potrafię inaczej.To po części kwestia wychowania. Właśnie złapałam doła.Buuuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekaws ki
hej witajcie wesołe ludki. Jak już raz napisalem jestem również sam od niepamiętnych czasów. Neta mam od dwóch miesięcy i na począstku zainteresował mnie czat (naturalnie oprócz golizny ...haha....już mi się przejadła). Myślałem że można tam spotkać fajnych ludzi. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się że nie jest to wcale takie proste. Zdażyłem się już nim rozczarować.Rozmowy z ludźmi były tam zazwyczaj płytkie chociaż nie zawsze! Temat "samotność" jak najbardziej mnie interesuje a to co tutaj piszecie jest na tyle ciekawe i zastanawiające że przeczytam wasze wcześniejsze rozmowy. Może będę chociaż troszeczkę mądrzejszy ..........albo jeszcze bardziej zgłupieję. Tak czy owak pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się od koleżnki,ze odcinają nam premięi będę zarabiać około 800.Buuuuuuuuuu .I moją niezalezność szlag trafi.Chlipchlip. No,ale nic na to nie poradzę,żyć trzeba dalej.I cieszyć się, bo łzy nic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się od koleżnki,ze odcinają nam premięi będę zarabiać około 800.Buuuuuuuuuu .I moją niezalezność szlag trafi.Chlipchlip. No,ale nic na to nie poradzę,żyć trzeba dalej.I cieszyć się, bo łzy nic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilter
mam pytanie- boję się seksu, ciągle sie blokuję, czy jest to problem psychiczny, czy powinnam iść z tym do ginekologa? trwa to juz jakiś czas, jestem spieta i z reguły nic nie wychodzi....poznałam nowego, świetnego faceta, ale boję się , że znów, kiedy przyjdie ta chwila po prostu nie będę mogła. Czy to sprawa tego że nie byli to odpowiedni faceci? oczywiście nie jestem dziewicą. Proszę pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×