Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

SZCZĘŚLIWA wreszcie tu jesteś.Witam. Też chcę Ci pomachać i póścić oczko,ale buuuuuuuuu, nie wiem jak to zrobić.Inne minki już znam. proszę napisz jak to się robi no i jak Ci minął dzień.Herbatka z miodem już się parzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA wreszcie tu jesteś.Witam. Też chcę Ci pomachać i póścić oczko,ale buuuuuuuuu, nie wiem jak to zrobić.Inne minki już znam. proszę napisz jak to się robi no i jak Ci minął dzień.Herbatka z miodem już się parzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA wreszcie tu jesteś.Witam. Też chcę Ci pomachać i póścić oczko,ale buuuuuuuuu, nie wiem jak to zrobić.Inne minki już znam. proszę napisz jak to się robi no i jak Ci minął dzień.Herbatka z miodem już się parzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i bardzo przepraszam, że nie było mnie przez kilka dni i za to, że musieliście się o mnie martwić. Muszę Wam powiedzieć, że przez ostatnie kilka dni przychodziłem do domu właściwie tylko na noc i dlatego praktycznie nie zaglądałem tutaj na forum. Widziałem, że powstała nowa dyskusja na różne ciekawe tematy:) ale jakoś nie wiedziałem, jak zabrać głos w Waszej dyskusji. Bardzo się cieszę, że jesteście. Pomogliście mi, kiedy tej pomocy ogromnie potrzebowałem. Wasza pomoc była i jest dla mnie po prostu bezcenna. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Nie mam takich przyjaciół w realu jak Wy. Chciałbym Wam powiedzieć, że w ostatnich dniach bardzo stanąłem na nogi. Minęły już dokładnie 2 miesiące mojego cierpienia. Te 2 miesiące to jedne z najtrudniejszych w moim życiu. Ale jakoś tak się fajnie składa, że jestem coraz silniejszy, co jeszcze 2 miesiące temu wydawało mi się nie do osiągnięcia. Zaczynam się cieszyć z życia, z moich pasji i coraz bardziej doceniam to, czego jakoś wcześniej nie potrafiłem docenić - życie niezależne. Nie mam kobiety i jakoś w najbliższym czasie nie ciągnie mnie do nowego związku. Mam dużo czasu dla siebie i zaczynam wreszcie o siebie dbać. Z dnia na dzień coraz bardziej lubię siebie. Już tak nie tęsknię, nie płaczę. Zaczynam być znowu sobą. Są takie chwle, kiedy strasznie brakuje mi bliskości kobiety i wtedy dałbym wszystko aby to zmienić. Ale jakoś nauczyłem się z tym żyć. I cieszę się z tego. To dzięki Wam moi wspaniali Przyjaciele mogłem ten bardzo trudny okres w moim życiu jakos przetrwać. Będę nadal potrzebował Waszej pomocy i Waszego wsparcia, ale już na \"innym wymiarze\":) Dziękuję Wam, za to że jesteście i za to, że byliście ze mną wtedy, kiedy tak ogromnie Was potrzebowałem. Jesteście wspaniali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i bardzo przepraszam, że nie było mnie przez kilka dni i za to, że musieliście się o mnie martwić. Muszę Wam powiedzieć, że przez ostatnie kilka dni przychodziłem do domu właściwie tylko na noc i dlatego praktycznie nie zaglądałem tutaj na forum. Widziałem, że powstała nowa dyskusja na różne ciekawe tematy:) ale jakoś nie wiedziałem, jak zabrać głos w Waszej dyskusji. Bardzo się cieszę, że jesteście. Pomogliście mi, kiedy tej pomocy ogromnie potrzebowałem. Wasza pomoc była i jest dla mnie po prostu bezcenna. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Nie mam takich przyjaciół w realu jak Wy. Chciałbym Wam powiedzieć, że w ostatnich dniach bardzo stanąłem na nogi. Minęły już dokładnie 2 miesiące mojego cierpienia. Te 2 miesiące to jedne z najtrudniejszych w moim życiu. Ale jakoś tak się fajnie składa, że jestem coraz silniejszy, co jeszcze 2 miesiące temu wydawało mi się nie do osiągnięcia. Zaczynam się cieszyć z życia, z moich pasji i coraz bardziej doceniam to, czego jakoś wcześniej nie potrafiłem docenić - życie niezależne. Nie mam kobiety i jakoś w najbliższym czasie nie ciągnie mnie do nowego związku. Mam dużo czasu dla siebie i zaczynam wreszcie o siebie dbać. Z dnia na dzień coraz bardziej lubię siebie. Już tak nie tęsknię, nie płaczę. Zaczynam być znowu sobą. Są takie chwle, kiedy strasznie brakuje mi bliskości kobiety i wtedy dałbym wszystko aby to zmienić. Ale jakoś nauczyłem się z tym żyć. I cieszę się z tego. To dzięki Wam moi wspaniali Przyjaciele