Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość iluzja20
a propo bio drain-tabletek oczyszczajacych ostatnio sławnych-zakupilam ten produkt i ruszam do dziela z tym koksem-o efektach dam znac-problem w tym ze opakowanie kosztuje 70 zl i starcza na 10 dni a kuracja minimum ma trwac 3-4 tygodnie,bede biedna ale z ato piekna i szczupła-mam 68 kilo przy 163 marze o 55-wtedy wygladam najlepiej bo mam grube kosci i przy mniejsze wadze fatalnie sie prezentuje(mialam poczatki anoreksji kilka lat temu i przy 47 kilo wygladalam jak kosciotrup)to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotta, najszczersze wyrazy wspolczucia! Pozdrawiam Cie cieplo i wspieram!!! Xenia, ja jetem z przedmiesc Chicago. Farmer to najzwyklejszy bialy ser. Nie wiem skad ta nazwa - pewnie, ze Farmerzy go produkuja, hi hi hi. Pamietam jak kiedys usilowalam go kupic w amerykanskim sklepie, a nie znalam nazwy, przetlumaczylam ze chce bialy ser i myslalam, ze starczy, a facet mnie zaprowadza do polki z serami zoltymi i wskazuje ze te bledsze to to czego szukam, a ja ze nie, ze to bialy, z mleka, i kombinuje maslanka, kefir, bialy ser, a ten dalej ze to jedyny bialy (tzn te bledsze sery zolte - no niektore rzeczywiscie kolor bialawy lub jaskokremowy) ktore sa w tym sklepie ktore on zna. W koncu sama wypatrzylam, bylo kilka opakowan przy mleku. W polonijnych sklepach wiekszy wybor. Tutaj chyba bardziej popularny ser Philadelfia, taki kremowy, albo Cottage - troszke smakuje jak nasz bialy ale konstystencja w formie wiekszych lub mniejszych kuleczek. Pytaj, jak cos chcesz. Ja sobie specjalnie kupilam te ksiazki po polsku bo naiwna myslalam ze to bedzie ksiazka dietetyczna oparta na typowym polskim jedzeniu, a to bylo oczywiscie tlumaczenie. Rzeczywiscie tlumaczenie nie dokonca bo niektore nazwy oryginalne albo spolszczone tak ze nie wiadomo ani w jednym ani w drugim jezyku co to jest. Niektore \"rodzynki\" czytalam na glos mezaowi. Czasem mi wlosy staja na glowie jak czytam polska prase co tez potrafia wymyslec, jakby nie bylo polskich slow. Mnie tutaj drazni jak ludzie biora angielskie slowa i dodaja polskie koncow, ot taki polonijny zargon. Ja mowie tylko albo w jednym albo w drugim jezyku, a zauwazylam ze najwiecej \"kreca\" ci ktorzy po angielsku znaja 5 slow i nie potrafia sie porozumiec...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Aszli wspolczuje:( Postaram sie nie jesc po 19:) Bierzesz jakies witaminki magnez? Alicjo🌼 iluzja 🌼 z tego co piszesz widac ze niezlą mialas hustawke z waga,napisz czy skora na tym nie ucierpala rozstepy celulit itd Dotta❤️ nie zapomnij o nas:) amberangeic pisz czesciej jak ci sie zyje :) Chętnie poczytam:) Xenia🌼 Juz po rowerku 50 min na sniadanko owsianka:) Dziewczyny chudne!!! :):):):):) Jeszcze nia tak jak Wy ale strasznie sie ciesze:) Pozdrawiam goraco❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
