Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Efciak:)pewnie ze pamietamy.I dobrego samopoczucia i zdrowka zyczymy. A ja dzis od samego rana sie wscieklam.Niedaleko mnie sa takie jednorodzinne domki i mieszka tam taki facet ktory ma psa.On sie z moim nie lubi ale w sumie to nie ma znaczenia.I ten facet gwizdze mi bezczelnie pod domem a wtedy moj pies strasznie sie denerwuje i szczeka.Facet ewidentnie robi to zlosliwie.Nie wytrzymalam dzisiaj i wydarlam sie z balkonu z pytaniem czy ja mu pod domem gwizdze.Juz dawno sie tak nie wkurzylam,facet sie nawet nie odwrocil.A wiadomo ze jak cos mu powiem to on powie ze na psa chyba wolno mu gwizdac.Tylko ciekawe czemu zawsze musi go wolac pod moim domem,zreszta pies ma jakies imie to chyba mozna go po imieniu wolac.Ech,szkoda gadac.Wscieklam sie jak nie wiem co. W ogole wszystko mi sie sypie.Musze isc ze swoim szwem po wyrostku do chirurga i nawet sie juz do niego wybralam i co sie okazalo w rejestracji-ze teraz trzeba miec do chirurga skierowanie.Myslalam ze szlak mnie trafi na miejscu.I teraz bede musiala od 6 rano stac w kolejce po numerek do swojej dr.zeby ta mi wystawila skier. Na gronie prowadzimy dyskusje na temat kastracji i sterylizacji kotow,zwlaszcza bezdomnych i juz wszyscy wychodza ze skory zeby jednej takiej wytlumaczyc dlaczego propagujemy takie rozwiazania.A ona za chiny nie moze zrozumiec ze schroniska sa przepelnione i nie ma potrzeby powolywac na swiat nastepnych kociakow.No to ona nam na to ze te ze schr.sa chore i ze lepiej wziac kota od kogos.No to my jej na to ze dziewczyny tworza tymczasowe domy,lecza szczepia i oddaja do adopcji zdrowe zwierzaki.W koncu wyszlo na to ze te ze schronu sa gorsze i nie zasluguja na milosc czy uwage.Ma kocura i kotke w ciazy i nie zamierza tym ciazom zapobiegac.To wyobrazcie sobie co taka deklaracja oznacza dla dziewczym ktore ratuja kocie zycia i czasem miesiacami szukaja domow dla calkiem zdrowych i pieknych kotow. Strasznie mnie nosi i stad taki dlugi moj post. I jeszcze pare zdan o psach.Jedna z dziewczyn z dogomanii znalazla przywiazane do drzewa charcice i doga,rasowe tyle ze miejsce w ktorym powinien byc tatuaz byly uciete.Psy niestety nie przezyly. W sprawe zaangazowala policje i beda szukac tego hodowcy.Takie rzeczy nie moga ujsc plazem. Naprawde poniedzialek zaczal mi sie fatalnie,ale moze reszta tygodnia bedzie lepsza. A i Czarnula ma chore oko,ciagle jej lzawi.Znow musimy isc do weta,nie wiem skad wezme kase Pozdrawiam Was🌼.I przepraszam za taki nieciekawy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśk_a >> czasem mam wrazenie, ze ludzie (niektorzy) powinni byc izolowani, a co najmniej traktowani w ten sam sposob jak oni traktuja zwierzeta ruminka >> Macius (moj Mezulek tez ma tak na imie) pewnie rosnie Ci jak na drozdzach :) tez juz nie moge sie doczekac, jak bedzie po tej stronie brzucha :) Buziaki dla Was 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu mężowi też Maciek, MAćki to fajne chłopaki. A jeśli chodzi o doniesienia z frontu, to Miśka strasznie kocha Mirona, zwariować można, to gorsze niż gdy jest zazdrosna o niego. Gdy jest zazdrosna to skacze na nas, a gdy kocha to próbuje go wylizać od stóp do głowy, tuli się do niego, a on wtedy próbuje sprawdzić jak ona smakuje, wyrywa jej sierść garściami, nie nadążam mu zabierać, gdy go usiłuje przebrać to jedną ręką odganiam Miśkę która próbuje mu pupę wylizać, drugą robię manewry z pieluchą. Najzabawniej wygląda, gdy mu przynosi swoją gazetkę do zabawy i patrzy zawiedziona, bo on jeszcze nie potrafi jej tę gazętkę rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi - jeśli chodzi o kwiatka, to muszę po prostu dorwać się do kompa w domu bez Mirona na kolanach, o co ostatnio trudno bo raz, że mi się syn towarzyski nieziemsko trafił, a dwa mąż w weekendy pracuje i nie mam komu go przekazać, a jak nie pracuje to okupuje