Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witojcie kochani!!!🖐️ kurcze ale fajnie ze juz umiem robic znaczki:);) Słuchajcie a ja mam takie siasteczka kokosowe:) takie kokosanki w bezie oblane czekoladą :):) Proszę sie częstować:) kadarka: a moze jutro napilibysmy sie kadarki jak myslicie? własciwie to mozna sobie ja dolac z rana do kawki heheheh;) ja tez myslałam,ze tu jakas rozmowa rozgorzała a tu jakis dowcipas nudzi sie ,pewnie nikt go nie chce na zadnym topiku;) fajnie ,ze juz humorki wszystkim dopisują:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku... Mam nadzieję że Grześ pyszny:) A z tą dziewczyną... Sam będziesz wiedział najlepiej, co zrobić... Ja lubię tak sobie sama mieszkać... Nastrój mi sie już poprawił:) Pojawił sie Aniołek i Anielica;) Buziaki dla nich!! Ja zaraz uciekam w piórka, więc dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku... Mam nadzieję że Grześ pyszny:) A z tą dziewczyną... Sam będziesz wiedział najlepiej, co zrobić... Ja lubię tak sobie sama mieszkać... Nastrój mi sie już poprawił:) Pojawił sie Aniołek i Anielica;) Buziaki dla nich!! Ja zaraz uciekam w piórka, więc dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze cos sie dzieje z tym forum bo nie mozna sie wcale dobic do topiku;) A to strasznie długo trzeba czekac a to znowu strona mi sie nie wyswietla??? Wy tez tak macie??? Ale narescie udało mi się:) NIo jak tam wszystkie słodkosci juz zmiecione??? U mnie jeszcze pare ciasteczek zostało:):) Hmmm słucham sobie Raya Charlsa i tak mnie fajnie nastroil do takiego kiwania sie i marzenia:) dzisiaj mam własnie ochotę na Raya:);) A ostatnio to jestem zasłuchana w AIR naprawde mozna sie przy niej niezle wyluzować:);) 🌼 oooo własnie a poropo stokrotek dzisiaj widzialam ich pierwszy zwiastun,nie mogłam w to uwierzyc a jednak a przeciez to styczen dopiero:) No chyba nastawie sobie znowu AIR to jest to:) Snijcie janioły o dobrych chwilach:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula Tez tak mam dokadnei jak opisujesz.I dopiero teraz sie dopchalam. U mnie leci sciezka z K-Pax polecam na refleksje naprawde dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnacy z wilkami
Hej!!!🖐️ Właśnie skończyłem ciężko pracować i jestem baaaaaaardzo zadowolony z siebie:) Nauczyłem się pierwszych kroków w takim języku programowania i zrobiłem stronę internetową dla takiego stowarzyszenia na rzecz dzieci niepełnosprawnych. A co tam, pochwalę się:) www.pomozzyc.oz.pl Nad grafiką jeszcze popracuję:) Mi... Słuchasz ścieżki z K-Paxa!!! Ja bardzo lubię ten film i mam duży kinowy plakat i dvd:) I jak myślisz, był z innej planety???:) Poza tym uwielbiam Kevina Spaceya, gra świetne postacie. Z tym forum, to tak jest. Ze dwa razy przepadły mi wpisy, ale może to i dobrze;) Mam jednak słaby charakter. Nie wytrzymałem i.. kupiłem sobie lody:) Były pyszne i warto było złamać postanowienia! Chętnie przysiądę się do Pań z Kadarką, jeszcze nigdy nie piłem, to znaczy nie zapoznałem się:) Lecę też już spać. Kolorowych snów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy... Niestety nie ogladalam filmu :( ale muzyka mi sie bardzo podoba i nie moge sobie zaltwic na DVX tego filmu a nie mam DVD ani Video wiec nie widzialam go jesczce ale muzyka rewelacja.Tez lubie Kevina i faktycznie gra w dobrych filmach.Stronka fajna , ogladnelam :) ty zdolny jestes :)) my w pracy tez potrzebujemy strone moze sie do Ciebie usmiechne :D tlyko to drugi koniec Polski :( wiec bede musiala tutaj szukac. Ja tez chyba uciekam .Chociaz spalam od 19-21 i teraz mi sie nie chce. To sobie tu posiedze sama najwyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-> ja sobie też tu posiedzę, jakoś trudno się położyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek milo mi :) to posiedzimy sobie razem .Wsluchalam sie w refleksyjna muzyke i jakos mnie wzielo na wspomnienia.Czemu taka smutna minka ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnacy z wilkami