165 cm i 65 kg mam po 3 miesiącach ograniczania jedzenia i siłowni + aerobic, siłownia codzień, aerobic 2 razy w tygodniu:), do tego codziennie spacer z psem 1h. Teraz staram się to utrzymać i chodzę na siłownię 2 razy i 2 razy a aerobic w tygodniu:) Ale warto - miałam już 78kg!!!!!!!!!!!!!!!!! Do tego jadłam Cefamadar - homeopatyczne tabli odchudzające, ale stosowałam też jw. wszystko więc trudno powiedzieć czy bez tabletek nie byłoby tak samo;) Ale chyba je znowu kupię - profilaktyka wskazana - idzie jesień czas obżarstwa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nad morzem piekna pogoda:) Dzisiaj jeszcze sie opalalam..:) Chce schudnac---> gratuluje;) Bardzo sie ciesze, ze chudniesz....jazda na rowerku robi swoje...ja dzisija znowu na rolki:) Xenia:) Dotta...nie zapominaj o nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Aszli - współczuję. Iluzja- czekamy na rezultaty! Amber - bardzo dziękuję. Chociaż mnie to dziwi, bo ja mam nie jesć mleka krowiego. A te ser to na pewno z krowiego mleka? Mleka nie mogę, jedynie masło. Jak mi się przypamni to zapytam, bo tam jest parę takich kwiatków, co nie wiem co to jest. Chcę schudnąć - bardzo, bardzo sie cieszę, że chudniesz. To chyba nasze cudowne wsparcie tak ci pomaga, co??? Monisia - mi to się zdaje, że się katujesz. Podziwiam, mi się nie chce wcale ćwiczyć. Alicja - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce schudnac, moze tylko jak to sie bedzie wiazalo z tematem, hi hi hi :-) :-) :-) bo zaraz ktos mnie zakrzyczy ze to nie temat o mnie. Xenia, to jest zwykly bialy ser jakkolwiek \"egzotycznie\" by ta nazwa nie brzmiala! Pytaj, jak bede potrafila to odpowiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszli
Cześć Dziewczyny!!! Dzisiaj mój 5 dzień dietki naprawdę nie jest tak tragicznie jak myślałam, chociaż momętami mnie nosi aby coś zjeść ale jak tylko pomyślę, że już schudłam 3 kg to strasznie mnie mobilizuje. Zyczę wam wszystkim aby mobilizacja pomogła wam tak jak mnie, z tym , ze oczywiście bez przesady, anoreksja to rzadna przyjemność, zresztą po co ja to piszę wy napewno dobrze o tym wiecie!!! Chcę schudnąć - kupiłam sobie te witaminki i piję duzo zielonej herbaty. A jesli chodzi o rowery jakoś musiałam się z tym pogodzić zresztą zdałam sobie sprawę, ze nie takie przedmioty ludzie tracą - straszne rzeczy się teraz dzieją na tym świecie:-( Pozdrawiam Cię gorąco i dalszej wytrwałości życzę!!! Xenia32 - Witam Cię i dziękuję za współczucia ale już się tym nie przejmuje troszkę wyżej napisałam dlaczego. jaką dietkę Ty stosujesz? Dziewczyny nie jestem tu z wami od dawna i dlatego prześledziłam pare podstronek by mniej więcej troszkę was poznać i być jako tako w temacie ale bardzo mnie martwi Dotta ona już tak długo nie daje o sobie rzadnego znaku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Aszli :) Dotta napisz cos cokolwiek daj znac❤️ Alicjo dzis nie siedzialam na rowerku,wzielam sie za generalne sprzontanko,nawet nie wyobrazasz sobie ile zbednych klamotow wywalilam:) Xenia :) masz racje dzieki wam staram sie jak moge ,dopingujecie mnie:) Wszystkie juz tyle schudly:) Wstyd mi ze w tyle zostalam Wczoraj znow zjadlam grila,musze sie przyznac,powiedzialam sobie ze wszystko jak na spowiedzi bede wpisywala,dzis unikam wagi:0 Aszli podziwiam ze taka konsekwentna jestes,Wielkie Brawa!!!! 🌼🌼 Pozdrawiam goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