komp i ciężko go przegonić, ja mam w pracy a on nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki 👄 zaglądam, czytam... efcik// 👄 super, że jesteś, a Twój Bobek jest nadal moją sympatią, ostatnio z tęsknoty za nim to wpatrywałam się w takiego podobnego w sklepie zoologicznym :D Wieczorkiem wpadnę na dłużej, chyba że mi nie dadzą ... dla wszystkich 👄👄 majaja:) anuśka:) ruminka:) shirusia:) futrzaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne dizeń dobry wszystkim! Majaja- jak się fajnie czyta o Miśce i Mironie :-) A mnie się dziś śniło, ze mój tato kupił nam szczeniaczka - mieszankę boksera z foksterierem :D - nawet nie napiszę jak wyglądał, ale dziwniejszego psiunia chyba nie widziałam... Pozdrowionka dla wszystkich, zwłaszcza dla dwóch naszych brzuchatków - Emmi i Efciaka (Efciak - który to miesiąc? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich Was bardzo gorąco❤️ pozdrawiam U mnie i mojego psiaczka wszystko okey. 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ruminka >> no prosze, widze, ze Niuniek wie co dobre ;) ja niestety kawki pic nie moge :( Mezulek mi nie pozwala i w domu solidaryzuje sie ze mna, za to w pracy sobie odrabia... ale jeszcze tylko 3,5 miesiaca :) czyli to bylby koniec 6 miesiaca :) o ile znowu mi sie data porodu nie przesunie :) aktualnie powinnam rodzic 12 maja :) majaja >> to super, ze Miska tak przepada za Mironkiem :) to musi nieziemsko wygladac, jak ona go tak od stop do glow myje :) Emmi >> :) a wiesz, ze w pewnym momencie balam sie, ze bede musiala go oddac komus... mialam taki katar jak alergiczny, ale wszystko minelo na szczescie ( od kiedy jestem w ciazy i zlapie mnie przeziebienie, to wojna z nim to prawdziwe wyzwanie, bo zakres lekow ogranicza sie do niewielu, a najlepiej, gdybym lekarzom nie zawracala glowy tylko leczyla sie domowymi metodami) buziaczki dla wszystkich :) zmykam mezusiowi obiadek gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka Oli
czesc ! ja zamierzam wkrotce otworzyc sklep zoologiczny, bede wdzieczna za wszelkie rady i uwagi!!! pozdrawiam 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko Oli-ja przede wszystkim odradzam trzymanie w sklepie zywych zwierzat.Glownie dlatego ze mam w tym wzgledzie niemile doswiadczenia i naprawde malo jest sklepow ktore zapewniaja prawidlowe warunki trzymanym tam zwierzakom.Zbyt czesto samiczki trzymane sa z samcami i nabywajac taka samiczke moze nas czekac niemila niespodzianka.Zwierzaki tez czasem choruja,tym bardziej w takim skupisku,czy bedzie Cie stac na opieke wet?No i ludzie czasem hoduja weze,czy bedziesz w stanie sprzedac im jakiegos gryzonia wiedzac ze zginie on w wezowej paszczy? Mysle rowniez ze wiedza na temat zywienia zwierzakow to podstawa przy prowadzeniu takiego sklepu zeby dobrze doradzic klientom.W ogole potrzebna jest wiedza na temat zwierzat zeby np.dla szczurka nie probowac sprzedac klatki dla chomika.Mnie takie cos spotkalo i musialam kupowac 2 klatke bo ta pierwsza okazala sie za mala. Mysle ze z czasem poprostu nabiera sie doswiadczenia i uczy na bledach. Zycze powodzenia. Pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🌻 🌻 od przeziębionego futrzaka, na więcej nie mam siły 🖐️ chętnie popdziwiałabym naszych najmłodszych milusińskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Nie za bardzo sie rozpisywalyscie wczoraj;) To ja dzis troche wiecej zdanek napisze-nasz leczony dziczek zostal jak mi sie wydaje nieopatrznie wypuszczony z pudelka.I wykorzystal to w sposob nader dla nas klopotliwy,mianowicie schowal sie pod wanne w zabudowie.I koniec.Minal termin zmiany opatrunku i i podania antybiotyku.Wychodzi tylko na jedzenie i tylko wtedy jesli nikogo nie ma w lazience.I zrobil sie problem bo kota trzeba zawiesc do weta a tu nie ma jak.I to tyle na razie. