Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tosik

aparaty ortodontyczne

Polecane posty

Gość zzzzzzzzzzzzzzzzz
Hej swinka:))) No faktycznie sama sie nad tym zastanawiam :) ja bede miala aparacik we wtorek wiec napisze Ci co i jak :) ale mysle ze nie powinno byc z tym problemow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
Kasia391987 ----> Tylko że hyrax jest na górną szczękę...A ja będę miała poszerzaną dolną. Wie ktoś jaki jest aparat do poszerzenia dolnej szczęki?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carina84
o dolnym poszerzaczu jeszcze nie slyszalam.ja nosze gorny poszerzacz -ekspander podniebienny.ale mysle ze poszerzacz dolny wyglada tak samo jak gorny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ane=ta
mam pytanie. postanowilam zalozyc aparat staly na gorna szczenke. slyszalam o apaaratach ceramicznych, sa mniej widoczne, czy ktos moze mi powiedziec jakie sa ceny takich aparatow. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
carina84 ---> tylko ze gdzie zmiescil by sie język???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she04
Aegir ----> ja tez chce zalozyc aparat, najlepiej w Tczewie i wlasnie szukam opinii, gdzie najlepiej. Wyczytalam,ze polecasz pania Bochenska? A moglabys napisac mi cos wiecej na jej temat? :) Jakie sa u niej ceny,itd. Bylabym bardzo wdzieczna :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aegir
Ceny....płacę za górny łuk 1300. Polowę wpłacasz na wizycie gdy zakłada Ci aparat a reszte możesz wpłacic do końca noszenia aparatu:)) Wizta co 6 tygodni po 60 zł. Nic wiecej nie płaciłam.,za zadne konsultacje. Ponadto jest bardzo konkretna, nie ma zamiaru naciągac na drozszy aparat i ogółem fajna z niej kobietka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Aegir :) bo tez u niej zakladam :) dol juz mam a w poniedzialek zakladam gore :D a w Tczewie Bochenska ma dobra opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aegir: juz mam wyrwana druga gorna czworke... tym razem nie bylo tak zle ;) w poniedzialek zakladam gore i mam kontrole dolu, a Ty kiedy jestes umowiona na wizyte kontroln? pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she04
Dzieki dziewczyny za informacje :) Teraz tylko trzeba sie przelamac i pojsc na pierwsza wizyte... a z tym jest najgorzej :) bo planuje to od dawna, a jakos nie mam odwagi... wiem, to dziecinne :/ ale strasznie mi wstyd,ze nie zadbalam o swoje zeby wczesniej... wstyd mi,ze wygladaja tak jak wygladaja :/ A powiedzcie mi,czy bez problemu mozna sie umowic na pierwsza wizyte, czy p.Bochenska ma tak duzo pacjentow,ze sa to bardzo odlegle terminy? No i po jakim czasie od pierwszej wizyty mialyscie zakladany aparat? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carina84
Kaaasia504 no wlasnie niewiem gdzie zmiescilby sie jezyk :/:/:/ najlepiej jak poszukasz jakis info w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carina84
ane=ta tak sa aparaty mniej widoczne.ceramiczne,szafirowe itp ja za m-c bede zakladac aparat szafirowy na gorna szczeke.u mojej orto zaplace 2600zl jeden luk.szafirowy charakteryzuje sie m.in tym ze jest bardzo wytrzymaly na uszkodzenia mechaniczny,bardziej niz ceramiczny(porcelanowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