amberangelic pisz co tylko masz ochote:) jezeli chodzi o temat ,ja tez czasem pisze o sobie hihi;0 napewno nikt nie bedzie Ci mial za zle:) wrecz przeciwnie wszystkie sie lepiej poznamy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane z tego co pamietam to Dotta mowila, ze wpadnie w poniedzialek sprawdzic nasze wyniki w dietkach:) Wiec wszystkie ladnie sie odchudzajmy zeby miala Dotta chociaz z nas troszke radosci:) Ja niestety podjadam....ale jezdze po 2 godziny na rolkach...2 godz to 800kcal...wiec wlasciwie spalam to wszystko co jem;) Dziekuje ze jestescie wszystkie;)Wpadanie tutaj na ten topik jest dla mnie nalogiem:) I ciesze sie, ze dobrze wam idzie, ze chudniecie, ze jakos razem sie mobilizujemy:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich odchudzających...........niestety nie czytałam o wynikach waszych jestem gościnnie u koleżanki i pisze do was.............a dzieciaki stoja za mna i przeganiają mnie........... Gorąco ściskam...........Xenię.........Chce schudnąć, Alicję............staram sie nie przejadac się.A WY...........[kwiatek} papa do pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ile tu wpisów! 🌻 Amber - > ja też chętnie się dowiem więcej o tobie. Zawsze jak zobaczę Twój wpis to chętnie czytam, nawet na innych topikach. Ciekawi mnie z jakiego jesteś miasta w Polsce i czy tu do Polski czasami przyjeżdżasz? Alicja - > Jeśli chodzi o odchudzanie to ostatnio zapał mi osłabł, za dużo mam zmartwień. Co prawda nie mam też ochoty jeść, ale jeśli już to nie zawsze w zgodzie z Atkinsem. Narazie tylko trzymam wagę, dziś 64,4 kg. Dzisiaj przez cały dzień wg. planu Ja też już jestem uzależniona od zaglądania tutaj. Szkoda, że nie mieszkasz obok mnie, bo może razem byśmy coś tam ćwiczyły. Zupełnie nie mam z kim, a samej mi sie nie chce. :) Aszli -> ogólnie stosuję dietę zgodną z grupą krwi, mam 0, ale ostatnio zaczęłam Atkinsa, aby bardziej schudnąć przed wyjazdem do Grecji. Wyjazd musiałam przesunąć o 10 dni z powodu mojego synka. Dlatego mam jeszcze 2 tygodnie na zrzucanie. W zasadzie wystarczy jeszcze 2-3 kg, mam nadzieję, że zdążę. Nie mogę zanadto schudnąć, bo moje nowe ubrania robią się już luźne!!! Chcę schudnąć - > Będzie dobrze. Dziś spotkałam się z moim kolegą, którego udało mi się namówić do diety zgodnej z grupą. Ma A, tak jak Ty. Najpierw zmusiłam go, aby zrobił badania. Okazało się, że ma za wysoki cholesterol. To często się zdarza u A. I to go przekonało. Chyba od kwietnia jest na diecie, Mówi mi że się nie odchudza, ale je tylko to co może. Wyobraź sobie że schudł już 8 kg!!! Wygląda super!!! I czuje się bardzo dobrze. A na marginesie, może sprawdź przy okazji swój cholesterol? Może kupię sobie rower stacjonarny??? Ale jak pospłacam wszystkie raty. Dotta -. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Xeniu:) robilam badania w czerwcu nalatalam sie po lekarzach,wiec tak wszystkie badania mam super lekarka az sie dziwila ze takie ksiazkowe:) cholesterol jest oki:) cisnienie mam raczej niskie ,ale w normie:) nawet w ciazy mialam 130/70 troszke to zle bo chodze ospala ,jak jezdzilam wolniej na rowerku mierzylam sobie puls i okazalo sie ze mialam od 80-100 a 100 zadko,ponoc powinien sie podnosic w czasie jazdy,potem zwiekszylam tempo Co do jedzenia .......wlasnie sie zastanawiam po czym moge puchnac,wczoraj bylam strasznie opuchnieta i dzis rano,teraz nie.. Siedze i pije czerwona herbatke i daje slowo ze nie bede wcinac:) Dotta ciesze sie ze dalas znac:) Alicjo❤️ Xenia pewnie ze kup rowerek:) dobry jest na posladki i nogi na brzuch i bioderka tak nie dziala,moze troszke Jeszcze nie zaczelam cwiczyc tak jak sobie obiecywalam. Xenia