Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbb
Balbina a mozesz mi podac namiary na tego doktora bo ja jetem z okolic czestochowy i chetnie bym sie do niego wybrala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Samiego
Witajcie, witaj balbiina, miło widzieć na formum ziomka. Mieszkam pod Częstochową. Myślę że mój lekarz przepisał mi Diane, bo poprzednio zadziałała. Samuel jest "dzieckiem" Diany. Wtedy co prawda nie leczyłam bezpłodności (jeszcze przed ślubem ) ale zadziałało. Jednak jeśli tym razem leczenie nie odniesie skutku to poproszę balbiinę o namiary na jej specjalistę. Dzisiaj idę do lekarza. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
Pewnie ze moge!!! juz pisze wszystko : Władysław Migacz przyjmuje w czwartki od 17 . ul.Gajowa 44 tel. 34 371-00-09 do recepcji zapisy na telefon !!! pierwsza wizyta badabie,usg i cytologia 100 zł za druga wizyte dałam mniej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jeszcze nie bylam u lekarza, ale czytajac wasze wypowiedzi podejrzewam ze takze mam zpj, moje objawy to wlosy praktycznie wszedzie gdzie nie trzeba, nieregularne miesiaczki (cykl od28-37 dni ) dosc czeste bole jajnikow... zamierzam wybrac sie do ginekologa, wiadomo ze rozni lekarze sie trafiaja boje sie ze moze nie dac mi skierowan na wszystkie potrzebne badania wiec chce w razie czego sama sie o nie upomniec:) jakieto sa badania?? z waszych postow wiem ze USG i poziom hormonow, co jeszcze? boje sie diagnozy:( przeraza mnie mysl o braniu hormonow i tyciu... z gory dziekuje za odpowiedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku, ale chyba i tak coś jest nie tak, bo jak wprowadzam w ten sposób tempkę i robię \"save and next\" to wyskakuje mi napis: Data Entry Error Your thermometer units are set to Fahrenheit, your entry of 36.5 does not seem right. If you wish to change your account units, please check the Settings/Charting Options menu. ??? balbina witaj, dobrze, że udało Ci się wreszcie trafić na dobrego lekarza, to połowa sukcesu. Piszesz, że podczas brania miałam regularne miesiączki, to są krwawienia z odstawienia i podczas brania tabletek zawsze będą regularne, bo to wpływ hormonów. ewka podstawa do usg dopochwowe (jeżeli nie jesteś dziewicą), badanie ginekologiczne, badania hormonalne chociaż te podstawowe- tsh, fsh, testoseron,lh, prolaktyna.... Jeżeli leki hormonalne są dobrze dobrane, to generalnie nie powinno się po nich tyć, po progesteroni w organiźmie lubi się jednak woda zatrzymywać. U mnie nadal brak @, śluz zrobił się bardziej wodnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Markotko...musisz zmienic ustawienia na stopnie z Farenhait na Celcjusza. Ja wporwadzam a farenhajcie bo taki mam termometr..i wtedy temkpki sa na poziomi 97-98 stopni. Dlatego program widzi blad :) Aaaaaa, ten cykl nie jest naturalny..bralam lek na stymulacje owu i teraz na wlasne reke biore duphaston, on nie zaszkodzi a moze pomoc w implantacji. A w razie czego i @ bedzie w miare terminowo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko to już coś by wyjaśniało, tylko jak to zmienic? Który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko..musisz isc do settings, tak jak pisza i zmienic opcje tabelki, jedna z opcji pyta o stopnie. A u mnie dzis 12 d po owu czyli 25 d.c. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbb
Surfitko a kiedy odstawiasz progesteron zeby (nie wystapila ;) zycze z calego serca) niby wystapila miesiaczka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko no to trzymam kciuki!!! :) Dziękuję, już zmieniłam stopnie :) A teraz jeszcze takie dwa pytanka jakbyś mogła: jkabym chciała pokazać Wam swój wykres jak już wprowadzę wszystkie tempki to wytarczy jak wkleję link, czy jest jakaś specjalna opcja? i jak w końcu dostanę @ i będę chciała zacząć nowy wykres, to po prostu klikam na nowy, a tamtem będzie jeszcze możliw do obejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro robie test..jesli jest ujemny odstawiam progesteron i czekam na @. Jesli dodatni dalej biore duphaston ...i sie MEGA CIESZE. Markotko..tam jest taka opcja do udostapniania wykresow. Nie wystraczy wkleic linka, bo wtedy ja od razu bede sie pakowala na swoj wykres. A potem jak dostaniesz @ program sam automatycznie zaczyna nowy wykres tzn. jak tylko mu wprowadzisz slabe krwawienie uznaje to jako 1 d nowego cyklu :) Dlatego jak nie jestes pewna czy to juz @..lepiej wprowadzic spotting, czyli plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, Surfitko przepraszam, że tak Cię męczę, ale nie wiem gdzie ustawić to, żeby pokazać Wam wykres :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbb
Surftko czy Twoja tempka idzie w dół ? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamietam klikasz na sharing i tam wybierasz Home Page setup..u samej gory pojawia sie link do twojej stronki :) Na dole ustawiasz jakie wykresy chcesz udostepnic..teraz masz Vipa to mozesz wiele wiecej, jak sie skonczy vip..to chyba dwa tylko mozna. W kazdym razie na bank jest to w opchjach sharing. :) I nie meczysz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa, poki co jeszcze nie..dziwnie spadla w niedziele, ale byla mierzona o nieludzkiej porze tzn. o 4 tej rano i sie chyba nie liczy. Ale teraz jest z nia w szystko w granicach normy. Mozesz zerknac w stopce na moj wykres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziala :) :) Niestey nie jest owulacyjny..ale wierze ze wkrotce bedzie ;) Ba, nawet ze bedzie ciazowy wkrotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbb
ja sie nie znam na tym, ale zycze Ci 37 stopniiiii przez 9 miechowwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że chociaż działa :) no owulacyjne to on nie jest, to fakt. Wychodzi teraz niesystematyczna nauka angielskiego, a moja pani profesor zatrzymała się z nami na poziomie present simple i tak przez 2 lata (na studiach) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie juz wkrotce okaze co to bedzie z tego wszystkiego. Poki co mnie icagnie jak na @ i pobolewaja piersi...Ale jak wiadomo to moga byc objawy zarowno ciazy jak i @. Cierpliwie czekam....I dziekuje za trzymanie kciukasow i wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbb
Surfitko jak Ci sie uda to zaraz lece na inseminacje............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że Surfitka mnie już wyręczyła - dzięki :) Markotko, nie będziesz wprowadzać śluzu i niczego innego tylko tempki? Rany, wiecie co mi dzisiaj FF napisało? Miscarriage - poronienie. Ciekawe z jakiej racji... Mnie to na poronienie nie wygląda bo przecież w ciąży nie byłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku, ale mnie zaskoczylas z tym poronieniem? Na jakiej podstawie tak napisal? Mialas jakies krwawienia albo wpisalas mu pozytywny test? mi juz kiedys skladal gratulacje ze jestem w ciazy, jak tempka byla wysoka przez dluzej niz 18 dni..ale wybilam mu o z glowy . aaaaaaa...zycze powodzenie bez inseminacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, właśnie nie. Nic. Żadnego plamienia, krwawienia, testu. Nawet sexu nie za dużo było więc nie wiem skąd ten pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Surfitko - mocno trzymam palce za jutrzejszy test! Normalnie az sien ie mogę doczekac wyników :) Życzę Ci jak najlepiej!!!!!!! Ja jutro ide na ostatnie już badania no i zobaczymy co i jak ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia_24
basia.mm mam do Ciebie pytanko??Jakie masz wspomnienia po leczeniu u dr Zięby w Katowicach-ligocie??Czy ten lekarz w mikołowie Twoim zdaniem jest lepszy czy moze ten w tychach?I jeszcze czy za wizyty w mikołowie płacilaś czy nie(choc to pewnie pyt retoryczne),a jeśli tak to jaka jest cena wizyty?Pyam,bo tez sie lecze na PCOS i szukam jakiegos lekarza u którego mogłabym zrobic konsultacje.Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbb
Magnolia ja Ci powiem tak, lezaam w katowicach-ligocie i slyszłam bardzo dobre opinie o pani dr ziebie sama sie do niej zapisałam na wizyte jednak trafiłam na strajk i ppotem juz nie poszłam :(, mimo jej wyglądu :) (niezła wiracha co ??? ) rodzi mylną opinie o sobie, ale jest to lekarz z powołania ona ma kupe kasy jej mąz ma salon Renaulta ona nie prowadzi praktyki prywatnej bo powiedziala ze ona leczy nie dla pieniedzy :), sama mam zamiar jeszcze raz do niej uderzyc!!!!!!!! A jesli chodzi o pozostał ą resztę z ligoty to stanowczo odradzam np skałaba bierze za wizyte 350 zł plus badania, mnie prowadzila dr cygal fajna babka ale za duzo nie moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaabbbbbbbbbbbbbb
Surfitko testujjjjjjjjjjjjjjj !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
czesc dziewczyny ja od 01.09 biore CLOSTILBEGYT i mam je brac od 01.09 do 06.09 a pozniej mam DUPHASTON od 16.09. do 26.09 i pozniej w pazdzierniku znowu i okolo 20 pazdziernika mam isc znowu na hormony ESTRADIOL , PROGESTERON !!!!!!! tylko zastanwiam sie czy dobrze usłyszalam ze mam brac duphaston od 16 a nie czzasem od 6 !!! chcialam sie wiecej dowiedziec za co sa odpowiedzialne te hormony!!! pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×