carina84 ---> ja juz szukałam i nic...;/;/ WIE MOZE KTOS CZY JEST APARAT DO POSZERZENIA DOLNEJ, PODKRESLAM DOLNEJ SZCZEKI???????????? PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam apart;D;D;D;D;D;D;D Na górny łuk, z różowymi gumeczkami;);););) Cieszę się bardzo, cały czas się śmieję i uśmiecham:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she04: mam juz zalozne gore dzis :D pierwsza wizyta trwa chwile bo dostajesz skierowanie na zrobienie zdjec, potem robisz wyciski szczeki- to nie boli, a potem przedstawia Ci plan leczenia :) ja mam 23 lata i tez dopiero teraz sie zdecydowalam zeby cos z tym wszystkim zrobic... ale pamietaj ze lepiej pozno niz wcale!!! :) a pani Bocheńska to super babka ;) a tak w ogole gdzie mieszkasz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aegir: od dzisiaj mam gore i teraz mam "pełne uzbrojenie" hehe :) i mialam tez kontrole dolu, tzn. zmieniane druty i nowe gumki oczywiscie :D ale mam teraz piekny usmiech hihi ;) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she04
renata117 ----> fajnie, ze juz masz aparacik na zabkach :) zazdroszcze Ci :) a mialas duza wade? z tego,co pamietam, to musialas miec wyrywane 4? ja pewnie tez bede musiala miec wyrwane,bo mam strasznie stloczone zeby :/ musze wreszcie sie za nie wziac, chociaz najtrudniej zrobic pierwszy krok :) ale skoro zapewniasz, ze ta pani jest taka mila, to chyba nie ma sie czego obawiac... przeciez juz chyba nie takich jak ja widziala.... :) Aaaa, no i jestem z Tczewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q---
a czy ktos z was zna dobrego ortodontę w Tarnowie? chce zalozyc aparat ale nie wiem u kogo byloby najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she04: naprawde nie ma sie czego bac, a ja mialam stloczone bardzo :(, jeden nawet mi urosl w podniebieniu :( ale teraz juz polowa sukcesu jak mam aparat na zabkach!!!! :D a ja pracuje w Tczewie :) pozdrawiam! i daj znac sie wybierzesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she04
renata 117 ----> nawet nie wiesz, jak bardzo mi pomogłaś... zachęcilas mnie i podnioslas na duchu :) i wiesz... nawet nie chodzilo mi tyle o strach, co o wstyd - ze w tym wieku (jestem starsza od Ciebie o 2 lata) moje zeby sa w takim stanie :( a powiedz mi jeszcze Renatko, czy musialas nosic przed zalozeniem aparatu ten luk podniebienny, rozszerzajacy szczeke? bo poczytalam o tym i to mnie troche przerazilo :/ no i jak Ci sie teraz nosi aparacik?nie masz problemow z jedzeniem, mowieniem, itd? :) pozdrawiam serdecznie i dziekuje za slowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she04: teraz po podkreceniu dolu i zalozeniu gory to boli... ale to minie :) sa troche problemy z jedzeniem bo zeby sa obolale ale do tego mozna sie tak przyzwyczaic ze potem nawet juz o tym nie myslisz :D a z tym lukiem na podniebienie to jest tak ze albo wyrywasz zeby albo zakladasz ten luk- tak mi sie przynajmniej wydaje ;) ale najlepiej wszystkie Twoje watpliwosci rozwieje orto ;) zycze powodzonka!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she04
renata117 ----> dol mialas zakladany wczesniej, wiec ciekawa jestem, czy sa juz jakies efekty?czy jeszcze za wczesnie na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynka19
zna moze ktos z Was dobrego ortodonte w Olsztynie, Szycztnie lub Dzialdowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynka89
zna moze ktos z Was dobrego ortodonte w Olsztynie, Szycztnie lub Dzialdowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala89
zna moze ktos z Was dobrego ortodonte w Olsztynie, Szycztnie lub Dzialdowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
WIE MOZE KTOS CZY JEST APARAT DO POSZERZENIA DOLNEJ, PODKRESLAM DOLNEJ SZCZEKI???????????? PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
WIE MOZE KTOS CZY JEST APARAT DO POSZERZENIA DOLNEJ, PODKRESLAM DOLNEJ SZCZEKI???????????? PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aegir
She: Ja mam 26 lat:)) I dopiero tez zalozylam aparat:)) Renata powiedz mi jak wyglądała ta Twoja dzisiejsza wizyta kontrolna? Jak orto wymienia te gumki i druty???:DDługo to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×