Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Xeniu:) nie ma za co....czasami pojawiaja sie wstretni ludzie...mnie czasami denerwowaly topiki w zwiazku z adipexem, ale nigdy nie wpadlabym na to, aby zakladac topik o kims i go krytykowac:( Glowa do gory:) A jak mozesz to polec mi jakies slodycze dla grupy O oprocz sezamkow (mam nadzieje, ze wymienisz czekoladki albo galaretki:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo- Jak to ze słodyczami na diecie jest, to sama wiesz. Ale czekolada i galaretki w czekoladzie w małych ilościach są dozwolone. Raczej unikać trzeba ciastek, wafelków i innych smakołyków do których dodawana jest mąka pszenna. Mozna w sklepach ze zdrową żywnością kupić ciastka z mąki orkiszowej. Orkisz jest obojetny dla wszystkich grup krwi, a dla B nawet wskazany. Jest też do kupienia sama mąka i nawet nadaje się do pieczenia ciasta czy naleśników. Jest to pradawna odmiana pszenicy, nie skażona cywilizacją i nie zawiera glutenu, tak szkodliwego dla 0. Tylko należy wciąż mieć na uwadze, że zbyt duże spożycie węglowodanów u 0 powoduje tycie. Ale jeśli już ciasto - to tylko orkiszowe. Mąka jest dość droga ok.6 zł. Ale w związku z tym, że nie powinno się jej za często używać to nie wychodzi tak strasznie. Gdybyś miała mąkę i chciała coś upiec to daj znać, mam przepis na ciasto co zawsze wychodzi. Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauryn
hej. tez chce schudnac. porzucenie zlych nawykow- spoko, dam rade. aerobik - chetnie. jak tylko nie jesc po 18 skoro pracuje od 19 do 4 rano. sniadanie jem ok.11, obiad 16 - 17 wiec chyba nie dam rady wytrzymac do pobudki z jedzonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 59
Wazylam 89 kg, teraz waze 57. Nie jadlam nic smazonego - tylko gotowane, nie chleb tylko pieczywo chrupkie, nie ziemniaki - tylko ryz i kasze, a oprocz tego duzo wody mineralnej bez gazu. Zadna dieta mi nie pomagala, a to pomoglo i jest efekt. Dziewczyny sprobujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Musze sie pochwalic ze dzis tez byla dietka,wieczor sie zbliza ,ale obiecuje,ze nie bede jadla:) Xenia 🌼 Alicjo🌼 amberangelic:) dotta🌼 lauryn 3mam kciuki :) nie jedz conajmniej 3 h przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane;) Witam was z chlebkiem wasa i papryka:) Gdzie ta nasza Dotta...mam nadzieje, ze wszystko u niej w porzadku...wysylam jej sliczne promienie sloneczka znad morza.... chce schudnac:) dzisiaj musisz wiecej spedzic czasu na rowerku...zjadlam wczoraj dwa kawalki sernika...oczywiscie kosztem kolacji...ale i tak mam wyrzuty sumienia;( (moja tesciowa jest bezlitosna- zrobila jablecznik) Xenia, dawaj ten przepis Myslicie, ze sernik na zimno jest mniej kaloryczny od zwyklego? Nie ma przeciez maki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Alicjo juz po rowerku 19km przejechalam:)🌼 śniadanko -zupka mleczna:) sernik na zimno ma napewno mniej kcal jest z serkow homo i nie ma tluszczu,maki Pozdrawiam Goraco Dotta odezwij sie 🌼 Xenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Jesteście kochane..wszystkie.....dziekuje naprawdę....BARDZO. A ciepłe słowa.kwiatusz i.....pocieche. Rano w piatek napisałam jeszcze do was.....a potem .....tato zmarł o 14,30. Z pracy mnie zawiżli....