mam pomysl moze Ty i ja damy sobie slowo ze bedziemy cwiczyc w jakis wybrany dzien tygodnia? Potem sie bedziemy rozliczac co i jak czy cwiczylysmy:) Ja wiem ze rowerek to nie wszystko jezeli chodzi o cala sylwetke Pozdrawiam goraco wszystkie forumowiczki 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce schudnąć- > ale co ja mogłabym ćwiczyć? Najbardziej to lubię siłownię. Mam co prawda w domu hantle i inne takie, ale ja wiem? Może to niezły pomysł? To jaki dzień wybieramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno pytanie do Chcę schudnąć - ile masz lat? Bo ja tyle co w tytule. Cieszę sie, że wyniki w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam :) Xeniu mam pare latek wiecej:) Poszukam stronek z cwiczeniami w necie,hantle tez super sprawa:) Juz sie ciesze:):):) Jezeli chodzi o dzien tygodnia to wybieraj:) Ja sie dostosuje:):) Pozdrawiam goraco🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie opowiadalam troszke mezowi o moich kolezankach do odchudznia, jego forum tak nie wciaga, choc czasem chcial abym mu poczytala smieszne topiki, w kazdym razie stwierdzil ze to naprawde motywacja tak sie wymieniac radami i wspomagac. W Stanach jestem od 1996. W Polsce bylam pierwszy raz po 6 latach (w lato)- przezycie nieziemskie, mialam nerwy i obawy a okazalo sie tysiac razy lepiej niz sobie wymarzylam. Potem bylam jeszcze raz na Boze Narodzenie. Na razie sie nie wybieram. Teraz kiedy mam staly pobyt chce pozwiedzac troszke inne zakatki wczesniej dla mnie nie osiagalne. W Polsce mieszkalam w Glogowie, bylym legnickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie opowiadalam troszke mezowi o moich kolezankach do odchudznia, jego forum tak nie wciaga, choc czasem chcial abym mu poczytala smieszne topiki, w kazdym razie stwierdzil ze to naprawde motywacja tak sie wymieniac radami i wspomagac. W Stanach jestem od 1996. W Polsce bylam pierwszy raz po 6 latach (w lato)- przezycie nieziemskie, mialam nerwy i obawy a okazalo sie tysiac razy lepiej niz sobie wymarzylam. Potem bylam jeszcze raz na Boze Narodzenie. Na razie sie nie wybieram. Teraz kiedy mam staly pobyt chce pozwiedzac troszke inne zakatki wczesniej dla mnie nie osiagalne. W Polsce mieszkalam w Glogowie, bylym legnickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyy, i ostatnio tez ciezko idzie z cwiczeniami:) Moge dolaczyc sie do was?:) Ja bede robila brzuszi i cwiczenia na posladki:) Wiecie moze przekonam was do jezdzenia na rolkach? Wyobrazcie sobie, ze nawet oja tesciowa jezdzi tak jej sie podoba:) Xenia, co sie dzieje z woim synkiem?Cos powaznego? Amber:) Prosze ucalowac meza od nas:) Dotta...🌼 Chce schudnac:)Ciesze sie, ze dobrze ci idzie, ze ta zla passa mija...wiadomo, ze raz jest lepiej a raz gorzej, ale nie wolno sie poddawac to przeciez najwazniejsze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Alicjo pewnie ze sie dolacz:):) Ja juz po rowerku:) na rolkach nogi polamie hihihi,mam co prawda bo dzieci jezdza:) pomysle ,ale wiesz co najgorsze to pewnie sie nauczyc jezdzic hihi Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 No to chyba faktycznie będę ćwiczyć, co mi pozostaje? Może wtorek? :) Mój synek jest po operacji obojczyka, złamał sobie ne rowerze. Wczoraj niestety nie czuł się jeszcze dobrze. Zaraz idę do niego do szpitala. Co do