Mi..., cieszę się, że Ci się podobała strona. A jeśli rzeczywiście u Ciebie w pracy potrzebują takowej, to jestem bardzo chętny:) Daj znać wtedy pod adresem bartlomiejm@o2.pl Raz jeszcze miłej nocki😴 PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... Bede pamietac jak szef bedzie cos wspominal. Milej nocki i buziam cieplo ;) Szarek nie ma tego rysunku ale... kogos szczegolnego?? A ta dziewczyna co wspomniales - to jej Ci brakuje ?? Mi ostanio kogos... ale szczegolnie to o nikm nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... Bede pamietac jak szef bedzie cos wspominal. Milej nocki i buziam cieplo ;) Szarek nie ma tego rysunku ale... kogos szczegolnego?? A ta dziewczyna co wspomniales - to jej Ci brakuje ?? Mi ostanio kogos... ale szczegolnie to o nikm nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-> mam teraz taką \"chwilę\" kiedy chciałbym być z kimś. Teraz bardzo samotność daje się mi we znaki. Brakuje ciepła, bliskości kobiety, którą chciałbym teraz mieć w swoich ramionach:( Nie mam na myśli tej o której wspomniałem wcześniej, gdyż jej prawie nie znam. Brakuje mi poprostu kogoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarek Witaj w klubie - rozumiem Cie doskonale tylko mi mezczyzny i chcialbym byc teraz w jego ramionach ;) ... niby nawenatrz nie widac , bo czlwiek zajmuje sie codziennymi sprawami i wydawaloby sie ze zapomnia... ale to jak bumerang powraca.Ja sie jakos trzymam fizycznie a psychicznie to wewnatrz poposorstu mnie roznosi.I co najgorsze wydawalo by sie latwym znalec takowa osobe - w rzeczywistosci ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-> chyba już sobie poszłaś ??? więc i ja się kładę. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-> dla mnie nie jest problemem znaleźć, dla mnie problemem jest rozstanie, które zawsze musi potem nadejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek Czekajac - doczekamy sie czegos wspanialego - moze ... ja przewaznie jestem dobrej mysli ,ale teraz przechodze etam zwatpienia. Widzisz ja mam problem znalezc , a dlaczego rozstanie i dlaczego mus nadejsc ?? Nie nie poszlam jeszcze ale sje juz mylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zwątpiłem definitywnie w miłość:( Niestety, pragnienie jest nieubłagalne:( Każdy mój związek kończył się boleśnie, a ostatni powalił mnie całkowicie na kolana. W tej chwili gdyby nawet pojawił się ktoś szczególny w moim życiu (w co już nie wierzę) to ja i tak już nic nie mam do zaoferowania. Mało tego, nie chcę już nic oferować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek U mnie rozstan bylo jedno a reszta to poporstu rozeszlo sie nawet bez dowidzenia poporstu bez slow pozegnania ... nic pustka - to dopiero meczy bo czlowiek sie zastanawia : dlaczego, co sie stalo , bije sie z myslami a tu zero odpowiedzi ...I czasmi nie da sie pocieszyc drugiej osoby :) wystarczy w takich chwilach byc z nia.Wiec jestesm z Toba :)) Chyba juz poszedles faktycznie spac ja tez ide bo juro praca - zycie!! 😴buziam cieplo👄 Trzymaj sie mocno podusi ;) i kolorowych , ja ide poporzytulac mojego piesia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Gorąca, pachnąca kawka czeka na wszystkich:) Szarku... Głowa do góry... Podobnie jak Ciebie nachodzi mnie wieczorami złe samopoczucie bo czegoś brak... Masz już odpowiedź na pytanie co mi było... Było ale już nie jest:) Pozdrawiam cieplutko Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na porannej kawie :) - Alex Mam nadzieje ,ze z nowym dniem lepszy humorek :) moj jak narazie dopisuje w miare . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Hellllo! 