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!! juz wrocilam!! mialam tak zawirusowanego kompa ze przez tydzien nie mogli uruchomic!!.....format dysku twaredego pozbawil mnie calego dorobku od maja....wwrr...😠 na dodatej jestem fatalnie przeziebiona i musze sie uczyc. jestem zla!!!!! u mlodej wszystko w porzadku znowu urosla, wazy ponad 3 kilo i zanosi sie na wiecej bo lubi podjesc... juz mi sie na poduszcze nie miesci..:-D dalej psoci, nie moge jej przetlumaczyc ze nie mozna pazurów ostrzyc na nowych fotelach, jak jej tlumacze to skacze mi na wyskokosc twarzy i policzkuje..... nie mam slow.... pozdrowienia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam wszystkim, Jak tam u was. Ja mam egzaminy i to dwa niezdane. Jak Netta u Ciebie egzaminy. Ide do szkoly w sobote i w niedziele, jeszcze tylko pol roku i chyba mhy no nie wiem co po roku. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saracen-sliczna frecia,opowiedz o niej cos wiecej. Dzis nie mam za duzo czasu wiec tylko machu machu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki👄👄 mam zaliczenia i dlatego przepadłam... pozdrawiam wszystkich 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) seracen :) piękna fretka. Miło by było poznać ją bliżej :) anuśk_a :) no i jak tu nie podziwiać ludzi wrażliwych na niedolę zwierzaków. Po tym co napisałaś o psach wolę jednak mieć twardą d.... Mam nadzieję, że znajdzie się osobnik, który tak je potraktował i zostanie odpowiednio ukarany. Zastanawiam się tylko czy to właściciel czy złodziej, który nie mógł się pozbyć towaru. shirusia :) spóźniona o tydzień ale życzę Ci wszystkiego najlepszego jak najmniej zmartwień i smutków i jak najwięcej pogody ducha 🌻 👄 zdającym nie będę nic życzyć co by nie zapeszyć za to trzymam kciuki :) a później pogratuluję dla wszystkich bez wyjątku 🌻 👄 dla zwierzaczków pieszczochy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klatka...
jest ktos moze zainteresowany kupnem klatki dla chomika,szczurka, itp??klatka jest 3 piertrowa ...moje chomiczki niestety zdechly i narazie nie bede miala,ale klatke chetnie sprzedam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) odstersowywuję się po okropnym weekendzie, zbiorę się do kupy i już będę częściej :) U zwierzaków spoko, trzymają się, przed nimi małe przemeblowanko, ale myślę, że sobie poradzą. Kubunio dokazuje i nadal kłóci się z pandziem :D No ich to nagrać... buziaki dla wszystkich 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fredzia ma juz pol roku:) jak bede w domu to zrobie nowe zdjecia to tak gdzies za 3-4 miesiace:(( swietne zwierzatko strasznie lubi rozrabiac:) w zachowaniu to troche takie pomieszanie psa z kotem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani w dniu Sw. Walentego. U mnie coraz lepiej. Zdalam dwa najgorsze egzaminy. Zostal mi jeszcze jeden do zdania przedmiot, ale to zaliczenie tylko wiec mam nadzieje, ze sie uda. Moj pies stal sie niegrzeczny jak wychodzi z mama na spacer. Chce naprawde uciec. A silny jest jak cholera. A jak wasze psiaki i inne zwierzaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shirusial
Nie zdalam tych egzaminow. Teraz czekaja mnie komisyjne poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Jakoś tak pusto na topiku się zrobiło... kazdy pewnie o wiośnie myśli już... mnie ta zima się już znudziła, jak co roku zresztą. Niby luty najkrótszy miejsiąc ale mnie to on się dłuży niemiłosiernie. saracen//:) Fajna ta fretka, sama kiedyś myślałam o posiadaniu jej, cena jej wysoka i napawa mnie obawą jej (zasłyszana) ruchliwość ;) ale może kiedyś? Jednak wolę bardziej spkojne zwierzaki albo takie do okiełnania. buziaki dla wszystkich 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam shirusial tak mi przykro, ze nie zdalas tych egzaminow. Tak sie biedaczko nameczylas, komisy sa takie przygnebiajace. A ja swoje egzaminy zadalam i jestem juz nawet z nowym planem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×