mieszkania w Stanach, to jest dla mnie takie dalekie i zupełnie egzotyczne. Już jeździłam troszkę po Europie, ale do Stanów to na pewno się nigdy nie wybiorę ze względu na koszty. Dlatego to dla mnie taki inny zupełnie świat. Znany tylko z filmów. Fajnie byłoby zobaczyć na własne oczy takie znane miejsca np. Nowy Jork czy Beverly Hills. I inne takie... Pa dziewczyny ❤️ Jeśli chodzi o rolki to miałam kiedyś, ale synek pożyczył, to już nie mam. Ale szło mi beznadziejnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Xenia ucaluj syna :) To mamy juz uzgodnione wtorek:) Mamy czas poszukac cwiczen:) Pozdrawiam:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Stanach jest co zwiedzac, w Chicago mnostwo rzeczy wartych zobaczenia, a na Florydzie mozna sie doskonale bawic. Bilety czasem sa naprawde tanie jesli nie sezon ani zadne swieta. Ja w Polsce bylam raz na lecie, raz na Boze Narodzenie, a wtedy ceny koszmarne...ech, ale warto bylo!!! Dziewczyny, ktora z Was nie jest jeszcze mamusia - podnosze reke. To wlasnie dlatego tak mnie te dodatkowe kilo zaczely denerwowac, bo znam dziewczyny starsze ode mnie i po ciazy majace bardziej zadbana figure. Ale, ale nie bede narzekac, cos znowu czuje po ciuchach ze troszke mnie ubylo. Zwaze sie w nastepnym tygodniu, teraz nie warto bo dostalam miesiaczke, juz szybciutko polknelam tabletki przeciwbolowe bo jak zacznie bolec (mam taki tylko pierwszy dzien) to potem ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adulka
GŁODÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Amber napisz jeszcze czy swojego męża przywiozłaś sobie z Polski, czy poznaliście się na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Amber napisz jeszcze czy swojego męża przywiozłaś sobie z Polski, czy poznaliście się na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korcia
Hejka babeczki;) Myslalam, ze poczytam tu o Waszych wiekszych lub mniejszych sukcesach, a tymczasem widze, ze dopiero zaczynacie odchudzanie. Ja mam 20 lat, a jeszcze 2 lata temu wazylam 64 kg przy 168 cm. Schudlam 14, teraz waze 54 i chcialabym sie pozbyc 2 faldek z brzucha i baczkow wystajacych ze spodni. Niewiem jak mi sie udalo schudnac, podejrzewam ze byl to czynnik genetyczny bo moje siosrty tez tak mialy. Bardzo duza role odegralo to ze zaczelam pic kawe, czarna, to jakby nakrecilo caly mechanizm metaboliczny, ktory zaczal swietnie dzialac. I po obiedzie juz nic nie jadlam, moze tylko jakis owocek, ale czasem nawet zjadlam cala tabliczke czekolady albo chipsy duzeee. Ostatnio chodzilam na aerobic przez m-c i juz widzialam ogromne korzysci. Niestety musialam przerwac z powodu wyjazdu;( Ale najlepsze bylo po moim "wielkim schudnieciu" osiagnieciu calkowitego efektu, jak znajomi, ktorzy mnie nie widzieli przez np jakies 6 m-cy na ulicy mnie nie rozpoznawali, a gdy ja sie do nich odzywalam byli w szoku, w zyciu by nie pomysleli, ze moge tak wygladac. Albo gdy moj brat poszedl do knajpki a przy stoliku obok sasiedzi- moi rowiesnicy rozmawiali o tym jaka teraz jestem "laska". A pierwsze zdania moich znojomych : ALE SCHUDLAS, strasznie mnie zawstydzaly;) Wyobrazcie sobie siebie po takich efektach jak znajomi was nie poznaja na ulicy bo zmiana jest tak duza, to cudowne uczucie. Musiscie osiagnac swoj cel!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×