🖐️ Przyłaczam się do kawki ze swoją pyszną herbatką z cytryną:) Ciasteczek już nie mam, bo mam kaca po wczorajszych lodach:) Czy czytał ktoś z Was "Łuk triumfalny" Remarka. Pięknie napisana książka o samotności i miłości. Ja już od dawna tęsknie za cieplem kobiety, za zasypianiem u jej boku i porannym pocałunkiem na dzień dobry:) Niby już do tego jestem przyzwyczajony, bo już lata, ale w głebi duszy każdego wieczoru leżąc włóżku nachodzi refleksja, że sam... Rok temu miałem straszne doły związane z tą samotnością, bo mieszkałem jeszcze sam w dużym mieście, gdzie ludzie nie żyją, tylko załatwiają "interesy". Byle film o miłości mógł wycisnąc mi łzy, i zastanawiałem się, czy może coś nie tak ze mną i wtedy kumpela od nie chcenia pożyczyła mi tą książkę. Wtedy utożsamiając się z bohaterem:) odkryłem, że jego emocje są równie mocne i dotykają nie tylko mnie. Byłem juz spokojniejszy i bardziej uśmiechniety. W pewnym sensie nie czułem się juz tak bardzo sam. Bo są też różne rodzaje samotności. Najstraszniejszą jest taką, że człowiek czuje sie zupełnie sam na swiecie, przez nikogo nie rozumiany, nie wspominając, że nie kochany... Czasami, na szczęście bardzo rzadko i takie odczucie pojawiało się. Ale nic, było minęlo:) Teraz, pomimo dziwacznej jesienno-zimowo-wiosennej:) pluchy za oknem, jest ogólnie zadowolony i uśmiechnięty:) I chodź od paru dni mam kłody pod nogami w pewnych sprawach, to macham ręką od nie chcenia i brnę dalej:) Miłego dnia moi kochani:) Szarku, uśmiechnij się:) I piękne kwiatki dla Pań na miły poranek 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :))) Widze ze nie jestem odosobniona w tym \"braku\" kogoś obok mnie .. Ale mimo wszystko nie trace nadziei;) Szarku -mam nadzieje że odbudujesz w sobie wiare w drugiego człowieka tzn kobietę i komus znowu zaufasz..:) Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że wszyscy cięzko pracują więc pozwole sobie na mały monolog.. - tez należe do nałogowych zjadaczy ciastek przeróznej maści..:)) Z tym wyrzutami sumienia aż tak bym nie przesadzała - wystarczaja mi \"wyrzuty\" które pojawiaja sie w róznych miejscach mojego ciała - np. na biodrach i z tym muszę walczyć..;) a walka nie jest łatwa ...o nie ..;) Jestem uzależniona do tego stopnia, że mogę nie zjeść obiadu a ciacho być musi..i basta! I tu bynajmniej nie chodzi o to, że kusi mnie coś słodkiego i czekoladowego z pólki sklepowej- ja wyprzedzam fakty i kupuje na wszelki wypadek. Często odczuwam w domu fizyczny \"głód\" słodkości trudny do zniesienia -potrafię wtedy wymieść całe zapasy ! Nawet chleb z masłem i cukrem ( czyli pomoc doraźna jesli nie ma w mieszkaniu absolutnie nic co przypominałoby by wafelek) -nie ratuje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odpowiednią dawkę endorfiny trzeba sobie dostarczać co nie ..?? Zeby nie popaść w depresję oczywiście..:) Wierzcie mi, że o takową naprawdę nietrudno...czai sie za każdym rogiem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich przy przedpołudniowej kawce i pączkach:) Jem ostatnio codziennie bardzo dużo słodyczy i ciastek:) Grześki, pączki, czekoladki itp. :) W zasadzie to mógłbym odżywiać się tylko słodyczami. Miałem dziś dyżurny sen, ale już na szczęście nie powalił mnie na kolana i zachowuję spokój i w miarę dobry humor. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich przy przedpołudniowej kawce i pączkach:) Jem ostatnio codziennie bardzo dużo słodyczy i ciastek:) Grześki, pączki, czekoladki itp. :) W zasadzie to mógłbym odżywiać się tylko słodyczami. Miałem dziś dyżurny sen, ale już na szczęście nie powalił mnie na kolana i zachowuję spokój i w miarę dobry humor. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kim właściwie była ta piękna pani? Płyta : Dla wszystkich starczy miejsca Słowa : Edward Stachura Muzyka : Krzysztof Myszkowski Nikt nie zna ścieżek gwiazd; Wybrańcem kto wśród nas? Zapukał ktoś... To do mnie gość?! Włóczyłem się jak cień Czekałem na ten dzień; Już stoisz w drzwiach... Jak dziwny ptak. Więc bardzo proszę, wejdź, Tu siadaj, rozgość się I zdradź mi, kim tyś jest, Madame? Albo nie zdradzaj mi, Lepiej nie mówmy nic. Lepiej nie mówmy nic. Nieśmiało sunie brzask, Zatrzymać chciałbym czas. Inaczej jest... Czas musi biec. Gdzieś w dali zapiał kur, Niemodny wdziewasz strój, Już stoisz w drzwiach... Jak dziwny ptak. Więc jednak musisz pójść, Posyłasz mi przez próg Ulotny uśmiech swój, Madame. Lecz będę czekać, przyjdź! Gdy tylko zechcesz, przyjdź! Będziemy razem żyć! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×