mogłem ten bardzo trudny okres w moim życiu jakos przetrwać. Będę nadal potrzebował Waszej pomocy i Waszego wsparcia, ale już na \"innym wymiarze\":) Dziękuję Wam, za to że jesteście i za to, że byliście ze mną wtedy, kiedy tak ogromnie Was potrzebowałem. Jesteście wspaniali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepper: Ty jeszcze w pracy?? oo herbatka z miodem,no chyba bedzie pasowac do herbatki mietowej:) No u mnie w domu istne wedrówki luda:) goscie mijali sie w dzwiach:) rodzina ach rodzina:) No jaki poniedziałek taki cały tydzień:) Wiesz co tą machajacą łapke to chyba trzeba zrobic tak nawias i napis przywitanie i zamknąć nawias:) zobacze czy wyjdzie szcęsliwa: pozdrowionka poniedziałkowe🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj szarek: kurcze jak dobrze,ze juz jesteś jejku ile my sie tu namartwilismy:) Widzisz czyli cos w tym musi byc ,jezeli cos nas nie zabije to nas wzmocni:) i Ty jestes na bardzo dobrej drodze:) super,ze wychodzisz pomału z cienia:) to tylko kwestia czasu kiedy powrócisz do róznowagi ,czego Ci zyczę.Zobaczysz jeszcze swiat sie bedzie do Ciebie usmichał ,a ty do niego:):) Pozdrawiam Cie bardzo goraco:):) a moze ty wiesz jak sie robi taka łapke machajacą to bym Ci odmachała hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj szarek: kurcze jak dobrze,ze juz jesteś jejku ile my sie tu namartwilismy:) Widzisz czyli cos w tym musi byc ,jezeli cos nas nie zabije to nas wzmocni:) i Ty jestes na bardzo dobrej drodze:) super,ze wychodzisz pomału z cienia:) to tylko kwestia czasu kiedy powrócisz do róznowagi ,czego Ci zyczę.Zobaczysz jeszcze swiat sie bedzie do Ciebie usmichał ,a ty do niego:):) Pozdrawiam Cie bardzo goraco:):) a moze ty wiesz jak sie robi taka łapke machajacą to bym Ci odmachała hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper dziekuje tlyko naprawde nie wiem jak teraz sie zabrac za to pisanie bo mam troche na glowie ... sprawy rodzinne !!! Ale trza wierzyc w swoje sily bo inaczej sie nie uda a szczescia to ja nie mam ;) A znajomosci mam ale nie ze studiow jeszcze z podstawowki - hihihi to dopiero czad :D:D:D i wlasnie odwiedzilam rodzicow mojej jednej przyjaciolki bo jest za granica wiec tak jakos poszlam odwiedzic ich tak sie razem trzymama :) Biegnacy... mowiles ,ze jestes malo rozmowny i sie nic nie odzywasz a tu taki poeta nam sie wylania...skromnosc chyba przez Ciebie przemawia i to wielka.;))) ahhhh ja to malo romantyczna jestem :(( ja pracuje intesywnie ale po 8 godzin Ja ze slodyczy lubie paluszki ;) zadko jem a na handre dobra muzyczka to podstawa np Sarach Mc Lachlan albo EBTG - polecam Szczesliwa 🌼 👄 pepper witam nowu wieczorek widze,ze herbatka juz jest dzisiaj ty ?? ;) Dobra to ja jutro rano zrobie kaweczke hiihihi ty bidusiu znwou w pracy ❤️ Szarek :):) dawka usmiechu , nie znamy sie ale pozdrawiam ja otwiram winko slodkie biale kto chce ;) ?? zpraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper dziekuje tlyko naprawde nie wiem jak teraz sie zabrac za to pisanie bo mam troche na glowie ... sprawy rodzinne !!! Ale trza wierzyc w swoje sily bo inaczej sie nie uda a szczescia to ja nie mam ;) A znajomosci mam ale nie ze studiow jeszcze z podstawowki - hihihi to dopiero czad :D:D:D i wlasnie odwiedzilam rodzicow mojej jednej przyjaciolki bo jest za granica wiec tak jakos poszlam odwiedzic ich tak sie razem trzymama :) Biegnacy... mowiles ,ze jestes malo rozmowny i sie nic nie odzywasz a tu taki poeta nam sie wylania...skromnosc chyba przez Ciebie przemawia i to wielka.;))) ahhhh ja to malo romantyczna jestem :(( ja pracuje intesywnie ale po 8 godzin Ja ze slodyczy lubie paluszki ;) zadko jem a na handre dobra muzyczka to podstawa np Sarach Mc Lachlan albo EBTG - polecam Szczesliwa 🌼 👄 pepper witam nowu wieczorek widze,ze herbatka juz jest dzisiaj ty ?? ;) Dobra to ja jutro rano zrobie kaweczke hiihihi ty bidusiu znwou w pracy ❤️ Szarek :):) dawka usmiechu , nie znamy sie ale pozdrawiam ja otwiram winko slodkie biale kto chce ;) ?? zpraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAREK. Mówię w imieniu nas wszystkich. Baaaaaardzo cieszymy się Twoim szczęściem i Twoją radościa.:D Dobrze,ze już stajesz na nogi, to naprawde super❤️. Najważniejsze,ze czujesz w Tobię tej siłe której niedawno Ci brakowało. \"Czas nas uczy pogody\" jak śpiewała Grażyna Łobaszewska. