Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość Do Aalex
Sexu Ci trzeba rycząca trzydziestko zamiast myszki w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aalex
Sexu Ci trzeba rycząca trzydziestko zamiast myszki w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aalex
Sexu Ci trzeba rycząca trzydziestko zamiast myszki w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aalex
Sexu Ci trzeba rycząca trzydziestko zamiast myszki w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aalex
Sexu Ci trzeba rycząca trzydziestko zamiast myszki w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aalex
Sexu Ci trzeba rycząca trzydziestko zamiast myszki w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aalex
Sexu Ci trzeba rycząca trzydziestko zamiast myszki w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aalex
Sexu Ci trzeba rycząca trzydziestko zamiast myszki w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aalex
Sexu Ci trzeba rycząca trzydziestko zamiast myszki w kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> u mnie dobrze:) A może chciałabyś napisać co się stało? Ten ciężki dzień to z powodu pracy czy coś innego? Nie wątpię, że sobie poradzisz, przecież nie byłabyś sobą, gdyby nie Twój optymizm:) Tak sobie myślę, że takie wpisy jak ten powyżej najlepiej jest chyba ignorować i nie komentować ich w ogóle. Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku... Czasami nie mogę się powstrzymać i muszę odpyskować:) Inaczej n ie byłąbym sobą;) Ale już zacznę go ignorować:P Co do mojego optymizmu... Czasami się chyba na mnie obraża... Wiesz jak to jest, gdy wspomnienia atakuja:( Wiem... to minie... Mam nadzieję że szybko... 👄 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> pierwszy raz jest taki dzień, kiedy to ja mogę spróbować podnieść Cię na duchu. Wcześniej Ty robiłaś to ze mną:) Lubisz wafelki czekoladowe? np. Grześki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> ja też bardzo lubię:) Mam przed sobą Grześka i chętnie podzieliłbym się nim z Tobą. Jakoś samemu nie chce mi się go jeść. Miło by było zjeść go z kimś miłym. Jeszcze jest nie odwinięty :) Siedzisz sama w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos wspominal o Grzeskach? A moze jeszcze granatowych? To ja też chcę! Też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dopiero wróciłem z Poznania:-( wchodzę na kafe i się przeraziłem że tyle pisaliście.... A tu się okazało że ktoś miał takie orgazmy z myszką że go trzęsło i trzęsło;-) i wpisał się chyba ze sto razy:-D:-D:-D:-D hmm jakoś tu bardziej kolorowo od eikon hi,hi,hi... Hope Spoko ja o dzieciach mogę rozmawiać, fakt że moje doświadczenia w tej kwestii pozostawiły jakieś piętno, ale przecież nie jestem tu sam. Więc pogadajcie, a i ja pewnie coś od siebie dorzucę. Na razie mi się nie spieszy... reinman No widzisz chłopie poczytałeś troche i odrazu inne oceny. Myśle że waśni zostawimy w przeszłości piąteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> ja też siedzę sam. W chwilach trudnych siadam przed kompem i wchodzę na nasz topic. Od pewnego czasu uzależniłem się od niego. Dziś mam trochę pracy, ale zamiast się nią zająć to siedzę i z Wami rozmawiam. Wierzcie mi - to 100 razy przyjemniejsze:) Teraz jeszcze obiadam się słodyczami i chyba w końcu porwę się na tego Grześka (granatowego oczywiście) :) Tak sobie postanowiłem przedwczoraj, że teraz każdy kolejny mój dzień będzie udany, a ja z każdym dniem będę szanował siebie i dbał o siebie. Nie jest to łatwe, ale nie pozostaje mi nic innego. Wyobraźcie sobie, że kilka dni temu poznałem bardzo fajną dziewczynę. Jestem w dosyć trudnej sytuacji, gdyż chcę z nią być tylko i wyłącznie na stopie koleżeńskiej, ale w głębi duszy jest jakieś takie bardzo silne pragnienie \"pociągnięcia tego do przodu\". Nie chcę się więcej angażować, ale boję się, że stanie się to poza moją kontrolą. Na szczęście (a może na nieszczęście moje) ona mieszka bardzo, bardzo daleko ode mnie i będziemy się widywać tylko raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> ja też siedzę sam. W chwilach trudnych siadam przed kompem i wchodzę na nasz topic. Od pewnego czasu uzależniłem się od niego. Dziś mam trochę pracy, ale zamiast się nią zająć to siedzę i z Wami rozmawiam. Wierzcie mi - to 100 razy przyjemniejsze:) Teraz jeszcze obiadam się słodyczami i chyba w końcu porwę się na tego Grześka (granatowego oczywiście) :) Tak sobie postanowiłem przedwczoraj, że teraz każdy kolejny mój dzień będzie udany, a ja z każdym dniem będę szanował siebie i dbał o siebie. Nie jest to łatwe, ale nie pozostaje mi nic innego. Wyobraźcie sobie, że kilka dni temu poznałem bardzo fajną dziewczynę. Jestem w dosyć trudnej sytuacji, gdyż chcę z nią być tylko i wyłącznie na stopie koleżeńskiej, ale w głębi duszy jest jakieś takie bardzo silne pragnienie \"pociągnięcia tego do przodu\". Nie chcę się więcej angażować, ale boję się, że stanie się to poza moją kontrolą. Na szczęście (a może na nieszczęście moje) ona mieszka bardzo, bardzo daleko ode mnie i będziemy się widywać tylko raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dopiero wróciłem z Poznania:-( wchodzę na kafe i się przeraziłem że tyle pisaliście.... A tu się okazało że ktoś miał takie orgazmy z myszką że go trzęsło i trzęsło;-) i wpisał się chyba ze sto razy:-D:-D:-D:-D hmm jakoś tu bardziej kolorowo od eikon hi,hi,hi... Hope Spoko ja o dzieciach mogę rozmawiać, fakt że moje doświadczenia w tej kwestii pozostawiły jakieś piętno, ale przecież nie jestem tu sam. Więc pogadajcie, a i ja pewnie coś od siebie dorzucę. Na razie mi się nie spieszy... reinman No widzisz chłopie poczytałeś troche i odrazu inne oceny. Myśle że waśni zostawimy w przeszłości piąteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiotam wszystkich serdecznie w kolku adoracji :) wzajemniej zreszta :D i widze,ze jakis przeblysk inteligencji pomaranoczwej ;) ze napatoczyl i taki wielki ,ze zaja troche stron. Alex co sie dzieje ???? Wiece ci spalam do teraz padlam po 7 nie wiem co sie dzieje.Kurde oczka mam jak kreciki ale widzialam katem jakies delicje i grzeski i costam. Ja dolaczam do tego herbatke z rumem na rozgrzanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku - to wspaniały pomysł z tymi udanymi dniami. Ja tak robię. Ciesze sie czasem na przekór. I to pomaga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku - to wspaniały pomysł z tymi udanymi dniami. Ja tak robię. Ciesze sie czasem na przekór. I to pomaga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×