Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość domalka
Jak wcześniej pisałam nadal czekam na naturalna miesiączke po odstawieniu Jeanine, dzis jest to 34 dzień od ostatnie miesiączki -ciekawe ile jeszcze na nią poczekam.Może któraś z was odstawiała już anty i przykładowo ile czekała na miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia czy lekarz cos ci da to watpie :p Ale co do Jeanine i biustu to jest on \"ladniejszy i lekko wiekszy\" zauwazylam to dopiero jak probowalam odstawic tabletki, wtedy biuscik mi spadl troche co powodem do szczescia nie bylo :) Ale wiecie co pamietam jak dostalam te tabletki i znalazlam ta strone http://www.antykoncepcja.com.pl/JEANINE.htm W sumie nie wiem dalej jak to jest z ta \"konska dawka hormonow\" i jak to naprawde z Valette jest... Biore bo nich sie dobrze czuje... czego nie moglap powiedziec o Yasminie i w szczegolnosci Diane35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looczek
ja biore Jeanine od ponad 2 lat. sa to pierwsze tabletki jakie przepisal mi moj lekarz i jestem z nich naprawde zadowolona. Od ok. 2-3 miesiecy po zazyciu pierwszego opakowania nie mam absolutnie zadnego problemu ze skora, zadnych wypryskow na twarzy lub ramionach. Okres mi sie calkowicie unormowal. Jednak w ciagu 3-4 pierwszych miesiecy brania tabletek rowniez mialam lekkie plamienia kilka dni przed miesiaczka. teraz one ustaly. ok. 2-3 dni po skonczeniu opakowania pojawia mi sie miesiaczka. Jest tylko jeden minus, raz na rok odstawiam na 1 miesiac tabletki, gdyz tak doradzil mi moj lekarz zeby organizm troche odpoczal i wtedy miesiaczka jest koszmarem. niema zadnych boli ani nic ale krwotok taki ze nie pytajcie. oprocz tego jednego jestem absolutnie na TAK i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 125
Loczek - lekarze teraz odstępują od tych przerw w zazywaniu, bo po 1 to małe dawki hormonów, a po 2 przypuszczam, że takie krótkie odtsawienei nic nie daje, oprócz huśtawek hormonalnych. No i koszmarnego okresu... NIe próbowałaś się spytać innego lekarza, czy to ma sens? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Loczek jak odstawiałaś na miesiąc to po jakim czasie miałaś naturalną miesiączke.Ja właśnie odstawiłam i minęły 38 dni od ostatniej miesiączki jeszce po tabletkach a teraz nic czekam na naturalną i jakoś doczekać sie nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama23
hej czy ktoś chce kupić opakowanie jeanine za 30 zł piszcie na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dziewczeta, czy mozliwe jest ze biorac jeanine (innych lekow nie biore) wlosy - ktore nigdy nie wypadaly- ZACZELY WYPADAC?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 125
wydaje mi się, że były wcześniej wypowiedzi na ten temat, posprawdzaj. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala F
hej, tabletki Jeanine biore juz prawie 2 lata, wczesniej mialam Diane, a wszystko zaczeło sie od problemow z cera, trafiłam na szczescie do super dermatologa, który zlecił badanie ginekologiczne, diagnoza:PCOS czyli synrom torbielowatych jajników, dostałam Diane pobrałam jakis czas i przestałam, mysląc ze sytuacja jest juz opanowana , za jakiś czas jednak problem wrócił, tak wić moim lekiem number 1 a zarazem środkiem antykoncepcyjnym jest Jeanine, czuje sie po nich świetnie, mam większy biust:) piękna cerę bez zadnej skazy i przy okazji lecze sobie jajniczki:) przyjemne z pożytecznym, a no i miesiaczki mam tak obfite jak chyba mrówka czyli strasznie skąpe:):) i w ogole bezbolesne, co wcześniej było wrecz oczywiste, że jak okres to i łzy w oczach hehe same plusy 3mcie sie panny cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama23
HEJ MAM DO SPRZEDANIA OPAKOWANIE TABLETEK JEANINE SPRADAM ZA 30 ZŁ JEŚLI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY PROSZĘ O KONTAKT MEILOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_22
hej dziewczyny, jak zauwazylyscie wypowiadam sie na temat Jenainek bardzo pozytywnie, jedyne co chcialam zapytac i wcale narazie nie chce tego korelowac z tabletkami, czy mialyscie w czasie ich brania jakies dziwne dlugie i mezace bole glowy? bo nie wiem czy to cos innego czy czasami nie tabletki jakos ze sa one dla mnie nowe, w sumie rok je biore ale wczesniej mialam dwa inne rodzaje. bede wdzieczna za pewne odpowiedzi i trzymajcie sie!!!! :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akws
Hej! Ma ktoś na zbyciu przypominajkę do tabletek, bo ja do swoich nie dostaję i nie bardzo wiem gdzie mogę takie coś kupić.. Z góry wielkie dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akws
hej! Ma ktoś na zbyciu przypominajkę do tabletek? Mogłabym odkupić. Kontakt: alasiwy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooooola
do pryszczolki: ja mam tak samo po tabletkach yasmin przy 4 opakowaniu totalne pogorszenie cery a przez wczesniejsze 3 bylo super........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeczka
hej laski:)ja juz prawie koncze trzecią blaszke tabletek i jestem zadowolona,wydaje mi sie,ze sa to najlepsze tabletki anty:)po pierwsze nie zatrzymauja wody w organizmie po drugie nie tłuszczą sie tak włosy jak przed ich braniem,a po trzecie sa bardzo dobrym zabezpieczeniem przed CIĄŻĄ!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek 2
hej.jestem nowa ale przśledziłam całą dyskusję.Biorę janine od prawie trzech lat i do tej pory nie zdawałam sobie sprawy że ma aż tyle skutków ubocznych. Wiem że każdy organizm reaguje inaczej, ale jeśli chodzi o mnie to najgorsze były właśnie bóle głowy,długie i męczące.nie pomagały żadne leki. po kolei odwiedzałam lekarzy wykluczając nadciśnienie zatoki problemy natury okulistycznej. w końcu wpadła mi w ręce ulotka janine i gdy zobaczyłam że ból głowy to skótek uboczny od razu skojażyłam ze u mnie zaczęły się one ok. po pół roku po rozpoczęciu przygody z janine. nieźle co? teraz powiedziałam koniec tym bardziej że to nie jedyna wada tych pigułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora27
Kurczę, a ja przypisywałam swoje bóle głowy ( w skroni) mojemu astygmatyzmowi w oku. Poza tym...przytyłam, oraz po 2 latach brania cera już się pogorszyła na powrót. Robiłam 2 miesięczne dwie przerwy. Ogólnie, myślę o przerwaniu brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora27
No i jeszcze jedno. Moje nastroje są w beznadziejnej huśtawce, nie jestem tą samą osobą, co 2 lata temu. Jesli któraś z Was jest ogólnie humorzasta, a weźmie jeszcze Jeanine...to współczuję otoczeniu :) Poza tym doskonałe zabezpieczenie anty, bo zdarzało mi się wielokrotnie zapomnieć tabletki, brałam po 12-24 h , nieraz zdarzyły się dwa dni pod koniec opakowania, że mi się coś pochrzaniło- ale żadnych "wpadek". Niestety, muszę brać probiotyki, bo zaczęłam mieć jakiś czas temu problem z florą bakteryjną, zrobiłam się wrażliwsza i podatniejsza na zapalenia. Odstawiam to cholerstwo, ale co zamiast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animkaaaa
biore miesiac jeanine i wszytsko jest ok. moja pani ginekolog powiedziala ze podczas tych 7 dni nie brania tabletek jestem takze nieplodna. tylko meczy mnie to i jeszcze raz chc sie upewnnic tutaj bo moja pani ginekolog wyjechala. a ja jestem niepewna. czy ktos moglby mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona233
po ilu dniach dostajecie okres bo przerwaniu brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dziś dostałam okres po pierwszym opakowaniu Jeanine. Bardzo skąpy, pojawił się po 3 dniach od wziecia ostatniej tabletki. Tzn. ostatnia tabl. w poniedziałek późnym wieczorem (tak ok. 23- 24 biorę), a okres dziś rano. Generalnie jestem bardzo zadowolona, poza bolesnością piersi właściwie nie czuję skutków ubocznych. Nie miałam tez żadnych plamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_22
widze ze tabletki sa super bo nie zadnych wypowiedzi na forum od dluzszego czasu hahaha:-)) zartuje!!! bynajmniej zycze Szczesliwego Nowego Roku dla nas wszystkich i powodzenia z tabsami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa wawa
w wawie kupiłam opakowanie za ok 36zł w aptece na placu Dąbrowszczaków . Po pierwszym opakowaniu widze poprawe cery nieco urusł biust no i przedewszystkim schudłam ok2kg mam mniejszy apetyt ale uwaga! jak zjadłam za dużo późno wieczorem a tabletke biore ok 23 to rano mnie tak zemdliło że myślałam że sie zatrułam albo że to grypa żołądkowa.. poprostu czułam sie fatalnie cały następny dzień. w kolejnych dniach czuje osłabienie i zawroty głowy. co robić? odstawić tabletki czy przeczekać żeby organizm sie dostosował? wcześniej nie brałam tabletek. No kiedyś tam Cilest ale tylko 2 opakowania i nie miałam rzadnych objawów ubocznych jak po tych. Okres pojawił się po 2 dniach od odstawienia, normalny 5dni no i nie bolał mnie brzuch tak jak bez tabletek. Czy takie 2-3godzinne przesunięcia w przyjmowaniu tabletek mają wpływ na ich skuteczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtssop.pl
Czesc jesli ktoś ma nowe opakownie tabletek jeanine (juz nie potrzebne )chetnie odkupie .kejtss@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę na tory
hej...czy ktoras z was brala jeanine na hirsutyzm< nadmierne owlosienie>? ja mam zaczac to brac i jetem ciekawa czy komus pomogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmardo
Olka, nie tylko jeanine, ale też żadnych innych tabletek antykoncepcyjnych nie dostaniesz bez recepty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_tg
Dzis dostalam pierwsza recepte na pigulki antykoncepcyne. Mimo ze jestem dosc szczupla martwi mnie ze moge przytyc;/ I te nudnosci... nie wiem czy powinnam rozpoczac ich zazywanie. A to juz za 2 dni... Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę na tory
kasienka: ja tez sie straaasznie balam..ale nie przytylam po 8 miesiacach brania ani troszeczke...tylko biust mi podrosl;) nie przejmuj sie i pamietaj,ze jesli bedzie cos nie tak to mowisz lekarzowi i zawsze mozesz je zmienic na inne takie ktore twoj organizm bedzie tolerowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×