żył 20 min jeszcze.Siostra tez zdązyła. Widziałam jak odchodził.jak zaczerpnąl ostatni raz powietrze.....tak chcialam wtedy z nim byc w tej ostatniej chwili.Był już nieobecny......a rano jeszcze rozmawiał z mama.... Nie pisze juz więcej bo znowu zacznę płakać...... Bóg wysłuchał naszych próśb by nie cierpiał tak bardzo dłuzej......w potwornym bólu......i odszedł. Pozostała swiadomość ,ze sie juz nie męczy i my też......brak mi tych chwil z nim ....zajęc..tak duzo wolnego czasu teraz.....nie daja te mysli ukojenia,że tak jest lepiej dla wszytskich. Obiecuje nie pisać więcej o smutkach.......ale chcialam wam o tym powiedziec bo jakoś blisko czuje sie z wami. Teraz jem co mi wpadnie w rece..słodycze szczególnie na stresa.......w nosie to wszytsko mam w końcu .tata odszedł....reszta poczeka..... Jutro kremacja....... bedę w pon...... Trzymam za was mocno kciuki......we wszytskim nie tylko odchudzaniu a serniczki uwielbiam.... chce schudnąć......trzymaj sie ...waga spadnie.....Alu wypoczywaj i nie za wiele pałaszuj tak pieknie schudłas...XEnia też...... Amber......ja też mam PSM.....jak Ty, ale ja juz po. CZAs leczy rany......z każdym dniem będę na duszy zdrowsza.......obiecuje. i wróce na pewno. Sprawdzę wyniki wasze...... POzdrawiam cieplutko....... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotta....wiesz poplakalam sie czytajac twoja wiadomosc...nie bylo cie i przeczuwalam, ze moze cos z tata....jestesmy z Toba...badz silna...mozesz jesc co zechcesz my bedziemy chudnac za ciebie.... wiem, ze zadne slowa nie ukoja twojego bolu i ze dlugo bedzie ci smutno...ale nie placz...pomysl, ze tate juz nic nie boli i ze spoglada na ciebie gdzies tam z gory....nie mysl sobie, ze on tak po prostu odszedl...patrzy na ciebie i czuwa...ojcowie tak maja...naprawde 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Dotta😭 Tak mi smutno ..... Jestem z toba❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam bardzo.......za was.......oj wiele by opowiadać o uczuciach , które we mnie grają....ale nie trzeba......nie tutaj..... w pon. bedę...... całuje wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam bardzo.......za was.......oj wiele by opowiadać o uczuciach , które we mnie grają....ale nie trzeba......nie tutaj..... w pon. bedę...... całuje wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) przyznaje sie zjadlam pare pieczonych ziemniekow i 1/2 kotleta z kurczaka o 20:30:( Dzis malo jadlam ominelam posilek o 18:( W glowie mi sie krecilo:( No to zjadlam :0 Pozdrawiam wszystkich🌼 Dotta❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirage
Witam wszystkich,jestem tu zupełnie nowa ale przyciągnął mni eten topik, bo kto ma raz w życiu problemy z nadwaga będzie je miał juz zawsze:)A ja schudłam z 87 do 65 kg i jeśli ktos chciałby skorzystać z moich doświadczeń to bardzo chetnie sie podzielę i pomoge o ile będe w stanie!!Pozdrawiam tymczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszli
Cześć Wszystkim!!! Mam za soba dopiero pierwszy dzień diety - oj ciężko będzie. Czy ktoś ma jakieś dobre rady na przetrwanie tych jeszcze 12 dni? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszli, rozumiem ze jestes na kopenhaskiej? Ja na ej diecie wytrwalam jakies 6 dni i odrazu radze zazywac witaminy bo ja po prostu zemdlalam....pij duzo wody i herbai czerwone, ja zamienialam szpinak z bokulami badz szparagami jest to dozwolone. Poza tym wszystkie miesne rzeczy typu befsztyk mozesz przyprawiac( o czym ja nie wiedzialam) wszystim oprocz soli...jak bedziesz w poniedzialek to pomecz Dotte ona wytwala cala dietke tutaj z nami:) Dotta...wczoraj jak spacerowalam nad morzem to pomyslalam o tobie...badz dzielna.... chce schudnac:) bardzo dobrze, ze zjadlas, ja wczoraj tez wsunelam ziemniaczki z watrobka;) Mam nadzieje ze wskakujesz wlasnie na rowerek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Alicjo jade oczywiscie,nie odpuszcze :) Witaj mirage:) Chetnie przeczytam jak sie odchudzalas:) aszli pewnie ze pomozemy na ile mozemy Ci pomoc:) napisz ile wazysz ,cos wiecej o sobie:) Dotta 🌼 pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenia kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wpisałam tam wyżej ............... Witajcie 🌻 