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Cordulko. Fakt, mięta i miodek pasują do siebie. Lubię takie połaczenie,ale w pracy nie piję bo znajomi zapytali by: \"Masz zgagę?\" Hi hi to żart oczywiście:P Jestem pracy,ale tylko dlatego,ze mam blisko, a jak ma siedziec sama w pokoju to wolę być tutaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi..tak jestem w pracy więc za winko dziękuje, choć oprócz mnie nie ma innych nawiedzonych hihi:D. Muszę jeszcze zrobic kilka rzeczy, a po tym białe szaleństwo- moje łóżeczko:D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Szarku, miło Cię widzieć i to jeszcze usmiechniętego:) Trzymam kciuki by dobry nastrój Cie nie opuszczał👄 Mi... Ja chcę wina!! Najchętniej całą butelkę;) Pepper... Zlituj się nad sobą;) Szczęśliwa:) Dobrze Cię widzieć, domyslam się ze wszystko suuuuper:) Cordula... Ja też nie wiem jak sie \"macha\"...Buuuu...;) Buziaki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi: oczywoscie,ze dasz rade napisac prace:)Wiesz nagozej to ją zacząć,ale potem to pójdzie jak z płatka:) Ja swoja pisałam chyba z tydzień.Ale zamknełam sie na ten czas w domu i pisałam,wygladałam jak jakis odszczepieniec i odludek:) ale napisałam i wrescie wyszłam ze swojej nory;) oczywiscie łapie sie na to winko;) tylko czy bedzie pasowac do miety??:) MI: co to jest EBTG oswiec mnie:) ja kiedy mi zle tez słucham muzy najlepiej wtedy do mnie przemawia NORAH JONES:) Pepper: masz blisko do pracy tak samo jak ja:) i wiesz cos nie wychodzi z ta łapką;) nie wiem czemu :) moze teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aalex: no to jak jest wineczko to ja mam kieliszki i co moze wzniesiemy toast za nas tu wszystkich :)aby nam sie dobrze działo i spełniły sie wszystkie marzenia:) Na zdrowie:);)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aalex: no to jak jest wineczko to ja mam kieliszki i co moze wzniesiemy toast za nas tu wszystkich :)aby nam sie dobrze działo i spełniły sie wszystkie marzenia:) Na zdrowie:);)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mili :D. Wy sobie tu pogadajcie i napijcie się winka, a ja ulatniam się z pracy.Jutro nie mogę wyglądać jak żul, a na to się zanosi. Dobranocka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Szarku, witamy Cię:) Martwiliśmy się i bardzo rad, że u Ciebie wszystko dobrze:) Pepper, ja wciąż w pracy, to nie jesteś sama. Mam jednak tyle lepiej, że mogę sobie popijać co chcę:) tylko akurat nic nie mam. Za to Mi zaoferowała się winkiem więc chętnie przyłączam sie:) Ciekawe jak wychodzi to machanie łapką, spróbuję: I jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex: wiesz to wineczko dobrze mi robi:) wiesz niedawno odkryłam pyszne winko nazywa sie WITOSHA jest to deserowe ale pycha:) moze nastepnym razem skosztujemy;) A teraz słucham sobie trójeczki mojej ukochanej i oczywiscie powtórka z rozrywki:) idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Witaj Aalex:) Wystarczyła chwila, aby spuścić nasze Panie z oka, a tu takie toasty:)) Oczywiście dałączam się do wszystkich, za nasze zdrowie i pomyślność:) A te łapki wciąż nie wychodzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Ostatni raz!!!!!!!:) PS. Chyba muszę zmienić nick i taki już na stałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleście idioci i odludki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt was nie chce to sie tak
wzajemnie adorujecie i słodzicie sobie.Żal mi Was stare panny i eunuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich jak wy to lepiej nie
puszczać między ludzi niedoroby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuste zakompleksione z
problemami, więc jesteście same. A wy faceci pewnie pedofile i kręcicie sobie wory. Pewnie, tylko internet Wam zostaje. takich jak wy to pozamykać. Albo ta jakaś pepper pojebana .Ma faceta a jest na forum dla samotnych.Gdyby twój facet wiedział z kim jest to wolałby by pedałem:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×