Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunnysmile

Do nauczycieli słyszeliście już o tym?

Polecane posty

Gość pola73
Słoneczna, gdzie ta szkoła? Ja jestem z okolic Łodzi. U nas nie ma tak dobrze, żeby jakieś oferty wisiały. Słoneczka! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!! A ja od dzisiaj (ale troche bardziej popołudniu) zaczynam remont... siedzę właśnie w pustym, no prawie ;-) pokoju - bo rzeczy juz wyniosłam ale komputera mi szkoda... :D Życzę Wam wszystkim spokojnego, udanego wypoczynku - odpoczynku przede wszystkim!! Ściskam Was mocno i... trzymajcie za mnie kciuki żeby ten remont nie przerósł moich sił ;) Pozdrawiam i do zobaczenia po remoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Dzisiaj miałam dyzur na półkoloniach i w końcu mam prawdziwe wakacje ;) :D Jeszcze raz udanych wakacji życzę 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Miłych wakacji również zyczę :) A ja jeżdżę narazie do szkoły, bo mam prowadzić półkolonie, tak mi troszkę wciśnięte zostały, no ale dobra ..... Odbywać się będą dopiero od 11.07., jest nie co załatwiania róznych formalności, ale musze wrzucić na luz, bo inaczej nie wyrobię. No i takie prawdziwe wakacje z jakimś wyjazdem dopiero w sierpniu. A w piątek jeszcze jest rada ta podsumowująca. Mojego dyrektora też na dekiel wali :P Ale tylko spokojnie, bo inaczej to nie wiem, co mu zrobię :0 😠 To narazie tyle, pozdrawiam Was :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Niby wakacje, ale tylko teoretycznie. Od poniedzialku jestem codziennie w szkole, bo opracowujemy raport z realizacji zalozen na trzy ostatnie lata - biurokracja jednym slowem. Ale juz od piatku zaczynam prawdziwe wakacje. Jeszcze tylko jutrzejszy dzien, i to nie byle jaki - jutro mam rozmowe na kontraktowego, wiec uprasza sie o trzymanie kciukow od godz. 9.00 ;-) Koniec roku szkolnego byl bardzo sympatyczny, pozegnalismy klase VI(mialam lzy w oczach ogladajac akademie z tej okazji). VI klasa dala mi w kosc, zwlaszcza taki Dawidek ;-) ale chyba bedzie mi ich brakowac. Ponoc rozmowa na kontraktowego to formalnosc (podobnie jak z obrona magisterska np.) ale i tak sie denerwuje. Ide cos poczytac. Milych wakacji zycze, dolaczam sie do ww. gratulacji :-D A jutro pewnie zloze raport z przebiegu rozmowy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Witam wszystkie panie półkolonistki, kolonistki i niekolonistki, a także remontowiczki! Trzymam kciuki, Pszczoła! Niedługo będzie po wszystkim! Kigana Jeszcze teraz macie radę pedagogiczną? Ja nie mogę! stella82 Kiedy będziesz miała rozmowę (bo jakoś nie doczytałam)? Delfin Remontujesz całe mieszkanie, czy tylko pokój? Kciuki, oczywiście, trzymam, a sama czekam na panów ze spółdzielni, którzy mieli zeszlifować mi kawałek zagipsowanej ściany (sąsiedzi piętro wyżej przez swój remont pozbawili mnie światła w kuchni - przecięli jakiś kabelek i trzeba było nowy kłaść). Mieli być o ósmej, cholerka, ale widać to tacy \"tradycyjni fachowcy\" i nawalić muszą, bo się jeszcze nie doczekałam. Mam nadzieję, że u Ciebie majstry będą OK i remont minie szybko. Pozdrawiam całe Ciało Pedagogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam Czytam sobie Wasze wypowiedzi na temat nauczycielskiego życia i się zastanawiam, czy podjąć pracę w szkole - czy nie. W pon. mam spotkanie z panią dyr. w tej sprawie. Właściwie już pracowałam w szkole (prawie 3 lata - j. angielski) i rok temu zrezygnowałam na rzecz pracy w biurze - ale znowu mnie coś ciągnie do szkoły... i się zastanawiam i zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli23
szukam pracy jako wychowawca kolonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Cześć Majka * -> mnie czasem też nachodziły myśli by rzucić szkołe na rzecz pracy w biurze, ale nie wiem czy dałambym radę żyć bez dzieci ;) Póki co, jestem nauczycielką. Może kiedyś poszukam czegoś innego? ;) Jeśli Cię ciągnie do szkoły, a znasz tajniki nauczania to dołączaj ponownie do naszego grona :) Zapraszamy ! Pszczółko -> pewnie teraz jesteś w trakcie rozmowy lub czekasz na wynik; jak było? prawda że nie tak źle? Czekam na relację :) jotka -> co to za sąsiedzi, że kabelek przecieli? hihi Ja też mam podobnych, tyle ze mieszkają piętro wyżej. Co jakiś czas zalewa nas ich pralka, lub pęka im 30 litrowe akwarium albo ich pies narobi na naszą wycieraczke.. :O Ehh o tej sąsiadce długo by opowiadać. Powiem jedno: w czym nie wyjdziesz na ulicę, ona jutro lub za 2 dni idzie w tym samym!!! Nawet jeśli jej to nie pasuje, to i tak kupi i ubierze to :) Czasem wygląda naprawde komicznie, no ale cóż :) hihihi my wtedy pękamy ze śmiechu :) Dziewczyny, nie długo opuszczę was na jakis miesiąc bo jadę na wakacje :) Mam nadzieję ze wam wasze plany wakacyjne też wypalą a wszelkie remonty udają się :) Pozdrówka dla wszystkich :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy orientujecie się ile wynosi minimalne wynagrodzenie brutto na 2005 rok dla nauczyciela kontraktowego? Szukałam na stronie MENIS, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego aktu prawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja mam we wtorek rozmowę w sprawie pracy w szkole. strasznie sie boje, bo nie mam pojęcia jak taka rozmowa wygląda czy moze pamietacie wasze? na jakie pytania trzeba odpowiadac? jak sie ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jotka ---> ano nasz dyr jest taki niepozbierany, że ostatnio to mam ochote go strzaskać, albo przynajmniej zbluzgać 😠 naprawdę. Wszyscy inni dyrektorzy siedzą w szkołach, bo wiadomo, koniec roku, początek wakacji to jest czas na różne sprawozdania, rozmowy itp. A ten lata, jakby go kto w tyłek czyms ostrym dźgał i jak jest potrzebny to go nie ma :P Bo tak było z załatwianiem tych papierków na półkolonie, duzo by mi ułatwiło, gdyby był w szkole, bo sam kiedyś to prowadził. A tak nieco pobładziłam, na szczęście dobrzy ludzie mi pomogli i jest ok. no i tak mi mijają najlepsze chwile wakacji :( Pszczoło ---> mam nadzieję, że wszystko poszło ok. :) Sunny ---> a gdzie wyjeżdżasz? Do Brytanii, tak jak planowałaś ?? Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! I po bolu ;-) Od 10.00 jestem nauczycielem kontraktowym. Super uczucie. Wreszcie mam wakacje! Dzieki za wsparcie. Pozdrawiam serdecznie i zycze milego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomnialam opisac rozmowe ;-) Najpierw mowilam na temat realizacji mojego planu rozwojowego, potem mialam trzy pytania, nawet nie powiedzialam wszystkiego bo Dyro mi przerywal - chcial abym przechodzila do kolejnego pytania. Calosc trwala ok 40 min, ale ja bylam w srodku przez 10 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczola-> Gratulacje raz jeszcze :D Kigana -> a kopnijcie mu do d..y :D:D:D:D:D:D Majka* -> nie ma za co :D:D:D:D przy okazji sama sprawdzilam ile bede miała od września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa :O Kigana -> tak, jedziemy do W.Brytanii. Konkretnie do Edynburga w Szkocji kierujemy się najpierw. Potem? hmm to zależy od wielu czynników, może zwiedzimy dokładnie Szkocję? Ale juz na sam koniec podróży zostawiamy sobie Londyn i jego atrakcje :) Jedziemy w sobote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sunny, ale Ci dobrze... też bym pojechała...ale niestety - budowa domu wykończyła nas (mnie i męża) finansowo, a rzucając szkołę rok temu zaprzepaściłam szansę wyjazdu z funduszy unijnych (program Socrates - na pewno słyszałyście), udało mi się z tego programu wyjechać 2 lata temu - i teraz znowu mogłabym się starać ( bo nie można wcześniej ponownie niż po 2 latach). Jeśli ktoś z nauczycieli jęz. obcych nie próbował, to gorąco polecam. Do tej pory fundusze przyznawali każdemu, kto się koło tego zakręcił, bo ten program był słabo rozpowszechniony, nie wiem jak jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hophop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella 82
hej. już jestem kontraktowym: WOW! co za awans:) rozmowa była sympatyczna i niemalże błyskawiczna. po co ja wkuwałam te wszystkie ustawy?:) a teraz siedzę w domku i planuję wakacje. piszcie co tam u was . jak spędzacie wolny czas.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howgh
stella82 - to ty stara dupa juz jesteś ! ! ! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoło, Stella ---> gratulacje :) Moja koleżanka dziś się pociła przed komisją na mianowanego, oczywiście spokojnie zaliczyła, ale sobie przedtem pomarudziła, że pewnie nie zda to jej :D:D:D:D Takie to wszystko troszkę bez sensu, teczki, egzaminy, rozmowy, papierki, wyścig szczurów .... bardzo tak jakoś sceptycznie podchodze do tego wszystkiego. Bo tak naprawdę to nie służy weryfikacji nauczycieli, tylko nie wiem czemu tak naprawdę. No ale mamy wakacje, chociaż ja ich nie mam :( jak narazie . Miłego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunnysmile, Kigana -> dzieki ;-) Za kilka godzin jade do Krynicy Górskiej, razem z innymi nauczycielami z mojej szkoly. Bedziemy sie integrowac ;-) Milych wakacji! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, nie wiedziałam ,że jak się ma 23 lata to jest się \"starą dupą\". boje się pomyśleć co to będzie za kilka lat- dom starców, hodowanie marcheweczki w ogródku, wózek inwalidzki??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pozdrowienia ze Szkocji :) Super tu jest. Nie ma to jak pogadac sobie z Anglikami i Szkotami. Pogoda jak na Szkocje, wcale nie jest deszczowa. Dzien za to jest dlugi! Ciemno sie robi dopiero kolo 23.Fajnie nie? ;) a widno znow jest kolo 3 rano :D Stella82-> gratuluje :) Pozdrówka, papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunnysmile- tobie to dobrze. też marzę o wyjeździe właśnie do Szkocji. londyn, Oxford, Canterbury,Greenwich, Windsor, Dover już widziałam (czyli najważniejsze miejsca w Anglii) ale zobaczyć Szkocję to jest to!! Trzymaj się. aha, zajrzyj tam jakiemuś pod spódniczkę i sprawdź czy przestrzegają tradycji:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunny ---> o tak, zajrzyj, a potem nam wszystko opowiesz ;) Pszczoła ---> do Krynicy, super :) U mnie nie chcą się integrować na wycieczkach :( tylko w knajpie, której mam już dosyć .... Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×