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, nowe też. Bardzo proszę Was o podanie grupy krwi, bo jak powszechnie wiadomo jestem na ten temat nawiedzona! Mirage 🌻 oczywiście napisz jak sie odchudziłaś. Aszli 🌻 wytrwałości, ja niestety wytrzymuję na tej diecie tylko kilka dni. Chcę schudnąć - pomiętaj, małymi kroczkami dochodzimy do celu. Jedna kolacja Ci nie zaszkodzi. Staraj sie nie czekać do wieczora, aż głód Cię dopadnie, może będzie wtedy łatwiej? Alicja 🌻 jak Ci tam u teściowej? Dotta ❤️ odezwij się U mnie oczekiwanie na okres, jestem jakaś spęczniała i waże więcej, a i oczywiście jeść mi się chce czekolady. Dziś wyprawiam urodzinki synkowi, ale jak do tej pory to nie przyszli starsi goście. A jutro odprowadzam go do szpitala.W piątek operacja, to będzie ciężki dzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszli
Witajcie Dziewczyny!!! Wielkie dzięki za wsparcie i rady - napewno skorzystam! Jak narazie to mój 2 dzień i jakoś się trzymam. Mam 25 lat, 165cm, 59kg wiem, że to nie tragedia ale porostu źle się z tym czuję bo zawsze wzyłam ok.50-52. Chcę troszkę schudnąć gdyż mój brzuszek i bioderka są zdecydowanie za duże do mojej figóry - napewno niezbędne po diecie będą jakieś ćwiczenia, teraz niestety nie bardzo mam siłę-jeśli oczywiście wytrwam-ale nie jestem sama w tych cięzkich dniach bo odchudzam się razem z moją kolezanką z pracy oraz jak widzę wy też będziecie mnie wspierać, z czego się bardzo cieszę :-) Dziękuję wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Xenia:) łatwo powiedziec nie czekaj do wieczora:( Ja nie czekam raz nie zjadlam o 18 ,a tak czasem sie poloze o 24 i wtedy miedzy 18 a 24 robi sie problem Tak jak wczoraj:( znow zjadlam przed spaniem choc jadlam o 18 to i tak przed spaniem wcielam 3 kromale:( musze wczesniej sie klasc ,bo te 5h nie wytrzymam nie jedzac:( Aszli witaj:) Alicjo❤️ Dotta❤️ Zaraz wsiadam na rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) od małego męczyłam się ze zbędnym balastem, sukces odniosłam w 2002 roku , kiedy przez 1,5 miesiąca schudłam 15,5 kg, niemozliwe? a, jednak! i to całkiem zdrową metodą, odzywiałam się zdrowo i z głową :) udało mi się teraz pilnuje mojej wagi i staram się stopniowo chudnąć do 67 kg i na tych juz zostane :)) 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) od małego męczyłam się ze zbędnym balastem, sukces odniosłam w 2002 roku , kiedy przez 1,5 miesiąca schudłam 15,5 kg, niemozliwe? a, jednak! i to całkiem zdrową metodą, odzywiałam się zdrowo i z głową :) udało mi się teraz pilnuje mojej wagi i staram się stopniowo chudnąć do 67 kg i na tych juz zostane :)) 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
motilek napisz jak sie odchudzalas:) Pozdrawiam goraco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Motilek ja też chcę wiedzieć jak schudłaś 🌻 Chce schudnąć - może coś innego zamiast tych kromali. Może jakieś warzywko albo owoc, albo sok. :) Pytanie do Amber -> zdaje mi się, że mieszkasz w Stanach. Powiedz proszę co to jest u was ser farmer? Ja to mogę jeść, ale nie wiem co to? Domyślam się, że to może być twaróg, ale z jakiego mleka? Alicja - co słychać? :) Dotta ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszli
Cześć! Już prawie kończę 3 dzień kopenhadzkiej i narazie się trzymam jest ok!!! Myslałam, ze wskoczę wieczorkiem na rowerek ale jak poszłam do piwnicy to się okazało, że mi ukradli i to na dodatek dwa rowery:-( bardzo się wkurzyłam:-( Strasznie nie etyczni byli ci złodzieje , ale jasna sprawa po co kraść jeden jak mozna dwa jeśli okazja temu sprzyja - ojej ale jestem zła!!! Motilku - ja również jestem strasznie ciekawa dietki, którą stosowałaś. Chcę schudnąć - więcej silnej woli Ci życzę, powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×